Jump to content

Redmi Note 8


minotavros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ενδιαφερομαι για αγορα του 4/64 απο αμαζον.

ειδα στο γαλλικο και βγαινει καπου 150-160 ευρω

να το προτιμησω εναντι καποιου σκρουτζομαγαζου?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 706
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα, ήρθε η ώρα να πάρουν οι πιτσιρικάδες κινητό. Θέλω να ρωτήσω το συγκεκριμένο παίζει fortnite pubg κοκ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ήρθε η ώρα να πάρουν οι πιτσιρικάδες κινητό. Θέλω να ρωτήσω το συγκεκριμένο παίζει fortnite pubg κοκ;

Κάνενα

Κανένας ρε παιδια;

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα έχω ένα θέμα με το κινητό έχω το amazfit bip και μόλις σβήσει η οθόνη κάνει απενεργοποίηση και στην εφαρμογή το mi fit και δεν μπορώ να δω της ειδοποιήσεις που μου έρχονται υπάρχει κάποιος τρόπος να το λύσω ευχαριστώ..

Samsung Galaxy S/GT-I9000

Rom-Slim-i9000-3.1.0-OFFICIAL

Kernel-3.0.52-Semaphore-JB-2.6.0s

Link to comment
Share on other sites

Πότε επί τέλους θα γίνει συγχώνευση του παρόντος νήματος με το άλλο : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=479451 που είναι για την ίδια συσκευή?

Έχουν γίνει τόσες επισημάνσεις μάταια!

Κάποιος admin υπάρχει παρακαλώ?

 

Υ.Γ. Επί τέλους το τακτοποιήσατε! Ευχαριστώ!

Edited by sat_rrstm
Link to comment
Share on other sites

εχει ενεργοποιησει καποιος το COSMOTE WiFi Calling?

 

Κάποια σίγουρη απάντηση για αυτό;

Είδα στο θέμα του 8T ότι μέσα στον Μάιο άρχισε να υποστηρίζει WiFi calling Cosmote, φαντάζομαι το ίδιο ισχύει και για το αδερφάκι του;

Link to comment
Share on other sites

Κάποια σίγουρη απάντηση για αυτό;

Είδα στο θέμα του 8T ότι μέσα στον Μάιο άρχισε να υποστηρίζει WiFi calling Cosmote, φαντάζομαι το ίδιο ισχύει και για το αδερφάκι του;

 

Εγώ το έχω ενεργοποιήσει απο κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάποια σίγουρη απάντηση για αυτό;

Είδα στο θέμα του 8T ότι μέσα στον Μάιο άρχισε να υποστηρίζει WiFi calling Cosmote, φαντάζομαι το ίδιο ισχύει και για το αδερφάκι του;

 

οχι δεν ισχυει

δεν υποστηριζει το απλο το 8

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παράξενο (ίσως)

 

Γιατί στην εφαρμογή Instagram δεν εχει ήχο η ειδοποίηση;;

Στα μηνύματα αυτού...

 

Το παράδοξο είναι ότι και σε RN7 που δομιμασαμε μόλις και σε αυτό δεν χτυπάει το μήνυμα της εν λόγο εφαρμογής...

 

Καμία ιδέα;;;

Το ίδιο πρόβλημα με Note 8 Pro έχω κι εγώ με το Instagram. Ενώ είναι όλα ενεργοποιημένα δεν χτυπάει. Ούτε στην οθόνη κλειδώματος τα εμφανίζει.

Σε μιας φίλης μου με Note 6 Pro τα κάνει όλα αυτά! Κι εμένα περίεργο μου φαίνεται.

Θέμα συσκευής είναι ή θέμα Instagram; Ιδού η απορία!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στου γιου μου που εχει το RN8 τον ρωτησα και μου ειπε οτι στο Instagram εχει κανονικα ηχο στις ειδοποιήσεις
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως μπορώ να συνδέσω το κινητό με υπολογιστή κ να μεταφέρω αρχεία από τον υπολογιστή στο κινητό?

 

με sweech και portal https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sweech&hl=el

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pushbullet.android.portal&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα :) σε καινούργιο note 8 για φίλη, δεν μπορεί να συγχρονίσει σωστά τις επαφές από Google contacts. Με τον αυτόματο συγχρονισμό ενεργό, οι αλλαγές στο contacts από το λάπτοπ,δεν εμφανίζονται στο κινητό. Μάλιστα, δεν πέρασε αυτόματα τις επαφές από τον λογαριασμό αλλά τις περάσαμε με αρχείο vcf. Καμία ιδέα; Έχετε παρατηρήσει κι εσείς κάτι; (Κατέβασα την εφαρμογή στο λατρεμένο μου redmi 5 και μου έδειξε αμέσως τις επαφές, περιέργως, χωρίς θεμα) Edited by paixtis21
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...Την βοήθεια σας παρακαλώ.Το έχει η μητέρα μου και χθες την ώρα που μιλούσε πάτησε κάτι και ενώ παίρνει κανονικά τηλέφωνο δεν ακούγεται τίποτα...ανοίγω τέρμα την ένταση και έχει ένα σαν μικροφωνακι σαν εικονίδιο όταν ανοίγω την ένταση.. Νομίζω κάτι άλλο είχε
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου ηρθε αναβαθμιση με ενημερωση κωδικα ασφαλειας 2020-05-01.μονο αυτο τιποτα αλλο δεν υπαρχει στην ενημερωση.android 10 βλεπω να το περνουμε μαζι με miui 12 πολυ αργοτερα
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχω ένα πρόβλημα . Όταν μιλάω σε κλήση τα δεδομένα κλείνουν και δεν μπορώ να δω οτιδήποτε έχει σχέση με το διαδίκτυο.

Γνωρίζει κάποιος κάτι ? Δεν είναι μόνο στο note 8 το δικό μου είναι και στο note 4x που έχει η γυναίκα μου dual και τα 2

Stouri
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα . Όταν μιλάω σε κλήση τα δεδομένα κλείνουν και δεν μπορώ να δω οτιδήποτε έχει σχέση με το διαδίκτυο.

 

Γνωρίζει κάποιος κάτι ? Δεν είναι μόνο στο note 8 το δικό μου είναι και στο note 4x που έχει η γυναίκα μου dual και τα 2

όταν εκεί που είσαι ΔΕΝ έχει 3g και πέφτει σε 2g από 4g όταν μιλάς έτσι γίνεται.

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Η αδερφή μου έχει το εν λόγω κινητό αλλά μου γκρινιάζει πως η σελφι κάμερα τα βγάζει όλα με ίκτερο.. Κιτρινισμενα δλδ.. Δεν την πίστευα μέχρι που μου έστειλε φώτο.. Υπάρχει κάποια λύση? Έχει συμβεί κ σε άλλους;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Η αδερφή μου έχει το εν λόγω κινητό αλλά μου γκρινιάζει πως η σελφι κάμερα τα βγάζει όλα με ίκτερο.. Κιτρινισμενα δλδ.. Δεν την πίστευα μέχρι που μου έστειλε φώτο.. Υπάρχει κάποια λύση? Έχει συμβεί κ σε άλλους;

 

Καλημέρα. Μιλάς για τη στοκ κάμερα; Για δοκίμασε μια και τη gcam που προτείνω εδώ; http://t.me/hellasmobiles/94014

 

(θα χρειαστεί η εφαρμογή telegram από το Playstore για να κατεβασεις τα αρχεια)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...