Jump to content

Samsung A52 / A72 (5G)


fotisbasm_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

€428 μείον το 20% που θα επιστραφεί στην κάρτα σου.

Το πλαίσιο το έχει σε έκπτωση από τα €479 στα €428.

Α ΤΟ 20% ειναι περαιτερω εκπτωση επι του 428?
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς.
καλά μεγάλη απάτη η επιστροφή.το 20% ειναι για την επομενη αγορα.οχι για την αγορα που θα κανεις την πρωτη. θέλει και η επομενη αγορά να γίνει από pos eurobank που φυσικά δεν έχουν όλα τα καταστήματα. ακύρωσα την αγορά τελικά

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Έχω το S8 και σκέφτομαι κάποια στιγμή να πάω στο A52 5G. Έχω διαβάσει σχετικά καλές κριτικές απλά θα ήθελα κάποιος κάτοχος του κινητού να μου πει εάν είναι καλές οι νυχτερινές λήψεις! Με το S8 είμαι αρκετά ικανοποιημένος όσον αφορά τις φωτογραφίες ημέρα και νύχτα!

Φιλικά,

Άγγελος

Link to comment
Share on other sites

καλά μεγάλη απάτη η επιστροφή.το 20% ειναι για την επομενη αγορα.οχι για την αγορα που θα κανεις την πρωτη. θέλει και η επομενη αγορά να γίνει από pos eurobank που φυσικά δεν έχουν όλα τα καταστήματα. ακύρωσα την αγορά τελικά

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Δεν είναι απάτη βρε 'συ. Έτσι λειτουργεί το πρόγραμμα επιστροφή. Εννοείται ότι δεν αφορά τη συγκεκριμένη αγορά που θα κάνεις.

Ξέρεις πόσες είναι οι επιχειρήσεις που συνεργάζονται με τη Eurobank; Εκατοντάδες. Αποκλείεται να μη βρεις κάποια για να εξαργυρώσεις το ποσό που θα σου επιστραφεί από το Πλαίσιο.

Μόνο τον Σκλαβενίτη να βάλεις, δε θες κάτι άλλο. Ένα σούπερ μάρκετ να πας, το εξαργύρωσες.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι απάτη βρε 'συ. Έτσι λειτουργεί το πρόγραμμα επιστροφή. Εννοείται ότι δεν αφορά τη συγκεκριμένη αγορά που θα κάνεις.

 

Ξέρεις πόσες είναι οι επιχειρήσεις που συνεργάζονται με τη Eurobank; Εκατοντάδες. Αποκλείεται να μη βρεις κάποια για να εξαργυρώσεις το ποσό που θα σου επιστραφεί από το Πλαίσιο.

 

Μόνο τον Σκλαβενίτη να βάλεις, δε θες κάτι άλλο. Ένα σούπερ μάρκετ να πας, το εξαργύρωσες.

εγώ νόμιζα ότι η μείωση αφορά την εν λόγω αγορά! την κάρτα της eurobank την χρησιμοποιώ μια φορά στα 5 χρόνια. τι να το κάνω για την επόμενη φορά; τέλος πάντων. θα ψάξω από κανένα fb πάλι

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αυτή η μόνιμη ειδοποίηση στην οθόνη κλειδώματος όταν έχω ενεργό το DO NOT DISTURB γίνεται να ΜΗΝ φαίνεται; φαίνεται το εικονίδιο της υπηρεσίας πάνω στην μπάρα αριστερά. φτάνει. γιατί να φαίνεται και στην οθόνη κλειδώματος 9794a5ec1c914e16216c8b03202a9f78.jpg

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αυτή η μόνιμη ειδοποίηση στην οθόνη κλειδώματος όταν έχω ενεργό το DO NOT DISTURB γίνεται να ΜΗΝ φαίνεται; φαίνεται το εικονίδιο της υπηρεσίας πάνω στην μπάρα αριστερά. φτάνει. γιατί να φαίνεται και στην οθόνη κλειδώματος 9794a5ec1c914e16216c8b03202a9f78.jpg

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Γίνεται ;)

 

Απλά ακολούθα τα ss. 6becfe76f97fabdd04aaca0ee8fb0c28.jpgef8d2005cf6d88ec7032f8157411ab91.jpg1d335f4c7063616276a88c61a11511e1.jpgd52a5549aec627b1253e0936efb9bb51.jpg

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται ;)

 

Απλά ακολούθα τα ss. 6becfe76f97fabdd04aaca0ee8fb0c28.jpgef8d2005cf6d88ec7032f8157411ab91.jpg1d335f4c7063616276a88c61a11511e1.jpgd52a5549aec627b1253e0936efb9bb51.jpg

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

οκ το έκανα αλλά ήθελε και την ενότητα do not disturb να κάνω don't show notifications εκτός από την ενότητα ongoing

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

Αγόρασα το 4g 128 εχθές για την γυναίκα μού.

Δεν μου βγάζει το σήμα για το WiFicalling και το volte , σύνδεση cosmote.

Στέλνω μήνυμα και παίρνω απάντηση ότι η υπηρεσία έχει ενεργοποιηθεί, αλλά σηματακι δεν βλέπω.

Στις ρυθμίσεις έχω επιλέξει προτίμηση σε δίκτυο WiFi

Έχει καταφέρει κάποιος να δουλέψει σωστά την υπηρεσία;

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,λέω να κάνω δώρο στην γυναίκα μου το A52,σε σχέση με το S9 που ειχέ πριν πως τα πάει απο βασική κάμερα??? Edited by pirounias
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα. Ούτε Wificalling, ούτε VoLte διαθέσιμα, ενώ οι ρυθμίσεις έχουν γίνει όπως και στο φίλο από κάτω.

