Jump to content

Πρόβλημα tapatalk


Jim30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ έχω πρόβλημα, σε δύο συσκευές το έχω περασμένο και στις δύο αρνείται να ανοίξει μηνύματα ενώ μέχρι εχτές δούλευε κανονικά

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα κανουν συντήρηση στους σέρβερς του τάπα.

Μια μου έρχονται ειδοποιησεις κ μια όχι.

 

-----------

Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένατο ίδιο,στην αρχή νόμιζα ότι έφτιαγε η συσκευή μου,ύστερα άρχισα να κανω εκκαθάριση προσωρινων δεδομένων αλλά το πρόβλημα συνεχίζει μέχρι και σήμερα!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πατάω να μπω να διαβάσω θέμα και μου πετάει ότι έχει διαγραφεί το θέμα..!

ακριβώς αυτό!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλο φόρουμ που είμαι ανοίγω κανονικά θέματα μέσω tapatalk όποτε κάτι παιζει με το φόρουμ του my phone πρέπει να το ελέγξουν οι αρμόδιοι
Link to comment
Share on other sites

ναι άλλα forums ανοίγουν κανονικά!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Και με παλιότερη έκδοση της εφαρμογής μπαίνει κανονικά.

 

Ναι αλλά την pro έκδοση πως θα την βρούμε σε παλιότερη έκδοση της;

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Eκεί που τα βρίσκαμε πάντα :google: οκ είναι κάπως να το έχεις αγορασμένο ένα πρόγραμμα και να το βάζεις έτσι, επειδή ένα φόρουμ έχει μείνει ακόμη στο http.. αλλά οκ τι να γίνει?
Link to comment
Share on other sites

Eκεί που τα βρίσκαμε πάντα :google: οκ είναι κάπως να το έχεις αγορασμένο ένα πρόγραμμα και να το βάζεις έτσι, επειδή ένα φόρουμ έχει μείνει ακόμη στο http.. αλλά οκ τι να γίνει?

 

Υπάρχει η Pro έκδοση σε apk mirror κλπ;

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω ότι το πρόβλημα υφίσταται και είναι σπαστικο. Παρακαλούμε την βοήθεια των mods
Εφόσον με παλαιότερη έκδοση της εφαρμογής παίζει, το λογικό είναι να έχει η εφαρμογή πρόβλημα. Τι να σου κάνει ο mod; Σε ένα φόρουμ που και που δουλεύει, κανονικά δεν υποστηρίζει επίσημα το Tapatalk...

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον με παλαιότερη έκδοση της εφαρμογής παίζει, το λογικό είναι να έχει η εφαρμογή πρόβλημα. Τι να σου κάνει ο mod; Σε ένα φόρουμ που και που δουλεύει, κανονικά δεν υποστηρίζει επίσημα το Tapatalk...

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Οταν όμως δεν έχεις κάνει αναβάθμιση στο ταπαταλκ και δεν δουλευει κάτι άλλο φταίει,πχ κάποια αναβάθμιση της google?

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον με παλαιότερη έκδοση της εφαρμογής παίζει, το λογικό είναι να έχει η εφαρμογή πρόβλημα. Τι να σου κάνει ο mod; Σε ένα φόρουμ που και που δουλεύει, κανονικά δεν υποστηρίζει επίσημα το Tapatalk...

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Όταν όμως σε άλλα fora δουλεύει κανονικά και στο myphone έχει θέμα, μήπως είναι κάτι που μπορεί να διορθωθεί στο δικό μας forum; Αλλά λες ότι επίσημα δεν υποστηρίζεται το tapatalk;

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο θυμόμουν.

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6642537#post6642537

Βέβαια δεν είναι και πολύ πρόσφατο, αλλά αν είχε αλλάξει κάτι και είχε περισσότερη υποστήριξη θα περίμενα να έχουν κάνει κάποια ανακοίνωση από τότε.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Καλημέρα σε όλους!

 

Έχω καλά νέα και κακά νέα :p

 

Τα κακά νέα είναι οτι δεν ξέρουμε γιατί δεν λειτουργεί το Tapatalk, αν και ξέρω οτι λειτουργούν κάποιες παλιότερες εκδόσεις του κανονικά με το φορουμ. Να σημειώσω οτι επίσημα δεν υποστηρίζεται από το φορουμ, βέβαια!

 

Τα ΚΑΛΑ ΝΕΑ είναι οτι μετά από αρκετό καιρό... μακέτου, το Myphone αναβαθμίζεται! :w00t: Το νέο site έχει στηθεί ήδη, το νέο, υπερσύχρονο forum είναι έτοιμο και βρισκόμαστε στο στάδιο των τελευταίων δοκιμών για να γίνει η μετάβαση, ελπίζουμε στις αρχές Ιουλίου! :D

 

Οπότε... λίγη υπομονή ακόμα, άλλωστε κάναμε τόσα χρόνια... Επιτέλους θα φύγουμε από "beta" έκδοση :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε πια προηγούμενη έκδοση του tapatalk δουλευει αξιοπρεπώς το φορούμ;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σε πια προηγούμενη έκδοση του tapatalk δουλευει αξιοπρεπώς το φορούμ;;;

και πως γυρνάς το tapatalk σε προηγούμενη έκδοση?:confused:

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

και πως γυρνάς το tapatalk σε προηγούμενη έκδοση?:confused:

 

Αυτό είναι εύκολο βγάζεις την νέα και εγκαθίστατας την παλιά

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...