Jump to content

OnePlus 9 Pro


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ πολύ για το link.
Εγώ παρήγγειλα το 12/256 σε μαύρο.
Βλέποντας όμως παραπάνω την ανάρτηση του φίλου @mitsre κοιτάζω την παραγγελία και βλέπω ότι θα αποσταλεί εντός 27 ημερών, εσένα πόσες ημέρες λέει εκεί;; Γνωρίζω βέβαια ότι αυτές οι ημερομηνίες είναι μάλλον ενδεικτικές και αν δεν σταλούν μέχρι τότε ακυρώνεται η παραγγελία.
Εσένα φίλε @mitsre μήπως θυμάσαι αν ήταν και εσένα τόσο μεγάλο διάστημα;;
Δε θυμάμαι να πω την αλήθεια, αλλά αυτο ειναι σύνηθες, να βάζουν δηλαδη γυρω στις 25ημερες αλλα να τα στέλνουν νωρίτερα. Αν θέλεις να είσαι σίγουρος, στειλε τους μνμ

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mitsre said:

Δε θυμάμαι να πω την αλήθεια, αλλά αυτο ειναι σύνηθες, να βάζουν δηλαδη γυρω στις 25ημερες αλλα να τα στέλνουν νωρίτερα. Αν θέλεις να είσαι σίγουρος, στειλε τους μνμ

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντησή σου.

Ηδη τους έστειλα και τους λέω ότι εκεί λένε εντός 27 ημερών ενώ η ιστοσελίδα του προϊόντος λέει εκτιμώμενη παράδοση στις 5 Ιαν, και τους ρωτώ αν το έχουν σε στοκ και πότε θα το στείλουν και φυσικά να είναι σαφείς στις απαντήσεις τους στα ερωτήματά μου.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

amazon.it 726 € με τα έξοδα αποστολής η 12/256 (από ανάρτηση εδώ και 3 ημέρες στο lagonika dot gr)

από θερμοκρασίες και μπαταρία όσοι το έχετε ήδη πως τα πάτε;  γιατί στις κριτικές αλλού εξακολουθούν και λένε ότι ζεσταίνεται υπερβολικά και ότι καταναλώνει και την μπαταρία γρήγορα.

τον ερχόμενο αύγουστο με πληρη χρηση  θα είναι εντάξει; εχει βγει κανα βελτιωμενο επισημο firmware;

Edited by epp289
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, epp289 said:

amazon.it 726 € με τα έξοδα αποστολής η 12/256 (από ανάρτηση εδώ και 3 ημέρες στο lagonika dot gr)

από θερμοκρασίες και μπαταρία όσοι το έχετε ήδη πως τα πάτε;  γιατί στις κριτικές αλλού εξακολουθούν και λένε ότι ζεσταίνεται υπερβολικά και ότι καταναλώνει και την μπαταρία γρήγορα.

τον ερχόμενο αύγουστο με πληρη χρηση  θα είναι εντάξει; εχει βγει κανα βελτιωμενο επισημο firmware;

Τα έξοδα αποστολής είναι +8.03€. Καλή μεν η προσφορά του amazon αλλά ήδη έχω ξεφύγει πολύ και ανεβαίνουμε άλλα 60€ περίπου ακόμη παραπάνω.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Ο χρόνος αποστολής που μου δίνει το aliexpress είναι στις 26 μέρες και εμένα. Ίσως οφείλεται στο γεγονός ότι είναι γιορτές και αργίες? Δεν με πειράζει το χρονικό διάστημα γιατί είμαι καλυμμένος με το Galaxy που έχω τώρα. Τουλάχιστον πιστεύω να το στείλουν και να μην ακυρωθεί η παραγγελία αυτόματα. Οι κριτικές για το κατάστημα είναι θετικές ως προς τα προϊόντα άλλα δεν είναι καλές ως προς την επικοινωνία αλλά και την ταχύτητα αποστολής των προϊόντων. Εννοείται αν το στείλουν και παραλάβω θα τραβήξω τα απαραίτητα βίντεο στο unboxing γιατί δεν έχουμε PayPal για να βγάλουμε άκρη σε περίπτωση στραβής. Επίσης να αναφέρω ότι αν ολοκληρώθηκε η παραγγελία θα έχω και 5% επιστροφή (28.82€) οπότε και μου κατεβαίνει το κόστος στα 522.79€ not bad at all. Μένει να δούμε πως θα εξελιχθουν τα πράγματα. Θα ενημερώσω για οποιαδήποτε εξέλιξη. 

