Jump to content

Xiaomi Mi 11 Lite 5G


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχει ζελατινα πίσω.μονο μπροστά και μια μεγάλη  μπρος πίσω που την έβγαλες. Δες να το καθαρίσεις λίγο με ένα πανάκι από γιαλια με λίγο οινόπνευμα μήπως μείναν κόλλες από την μεγαλη.αλλιως πίσω κατευθείαν 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markrous said:

Δεν φαίνεται να έχει κάτι. Π.χ. μπροστά φαίνεται ότι έχει ζελατίνη. Γι' αυτό ρωτάω εδώ μέσα τους κατόχους του κινητού, για να μου πουν αν το δικό τους είχε ζελατίνη πίσω..

Από μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων το πήρες ή από skroutz? 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kostas pas said:

Δεν έχει ζελατινα πίσω.μονο μπροστά και μια μεγάλη  μπρος πίσω που την έβγαλες. Δες να το καθαρίσεις λίγο με ένα πανάκι από γιαλια με λίγο οινόπνευμα μήπως μείναν κόλλες από την μεγαλη.αλλιως πίσω κατευθείαν 

Δυστυχώς δεν φεύγει κανένα σημάδι. Φαίνεται ότι είναι κατασκευαστικό το θέμα. Αύριο το πρωί έχει επιστροφή.

22 minutes ago, challenge143 said:

Από μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων το πήρες ή από skroutz? 

Από τον Γερμανό.

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις σας. Να είστε καλά και καλές γιορτές να έχετε με υγεία! Στον παράξενο έπεσε το ελαττωματικό. Αν δεν ήμουν τόσο ψείρας, ούτε που θα του έδινα σημασία. Ελπίζω να τα πούμε σύντομα με το καινούργιο μου και μη ελαττωματικό μου κινητό.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markrous said:

Για να καταλάβετε σας επισυνάπτω φωτογραφία. Παρατηρείστε τα σημάδια και γενικά την θολούρα που έχει το πίσω μέρος. Στο μεγάλο σημείο που έχω επισημάνει ήταν το αυτοκόλλητο. Φαίνεται όπως βλέπεται το σχήμα του. Το θέμα είναι μην έχει καμία ζελατίνη πίσω και το πάω πίσω και ξεφτιλιστώ. Γιατί είναι σίγουρο ότι θα το πάω. Πίσω είναι χάλια για καινούργιο κινητό...

IMG_20211202_210634.jpg

Ήταν σφραγισμένο το κουτί του; Μου μοιάζει σαν εκθεσιακό, εξαιτίας του αυτοκόλλητου που προσαρμόζουν το αντικλεπτικό καλώδιο...

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, greg2310 said:

Εγώ πήρα ένα από ένα κινέζικο με 1.5 ε χωρίς πλαίσιο μαύρο..μια χαρά κάνει τη δουλειά του και έκατσε τέλεια..

ενα λινκ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas pas said:

Την έκανα και δεν είδα καμιά διαφορά 

ναι οντως δεν ειδα κατι και εγω.

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι η χθεσινή αναβάθμιση έφερε κάτι πολύ σημαντικό για εμένα : και αυτό είναι η διαχείριση μπαταρίας. Και εξηγούμαι : μία εβδομάδα με το τηλέφωνο ρε παιδιά με πολύ μέτρια χρήση, αλλά με wifi και δεδομένα ανοιχτά όλη ημέρα εφτανα το βράδυ να έχω ένα 30% υπόλοιπο. Κάτι δεν μου άρεσε, δλδ το βράδυ με κλειστά όλα και έχανα κοντά 10% μπαταρία. 15 εφαρμογές έχω όλες και όλες. Από χθές με την αναβάθμιση παρατηρώ πολύ μεγάλη διαφορά στην μπαταρία προς το καλύτερο , σηκώθηκε σήμερα και είχα χάσει 4% περίπου, αλλά και στην αναμονή το κινητό πλέον δεν την ρουφάει σαν νερό.

Δεν ξέρω τι είδατε και εσείς.

Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2021 at 10:10 ΠΜ, mpacardi said:

 

Καλησπέρα στην ομαδα.αν είναι κάποιος από Θεσσαλονίκη με το κινητό και θέλει θήκη nillkiin frosted shield την πήρα και δεν με βολεύει γιατί είναι σκληρό πλαστικό. Την δίνω 7 ευρώ(την πήρα 9)η και την κάνω τραμπα με καμία αλλη

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Kostas pas said:

Καλησπέρα στην ομαδα.αν είναι κάποιος από Θεσσαλονίκη με το κινητό και θέλει θήκη nillkiin frosted shield την πήρα και δεν με βολεύει γιατί είναι σκληρό πλαστικό. Την δίνω 7 ευρώ(την πήρα 9)η και την κάνω τραμπα με καμία αλλη

Σε ποια περιοχή είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω πως είναι το 10 pro,εδώ πάντως κάποιο θέμα υπάρχει αλλα δεν μπορώ να το προσδιορισω.Καποιες φορες πατιουνται άσχετα πράγματα κατά τη διάρκεια της κλήσης,όχι πάντα όμως.Ισως παίζει ρόλο πως κρατάει ο κάθε ένας το τηλέφωνο όταν μιλάει,αν το έχει πχ σταθερά στο αυτί του.

Link to comment
Share on other sites

το mi 11 lite 5g εχει θεμα με τον αισθητηρα εγγυτητας σαν το redmi note 10 pro?
Δεν ξέρω για το redmi αλλά το πρόβλημα μου το περιέγραψα πιο πάνω. Εν ολίγοις δεν έχει κανονικό αισθητηρα εγγύτητας. Έχει έναν "υβριδικό" που δεν λειτουργεί άψογα. Τουλάχιστον όχι με τις κινήσεις που κάνω εγώ

Sent from my 2109119DG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2021 at 10:11 ΠΜ, p_k said:

Πολύ καλή συσκευή, να τη χαρείς και να γράφεις τις εντυπώσεις σου!

Η ασυμβατότητα με nova launcher στο 11άρι μακάρι να λυθεί, για να δούμε.

Φαντάζομαι αναφέρεσαι στα gestures, σωστά;

Κατά τα άλλα μπορείς να το δουλέψεις με nova έχω την εντύπωση.

Μου εκανε μια φορα θέμα  την 1η μερα μονο και λεω τα καλα του poco f3 , ευτυχώς δεν μου το ξαναεκανε.

 

Εχει βρει καποιος θηκη που να κρυβει και την type c ? 

 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δηλαδή το δουλεύεις κανονικά με nova; 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, p_k said:

Τώρα δηλαδή το δουλεύεις κανονικά με nova; 

η εγω γερασει ή το φορουμ εχει θεμα μπορεί και το κινητό :P 

ηθελα να κανω παράθεση ενα μνμα με τον proximity sensor που ειδα 2-3 σελίδες πισω 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...