Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παράγγειλα χτες απο GeekBuying. Ελπίζω να μην την πατήσω...

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απ' όσο το έχω ψάξει παίδες Honorbuy.com και ibuygou.com είναι αξιόπιστα για original. Απλά εγώ είπα να πάρω το ρίσκο για το xiaomiworld.com απλά για να το δοκιμάσω, αφού κανείς δεν μπορούσε να μου πει με σιγουριά τι παίζει με αυτό το μαγαζί.

Θα δούμε όταν έρθουν με το καλό... μέχρι στιγμής είναι στο China post στην Shenzhen. :)

Αν τελικά πάρω μούφα θα προτιμήσω τα παραπάνω sites και εγώ, και όσο για τα 30 δολλάρια... υγεία! :Ρ

Ericsson T28s, Nokia 6510, Sony Ericsson W550i, Apple iPhone 3, Sony Erricson C510, Sony Xperia S, Meizu MX4
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.βρηκα αυτο το εξαρτημα http://www.aliexpress.com/item/Dual-SIM-Card-Adapter-Converter-for-Sumsung-Galaxy-i9500-S4-i9300-S3-N7100/1169782436.html

ξερει κανεις τι ακριβως κανει;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.βρηκα αυτο το εξαρτημα http://www.aliexpress.com/item/Dual-SIM-Card-Adapter-Converter-for-Sumsung-Galaxy-i9500-S4-i9300-S3-N7100/1169782436.html

ξερει κανεις τι ακριβως κανει;

 

Διάβασες την περιγραφή και δεν κατάλαβες;

Very simple operation, Easy Plug & Play to Let your phone get Two SIM Cards available in single one

mobile phone. The adapter connects your current Phone's Micro SIM with another normal size SIM card.

Link to comment
Share on other sites

τα αγγλικα μου ειναι ανυπαρκτα

στη μεταφραση μου βγαζει αυτα

Πολύ απλή λειτουργία, εύκολη Plug & Play για να Αφήστε το τηλέφωνό σας να πάρετε δύο κάρτες SIM διατίθενται σε μονό

κινητό τηλέφωνο. Ο προσαρμογέας συνδέει την τρέχουσα τηλέφωνο σας Micro SIM με ένα άλλο κανονικό μέγεθος της κάρτας SIM

το ερωτημα ειναι θα μπορουν να με παιρνουν τηλ στη δευτερη καρτα; η ειναι μονο για παιρνω τηλ εγω;και να επιλεγω μια απ τις 2 καρτες;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι καλο ερώτημα και για εμας που δεν ξέρουμε αλήθεια. Τι γίνεται με αυτό; Πως αναγνωρίζει 2 SIM ? Ξέρει κανένας;
Link to comment
Share on other sites

από ότι ξέρω δεν παίζουν και οι 2 sim ταυτόχρονα.

απλά μέσω app μπορείς να κάνεις ορίζεις ποια sim θα είναι stand by

 

να και ένα

Ήξερες ότι

Το PayPal ψηφίστηκε ως μια από τις χειρότερες 10 επιχειρηματικές ιδέες του 1999.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα αγορασα το puro smartline 2200mAh power bank. Μεσα εχει μονο ενα καλωδιο usb. Για να το φορτισω το power bankχρειαζομαι να συνδεσω το power bank, με το καλωδιο usb και το καλωδιο usb με καποιο adapter, που δεν περιλαμβανεται στη συσκευασια. Χρειαζεται λεει ενα 5V- 1A. Εγω εχω adapter της λενοβο ομως με 5V-1.5A. Μπορω να το φορτισω και με αυτον ή μηπως δεν θα φορτισει καλα, ή ειναι επικινδυνο? Χρειαζομαι γρηγορα βοηθεια!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ. Ακομα κατι, απο περιεργεια. Το V ειναι τα volt το A τι ειναι;

 

Αμπερ όπως σου είπαν ή ένταση του ρεύματος.

k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire - Vodafone Smart 4G
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μηπως ξερει κανεις καμια εξωτερικη 3g κεραια για το android κινητο μου; Στο χωριο μου δυσκολα πιανω 3g και ελπιζω με μια εξωτερικη κεραια να βελτιωθει η κατασταση.

