Jump to content

Μετρητης μπανιων


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Ποσα μπανια κανατε?  

149 members have voted

  1. 1. Ποσα μπανια κανατε?

    • 0-10
      51
    • 10-20
      25
    • 20-30
      22
    • 30-40
      10
    • 40-60
      17
    • 60-80
      6
    • Πανω απο 80
      18


Recommended Posts

Τι γίνεται ρε παιδιά; οι περισσότεροι εδώ μέσα μιλάνε για λιγότερα από 10.

Είναι δυνατόν; στην Ελλάδα είμαστε ή στο Καζακστάν;

Ελα ντε... :alien: δουλειες?Υποχρεωσεις?Τι να φταιει αραγε?'Η μηπως το γεγονος πως τα θεωρουμε δεδομενα καθε χρονο(οχι σαν τους ξενους,που μολις δουνε θαλασσα κανουν σα λυσσασμενοι)? :confused: :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 81
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

35 μερες στο χωριο μου πηγαινα τουλαχιστον 3 φορες τη μερα θαλασσα. επιπλεον μεχρι να φυγω για Ζαχαρω ειχα κανει καμμια 20αρα εδω σε παραλιες της Αθηνας. ευελπιστω να ξανακατεβω χωριο να τα κανω ακομα πιο πολλα. οποτε μπορει να μιλαμε για 100+ μπανια...καλα ειναι ε?

Οσα μπανια και αν κανεις σε ενα 24ωρο μετρανε για ενα!:D

Link to comment
Share on other sites

Εγω μεγαλωσα διπλα στη θαλασσα :) Την εχω βαρεθει. Αν θελω δροσια δεν τρεχω στην παραλια με τον καυτο ηλιο απο πανω μου. Παω στο βουνο . Κατω απο το πλατανι, δεν βρησκεις δροσια ιδια πουθενα αλλου ;)

 

Βαρεθηκα την αμμο, την αλμυρα, τη ζεστη, να λουζω συνεχεια τα μαλλια μου, βαλε μαγιο, βγαλε μαγιο...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

καμιά 7-8

δυστυχώς όταν είσαι φοιτητής τα καλοκαίρια αποτελούν μονόδρομο για δουλίτσα:(

 

ίσως τώρα με την εξεταστική κάτι κάνουμε :D:cool:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Αρχισα απο αρχες Μαιου, πηγαινα σχεδον καθε μερα! Ακομα συνεχιζω, οποτε το επιτρεπουν οι υποχρεωσεις μου...πανω απο 100 θα ελεγα!:)

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

e..γύρω στα 40 εγώ..αχ την λατρεύω την θάλασσα...ειδικά όταν είναι λάδι!!αχ..δυστυχώς το καλοκαίρι έρχεται σιγά σιγά στο τέλος του!
Link to comment
Share on other sites

τι πιο ωραιο απο το να παιζεις με τις ωρες ρακετες στην παραλια(χωρις να κυνηγας το μπαλακι συνεχεια) σημαδευοντας την κοπελια που καθεται στη διπλανη ομπρελα και μετα ιδρωμενος να πεφτεις στη θαλασσα...πωρωτικο!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ γύρω στα 10... Δεν επεδίωξα όμως να κάνω περισσότερα... Τώρα μάλλον πάει καθώς από Δευτέρα... :cry:
Link to comment
Share on other sites

Εγω μεγαλωσα διπλα στη θαλασσα :) Την εχω βαρεθει. Αν θελω δροσια δεν τρεχω στην παραλια με τον καυτο ηλιο απο πανω μου. Παω στο βουνο . Κατω απο το πλατανι, δεν βρησκεις δροσια ιδια πουθενα αλλου ;)

 

Βαρεθηκα την αμμο, την αλμυρα, τη ζεστη, να λουζω συνεχεια τα μαλλια μου, βαλε μαγιο, βγαλε μαγιο...

 

Θες να αλλάξουμε σπίτι? Να μείνω εγώ στο δικό σου στη θάλασσα και να πας εσύ στο εξοχικό μου!!! :) Δεν σου λέω για Αθήνα γιατί σίγουρα δεν θα δεχτείς!

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω μεγαλωσα διπλα στη θαλασσα :) Την εχω βαρεθει. Αν θελω δροσια δεν τρεχω στην παραλια με τον καυτο ηλιο απο πανω μου. Παω στο βουνο . Κατω απο το πλατανι, δεν βρησκεις δροσια ιδια πουθενα αλλου ;)

 

Βαρεθηκα την αμμο, την αλμυρα, τη ζεστη, να λουζω συνεχεια τα μαλλια μου, βαλε μαγιο, βγαλε μαγιο...

 

Θα συμφωνησω με την αποψη σου 100% . Το ιδιο εχω παθει και εγω ...

Τα τελευταια 7 χρονια , εχω κανει 3-4 μπανια ...:X

Link to comment
Share on other sites

εμεις οι Αθηναιοι ομως που καταγομαστε απο κανενα παραλιακο χωριο ψωμολυσσαμε το καλοκαιρι να παμε να κανουμε κανα μπανιο σε καμμια καλη παραλια γιατι αυτες της Αθηνας ειναι επιεικως χαλια. και τις πληρωνεις και ειναι βρωμικα τα νερα...

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Πανω κατω καμια 40αρια...(πηγιανα και 2 φορες την ημερα καμια φορα)

Αν δεν ειχα και τις υποχρεωσεις με το πανεπιστημιο, και τα απανωτα ταξιδια θα ειχα κανει περισσοτερα...

Παραπονο παντως δεν εχω! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα 40 - 50 μπανια στο Χορευτο Πηλιου !

Δεν νομιζω να κανω αλλα....

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

gia 3h sunexh xronia den ekana kanena...

propersu giati ekana diakopes sto eksoteriko kai ekane kruo ekei pou eimoun

persu mou to eixe apagoreusei o giatros mou dioti eixa upovlh8ei se enxeirhsh

fetos an kai exo spiti 30 metra apo ekei pou skaei to kuma,den ekana ton kopo na mpo mesa...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αφου έκατσα στο Samos island το καλοκαιράκι, συνδύασα πολύ κρασί πολλή θάλασσα πολλή πτυχιακή και το αγόρι μου ;)

Έτσι ψήφισα στο 60-80 γιατί τις τελευταίες μέρες του Αυγούστου είχε μόνο πτυχιακή...

*imela*

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχουμε κια λεμε βουτιες την ημερα *6 μηνες? 360 συν 30 κατι το καλοκαιρι 390 συν 1 βουτια την ημερα τον χειμωνα αλλα 90 ουφ βαρεθηκα φατε την σκονη μου :p :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Eγώ παιδια(επειδή μένω σε νησι) κάθε μέρα εκανα μπανιο!!!

Κάποιες μέρες έκανα και σε δύο διαφορετικες θάλασσες εξαιτίας της καλής παρέας.

\

ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

γυρω στα 150 μεχρι και σημερα..βεβαια δεν βαζω τα διπλα γιατι συνηθως εκανα ενα το πρωι τις 12 και μετα πηγαινα παλι μετα τις 7.εγω συνεχιζω μεχρι και Νοεμβριο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λετε να συνεχισουμε να κανουμε & χειμωνιατικα? :worry: Αληθεια,το νερο ειναι πολυ παγωμενο,το Δεκεμβριο ας πουμε?hydro τι λες? :p ;)
Link to comment
Share on other sites

περίπου 40...

 

p.s. η παραλίες της Ξάνθης φέτος ήταν χάλια να είναι καλά το Φανάρι της Κομοτηνής...!

fake! :X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...