Jump to content

Xiaomi Mi 11 Lite 5G


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, greg2310 said:

Ο μάστορας μπορεί να είναι καλός .απλά στηνν info θα σου βάλουν γνήσιο ανταλλακτικό

Άρα με αυτό το σκεπτικό. ..κανείς δεν έχει ψωνίσει από skroutz και best price ? 

Εδώ παίρνουμε από εξωτερικό που δεν ξέρουμε καν τι θα γίνει σε περίπτωση βλάβης !

Να πάρω από εξωτερικό με αναμονή παραλαβής και στην ίδια τιμή με best price....τι διαφορά έχω όσο αφορά την εγγύηση αφού αν έχω θέμα ....θα τρέχω και δεν θα φτάνω !

Edited by Arinapac
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχουμε ψωνίσει τις περισσότερες φορές. Τα περισσότερα μαγαζιά σου να παρέχουν εγγύηση αλλά σε δικό τους service η με service που συνεργάζονται. Ενέχουν μερικοί κινδύνοι με τον σημαντικότερο να είναι αν τυχόν κλείσει το μαγαζί τι θα γίνει. Και από εκεί και έπειτα όπως ειπώθηκε τι ανταλλακτικά θα βάλουν. Πιστεύω όμως από προσωπική εμπειρία πολλών συσκευών xiaomi, δύσκολα θα χρειαστείς service. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως δεν θα μπορεσεις να εξυπηρετηθείς στο μέγιστο βαθμό και από τα μαγαζια αυτά. Είναι ένα ρίσκο που το παίρνουμε όλοι, για αυτό και αγοράζουμε 100 φθηνότερα από Σκρουτζ.

Link to comment
Share on other sites

Μια διαφορά βλέπω εγώ στην gallery των φωτογραφιών, τίποτα άλλο δεν παρατήρησα...

Screenshot_2021-12-20-22-35-40-174_com.miui.gallery.jpg

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Just now, vegos said:

Μια διαφορά βλέπω εγώ στην gallery των φωτογραφιών, τίποτα άλλο δεν παρατήρησα...

Screenshot_2021-12-20-22-35-40-174_com.miui.gallery.jpg

Και εγω είδα τώρα τα γραφικά στην φορτιση

Link to comment
Share on other sites

εγώ γιατί έχω ακόμα αυτή?
 
IMG_20211221_020630.thumb.jpg.1628d0fff6a40b83ce76041d558df40d.jpg    
Γιατί έχεις το προηγούμενο μοντέλο ενώ εμείς έχουμε το Mi 11 Lite 5g NE.
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, greg2310 said:

Παρόλα αυτά στο 5g εγώ έχω 12.5.6

Εχεις και εσυ την RKIEUVF ?

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι η Vodafone έχει δική της...έχει κάποια διαφορά από τις υπόλοιπες?

Link to comment
Share on other sites

Ένα προσωπικό tip..βάλτε nova launcher..και μετά από επιλογές προγραματιστη βάλτε όλα τα animation στο 0.5. 
Θα γίνει σφαιρα σίγουρα, όμως τα gestures δουλεύουν με third party launcher? Το έφτιαξε η Xiaomi αυτό το ζήτημα?
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αγοράσμενο τον έχω, απλά έχω συνηθίσει με τα ρημάδια τα gestures.. θα σου ήταν προβλημα να τα ενεργοποιήσεις μιας και τον έχεις να δεις αν δουλεύουν?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε όλα τα κινητά τα απενεργοποίω εδώ κ χρόνια ακόμα και στην γυναίκα  μου τα έχω απενεργοποιημένα κ στο s21u . Βγάζει άλλη αίσθηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Μόλις σήμερα παρέλαβα το μοντέλο NE κι ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει custom rom. Διάβασα όλο το θέμα κι είδα να έχει αναφερθεί κάποια σε πρώιμο στάδιο με ελλείψεις.

Καλό και χρυσό το hardware, αλλά προτιμώ stock android.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
21 minutes ago, deadlock7 said:

Καλησπέρα στην παρέα. Μόλις σήμερα παρέλαβα το μοντέλο NE κι ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει custom rom. Διάβασα όλο το θέμα κι είδα να έχει αναφερθεί κάποια σε πρώιμο στάδιο με ελλείψεις.

Καλό και χρυσό το hardware, αλλά προτιμώ stock android.

Το ΝΕ είναι διαφορετική συσκευή και υπάρχει ξεχωριστό θέμα για αυτό… https://myphone.gr/forum/topic/190307/?tab=comments#comment-7013296

 

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...