Jump to content

Xiaomi Mi 11 Lite 5G


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, haigoeo said:

Την 8/128. Βλέπω όμως ότι και οι αλυσίδες το έβαλαν στα 299€.

Ευχαριστώ για την ενημέρωση.  Μόλις το παράγγειλα σε μια από αυτές

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Νεος κάτοχος ένεκα black friday μαύρο 8gb 128gb σε δίκτυο wind .Έχω μια απορία.Δεν βρίσκω πως να ενεργοποιήσω το volte.Καμια ιδέα???

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, diomat said:

Καλησπέρα σε όλους.Νεος κάτοχος ένεκα black friday μαύρο 8gb 128gb σε δίκτυο wind .Έχω μια απορία.Δεν βρίσκω πως να ενεργοποιήσω το volte.Καμια ιδέα???

Τηλέφωνο στο 13700 δωρεάν.

 

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, p_k said:

Τηλέφωνο στο 13700 δωρεάν.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.Ναι οκ η wind αλλά δεν υπάρχει στις ρυθμίσεις.Αυτο είναι το θέμα μου.Ειναι θέμα κάρτας ,τηλεφώνου ,wind????

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα με wind εκεί το έχει..έχω το 5g με τον 780 αν παίζει ρόλο και το είχα ενεργοποίησει το volte από τη προηγούμενη συσκευή

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, greg2310 said:

Σε μένα με wind εκεί το έχει..έχω το 5g με τον 780 αν παίζει ρόλο και το είχα ενεργοποίησει το volte από τη προηγούμενη συσκευή

Τελικά το βρήκα.Πληκτρολογησα έναν κωδικό που βρήκα στο xda και μου επανέφερε την επιλογή . Περαιτέρω λεπτομέρειες δεν μπήκα να ψάξω γιατί συνέβαινε αυτό.Σας ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, haigoeo said:

Την 8/128. Βλέπω όμως ότι και οι αλυσίδες το έβαλαν στα 299€.

Στα 299€ αν δεν κάνω λάθος έχουν το μοντέλο 5G NE με τον SD-778G.

Πολύ καλή η τιμή του σε αυτά τα επίπεδα, αλλά δυστυχώς χωρίς ραδιόφωνο και NFC δεν μου κάνει.

Edited by terkos2

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, terkos2 said:

Στα 299€ αν δεν κάνω λάθος έχουν το μοντέλο 5G NE με τον SD-778G.

Πολύ καλή η τιμή του σε αυτά τα επίπεδα, αλλά δυστυχώς χωρίς ραδιόφωνο και NFC δεν μου κάνει.

9 ώρες πριν, greg2310 said:

 

Καλημέρα.Nfc έχει και λειτουργεί τέλεια, ραδιόφωνο δυστυχώς όχι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και πάλι.Μια ερώτηση λίγο γενική. Χρησιμοποιώ το cloud για να βλέπω το κινητό του γιου μου αλλά από εχθές τόσο το δικό του αλλά και με το δικό μου account δεν βρίσκει την τοποθεσία. Εννοείται ότι τοποθεσία και σχετικές άδειες είναι όλα οκ. Δείχνει ότι είναι on line αλλά δεν βλέπει τοποθεσία. Καμία ιδέα???

Link to comment
Share on other sites

One question...

Έχω κάνει disable τους ήχους πατήματος πλήκτρων και εξακολουθώ να τους ακούω...

Είναι γνωστό bug ή μόνο σε εμένα συμβαίνει; (gboard)...

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Νέος χρήστης και εγώ θα ηθελα να ρωτησω κάτι.Εχω την εντύπωση πως η γραμματοσειρά στον χώρο ειδοποιησεων(ώρα και ποσοστό μπαταρίας πχ) είναι μικρή.Αλλάζει με κάποιον τρόπο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρέα. Κάτοχος από σήμερα mi 11 lite 5g ne μετά από redmi note 10 pro όλα καλά ως τώρα απλά με χαλασε που και σε αυτό κρατάει μόνο 10 δευτερόλεπτα η aod

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kostas pas said:

Καλημερα στην παρέα. Κάτοχος από σήμερα mi 11 lite 5g ne μετά από redmi note 10 pro όλα καλά ως τώρα απλά με χαλασε που και σε αυτό κρατάει μόνο 10 δευτερόλεπτα η aod

Πως και αποφάσισες την αλλαγή; Στα χαρτιά είναι πολύ όμοιες συσκευές. Ποια είναι η γνώμη σου μέχρι τώρα από τη σύγκριση των δύο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, minast said:

Πως και αποφάσισες την αλλαγή; Στα χαρτιά είναι πολύ όμοιες συσκευές. Ποια είναι η γνώμη σου μέχρι τώρα από τη σύγκριση των δύο;

Αν εξαιρέσεις την μπαταρια είναι ανώτερο σε όλα το 11.δεν είχα θέμα με το redmi αν εξαιρέσεις τον αισθητήρα εγγυητητας 

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν βρισκω απλο tempered glass χωρίς μαυρο περιγραμμα και σιγουρα με τρυπα για την μπροστινη καμερα σε ali skroutz εχει αγορασει καποιος κατι να προτείνει?

Ελλαδα η εξωτερικό?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μια γρήγορη ερώτηση αν μπορείτε να βοηθήσετε.  Χάλασε το κινητό της γυναίκας κ ρωτάω αξίζει τα λεφτά στα 270 που το έχει ο κωτσοβολος αυτή την συσκευή;  ή προτείνεται κάτι άλλο να κοιτάξω σε αυτά τα λεφτά Μάξιμου 270 ευρώ.  

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, challenge143 said:

Καλησπέρα παιδιά μια γρήγορη ερώτηση αν μπορείτε να βοηθήσετε.  Χάλασε το κινητό της γυναίκας κ ρωτάω αξίζει τα λεφτά στα 270 που το έχει ο κωτσοβολος αυτή την συσκευή;  ή προτείνεται κάτι άλλο να κοιτάξω σε αυτά τα λεφτά Μάξιμου 270 ευρώ.  

299 το εχει ο κωτσόβολος νομίζω. Το ΝΕ. 

Edited by androu
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...