Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

άρα δεν είναι δωρεάν που νόμιζα. όλα τα κανάλια; αθλητικά, ταινίες κλπ; μετά το 12μηνο πόσο ανεβαίνει;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μονο τα νοβασπορτς 1,2,3,4,5(το6 και το 7 δεν δειχνανε αγωνες) και μετα το 12μηνο μπορεις να τα κοψεις οποτε θελεις η συνεχιζεις με ιδια τιμη αοριστου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

άρα δεν είναι δωρεάν που νόμιζα. όλα τα κανάλια; αθλητικά, ταινίες κλπ; μετά το 12μηνο πόσο ανεβαίνει;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Μετά το 12μηνο πάει στα 18 αν θυμάμαι καλά αλλά θα μπορείς να ανανεώσεις πάλι στην ίδια τιμή.

Link to comment
Share on other sites

άρα δεν είναι δωρεάν που νόμιζα. όλα τα κανάλια; αθλητικά, ταινίες κλπ; μετά το 12μηνο πόσο ανεβαίνει;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι +12 ευρώ αν έχεις 2play με vodafoneTV ήδη, αλλιως πάει 44 ευρώ ή 39 ευρώ αν έχεις συμβόλαιο κινητής vodafone. Είναι μόνo τα novasports + υπάρχοντα κανάλια vodafoneTV.

 

 

https://statheri.vodafone.gr/vodafone-tv-sports-plus?_ga=2.173551142.442538692.1505820306-700983990.1505378710

Link to comment
Share on other sites

Είναι +12 ευρώ αν έχεις 2play με vodafoneTV ήδη, αλλιως πάει 44 ευρώ ή 39 ευρώ αν έχεις συμβόλαιο κινητής vodafone. Είναι μόνo τα novasports + υπάρχοντα κανάλια vodafoneTV.

 

 

https://statheri.vodafone.gr/vodafone-tv-sports-plus?_ga=2.173551142.442538692.1505820306-700983990.1505378710

άρα μάλλον θα περιμένω να το βγάλει αργότερα και η wind στην οποία είμαι τώρα μήπως σε εμάς τους υπάρχοντες συνδρομητές μας κάνει καλή προσφορά. ευχαριστώ παιδιά

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γεια σας. δε ξερω αν γραφω στο σωστο θεμα. ληγει το συμβολειο vodafone και θα ηθελα να ρωτησω ποσο πληρωνουν οι φοιτητες με πασο. δε με ενδιαφερει το σταθερο τηλ. μονο ιντερνετ.
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. δε ξερω αν γραφω στο σωστο θεμα. ληγει το συμβολειο vodafone και θα ηθελα να ρωτησω ποσο πληρωνουν οι φοιτητες με πασο. δε με ενδιαφερει το σταθερο τηλ. μονο ιντερνετ.
Δεν μπορείς να αλλάξεις υπάρχων νούμερο σε φοιτητικό. Η προσφορά είναι μόνο για νέα γραμμή ή φορητότητα , ή τουλάχιστον έτσι είχαν πληροφορήσει μια φίλη πέρσυ .

Αν θυμάμαι καλά είναι γύρω στα 17-18 ευρώ μόνο ιντερνέτ.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Follow the White Rabbit....
Link to comment
Share on other sites

18,15 τελική τιμή με λογαριασμό σε ηλεκτρονική μορφή. Αλλά για νέες συνδέσεις!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Εκανα φορητοτητα στη vodafone μετα απο...απειρα χρονια στον ΟΤΕ!Μου ειπαν μεχρι την Παρασκευη θα εχει ενεργοποιηθει η υπηρεσια μου (24mbps,απεριοριστα σταθερα,300' κινητα). Μια ερωτηση εχω σχετικα με το ρουτερ, επειδη δεν ζητησα καινουριο, θα εχω προβλημα με το υπαρχον της Cosmote ή ειμαι για καινουριο οντως? Εχω το κλασικο που δινει η Cosmote το τελευταιο διαστημα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Εκανα φορητοτητα στη vodafone μετα απο...απειρα χρονια στον ΟΤΕ!Μου ειπαν μεχρι την Παρασκευη θα εχει ενεργοποιηθει η υπηρεσια μου (24mbps,απεριοριστα σταθερα,300' κινητα). Μια ερωτηση εχω σχετικα με το ρουτερ, επειδη δεν ζητησα καινουριο, θα εχω προβλημα με το υπαρχον της Cosmote ή ειμαι για καινουριο οντως? Εχω το κλασικο που δινει η Cosmote το τελευταιο διαστημα.

