Jump to content

Redmi 9T


averel11
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

11 ώρες πριν, SERS1612 said:

Το "άλλο" στον αποθηκευτικό χώρο πως το καθαρίζουμε; Είναι 16 GB.

Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το "άλλο" και το "σύστημα" δεν έχουν άμεσο καθαρισμό. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το "άλλο" και το "σύστημα" δεν έχουν άμεσο καθαρισμό. 
Εμεσο; Τι είναι το άλλο; Κάπου είχα διαβάσει παλιότερα πώς το καθαρίζουμε, αλλα δεν θυμάμαι...


Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, SERS1612 said:

Εμεσο; Τι είναι το άλλο; Κάπου είχα διαβάσει παλιότερα πώς το καθαρίζουμε, αλλα δεν θυμάμαι...


Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ούτε εγώ ξέρω. Ίσως καθαρίζοντας την προσωρινή μνήμη να σβήνετε κάτι κι απ' το "άλλο". 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα, έχω αυτό το κινητό περίπου από πέρισυ τέτοια εποχή. Ενημερώθηκε κάποια στιγμή στις αρχές και μετά τίποτα. Το έχουν ξεχάσει από ότι φαίνεται δεν βλέπω να έρχεται ενημέρωση. Αγοράστηκε από γνωστή αλυσίδα.Γνωρίζετε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους, αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την εμφάνιση των φωτογραφιών στην εφαρμογή συλλογή.Για κάποιο λόγο , δεν ξέρω πώς,οι φωτογραφίες όπως βλέπω στα αρχεία μου,έχουν γίνει κρυφες και οπότε δεν μπορώ να τις δω.Δηλαδη στην αρχή κάθε  όνοματος  φωτογραφίας έχει μπει μια τέλεια .Στην προσπάθεια να μετονομασω μια φώτο, εμφανίστηκε κανονικά.Υπαρχει κάποιος τρόπος να τις επαναφέρω χωρίς να μπω στην διαδικασία να τις μετονομασω μια μία, γιατί μιλάμε για 14gb. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Edited by dantspet
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω το 9T 5g και δε δουλεύει το δακτυλικό αποτύπωμα όπως επίσης μου έχει χαθεί η επιλογή για δακτυλικό αποτυπωμα από τις ρυθμίσεις. Έχει άλλος το ίδιο πρόβλημα??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σας. Όσοι από εσάς έχετε αυτό το κινητό γνωρίζετε αν θα λάβει ενημέρωση σε MIUI 13. Από ότι διαβάζω σε αγγλόφωνα sites έχει ήδη βγεί εδώ και καιρό  η συγκεκριμένη για αυτό το κινητό αλλά παρόλα αυτά εγώ έχω να λάβω ενημέρωση πάνω από ένα χρόνο όπως γράφω και παραπάνω. Η έκδοση που έχω τώρα είναι η RJQEUXM 12.5.3.0

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, Andrew6 said:

Καλησπέρα σας. Όσοι από εσάς έχετε αυτό το κινητό γνωρίζετε αν θα λάβει ενημέρωση σε MIUI 13. Από ότι διαβάζω σε αγγλόφωνα sites έχει ήδη βγεί εδώ και καιρό  η συγκεκριμένη για αυτό το κινητό αλλά παρόλα αυτά εγώ έχω να λάβω ενημέρωση πάνω από ένα χρόνο όπως γράφω και παραπάνω. Η έκδοση που έχω τώρα είναι η RJQEUXM 12.5.3.0

Καλησπέρα,εγώ πήρα την miui 13-android 12 από τής 22 Δεκεμβρίου.SJQEUXM 13.0.1.0.Ακομα λένε ότι θα πάρουμε και την miui 14,θα δείξει.

Edited by dantspet
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 19/1/2023 at 4:07 ΜΜ, Andrew6 said:

Καλησπέρα σας. Όσοι από εσάς έχετε αυτό το κινητό γνωρίζετε αν θα λάβει ενημέρωση σε MIUI 13. Από ότι διαβάζω σε αγγλόφωνα sites έχει ήδη βγεί εδώ και καιρό  η συγκεκριμένη για αυτό το κινητό αλλά παρόλα αυτά εγώ έχω να λάβω ενημέρωση πάνω από ένα χρόνο όπως γράφω και παραπάνω. Η έκδοση που έχω τώρα είναι η RJQEUXM 12.5.3.0

Σήμερα αντί να λάβω MIUI 13, έλαβα έκδοση 12.5.2.0. Stable (RJQEUXM) με android security update Ιανουαρίου 2023.

Just now, Andrew6 said:

Σήμερα αντί να λάβω MIUI 13, έλαβα έκδοση 12.5.2.0. Stable (RJQEUXM) με android security update Ιανουαρίου 2023.

Συγγνώμη έκδοση 12.5.12.0.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να περάσεις χειροκίνητα την ενημέρωση κάνοντας download την Recovery έκδοση από εδώ https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/lime/stable/V13.0.1.0.SJQEUXM/

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον είναι recovery, οπως την κατεβάσω την κάνω paste στην sd card ή στην μνήμη του τηλεφώνου και μετά από τo check for updates θα την δεί και θα προχωρήσει;;;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi 9T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...