Jump to content

OnePlus 9 Pro


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα πόσα χρήματα το βρίσκουμε στο banggood, και πόσο να δώσω το απλό 7;

 

795 το 12/256

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

++ΦΠΑ αν έρθει μετά την 1η Ιουλίου..

 

Καλησπέρα μήπως έχουμε πληροφορίες για το πως θα γίνει αυτό? Έκανα παραγγελία το OP9 Pro (8/128) και από ότι φαίνεται θα φτάσει μετά την 1η Ιουλίου.. Δεν έχω καμία όρεξη να δώσω ούτε ευρώ παραπάνω, ήδη είμαι αρκετά πάνω απτο budget μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μήπως έχουμε πληροφορίες για το πως θα γίνει αυτό? Έκανα παραγγελία το OP9 Pro (8/128) και από ότι φαίνεται θα φτάσει μετά την 1η Ιουλίου.. Δεν έχω καμία όρεξη να δώσω ούτε ευρώ παραπάνω, ήδη είμαι αρκετά πάνω απτο budget μου.

 

Από banggood με pdm ή priority line δεν θα έχεις θέμα. Ισχύει ότι και τώρα

Link to comment
Share on other sites

Από banggood με pdm ή priority line δεν θα έχεις θέμα. Ισχύει ότι και τώρα

Είσαι σίγουρος αγαπητέ για αυτό;;

 

Μακάρι να συνεχίσει να ισχύει αλλά δεν το νομίζω, γιατί η κατάργηση του ισχύοντος καθεστώτος θα ισχύσει για όλες τις χώρες της ΕΕ (όπως Βέλγιο, Γερμανία και Ολλανδία ή οποιαδήποτε άλλη χώρα, που κάνουν τον ενδιάμεσο μέχρι στιγμής οι αποστολές από Banggood ή όποιου άλλου καταστήματος) και όχι μόνο για την Ελλάδα.

 

Θα μου πεις και τώρα ίσχυε, αλλά πλέον θα είναι γενικό το καθεστώς, ότι εισάγεται από χώρα εκτός ΕΕ θα φορολογείται.

 

Μακάρι για εμάς το ξαναλέω να βρουν τον τρόπο να ξανακαταστρατηγήσουν εκ νέου και τους νέους κανονισμούς της ΕΕ, αλλά το βλέπω πλέον δύσκολο.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος αγαπητέ για αυτό;;

 

Μακάρι να συνεχίσει να ισχύει αλλά δεν το νομίζω, γιατί η κατάργηση του ισχύοντος καθεστώτος θα ισχύσει για όλες τις χώρες της ΕΕ (όπως Βέλγιο, Γερμανία και Ολλανδία ή οποιαδήποτε άλλη χώρα, που κάνουν τον ενδιάμεσο μέχρι στιγμής οι αποστολές από Banggood ή όποιου άλλου καταστήματος) και όχι μόνο για την Ελλάδα.

 

Θα μου πεις και τώρα ίσχυε, αλλά πλέον θα είναι γενικό το καθεστώς, ότι εισάγεται από χώρα εκτός ΕΕ θα φορολογείται.

 

Μακάρι για εμάς το ξαναλέω να βρουν τον τρόπο να ξανακαταστρατηγήσουν εκ νέου και τους νέους κανονισμούς της ΕΕ, αλλά το βλέπω πλέον δύσκολο.

 

