Jump to content

Nokia 8850


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 172
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:O EXW SXEDIA GIATO 8850 THS NOKIA SE MORFH PDF KAI EXEI MESA TA PANTA .APO ANTALAKTIKA EXW MONO RF SHMATOS KAI FILTRO SIMATOS.

TA SXEDIA MPORO NA SOU TA STILW SE KAPIO EMAIL.ALLA THA TA BALW KAI STH SELIDA POU KANW TWRA ME KINITA KAI TA SXETIKA.

 

Θα ήθελα εγώ τα σχέδια, όποτε έχεις χρόνο να τα στείλεις.

 

kgolemis at yahoo dot gr

 

Grazie a priori!

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ego exo vrei ena 8850 sto ebay kai to agorasa! Einai se apsogi katastasi alla den exei ellinika! Ksereis kaneis kanena tropo na tou peraso ta ellinika? Piga ston germano alla mou eipan pos einai poli palio kai den mporoun (mallon den theloun)!
Link to comment
Share on other sites

Ego exo vrei ena 8850 sto ebay kai to agorasa! Einai se apsogi katastasi alla den exei ellinika! Ksereis kaneis kanena tropo na tou peraso ta ellinika? Piga ston germano alla mou eipan pos einai poli palio kai den mporoun (mallon den theloun)!

Μπορείς να το flashάρεις με ελληνική έκδοση. Ψάξε στο forum για DCT-3 flashing και θα βρεις τον τρόπο. Θα χρειαστείς ειδικό καλώδιο!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα στο forum.

Μήπως ξέρει κανείς ποιές είναι οι διαφορές μεταξύ αυτών των δύο κινητών τηλεφώνων;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αν θυμάμαι καλά το 8890 ήταν για δίκτυα 909MHz και 1900MHz με πτυσσόμενη εξωτερική κεραία!

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
στην ομονοια στην Αθηνα στα μαγαζια με μεταχειρισμενα κινητα το εχουν σιγουρα και η τιμη του ειναι στα 130 ευρω!λιγακι ακριβο ομως πλεον ειναι συλλεκτικο!εχει μπει κ στο μουσειο του Λουβρου για οποιον δε το γνωριζει!εγω βασικα θελω πορτακι ρε παιδια!θα βρω πουθενα?
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

στην ομονοια στην Αθηνα στα μαγαζια με μεταχειρισμενα κινητα το εχουν σιγουρα και η τιμη του ειναι στα 130 ευρω!λιγακι ακριβο ομως πλεον ειναι συλλεκτικο!εχει μπει κ στο μουσειο του Λουβρου για οποιον δε το γνωριζει!εγω βασικα θελω πορτακι ρε παιδια!θα βρω πουθενα?

 

To βρηκα ομονοια για 45 ευρω...;) Το πηρα φυσικα (αλλα με την λευκη οθονη , οχι τη μπλε)

 

Στην καλλιθεα παντως το πουλαγανε 120 ευρω..

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

σε ποιο μαγαζι φιλε?ειναι πολυ λιγα τα χρηματα!δεν νομιζω οτι ισχυει κατι τετοιο!κανενα μαγαζι δεν το δινει κατω απο 100ευρω
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Αν o αλλος ειναι "ασχετος" με το θεμα και δεν ξερει τι πουλαει....

Ελα ρε συ, ειναι σε μια τρυπα (κυριολεκτικα 2 ατομα χωρανε μονο) σε μια στοα επι της πειραιως, η πρωτη οπως κατεβαινουμε απο την πλατεια ομονοιας. απο την πλευρα του buy & sell (μενανδρου) οχι απο την απεναντι.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

ok κολλητε θα τσεκαρω!!

 

αν σου ειναι ευκολο να μαθεις το ονομα του μαγαζιου,θα με διευκολυνες περισσοτερο!thanx man

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

αν σου ειναι ευκολο να μαθεις το ονομα του μαγαζιου,θα με διευκολυνες περισσοτερο!thanx man

 

Θα παω εκει σημερα, αλλα μην περιμενεις να βρεις το 8850 (το εχω παρει :p). Το μεσημερι που θα γυρισω θα σου δωσω διευθυνση

 

 

 

Λοιπον, γραψε λαθος. Η στοα δεν ειναι επι της πειραιως. Ειναι στην παραλληλη της. Στην αγ. Ιωαννου 6. Εχει 4 μαγαζακια το ενα σχεδον διπλα στο αλλα. Δεν παιζει να μην τα δεις. Μολις γυρισα απο κει. Τσιμπησα ενα ericsson t39m:D για €40.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

εχεις κανει αγορες και στα 4 μαγαζια?σε ποιο θα με συμβουλευες να παω?γενικως ποιο εχει τις χαμηλοτερες τιμες?
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

εχεις κανει αγορες και στα 4 μαγαζια?σε ποιο θα με συμβουλευες να παω?γενικως ποιο εχει τις χαμηλοτερες τιμες?

σου εστειλα 2 pm ;)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κανε ενα search στο e-bay θα βρεις κατι.