Edited by P_papadis
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα περιμένω να μου απαντήσουν στα ερωτήματα που τους έθεσα και αν μου απαντήσουν ότι θα καθυστερήσουν την αποστολή τότε θα την ακυρώσω. Δεν είναι ότι το βιάζομαι αλλά για μένα είναι θέμα αρχής στην συνέπεια του πωλητή.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

On 22/12/2021 at 8:50 ΠΜ, Antonio27 said:

Καλημέρα παιδιά

Πήρε τη συσκευή φιλαράκι μου από Κίνα και του ήρθε με εγκατεστημένη ευρωπαική ρομ. Το πρόβλημα είναι οτι αρνείται πεισματικά να δουλέψει η σιμ. Ενώ την αναγνωρίζει και γράφει οτι είναι κοσμοτε κλπ, δεν έχει σήμα και δεν λειτουργεί. Αν κάνει factory reset, πρέπει να ξαναπεράσει μετά τη ρομ; Έχει κανεις καμια ιδέα του τι μπορεί να φταίει γενικα; Ευχαριστω

μμμ.jpg

Επανέρχομαι εδώ. Το κινητό έχει θέμα μόνο με σιμ κοσμοτε. Δοκιμάσαμε 2 διαφορετικές σιμ και κάνει το ίδιο πράγμα, ενώ με βόνταφον δουλεύει μια χαρά. Καμια ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι εδώ. Το κινητό έχει θέμα μόνο με σιμ κοσμοτε. Δοκιμάσαμε 2 διαφορετικές σιμ και κάνει το ίδιο πράγμα, ενώ με βόνταφον δουλεύει μια χαρά. Καμια ιδέα;
Κάνατε factory reset με τη sim μέσα στη συσκευή όπως σας είχαν προτείνει παραπάνω?

Εαν δεν άλλαξε τίποτε με factory reset θα πρότεινα και γω να ξαναπερασεις rom με msm tool είτε global ή EU

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites



amazon.it 726 € με τα έξοδα αποστολής η 12/256 (από ανάρτηση εδώ και 3 ημέρες στο lagonika dot gr)

από θερμοκρασίες και μπαταρία όσοι το έχετε ήδη πως τα πάτε;  γιατί στις κριτικές αλλού εξακολουθούν και λένε ότι ζεσταίνεται υπερβολικά και ότι καταναλώνει και την μπαταρία γρήγορα.

τον ερχόμενο αύγουστο με πληρη χρηση  θα είναι εντάξει; εχει βγει κανα βελτιωμενο επισημο firmware;



Ούτε ζεστενετε ούτε η μπαταρία καταναλώνεται γρήγορα, απεναντίας είναι πολύ καλή.

Εδώ στατιστικά μπαταρίας από ΣΚ που η περισσότερη χρήση ήταν σε εξωτερικους χώρους με ηλιοφάνεια, υψηλή φωτεινότητα και χρήση data.

5 ώρες sot με αυτή την χρήση είναι πολύ ικανοποιητικό επίπεδο. IMG_20211227_082829_475.jpgIMG_20211227_082831_530.jpgIMG_20211227_082833_681.jpgIMG_20211227_082836_426.jpg

Sent from my KB2003 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία έχει βελτιωθεί, αλλά και πάλι δεν είναι τίποτα ουαου, διαφορά στην μπαταρία βλέπω με αργή φόρτηση σε σχέση με την γρήγορη που την καταπίνει αισθητά ποιο γρήγορα,  γενικά με last update κάνει κάτι κουλά, bluemail τα push έχουν πάει περίπατο παρόλο που έχω βγάλει τα αυτόματα κλεισίματα κτλπ , google pay έχω βαρεθεί να προσθέτω τις κάρτες μου και συνέχεια τις χάνει. Ίσως με καθαρή εγκατάσταση στρώσει, αλλά πλεον δεν είμαι παιδάκι με όρεξη και χρόνο  να παίζω. Να το πω ωμά ένα χρεπι ήταν όταν το πήρα και έτσι παραμένει, πάει για σπρώξιμο, ακόμα ψάχνω την σταθερή συσκευή με το καθαρό λογισμικό που γράφονταν 🙂

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, mitsre said:

Κάνατε factory reset με τη sim μέσα στη συσκευή όπως σας είχαν προτείνει παραπάνω?