Ότι έγραψα από πάνω. Οι αλλαγές αφορούν αντικείμενα αξίας 22 ευρώ και κάτω. Ότι ισχύει σήμερα για αγορές εκτός ΕΕ μεγαλύτερης αξίας θα συνεχίσει να ισχύει και μετά την 1η Ιουλίου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Προερχόμενος από το oneplus 7 pro, πλέον κάτοχος του 12/256 αλλά είμαι άκρως απογοητευμένος από την απόδοση του κινητού. Συγκεκριμένα, έχει πολύ αργό scrolling σε σχέση με το 8 pro που επίσης έχω στην κατοχή μου, και μικροκολληματα στην κύληση ενώ το 8 pro είναι βούτυρο πάντα με τον ίδιο browser (Samsung browser) . Επιπλέον το 9 pro με full σήμα 5g ενώ δείχνει 5g, στο speedtest έχω ταχύτητες 4g. Την ίδια στιγμή στο ίδιο σημείο το 8 pro πιάνει σχεδόν 1Gbps. Έχω μιλήσει με την cosmote αλλά δεν μπορούν να κάνουν κάτι. Είμαι με stock rom και έχω δοκιμάσει και custom kernel από xda. Καμία βελτίωση στα παραπάνω. Ειδικά το θέμα του αργού scrolling και των μικροκολλημάτων στην κύληση είναι εκνευριστικό για μια συσκευή των 1000€. Και φυσικά το θέμα της υπερθέρμανσης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Προερχόμενος από το oneplus 7 pro, πλέον κάτοχος του 12/256 αλλά είμαι άκρως απογοητευμένος από την απόδοση του κινητού. Συγκεκριμένα, έχει πολύ αργό scrolling σε σχέση με το 8 pro που επίσης έχω στην κατοχή μου, και μικροκολληματα στην κύληση ενώ το 8 pro είναι βούτυρο πάντα με τον ίδιο browser (Samsung browser) . Επιπλέον το 9 pro με full σήμα 5g ενώ δείχνει 5g, στο speedtest έχω ταχύτητες 4g. Την ίδια στιγμή στο ίδιο σημείο το 8 pro πιάνει σχεδόν 1Gbps. Έχω μιλήσει με την cosmote αλλά δεν μπορούν να κάνουν κάτι. Είμαι με stock rom και έχω δοκιμάσει και custom kernel από xda. Καμία βελτίωση στα παραπάνω. Ειδικά το θέμα του αργού scrolling και των μικροκολλημάτων στην κύληση είναι εκνευριστικό για μια συσκευή των 1000€. Και φυσικά το θέμα της υπερθέρμανσης

Προσωπικά δεν έχω κανένα θέμα με το scrolling , αλλά δεν χρησιμοποιώ των Samsung Browser. Η υπερθέρμανση είναι θέμα 888. Όσον αφορά το σήμα, έχεις Ευρωπαϊκή ρομ ή Ινδίας?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν έχω κανένα θέμα με το scrolling , αλλά δεν χρησιμοποιώ των Samsung Browser. Η υπερθέρμανση είναι θέμα 888. Όσον αφορά το σήμα, έχεις Ευρωπαϊκή ρομ ή Ινδίας?

 

EU από amazon.it

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Προερχόμενος από το oneplus 7 pro, πλέον κάτοχος του 12/256 αλλά είμαι άκρως απογοητευμένος από την απόδοση του κινητού. Συγκεκριμένα, έχει πολύ αργό scrolling σε σχέση με το 8 pro που επίσης έχω στην κατοχή μου, και μικροκολληματα στην κύληση ενώ το 8 pro είναι βούτυρο πάντα με τον ίδιο browser (Samsung browser) . Επιπλέον το 9 pro με full σήμα 5g ενώ δείχνει 5g, στο speedtest έχω ταχύτητες 4g. Την ίδια στιγμή στο ίδιο σημείο το 8 pro πιάνει σχεδόν 1Gbps. Έχω μιλήσει με την cosmote αλλά δεν μπορούν να κάνουν κάτι. Είμαι με stock rom και έχω δοκιμάσει και custom kernel από xda. Καμία βελτίωση στα παραπάνω. Ειδικά το θέμα του αργού scrolling και των μικροκολλημάτων στην κύληση είναι εκνευριστικό για μια συσκευή των 1000€. Και φυσικά το θέμα της υπερθέρμανσης

 

Μεγιά!!

Και για εμένα είναι απογοήτευση η συσκευή, κακή αυτονομία, πρόβλημα με ειδοποιήσεις, μέτρια κάμερα.

Στο scrolling δεν βλέπω κάτι κακό , κάνει κάποια κομπιάσματα σε browser άμα δεν είναι φορτωμένη καλά η σελίδα, samsung browser πως σου έκατσε ; :happy: εγώ χρησιμοποιώ firefox για να έχω και συγχρονισμό με όλες τις συσκευές μου, με το σήμα έχει κάποια θέματα χωρίς να έχω καταλάβει κάποιο πρόβλημα σε κλήσεις, μπορεί να δείχνει σχεδόν full wifi και στην ουσία να μην πιάνει καθόλου, 5G σε σύγκριση με άλλη συσκευή όντως έχει 30% ποιο μικρή ταχύτητα αλλά έχω δει να πιάνει και 1 gbps.