 

Σε τί τιμή σου έδωσε η Vodafone αυτό το πρόγραμμα?

Με το ρούτερ σχεδόν σίγουρα δεν θα έχεις πρόβλημα, αλλά το πιθανότερο είναι ότι ο ΟΤΕ θα σου το χρεώσει εάν δεν το επιστρέψεις.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα την online αιτηση και κατοπιν και τηλεφωνικης επικοινωνιας μου ειπαν στα 23€ το μήνα τελική τιμή, και μάλιστα ρωτησα αν θα επηρεαστεί η τιμή απ τις επικείμενες αυξήσεις και μου είπαν πως οχι! Ελπίζω να ισχυει!

Εν τω μεταξύ ο ΟΤΕ δεν με έχει ενοχλήσει ακόμα λόγω της φορητότητας, περίεργο! Σχετικα με το ρουτερ, θα μου το πουν άραγε οτι πρεπει να το επιστρεψω ή θα το κρατήσω και θα ρθει κανένας λογαριασμός απ το πουθενά στο μέλλον; Ευχαριστώ για την απάντηση!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκανα την online αιτηση και κατοπιν και τηλεφωνικης επικοινωνιας μου ειπαν στα 23€ το μήνα τελική τιμή, και μάλιστα ρωτησα αν θα επηρεαστεί η τιμή απ τις επικείμενες αυξήσεις και μου είπαν πως οχι! Ελπίζω να ισχυει!

Εν τω μεταξύ ο ΟΤΕ δεν με έχει ενοχλήσει ακόμα λόγω της φορητότητας, περίεργο! Σχετικα με το ρουτερ, θα μου το πουν άραγε οτι πρεπει να το επιστρεψω ή θα το κρατήσω και θα ρθει κανένας λογαριασμός απ το πουθενά στο μέλλον; Ευχαριστώ για την απάντηση!

 

Εάν δεν σε πάρουν τηλέφωνο για αντιπροσφορά, δεν αναμένεται να σε ενοχλήσουν τηλεφωνικά.

Σίγουρα στον εκκαθαριστικό λογαριασμό θα δεις τιμολογημένο ένα modem/router, εφόσον το είχες πάρει με συμβόλαιο των τελευταίων χρόνων. Παλιότερα περνούσαν στην κυριότητα του χρήστη μετά το πέρας του συμβολαίου, αλλά τα τελευταία αρκετά χρόνια παραχωρούνται όλα ως χρησιδάνειο.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες τελευταια αρκετα χρονια? Ειχα ΟΤΕ ανεκαθεν, θυμαμαι ενα ρουτερ μαυρο με το λογοτυπο CONN-X πανω σκεψου, πανε χρονια :lol: Καθε αλλαγη ρουτερ εχει γινει δωρεαν λογω βλαβης βεβαια, αλλα να ρωτησω για σιγουρια στον Γερμανο πχ? Η θα βαλω τα χερακια μου και θα βγαλω τα ματακια μου?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες τελευταια αρκετα χρονια? Ειχα ΟΤΕ ανεκαθεν, θυμαμαι ενα ρουτερ μαυρο με το λογοτυπο CONN-X πανω σκεψου, πανε χρονια :lol: Καθε αλλαγη ρουτερ εχει γινει δωρεαν λογω βλαβης βεβαια, αλλα να ρωτησω για σιγουρια στον Γερμανο πχ? Η θα βαλω τα χερακια μου και θα βγαλω τα ματακια μου?