Ακομα

ελληνικο site

http://mobile-parts.gr/catalog/advanced_search_result.php?keywords=8850&osCsid=d4ddaad9279a728ceaec8bf41a699976&x=0&y=0

 

το mobile-parts εχει και μαγαζι καπου!μηπως γνωριζει κανεις περιοχη?

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

το mobile-parts εχει και μαγαζι καπου!μηπως γνωριζει κανεις περιοχη?
Στάμου Ευάγγελος

Λ.Βυζαντιου 102 καλογρεζα

Aθήνα ΕΛΛΑΣ

Τ.Κ. 14235

email: sales@mobile-parts.gr, info@mobile-parts.gr, admin@mobile-parts.gr

Τηλ.κεντρο +30 210 2790900

fax +30 210 2723718

 

http://mobile-parts.gr/catalog/contact_us.php

 

Αν και νομίζω οτι εκεί είναι μόνο για service. Κάνε ένα τηλέφωνο και ρώτα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Αν θυμάμαι καλά το 8890 ήταν για δίκτυα 909MHz και 1900MHz με πτυσσόμενη εξωτερική κεραία!

 

Γεια σας παιδια!!! Εχω και εγω δυο ερωτησεις σε αυτη τη ¨συγκριση".

Και τα δυο πιανουν Ελλαδα ετσι? Συγνωμη αλλα με ταδικτυα δεν ασχολουμαι γιατι απλως οτι αγοραζω ξερω οτι θα λειτουργει. Τωρα ετυχα στην περιπτωση.

 

Επισης, υπαρχει αλλη εμφανισιακη διαφορα στα δυο τηλεφωνα?

 

Παρεπιμπτοντως η κεραια που ειναι στο 8890?

 

Εσεις ποιο θα περνατε? Ρωταω γιατι θελω να αγορασω ενα και δεν ξερω ποιο απο τα δυο, συγνωμη αν σας κουρασα!!

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα στο forum.

Μήπως ξέρει κανείς ποιές είναι οι διαφορές μεταξύ αυτών των δύο κινητών τηλεφώνων;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

οπως τα λεει ο φιλος απο κατω!

 

Αν θυμάμαι καλά το 8890 ήταν για δίκτυα 909MHz και 1900MHz με πτυσσόμενη εξωτερική κεραία!

Σωστα θυμασε!;)

 

Γεια σας παιδια!!! Εχω και εγω δυο ερωτησεις σε αυτη τη ¨συγκριση".

Και τα δυο πιανουν Ελλαδα ετσι? Συγνωμη αλλα με ταδικτυα δεν ασχολουμαι γιατι απλως οτι αγοραζω ξερω οτι θα λειτουργει. Τωρα ετυχα στην περιπτωση.

 

Επισης, υπαρχει αλλη εμφανισιακη διαφορα στα δυο τηλεφωνα?

 

Παρεπιμπτοντως η κεραια που ειναι στο 8890?

 

Εσεις ποιο θα περνατε? Ρωταω γιατι θελω να αγορασω ενα και δεν ξερω ποιο απο τα δυο, συγνωμη αν σας κουρασα!!

 

Πιανουν αλλα οχι cosmote που ειναι στα 1800!(το 8890);)

Στο 8890 ειναι η κεραια ναι!

 

Εγω θα επερνα (και το εχω ακομα)το 8850 μια και δεν θα εχεις προβλημα σε κανενα Ελληνικο δικτυο!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σημερα παρελαβα απο ebay την μπαταρια για το 8850 μου και ειναι μια χαρα!

Με 1 δολαριο μονο και 3 τα μεταφορικα!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Σημερα παρελαβα απο ebay την μπαταρια για το 8850 μου και ειναι μια χαρα!

Με 1 δολαριο μονο και 3 τα μεταφορικα!:p

 

 

Tην ειχα αγορασει και εγω αυτη την φαση και μου βγηκε πολυ καλη!

 

Με 4 δολλαρια καινουρια μπαταρια!

 

+1!!!!!

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μιας και θα κατεβουνε τα ξαδερφια μου τωρα το καλοκαιρι απο Γερμανια θελω να παρω ενα 8850 σε καλη κατασταση και ειδα στο ebay εχει αρκετα Τυρω στα 59 ευρω σχεδον καινουργια απο μαγαζι και εγγυηση μαζι..

Ειναι λογικη τιμη για το τηλεφωνο ετσι??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να είναι καινούρια αποκλείεται.

Μάλλον για refurbished πρόκειται.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ναι απλα με τα νοκια 8800 refurbished τι παιζει ακριβως?κοστιζουν λιγο και ολα ειναι απο ασια.κ τι γινεται?

εχουν motherboard γνησιο κ ολα τα αλλα ανταλλακτικα φτηνα κ οχι γνησια?η ειναι ολο fake?αξιζει να το παρει κανεις?εγω το βρηκα με 60..

οποιοσ ξερει ας μου πει κ ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nokia 8850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...