Εαν δεν άλλαξε τίποτε με factory reset θα πρότεινα και γω να ξαναπερασεις rom με msm tool είτε global ή EU

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι, έγινε κανονικά factory reset. Θα προχωρήσουμε σε επανεγκατάσταση ρομ μπας και παρει μπρος

 

3 ώρες πριν, alextrela said:


 

 


Ούτε ζεστενετε ούτε η μπαταρία καταναλώνεται γρήγορα, απεναντίας είναι πολύ καλή.
 

 

 Όπως βλέπεις είσαι η εξαίρεση για κάποιο λόγο. Μην παίρνεις κόσμο στο λαιμό σου όταν 9/10 εδώ συμφωνούμε για την μπαταρία της συσκευής

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία έχει βελτιωθεί, αλλά και πάλι δεν είναι τίποτα ουαου, διαφορά στην μπαταρία βλέπω με αργή φόρτηση σε σχέση με την γρήγορη που την καταπίνει αισθητά ποιο γρήγορα,  γενικά με last update κάνει κάτι κουλά, bluemail τα push έχουν πάει περίπατο παρόλο που έχω βγάλει τα αυτόματα κλεισίματα κτλπ , google pay έχω βαρεθεί να προσθέτω τις κάρτες μου και συνέχεια τις χάνει. Ίσως με καθαρή εγκατάσταση στρώσει, αλλά πλεον δεν είμαι παιδάκι με όρεξη και χρόνο  να παίζω. Να το πω ωμά ένα χρεπι ήταν όταν το πήρα και έτσι παραμένει, πάει για σπρώξιμο, ακόμα ψάχνω την σταθερή συσκευή με το καθαρό λογισμικό που γράφονταν
Πλέον η OnePlus έχασε το βηματισμό της , τα πλεονεκτήματα που είχε στην απόδοση, σταθερότητα του λογισμικού της τα άφησε πίσω της, υποτίθεται για αυτό πορεύεται under Oppo διοίκηση για να πάρει τα μπρος της πάλι αλλά θα περάσει ένα σεβαστό διάστημα για να δούμε ότι αποδίδει η όχι.

Κατ εμέ έπρεπε η διατηρήσει το OxygenOS η να πάει σε pure color OS και όχι να προσπαθεί παντρέψει τα 2 που ειναι το πιο δύσκολο και απαιτεί χρόνο να φανεί το αποτέλεσμα του.

Πλέον στο χώρο του Android μεγαλύτερη σταθερότητα και ομαλότητα προσφέρει η Samsung και εκεί θα πρότεινα εναλλακτική να έχεις και ολοκληρωμένη υποστήριξη και σε software αλλά και service αλλά και άριστη συμβατότητα με δίκτυα 5g.

Προσωπικά ήμουν και εγώ πολύ επιφυλακτικός με 9 Pro με αυτά που γράφονταν με θερμοκρασίες και μπαταρία αλλά από τη στιγμή βλέπω αποδίδει στα ίδια επίπεδα με 8 Pro για αυτό και το κράτησα.

Και δεν ειναι ότι δεν είχα ξαναπάρει συσκευή με 888 άλλωστε είχα για 1 μήνα το αντίστοιχο 21 ultra που ούτε με εκείνο είχα θέματα και που ήταν και ακόμα καλύτερο μάλιστα σε μπαταρία.

Αλλά από την μια ότι το μέγεθος με κουρασε συν ότι είχα λίγο το άγχος με την εγγύηση μιας και δεν σε καλύπτει η Samsung σε περίπτωση στραβή και λίγο ότι ακόμα είμαι σε φάση που μου αρέσει να παίζω με κοστομιες κλπ έτσι το έδωσα.