 

Κι εγώ στον ΟΤΕ από πάντα ήμουν και όταν εφυγα για wind πριν λίγους μήνες μου ήρθε μήνυμα στο κινητό που μου ζητούσε να επιστρέψω άμεσα το φούτερ σε κάποιο κατάστημα Γερμανός διαφορετικά θα έχω χρέωση 20+ευρω.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες τελευταια αρκετα χρονια? Ειχα ΟΤΕ ανεκαθεν, θυμαμαι ενα ρουτερ μαυρο με το λογοτυπο CONN-X πανω σκεψου, πανε χρονια :lol: Καθε αλλαγη ρουτερ εχει γινει δωρεαν λογω βλαβης βεβαια, αλλα να ρωτησω για σιγουρια στον Γερμανο πχ? Η θα βαλω τα χερακια μου και θα βγαλω τα ματακια μου?

 

Εάν το μόντεμ/ρούτερ σου είναι Speedport, σίγουρα θα σου ζητήσουν να το γυρίσεις.

Εάν είναι παλιότερο, οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου. Πάντως δεν ρωτάς... Εάν δεν σου πούνε τίποτα, το κρατάς, και απλά περιμένεις 2-3 μήνες να δεις εάν θα έρθει λογαριασμός με χρέωση. Σε αυτή την περίπτωση το γυρνάς και σου πιστώνουν το ποσό.

 

Κατά τα άλλα, εμένα η Vodafone μου έδωσε την τιμή της Wind (~20€) για λίγο χειρότερο πρόγραμμα (η Wind έδινε 300' κινητά Wind και 300' κινητά άλλων, ενώ στη Voda κράτησα το 300' προς όλα τα κινητά), επομένως παρέμεινα...

Link to comment
Share on other sites

Το Speedport ειναι ναι, και δεν θα με νοιαξει και πολυ να το επιστρεψω για να μαι ειλικρινης, απ τα χειροτερα ρουτερ κατα τη γνωμη μου!

Επομενως δεν κανω καποια ενεργεια μεχρι να με ενοχλησουν και βλεπουμε! Λογικα θα ερθει ενας τελευταιος λογαριασμος σταθερης μεχρι την ημερομηνια χρησης, δεν ξερω βεβαια αν θα ερθει ξεχωριστος για το ΟΤΕ tv το οποιο διατηρησα σαν ξεχωριστο προιον οπως μου ειπαν στο τηλ.

 

Ειμαι ευχαριστημενος παντως μεχρι στιγμης με τη vodafone, ταχυτητα ελαφρως καλυτερη απ τον ΟΤΕ, να δουμε και τον πρωτο λογαριασμο βεβαια!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μια ερώτηση,

ήρθε πρόσφατα ο λογαριασμός λίγο φουσκωμένος (40+ ), μιας και έγινε αρκετή χρήση του προγράμματος αυτό το μήνα, ωστόσο σύμφωνα με τους υπολογισμούς έπρεπε να είναι εντός των ορίων (300 λεπτά σταθερά, 300 κινητά).

 

Βλέποντας την αναλυτική και συγκρίνοντας με προηγούμενους μήνες που ήταν πολύ χαμηλος (12), παρατηρώ ότι υπάρχει συνεχής κλήση σε έναν συγκεκριμένο αριθμό (μέσος όρος σε κάθε λογαριασμό 170 κλήσεις προς τον αριθμό με διάρκεια μερικών δευτερολέπτων).

 

Ψάχνοντας το τελικά, αυτός ο αριθμός που ειναι συνδεδεμένος ο συναγερμός του σπιτιού.

Επειδή λοιπόν, αυτό το μήνα έγινε κανονική χρήση του τηλεφώνου για πραγματικές κλήσεις, και σε συνδυασμό με αυτές του συναγερμού, εξου και το φούσκωμα.