 

Μηπως ξερει καποιος αν μπορω να συνδεσω μια εξωτερικη κεραια στο κινητο μεσω otg καλωδιου στο micro usb του κινητου;

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μηπως ξερει κανεις καμια εξωτερικη 3g κεραια για το android κινητο μου; Στο χωριο μου δυσκολα πιανω 3g και ελπιζω με μια εξωτερικη κεραια να βελτιωθει η κατασταση.

 

Δεν νομίζω να κάνεις κάτι με άλλη κεραία.Οι άλλοι με την ίδια εταιρία πιάνουν 3g στην περιοχή σου;

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να κάνεις κάτι με άλλη κεραία.Οι άλλοι με την ίδια εταιρία πιάνουν 3g στην περιοχή σου;

 

 

και οι αλλλοι με δυσκολια πιανουν 3g

Link to comment
Share on other sites

22.99$ βλέπω έχει τα καινούργια ακουστικά της Xiaomi στο Coolicool. Στο Ibuygou τα έχει πιο ακριβά βλέπω κατά 2 δολάρια. Έχω τα αμέσως προηγούμενα αγορασμένα από το Coolicool, αυθεντικά φυσικά, φοβερή απόδοση με το Mi3w που έχω...το θέμα είναι, αξίζει να πάρει κανείς τα 3 ή να παραμείνω στα 2!? Κάποιος που τα πήρε, έχει να σχολιάσει σχετικά :)
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ανάλυση αν και αυτό που ρωτάω το απαντάει, αλλά δεν είναι και πολύ θετικό...

- Piston 3 vs Piston 2 (modded w/o filter): P2 bass is more exaggerated and spills into lower mids, P2 mids are more recessed (v-shaped sound), and upper mids/treble sounds harsher and less organic. P2 staging is narrower.
Link to comment
Share on other sites

To gearbest έχει προσφορά τα pistons 3 στα $18,99 με το κουπόνι xmearphone.

 

Δεν έχουν στοκ αυτές τις μέρες. Εγώ τα παρήγγειλα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

@stargr Ευχαριστώ για τη πληροφορία και το κουπόνι.

Εγώ παρήγγειλα χθες το βράδυ και μόλις με ενημέρωσαν ότι τα έστειλαν οπότε έχουν απόθεμα.

 

edit

Στο Merimobiles με κουπόνι APFO βγαίνει 13-14 ευρώ! Γκρ.... Πήρα τα V2 για καβάντζα 8 ευρώ

Edited by alexisazen
Προσθήκη Merimobiles
Link to comment
Share on other sites

@stargr Ευχαριστώ για τη πληροφορία και το κουπόνι.

 

edit

Στο Merimobiles με κουπόνι APFO βγαίνει 13-14 ευρώ! Γκρ.... Πήρα τα V2 για καβάντζα 8 ευρώ

 

Ισχυει για παραγγελια ανω των 200 ευρω η εκπτωση.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφτασαν επιτέλους και είναι γνήσια, απ' όσο μπορώ να καταλάβω και έχω δει απο διάφορα βίντεο στο youtube.

Οπότε δεν τα κλαίμε τα λεφτάκια μας απο το xiaomiworld.com.

Δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ακόμα αλλά δείχνουν πολύ ωραία απο design αν και κατα την γνώμη μου δεν θα έπρεπε να ισχύει το όνομα "pistons" πλέον αφού έχει τελείως διαφορετικό design.

Το μόνο που με χαλάει λίγο είναι οτι δεν έχουν το κλιπσάκι που είχαν τα pistons 2, αλλά δεν πειράζει θα χρησιμοποιώ απο αυτά το κλιπσάκι με τα pistons 3.

Edited by MikoG
Ericsson T28s, Nokia 6510, Sony Ericsson W550i, Apple iPhone 3, Sony Erricson C510, Sony Xperia S, Meizu MX4
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...