 Όπως βλέπεις είσαι η εξαίρεση για κάποιο λόγο. Μην παίρνεις κόσμο στο λαιμό σου όταν 9/10 εδώ συμφωνούμε για την μπαταρία της συσκευής


Κανέναν δεν παίρνω στο λαιμό μου καταθέτω την εμπειρία μου με στατιστικά και ακριβή χρήση μου και βάση του ιστορικού πολλών συσκευών που έχω δουλέψει που αποτελούν μέτρο σύγκρισης και από εκεί και πέρα ο καθένας τα αξιολογεί όπως θέλει.

Εγω θα ήμουν ο πρώτος που θα γκρίνιαζε για την μπαταρία αν έβλεπε αναιμική απόδοση και σίγουρα δεν θα την κράταγα.

Αν περάσεις μια βόλτα από telegram, xda θα δεις και άλλους χρήστες να είναι ικανοποιημένοι, δεν είναι λοιπόν όλα μαύρα ούτε εγώ είμαι η εξαίρεση των εξαιρέσεων.

Από εκεί και πέρα ουδείς μας κρατα αλυσοδεμένους με την όποια συσκευη, την πουλάει, ανταλλάσσει και πάει παρακάτω μέχρι να βρει κάτι καλύτερο βάση της χρήσης του.

Sent from my KB2003 using Tapatalk




OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, terkos2 said:

Εγώ θα περιμένω να μου απαντήσουν στα ερωτήματα που τους έθεσα και αν μου απαντήσουν ότι θα καθυστερήσουν την αποστολή τότε θα την ακυρώσω. Δεν είναι ότι το βιάζομαι αλλά για μένα είναι θέμα αρχής στην συνέπεια του πωλητή.

Χαχαχαχαχα

Ορίστε η ουσία των απαντήσεων τους από δύο διαφορετικά άτομα, σε δύο μηνύματα που μου έστειλαν στις 06:17 το πρώτο και 12:00 το δεύτερο λίγο μετά από όταν μπήκα στον λογαριασμό μου να δω αν απάντησαν.

1. Our warehouse has already accepted the order, I hope you can wait patiently.

2.  After preparing your package, we will ship it for you immediately, so don’t worry. Hope you can understand and thank you for your cooperation and support.

Ακύρωσα κατευθείαν την παραγγελία μέσω του λογαριασμού μου και τους έστειλα και μήνυμα.

Φίλε @mistre μετά από πόσο διάστημα περίπου μπήκαν τα λεφτά στην κάρτα σου;;

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα
Ορίστε η ουσία των απαντήσεων τους από δύο διαφορετικά άτομα, σε δύο μηνύματα που μου έστειλαν στις 06:17 το πρώτο και 12:00 το δεύτερο λίγο μετά από όταν μπήκα στον λογαριασμό μου να δω αν απάντησαν.
1. Our warehouse has already accepted the order, I hope you can wait patiently.
2.  After preparing your package, we will ship it for you immediately, so don’t worry. Hope you can understand and thank you for your cooperation and support.
Ακύρωσα κατευθείαν την παραγγελία μέσω του λογαριασμού μου και τους έστειλα και μήνυμα.
Φίλε @mistre μετά από πόσο διάστημα περίπου μπήκαν τα λεφτά στην κάρτα σου;;
Δε το θυμάμαι, νομίζω γύρω στις 7-10μερες έκαναν να εμφανιστούν τα λεφτά στο λογαριασμό μου (νομιζω οχι λιγότερο) αλλα μη σε παρω στο λαιμό μου γιατί αυτά ειναι σχετικά.

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mitsre said:

Δε το θυμάμαι, νομίζω γύρω στις 7-10μερες έκαναν να εμφανιστούν τα λεφτά στο λογαριασμό μου (νομιζω οχι λιγότερο) αλλα μη σε παρω στο λαιμό μου γιατί αυτά ειναι σχετικά.

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά.