 

Γνωρίζω για την ελάχιστη χρέωση των 60 δευτερολέπτων και τη στρογγυλοποίηση προς τα πάνω,κτλ, ωστόσο υπάρχει περίπτωση να βρούμε άκρη γιατί αυτές οι κλήσεις που γίνονται εν τέλει χρεώνονται;

θα πρέπει να απευθυνθώ στη vodafone, στην εταιρεία συναγερμού, στον πάροχο αυτού του τηλεφωνικού αριθμού; Υπάρχει κάποιου είδους ρύθμιση ή κάποια άλλη πράξη που θα μπορούσε να τις αφαιρεί ουσιαστικά από τον δεδομένο χρόνο ομιλίας;

 

Είναι λίγο άδικο τώρα ενόσω έχεις 300 λεπτά σε κλήσεις από τον πάροχο, ουσιαστικά να σου μένουν 100 ή και λιγότερα εφόσον έχεις συναγερμό στο σπίτι και κάθε φορά που τον ενεργοποιείς και τον απενεργοποιείς να χρεώνεσαι το ελάχιστο χρόνο χρέωσης που είναι 60 δεύτερα.

 

Αν κάποιος έχει συμβουλή ή του/της έτυχε κάτι παρόμοιο .. θα το εκτιμούσα αν μπορεί να βοηθήσει..

 

Ευχαριστώ.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , να ρωτησω κάτι σε όσους γνωρίζουν , ΣΙΓΟΥΡΑ . Ισχύει ακόμα οτι (αυτό που είχα ακούσει παλαιότερα) , η Ηol έχει το 2ο μεγαλύτερο δίκτυο οπτικών ινών στην Ελληνική Επικράτεια (μετά τον ΟΤΕ) , ή ΔΕΝ ισχύει κάτι τέτοιο ?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , να ρωτησω κάτι σε όσους γνωρίζουν , ΣΙΓΟΥΡΑ . Ισχύει ακόμα οτι (αυτό που είχα ακούσει παλαιότερα) , η Ηol έχει το 2ο μεγαλύτερο δίκτυο οπτικών ινών στην Ελληνική Επικράτεια (μετά τον ΟΤΕ) , ή ΔΕΝ ισχύει κάτι τέτοιο ?

 

Ευχαριστώ

 

Δε νομίζω ότι κρατάει μέτρημα κάποιος, εκτός τις ίδιες τις εταιρείες... Είναι όπως αυτό που λένε ότι δεν παίζει ρόλο το μήκος, αλλά πώς το χρησιμοποιείς :).

Πρακτικά όλοι οι πάροχοι έχουν παρουσία στα ΑΚ, και μόλις πρόσφατα έχουν αρχίσει να αποκτούν οι άλλοι πλην ΟΤΕ ιδιόκτητες καμπίνες. Ο αριθμός των καμπινών μάλλον είναι πιο αντιπροσωπευτικό δείγμα της εξάπλωσής τους, αντί το μήκος των ινών...

 

Κατά τα άλλα, για θέματα δρομολόγησης, μπορεί κάποιος να κοιτάξει τα στοιχεία του GR-IX για εσωτερική κίνηση (για όσους παρόχουν κάθονται πάνω του) και τις μισθωμένες γραμμές προς εξωτερικό για την διεθνή...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγω εχω συμβαση 2 ετη,χωρις να εχω το συμβολαιο στα χερια μου τηλεφωνικος το ειπαν...πριν κλεισω 2 ετη φευγω και παω Οτε,συμφωνα με το ΕΕΤΤ :

 

5. Μπορεί η εταιρία να με υποχρεώσει να υπογράψω σύμβαση ορισμένου

χρόνου με διάρκεια μεγαλύτερη των 12 μηνών;

Όχι, δεν μπορεί. Η εταιρία οφείλει να σας παράσχει τη δυνατότητα να συνάψετε σύμβαση

μέγιστης διάρκειας 12 μηνών. Ωστόσο, έχει δικαίωμα να καθορίσει το ύψος του παγίου με

βάση τη χρονική διάρκεια της σύμβασης.

Σημειώνεται ότι, σε κάθε περίπτωση, η διάρκεια των συμβάσεων ορισμένου χρόνου δεν

μπορεί να υπερβαίνει τους 24 μήνες.

 

Εντωματαξυ με περνουν για αντιπροσφορες,αφου δεν μπορω να φυγω με τα λεγομενα τους γιατι τις κανουν...???

