Jump to content

Redmi Note 8


minotavros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τσιμπησαμε και δευτερο στα 124 που εφτασε χθες
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 705
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

το WiFi είναι χάλια; εγώ ή γυναίκα μου και ο μικρός redmi note 7,note 8 και mi a3 και το 8αρι πρέπει να του βγάλω την θήκη για να πιάσει το WiFi της καφετέριας!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το WiFi είναι χάλια; εγώ ή γυναίκα μου και ο μικρός redmi note 7,note 8 και mi a3 και το 8αρι πρέπει να του βγάλω την θήκη για να πιάσει το WiFi της καφετέριας!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

μήπως η θήκη ειναι μεταλλική/αλουμινένια και κόβει την ισχύ του σήματος;

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Kανεις που εχει το Note 8 να μας πει αν εχει προβλημα με το σημα του και τα δεδομενα του?

Με ενδιαφερει και μενα αυτο το θεμα, δωστε τα φωτα σας οσοι το εχετε.

Τι διαφορα εχει η global απο την eu;

Υπαρχει διαφορα στις συχνοτητες που υποστηριζουν, συγκεκριμενα B20?

Link to comment
Share on other sites

μήπως η θήκη ειναι μεταλλική/αλουμινένια και κόβει την ισχύ του σήματος;
την μαμά θήκη που είχε η συσκευασία φοράει!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφερει και μενα αυτο το θεμα, δωστε τα φωτα σας οσοι το εχετε.

 

Υπαρχει διαφορα στις συχνοτητες που υποστηριζουν, συγκεκριμενα B20?

 

Σε εμένα δεν έχει κανένα θέμα ούτε το σήμα αλλά ούτε και τα δεδομένα του

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

να πω βέβαια ότι το καλοκαίρι στην ίδια καφετέρια το α70 μιας φίλης της γυναίκας μου δεν έβλεπε ΚΑΘΌΛΟΥ το συγκεκριμένο WiFi! άρα ίσως έχει θέμα εκεί σε αυτό το κατάστημα το σήμα; βέβαια εγώ με το a3 και η γυναίκα μου με το 7 ari μια χαρά ήμασταν

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

να πω βέβαια ότι το καλοκαίρι στην ίδια καφετέρια το α70 μιας φίλης της γυναίκας μου δεν έβλεπε ΚΑΘΌΛΟΥ το συγκεκριμένο WiFi! άρα ίσως έχει θέμα εκεί σε αυτό το κατάστημα το σήμα; βέβαια εγώ με το a3 και η γυναίκα μου με το 7 ari μια χαρά ήμασταν

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Σε καφετερια δυσκολα να βγαλεις ασφαλες συμπερασμα, στο σπιτι μπορεις να συγκρινεις το σημα με μια εφαρμογη οπως το wifi analyzer βαζοντας διαδοχικα τα κινητα στο ιδιο ακριβως σημειο.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν έχει κανένα θέμα ούτε το σήμα αλλά ούτε και τα δεδομένα του

το ίδιο και σ'εμένα

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεδομένα και wi fi καμπανα !!!

Jiayu G3 (a lot of time ago)...

Jiayu S3 (for spare)

Ulefone T1

Elephone S8

Xiaomi Redmi Note 8!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε 24ADSL που ενσύρματα φτάνει τα 16Mbps, τόσο φτάνει και το κινητό με WiFi. Mε 4G μέτρησα και 28Mbps. Για τα δικά μου δεδομένα μια χαρά νούμερα είναι.

 

H gcam κάνει δουλειά.

 

Γενικά το κινητό είναι πολύ καλό, προς το παρόν δεν έχω βρει κάποιο μειονέκτημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. 3 εβδομάδες με το κινητό κανένα θέμα σε δεδομένα η WiFi.

Ερώτηση,αξίζει να rootαρω η να βάλω και άλλη ROM από τώρα στο κινητό ή είναι πολύ νωρίς; Να περιμένω να λήξει και η κανονική του εγγύηση και μετά να κάνω κάτι;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ήρθε το MIUI 11. Andoird 10 το γρηγορότερο Δεκέμβριο. Αλλιώς στο πρώτο τρίμηνο του 2020. Υπομονή.

 

Πόσο αργεί να γίνει το κατέβασμα της MIUI 11; Είναι αρκετή ώρα κολλημένη στο 0%. Είναι συνηθισμένο φαινόμενο αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Εφτασε και σε μενα. Το κινητο μεχρι στιγμης αψογο για τα λεφτα του. Edited by rebelos
--NickB
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και γω. Ενα για 'μένα, ένα για τη φίλη μου. Χορταίνει το μάτι, το χέρι και είναι πραγματικά τίμιο. Edited by Lacrymosa
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Σε σχεση με το A3 τι λεει η καμερα;Ειναι βολικο στο χερι;Το 8 pro παντως μου φανηκε πολυ μεγαλο.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα.

Έχει δοκιμάσει κανείς να κάνει μετάδοσση οθόνης σε smart tv?

Έχω μια LG και δεν τη βρίσκει, καμιά ιδέα? Εννοείται η τηλεόραση είναι κανονικά στο wifi...

Jiayu G3 (a lot of time ago)...

Jiayu S3 (for spare)

Ulefone T1

Elephone S8

Xiaomi Redmi Note 8!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κάτοχος του κινητού εδώ και λίγες μέρες σε γενικές γραμμές πάρα πολύ καλό για τα λεφτά του με εξέπληξε η πολύ καλή φωτεινή του οθόνη και είναι lcd και με καλή ρεαλιστική απεικόνιση των χρωμάτων
Link to comment
Share on other sites

Τα 4GB RAM μπορει να ισχυριστει καποιος οτι "γεμιζουν" ωστε να ειναι αυτος λογος να παρεις το Pro με τα 6GB;
Με ένα μήνα χρήση καθημερινή και απαιτητική δεν είχα κανένα θέμα από RAM. Πάντα είχα τουλάχιστον ένα γιγα ελεύθερο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει built in password manager? Έρχομαι από samsung και έχω ψιλοχαθει
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...