Τελικά παρόλο που ακύρωσα, ήταν σε αναμονή έγκρισης από τον πωλητή, την ώρα που μου απάντησες 14:52 έλαβα ειδοποίηση στο κινητό από την εφαρμογή ότι το έστειλαν. Χρειάζονται φοβέρα μου φαίνεται.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, terkos2 said:

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά.

Τελικά παρόλο που ακύρωσα, ήταν σε αναμονή έγκρισης από τον πωλητή, την ώρα που μου απάντησες 14:52 έλαβα ειδοποίηση στο κινητό από την εφαρμογή ότι το έστειλαν. Χρειάζονται φοβέρα μου φαίνεται.

Το ότι γύρισαν την παραγγελία σε κατάσταση αποστολής και έδωσαν tracking number στο σύστημα δεν σημαίνει ότι το έστειλαν και όλας. Προς Θεού δεν το λέω με κακία αλλά επειδή τα έχω ζήσει και ξέρω τι γίνεται το πιθανότερο είναι να σου έδωσαν προπληρωμένο tracking το οποίο ακόμα δεν έχει ενεργοποιηθεί άρα και να το έχουν στείλει πραγματικά. Τι να πω μακάρι να το έχουν όντως στείλει και να το παραλάβεις. Εμένα ο πωλητής στην ερώτηση μου αν είναι φυσιολογική η 25 ήμερη αναμονή αποστολής του προϊόντος μου απάντησε:

Hello Dear Customer,
Thank you for your understanding and support of our shop. 
Yes it is normal. Our new stock is on the way, when it arrives, we will arrange delivery ASAP. Hope you could understand it.
Have a nice day.

Αφήνοντας να εννοηθεί ότι δεν το έχουν όντως σε στοκ, η το περιμένουν, η απλά δεν έχουν περάσει την Global rom ακόμα στα κινητά για να τα στείλουν. Όπως και να έχει δεν με βιάζει. Είναι θέμα του καθενός. Σε αυτήν την τιμή δέχομαι την μακρά χρονική καθυστέρηση αρκεί να έρθει όπως πρέπει. Άλλωστε τι καλύτερες επιλογές είχα στα ~522€ 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω φίλε @P_papadis, μου πέρασε και εμένα αυτή η σκέψη από το μυαλό. Πατώντας μέσα από το λογαριασμό το View Detail λέει η παραγγελία σας θα πρέπει να φθάσει εντός 7 ημερών, βέβαια δίνει και την γνωστή πολύ μεταγενέστερη ημερομηνία για dispute αν δεν έρθει μέχρι και 4 Φεβ. Πατώντας μετά το View Delivery Detail λέει εκτιμώμενη παράδοση 5 Ιαν.

Τα βήματα που δίνει μέχρι τώρα είναι τα παρακάτω:

  • 2021.12.27 20:51 (GMT-7): Shipped from the warehouse
  • 2021.12.27 20:22 (GMT-7): Packing completed
  • 2021.12.27 18:43 (GMT-7): Parcel picking completed
  • 2021.12.26 23:37 (GMT-7): Parcel received by warehouse

Τι να πω θα δείξει το πολύ σε 2-3 ημέρες αν θα έχει επόμενα βήματα.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω φίλε @P_papadis, μου πέρασε και εμένα αυτή η σκέψη από το μυαλό. Πατώντας μέσα από το λογαριασμό το View Detail λέει η παραγγελία σας θα πρέπει να φθάσει εντός 7 ημερών, βέβαια δίνει και την γνωστή πολύ μεταγενέστερη ημερομηνία για dispute αν δεν έρθει μέχρι και 4 Φεβ. Πατώντας μετά το View Delivery Detail λέει εκτιμώμενη παράδοση 5 Ιαν.
Τα βήματα που δίνει μέχρι τώρα είναι τα παρακάτω:
  • 2021.12.27 20:51 (GMT-7): Shipped from the warehouse
  • 2021.12.27 20:22 (GMT-7): Packing completed
  • 2021.12.27 18:43 (GMT-7): Parcel picking completed
  • 2021.12.26 23:37 (GMT-7): Parcel received by warehouse
Τι να πω θα δείξει το πολύ σε 2-3 ημέρες αν θα έχει επόμενα βήματα.
Αν επιτρέπεται με τι στο στέλνουν? DHL?
Εγώ θεωρώ ότι θα παραλάβεις κανονικα

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι Chronopost France απ΄ ότι βλέπω είναι της DPD Group.