 

Και πεναλτυ να μου βαλουν ας πανε δικαστικος να τα παρουν....:mad:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω συμβαση 2 ετη,χωρις να εχω το συμβολαιο στα χερια μου τηλεφωνικος το ειπαν...πριν κλεισω 2 ετη φευγω και παω Οτε,συμφωνα με το ΕΕΤΤ :

 

5. Μπορεί η εταιρία να με υποχρεώσει να υπογράψω σύμβαση ορισμένου

χρόνου με διάρκεια μεγαλύτερη των 12 μηνών;

Όχι, δεν μπορεί. Η εταιρία οφείλει να σας παράσχει τη δυνατότητα να συνάψετε σύμβαση

μέγιστης διάρκειας 12 μηνών. Ωστόσο, έχει δικαίωμα να καθορίσει το ύψος του παγίου με

βάση τη χρονική διάρκεια της σύμβασης.

Σημειώνεται ότι, σε κάθε περίπτωση, η διάρκεια των συμβάσεων ορισμένου χρόνου δεν

μπορεί να υπερβαίνει τους 24 μήνες.

 

Εντωματαξυ με περνουν για αντιπροσφορες,αφου δεν μπορω να φυγω με τα λεγομενα τους γιατι τις κανουν...???

 

Και πεναλτυ να μου βαλουν ας πανε δικαστικος να τα παρουν....:mad:

 

Ακόμη κι αν δεν έχεις υπογράψει συμβόλαιο, μπορείς να συμφωνήσεις τηλεφωνικά και ο πάροχος να σε ηχογραφήσει ως απόδειξη της συμφωνίας. Παρ' όλα αυτά είναι υποχρεωμένος να σου στείλει σε εύλογο χρόνο τους όρους της σύμβασης στην οποία συναίνεσες τηλεφωνικά.

 

Εάν είχες συμφωνήσει για διετία και υπάρχει ηχογράφηση της συνομιλίας, τότε είσαι δεσμευμένος να παραμείνεις μέχρι να ολοκληρωθεί, ή να πληρώσεις το τέλος πρόωρης διακοπής συμβολαίου. Βεβαίως πρέπει να σου παρέχουν την ηχογράφηση, εφόσον τη ζητήσεις. Εάν στο συμβόλαιό σου είχε γίνει κάποια τιμολογιακή αλλαγή τον τελευταίο μήνα, μπορείς να φύγεις αζημίως.

 

Εάν φύγεις με φορητότητα χωρίς να εξοφλήσεις το τέλος πρόωρης διακοπής, εάν αυτό ξεπερνάει τα 200€, σε 3 μήνες θα σε γράψουν στον Τηλεγνού* και θα είναι δύσκολο να συνάψεις νέα συμβόλαια.

 

*δεν είμαι βέβαιος ότι ισχύει και στην σταθερή αυτό, αλλά επειδή είναι ίδιοι πάροχοι, είναι πιθανό

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη κι αν δεν έχεις υπογράψει συμβόλαιο, μπορείς να συμφωνήσεις τηλεφωνικά και ο πάροχος να σε ηχογραφήσει ως απόδειξη της συμφωνίας. Παρ' όλα αυτά είναι υποχρεωμένος να σου στείλει σε εύλογο χρόνο τους όρους της σύμβασης στην οποία συναίνεσες τηλεφωνικά.

 

Εάν είχες συμφωνήσει για διετία και υπάρχει ηχογράφηση της συνομιλίας, τότε είσαι δεσμευμένος να παραμείνεις μέχρι να ολοκληρωθεί, ή να πληρώσεις το τέλος πρόωρης διακοπής συμβολαίου. Βεβαίως πρέπει να σου παρέχουν την ηχογράφηση, εφόσον τη ζητήσεις. Εάν στο συμβόλαιό σου είχε γίνει κάποια τιμολογιακή αλλαγή τον τελευταίο μήνα, μπορείς να φύγεις αζημίως.

 

Εάν φύγεις με φορητότητα χωρίς να εξοφλήσεις το τέλος πρόωρης διακοπής, εάν αυτό ξεπερνάει τα 200€, σε 3 μήνες θα σε γράψουν στον Τηλεγνού* και θα είναι δύσκολο να συνάψεις νέα συμβόλαια.