 

Παιδιά καλημέρα.

Αγόρασα το 4g 128 εχθές για την γυναίκα μού.

Δεν μου βγάζει το σήμα για το WiFicalling και το volte , σύνδεση cosmote.

Στέλνω μήνυμα και παίρνω απάντηση ότι η υπηρεσία έχει ενεργοποιηθεί, αλλά σηματακι δεν βλέπω.

Στις ρυθμίσεις έχω επιλέξει προτίμηση σε δίκτυο WiFi

Έχει καταφέρει κάποιος να δουλέψει σωστά την υπηρεσία;

Link to comment
Share on other sites

Έχει πρόβλημα η COSMOTE

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Δηλαδή;

Υπάρχει πρόβλημα σε συγκεκριμένες συσκευές ;

Στο δικό μού S8 plus δουλεύουν μια χαρά.

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Τώρα δείχνει να φτιάχτηκε, χτες το απόγευμα μέχρι το βράδυ είχε γενικό πρόβλημα. (Δε δούλευε VoLTE και VoWiFi)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε ενεργοποιημένο το ALWAYS ON DISPLAY και αν ναί ισχύει αυτό που λένε ότι κάνει αρκετή κατανάλωση μπαταρίας και κυρίως με την πάροδο του χρόνου υπάρχει πιθανότητα να κάψει τα pixels στα συγκεκριμένα σημεία;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το Α72 το 4G με το 5G τι άλλες διαφορές έχουνε?

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

Έκανα την οικονομική υπέρβαση για τα δικά μου δεδομένα και πλέον είμαι κάτοχος του Α72 8/256. 

Και για την ακρίβεια είναι και η πρώτη φορά που είμαι κάτοχος κινητού της εν λόγω εταιρίας.

Οι πρώτες εντυπώσεις απόλυτα θετικές όσον αφορά την οθόνη, την κάμερα, την διάρκεια μπαταρίας που ήταν και οι κύριοι λόγοι προτίμησης του εν λόγω κινητού.

Στα μειονεκτήματα θα έλεγα το βάρος του, αλλά νομίζω ότι θα το συνηθίσω!

Καλώς σας βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Johny-B said:

Καλησπέρα.

Έκανα την οικονομική υπέρβαση για τα δικά μου δεδομένα και πλέον είμαι κάτοχος του Α72 8/256. 

Και για την ακρίβεια είναι και η πρώτη φορά που είμαι κάτοχος κινητού της εν λόγω εταιρίας.

Οι πρώτες εντυπώσεις απόλυτα θετικές όσον αφορά την οθόνη, την κάμερα, την διάρκεια μπαταρίας που ήταν και οι κύριοι λόγοι προτίμησης του εν λόγω κινητού.

Στα μειονεκτήματα θα έλεγα το βάρος του, αλλά νομίζω ότι θα το συνηθίσω!

Καλώς σας βρήκα.

Αν και έχω κινητό άλλης εταιρείας στα μαγαζιά που το χαζεύω συχνά πυκνά έχω να πω ότι είναι κίνηταρα όντως.καλοδουλευτο.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.  Πήρα τον Ιούλιο το Α52 5g από samsung Eshop. Όλα καλά με το κινητό  αλλά  μου παρουσιάζει ένα πρόβλημα.  Το κινητό  πιξελιάζει. Δηλαδή  μου το έκανε μια φορά αρχές Αυγούστου και με επανεκκίνηση έστρωσε και τώρα  το ξανακάνει ειδικά  όταν έχω Google maps σε πλοήγηση. Αν ζεσταθεί και όχι υπερβολικά από τον ήλιο τότε είναι  σίγουρο ότι  θα γίνει. Το θέμα είναι ότι δεν το κάνει πάντα και όποτε δεν ξέρω αν έχει νόημα να τρέχω στο σέρβις. Το έχει άλλος αυτό το πρόβλημα; 

Edited by focusinos
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
30 minutes ago, focusinos said:

Καλησπέρα και από μένα.  Πήρα τον Ιούλιο το Α52 5g από samsung Eshop. Όλα καλά με το κινητό  αλλά  μου παρουσιάζει ένα πρόβλημα.  Το κινητό  πιξελιάζει. Δηλαδή  μου το έκανε μια φορά αρχές Αυγούστου και με επανεκκίνηση έστρωσε και τώρα  το ξανακάνει ειδικά  όταν έχω Google maps σε πλοήγηση. Αν δε ζεσταθεί και όχι υπερβολικά από τον ήλιο τότε είναι  σίγουρο ότι  θα γίνει. Το θέμα είναι ότι δεν το κάνει πάντα και όποτε δεν ξέρω αν έχει νόημα να τρέχω στο σέρβις. Το έχει άλλος αυτό το πρόβλημα; 

Όταν λες pixelιάζει τι εννοείς ακριβώς; Γίνε πιο περιγραφικός στο πρόβλημα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αναβοσβήνει η οθόνη και κάνει πιξελ παντού, χιόνια θα το λέγαμε στις παλιές τηλεοράσεις. Δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω. 

Screen flickering το λένε με μια σύντομη αναζήτηση 

Edited by focusinos
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, focusinos said:

Αναβοσβήνει η οθόνη και κάνει πιξελ παντού, χιόνια θα το λέγαμε στις παλιές τηλεοράσεις. Δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω. 

Screen flickering το λένε με μια σύντομη αναζήτηση 

Παντο για σερβις εγω ολο το καλοκαιρι διακοπες google maps και ηλιο αβερτα και τιποτα 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...