Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχεις κάποιο άλλο προϊόν της Logitech?Ποντίκι κτλ?Αν δεν κάνω λάθος,σου επιτρέπει,μέσω της εφαρμογής της,να συνδέσεις πάνω από ένα προϊόν Logitech σε ένα μόνο usb receiver.Το είχα κάνει παλιότερα,όπου στο usb receiver του πληκτρολογίου της Logitech είχα περάσει και το ποντίκι της Logitech.
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν εχω κατι δυστυχώς. Ειναι μονο πληκτρολογιο. :(

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Οπότε,εκτός αν κάποιο μέλος έχει κάποια λύση,αναγκαστικά πρέπει να αγοράσεις ένα usb receiver για Logitech K270.Δεν έχω ιδέα να σε καθοδηγήσω σε κάποιο μαγαζί κτλ,αλλά με ένα search στο ebay,amazon κτλ είδα ότι υπάρχουν αρκετά.
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα έσπασε το digitizer μιας συσκευής (από πτώση) και το στείλαμε σε ένα μαγαζάκι για αντικατάσταση και μου έβαλε με επιπλέον €5 ένα tempered glass. Το επόμενο πρωί βρήκα ένα σπάσιμο περίπου πάνω από την εμπρόσθια κάμερα και ένα πλαγιαστό ράγισμα. Το μόνο που ίσως να ακούμπησε το κινητό στην διάρκεια της νύχτας να ήταν ο σκελετός από τα γυαλιά οράσεως. Είναι λογικό να θρυματιστεί το προστατευτικό οθόνης τόσο εύκολα ή μήπως έχει να κάνει με λανθασμένη τοποθέτηση;

Μήπως θα πρέπει να αγοράσω ένα πιο ακριβό (ίσως και πιο χοντρό) tempered glass?

20210122-092205.jpg 20210122-092352.jpg

20210122-092900.jpg 20210122-092950.jpg

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα σας!

θέλω να αγοράσω δώρο στην γυναίκα μου το Galaxy Watch Active 2 το οποίο θα συνδεθεί με iPhone 11. έχεις κάνει κάποιος/α το συγκεκριμένο πάντρεμα των συσκευών ώστε να μου πει εμπειρίες? Δυστυχώς δεν θέλει κάποιο από τα iWatch η επιλογή της είναι καθαρά εμφάνιση!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:γυναίκες.....!!!!!!

 

(Η πρώτη ανάρτηση έγινε στην υποενότητα της Samsung αλλά δυστυχώς δεν απαντήθηκε :( οπότε το ανεβάζω και εδώ μήπως κάποιος συμφορουμίτης/τρια γνωρίζει και μου δώσει τα φώτα του.)

 

Σας ευχαριστώ!

fake! :X
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
εχω παραγγειλει το tcl 20 5g και θελω να βαλω θηκη πορτοφολι. δεν βλεπω κανενα ελληνικο σαιτ να εχει για το συγκεκριμενο τηλεφωνο θηκη /γνωριζετε αν υπαρχει κανενα ελληνικο σαιτ .???διοτι μονο σε ξενα σαιτ το βλεπω να υπαρχουν θηκες.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...