 

*δεν είμαι βέβαιος ότι ισχύει και στην σταθερή αυτό, αλλά επειδή είναι ίδιοι πάροχοι, είναι πιθανό

 

και αυτο που λεει το ΕΕΤΤ στην παραγραφο 5...???

Εδω ζητησα να μου στειλουν με email συμφωνητικο που συνενεσα και ακομα στελνουν....:mad:

Και μολις πηρα μηνυμα οτι οφειλω τελη διακοπης 160 ευρω

Και απο 21 Σεπτεμβριου εχουν γινει αυξησεις σε τιμολογια αρα μπορω να φυγω διοτι δεν συμφωνω με το νταβατζη....

Edited by tarirs
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

και αυτο που λεει το ΕΕΤΤ στην παραγραφο 5...???

Εδω ζητησα να μου στειλουν με email συμφωνητικο που συνενεσα και ακομα στελνουν....:mad:

Και μολις πηρα μηνυμα οτι οφειλω τελη διακοπης 160 ευρω

Και απο 21 Σεπτεμβριου εχουν γινει αυξησεις σε τιμολογια αρα μπορω να φυγω διοτι δεν συμφωνω με το νταβατζη....

 

Η ανακοίνωνση για τις αυξήσεις πρέπει να σου έχει έρθει με τον λογαριασμό του Αυγούστου, άρα θεωρητικά είχες 1 μήνα για να καταγγείλεις την σύμβασή σου. Τώρα νομίζω είναι λίγο αργά και δεν μπορείς να αποφύγεις την ποινή πρόωρης διακοπής. Όσων αφορά το συμβόλαιο, όταν το έκανες πρέπει να σου είχαν στείλει.Αν μετά ανανέωσες τηλεφωνικά τότε θεωρητικά συνεχίζεις την ίδια σύμβαση νομίζω και οτι αλλαγές έχουν γίνει σε ενημερώνουν τηλεφωνικά :)

Link to comment
Share on other sites

Η ανακοίνωνση για τις αυξήσεις πρέπει να σου έχει έρθει με τον λογαριασμό του Αυγούστου, άρα θεωρητικά είχες 1 μήνα για να καταγγείλεις την σύμβασή σου. Τώρα νομίζω είναι λίγο αργά και δεν μπορείς να αποφύγεις την ποινή πρόωρης διακοπής. Όσων αφορά το συμβόλαιο, όταν το έκανες πρέπει να σου είχαν στείλει.Αν μετά ανανέωσες τηλεφωνικά τότε θεωρητικά συνεχίζεις την ίδια σύμβαση νομίζω και οτι αλλαγές έχουν γίνει σε ενημερώνουν τηλεφωνικά :)

 

Τον Αυγουστο ημουν διακοπες,αρα παει ακυρο αυτο,βρηκα την συμβαση και δεν εχω πουθενα υπογραψει..... χεχει :worry: και τηλεφωνικα δεν ειχα καμια ενημερωση....ουτε ειχα ανανεωσει τιποτε...

Edited by tarirs
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Τον Αυγουστο ημουν διακοπες,αρα παει ακυρο αυτο,βρηκα την συμβαση και δεν εχω πουθενα υπογραψει..... χεχει :worry: και τηλεφωνικα δεν ειχα καμια ενημερωση....ουτε ειχα ανανεωσει τιποτε...

 

Δεν εννοώ οτι θα σε πάρουν τηλέφωνο για την αύξηση των χρεώσεων. Αυτό που λέω είναι όταν κάνεις τηλεφωνική ανανέωση του υφιστάμενου συμβολαίου σου σε ενημερώνουν για όποια αλλαγή κάνετε ή έχει γίνει :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοώ οτι θα σε πάρουν τηλέφωνο για την αύξηση των χρεώσεων. Αυτό που λέω είναι όταν κάνεις τηλεφωνική ανανέωση του υφιστάμενου συμβολαίου σου σε ενημερώνουν για όποια αλλαγή κάνετε ή έχει γίνει :)

 

Δεν εχω κανει τηλεφωνικη ανανεωση....απλως τηλεφωνικα δεχτηκα να γινει η συνδεση περισυ,και στο συμβολαιο δεν εχω υπογραψει πουθενα.....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...