Το t.n. είναι της μορφής XJ916xxxxxxJF

Ναι όντως πρέπει να το έχουν στείλει, μόλις πάτησα ανανέωση στο tracking στην σελίδα της Chronopost ενώ αρχικά φαινόταν μόνο το πρώτο βήμα τώρα φαίνονται τα παρακάτω: 

Date and time The steps of my delivery Supplement  
Monday 12/27/2021
07:50 PM
AULNAY SOUS BOIS CHRONOPOST
Shipment in transit
 
Monday 12/27/2021
07:49 PM
AULNAY SOUS BOIS CHRONOPOST
Sorting done at departure depot
Comment : Sending supported by Chronopost, delivery in progress
Sunday 12/26/2021
04:37 PM
Web Services
Shipment in preparation to be shipped
Partner number : GEO/973104083780842

Αυτό το Partner number δεν καταλαβαίνω τι είναι.

Edited by terkos2

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Επιτέλους μου το έστειλε και το δικό μου! 4 μέρες μετά την πληρωμή παρόλο που έδινε 25 μέρες περιθώριο αποστολής. Στο tracking φαίνεται να έχει ξεκινήσει από χθες. Λογικά μέσα στην επόμενη εβδομάδα παραλαμβανουμε. Με το καλό λοιπόν να παραλάβουμε ολοι! Προσοχή να τραβήξετε οπωσδήποτε βίντεο κατά το unboxing σας για να είστε καλυμμένοι σε περίπτωση που συμβεί το οτιδήποτε αφού δεν έχουμε πληρώσει με PayPal. 

 

Screenshot_20211230-090923_17TRACK.jpg

Edited by P_papadis
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έχει κολλήσει εκεί από τις 28 Δεκ.

Εχεις Π.Μ.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, terkos2 said:

Το δικό μου έχει κολλήσει εκεί από τις 28 Δεκ.

Εχεις Π.Μ.

Μάλλον είναι στην διαδρομή για Ελλάδα και γι αυτό δεν δείχνει κατι. Μόλις πατήσει Ελλάδα και σκαναριστει θα αλλάξει κατάσταση και το tracking. Λογικα έρχεται οδικός από Γαλλία οπότε θέλει 2-3 μέρες ταξίδι μέχρι Ελλάδα. Με dpd ποιος συνεργάζεται εδώ για διανομή? Εγώ είμαι από Κρήτη και δεν ξέρω αν έρθει με acs η speedex. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, P_papadis said:

Μάλλον είναι στην διαδρομή για Ελλάδα και γι αυτό δεν δείχνει κατι. Μόλις πατήσει Ελλάδα και σκαναριστει θα αλλάξει κατάσταση και το tracking. Λογικα έρχεται οδικός από Γαλλία οπότε θέλει 2-3 μέρες ταξίδι μέχρι Ελλάδα. Με dpd ποιος συνεργάζεται εδώ για διανομή? Εγώ είμαι από Κρήτη και δεν ξέρω αν έρθει με acs η speedex. 

Η ACS συνεργάζεται με την DPD

Link to comment
Share on other sites

On 26/12/2021 at 7:34 ΜΜ, mitsre said:

Δε θυμάμαι να πω την αλήθεια, αλλά αυτο ειναι σύνηθες, να βάζουν δηλαδη γυρω στις 25ημερες αλλα να τα στέλνουν νωρίτερα. Αν θέλεις να είσαι σίγουρος, στειλε τους μνμ

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλησπέρα παιδιά και καλή χρονιά σε όλους μας, έκανα και εγώ την παραγγελία σήμερα από το αλί εξπρές και το κατάστημα αυτό από Γαλλία με την κινεζική έκδοση.. Παρακαλώ πολύ τα παιδιά που περιμένουν και αυτά να μας ενημερώσετε για το αν πήγαν όλα καλά, ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...