Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ημουν στο τσακ να το παραγγειλω και ο πωλητης στο ΕΒΑΥ που ειχα μιλησει μου γραφει οτι το κουμπι ειναι μονο

περιστροφικο.....δεν ξερει την δουλεια του η οντως ετσι ειναι στο μοντελο του....lol...

Link to comment
Share on other sites

μπορει να ειναι ετσι αυτοπου εχει αυτος.

το δικο μου εχει λογοτυπο HTC

αλλα γραφουν HTY

Link to comment
Share on other sites

μιλησα με ενα αλλον για το 3238 και μου ειπε οτι θα βαλει το spb3.5 και λογω οτι ειναι multilanguage θα αλλαξει και η γλωσσα...ισχυει?
Link to comment
Share on other sites

εν μερη ισχυει. δεν αλλαξει γλωσσα.

απλως βασικες λητουργιες τις εμφανιζει στα ελληνικα.

το εχω βαλει και εγω!

Link to comment
Share on other sites

.... επειδη εχω παραγγειλει και εγω το τ4242, μπορει καποιος να με πληροφορησει ή να με παραπέμψει, τι ακριβως ειναι το "spb3.5"? ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Το I 68 ήταν το πρώτο μου τηλέφωνο κινεζικό το πήρα 52 ευρώ

Πραγματικά δεν άξιζε μιας και δεν είχε καλό σήμα αν είχε καλό σήμα θα άξιζε

Αλλά δεν το βάζω κάτω μιας και είμαι από τα άτομα που δεν θα ξαναδώσω λεφτά στην γνωστές εταιρίες τα 400 άρια και 500 άρια γιατί όλα μετά από λίγο καιρό δεν αξίζουν τα λεφτά τους και είμαστε άτομα οπού βαριόμαστε εύκολα κάτι οπότε έχω κάνει παραγγελιά το I 9 πιστεύω να βγει καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Το Emblaze είχε παρουσία και στη CES:

 

http://gizmodo.com/5442862/hands-on-with-the-else-emblaze-smartphone-welcome-to-the-retrofuture

 

http://www.engadget.com/2010/01/10/first-else-hands-on-still-alive-and-kicking/

 

Όσο πάει και μου αρέσει, ας ελπίσουμε να μην καταλήξει vaporware...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Ενδιαφερομαι να αγορασω το συγκεκριμενο κινητο καθως εχει πληκτρολογιο και καλα χαρακτηριστικα.Τι λετε αξιζει?Το χει δοκιμασει κανεις?

Ξερετε αν θα μπορει να τρεχει το scype? οποιαδηποτε αλλη προταση σε αυτη την τιμη ευπροσδεκτη!!! Ευχαριστω

 

Link: http://cgi.ebay.com/V902-Slide-QwertyKeyboard-WIFI-JAVA-TV-Moblie-Phone-2GB_W0QQitemZ130360186666QQcmdZViewItemQQptZCell_Phones?hash=item1e5a12972a

Link to comment
Share on other sites

Αν σ αρέσει χτύπα το να μας πείς και εμάς περισσότερες πληροφορίες.Το skype μέσω εφαρμογής θα τρέχει, αλλά όχι για να κάνεις κλήση,μόνο για chat

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

καλσπερα παιδια.αξιζει να αγορασει καποιος ενα τετοιο κινητο?εχς το κ599 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απλα ενδιαφερομαι για αγορα ενος δευτερου κινητου.τι λετε για αυτο εδω που παραθετει ο φιλος μας;;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το skype πως είσαι σίγουρος ότι θα τρέχει;

 

δεν λέει καν τι λογισμικό τρέχει το συγκεκριμένο :S

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Θα τρέχει μέσω java εφαρμογής όπως τρέχει και σε πολλά άλλα κινέζικα κινητά

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Όσο είχα wm κινητό δεν είχα δοκιμάσει ποτέ με skype να συνδεθώ.Ρώτα σε κάποιο από τα θέματα με τα επώνυμα wm και ότι ισχύει γι αυτά θα ισχύει και για τα κινέζικα wm

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

έχω skype σε windows mobile και δουλεύει μια χαρά.

 

έχω κάνει και κλήση με πολύ καλή ποιότητα φωνής μέσα από wifi όμως

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παρει το T4242 .

το κουμπι δουλευει σαν στις 4 κατευθυνσεις και περιστροφικα.

το τηλεφωνο ειναι ακριβως το ιδιο με το γνησιο. τα εχω συγκρινει και ειναι ιδια.

το τηλεφωνο ειναι πολυ καλο

δεν εχει κοληματα . εχω βαλει προγραμματα πλοηγησης και τα τρεχει μια χαρα ολα χωρις προβλημα

ΜΟΝΟ που το βαρεθηκα και θα το αλλαζα με το Τ3238.

εχω την εντυπωση οτι το Τ3238 ειναι το ιδιο με το Τ4242 με μονη διαφορα το εξωτερικο.

 

φιλε manwlis77 ενα link απο που το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

τελικα παραγγειλα το Τ3232.μια και την εψαξα λιγο,ασ δωσω μερικες πληροφοριες μηπως ςνδιαφερεται και κανενας αλλος...

Τ4242 κυκλοφορει σε πολλες εκδοσεις,ΗΤΥ,QIJIAN κτλ.

η μονη που εχει joystick και περιστροφικο κουμπι ειναι αυτη που αναγραφει HTC((οιαλλες εχουν μονο περιστροφικο)(αυτη που εχει και ο manwlis77)και μου φαινεται ειναι και η καλυτερη ποιοτητα.

οσο αφορα το Τ3238 και εκει εχουμε τις ιδιες μαρκες...οσο αφορα το QIJIAN T3238 ενας πωλητης μου ειπε οτι καλυτερα αν ειναι να παρω το μαυρο χρωμα γιατι το μπλε ......ξεβαφει!

το Τ3232 που πηρα ειναι εμφανησιακα ιδια με το Τ3238 και η διαφορα του ειναι οτι ειναι λιγο ποιο γρηγορο οσο αφορα την συνδεση του στο internet.(βαση τον πωλητη)πανω του αναγραφει ΗΤC.

οταν το παρω στα χερια αν ενδιαφερεται κανεις μπορω να του πω αν αξιζει.(στειλτε μου μαιλ)

οποιος σκεφτεται να προβει σε αγορα καποιου απο αυτα ας τσεκαρει καλα cpu και μαρκα γιατι κυκλοφορουν πολλα.(και με διαφορες τιμες!)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

παρτο τοτε!!

και εμενα πιο πολυ μου αρεσει αυτομολις βρω να δωσω το Τ4242 θα παρω αυτο.

τοκινητο ειναι πολυ καλο . δεν εχει καθολου κοληματα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το WG3,κλώνο του hero αλλά δεν έχει windows mobile.Μάλλον δεν είναι το ίδιο.Παίρνει μόνο java εφαρμογές και τα μενού είναι τα ίδια με του K599.Έχει εγκατεστημένο τον opera και μπορείς να μπεις μέσω wifi που παρεπιμπτόντως φορτώνει γρήγορα τις σελίδες.Επίσης έχει πολύ καλή λήψη tv.Όχι παντού βέβαια αλλά υπάρχουν σημεία που πιάνει τέλεια.

Μιλάω για

.Ουδεμία σχέση έχει με android.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...