Άμα γενικά βλέπεις προβλήματα μπορεί να φταίει η μεταφορά από παλιά συσκευή , καλό είναι να γίνει καθαρή εγκατάσταση.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λυπάμαι αλλά για τις δικές μου ανάγκες το τηλέφωνο δεν είναι λειτουργικό:

 

1) Έχει πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις των mail. Πρέπει να μπεις manual στο gmail για να κάνει refresh και "παραλαβή".

2) Έχει πρόβλημα με το συγχρονισμό γενικότερα και ειδικά του ημερολογίου. Είναι απαράδεκτο για συσκευή του 2021 (και ανεξάρτητα κόστους) να πρέπει να ανοίξεις το ημερολόγιο για να συγχρονίσει νέα ραντεβού κλπ.... Μιλάμε για κοινόχρηστα ημερολόγια που ρυθμίζονται συναντήσεις και ραντεβού από τρίτα πρόσωπα με πρόσβαση στα ημερολόγια, ή από προσκλήσεις τρίτων, και πρέπει να ανοίγεις το ημερολόγιο για να τα εμφανίσει (και να ειδοποιήσει εννοείται), με αποτέλεσμα να χάνονται notifications και φυσικά ραντεβού.

Δε λειτουργεί το IFTTT αφού "δε ξυπνάει" το κινητό.

 

Προς το παρόν γυρνώ στο γερασμένο αλλά απόλυτα λειτουργικό 5t, με την ελπίδα, μελλοντικού update, αλλιώς κρίμα το hardware του 9pro.

Θέλω να πιστεύω ότι έχουν δει τα προβλήματα και τα δουλεύουν να τα λύσουν.

Έτσι όπως είναι πάντως, "pro" δεν το λες... Να πουλάς μούρη ότι "έχω 12gb ram και τον 888", καλό είναι. Μέχρι εκεί. Ότι είναι γρήγορο? ε, λογικό είναι. 12gb δεν έχουν τα περισσότερα pc... Και αυτό που καλοπροαίρετα λένε σε διάφορα forum τα παιδιά, ότι "δεν πρόλαβαν και δεν είναι όσο polished η rom όσο θα έπρεπε" το λες όταν κάποια εικονίδια δεν έχουν όμορφο σχήμα - χρώμα. Όχι όταν δεν παίρνει mail η συσκευή και συ την πουλάς 1000€.... (χαχαχαχαχα, απίστευτο μου φαίνεται να πρέπει να τρέξεις το gmail για να δεις αν σου έχει έρθει νέο).

Θάβω την oneplus? ΝΑΙ. Γιατί με έμαθε με το 3t την απόλυτη συσκευή, flagship killer.

Συνέχισε με το 5t που είπα, "οκ, λογικό είναι κορυφή, πρέπει να είναι ακριβό, δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τον ανταγωνισμό".

Αλλά εδώ στο 9pro είσαι και ακριβός και προβληματικός.

 

Αν κάνω κάτι λάθος και συμβαίνει μόνο στη δική μου συσκευή, παρακαλώ πείτε μου όποιος έχει το χρόνο και τη διάθεση για να προβώ σε ρυθμίσεις στη συσκευή, ή αλλιώς να ζητήσω αντικατάσταση.

Στην oneplus που έστειλα mail μου είπαν κάτι ρυθμίσεις στο google account, gmail, στα notifications, (συνοδευόμενες από clear cache και reboot). Για 1-2-3 μέρες "έπαιξε" το κινητό, αλλά γύρισε και πάλι σε μη λειτουργική κατάσταση.

Αυτή τη δουλειά θα κάνουμε?

Γεράσαμε πλέον, και ο καιρός που flasara κάθε βράδυ άλλη rom στο S3 και μέρα παρά μέρα άλλαζα bootloader πέρασε. :lol::lol::lol:

Edited by sirgab
Nokia 6110 - 6310 - HTC 9100 - HTC Desire - S3 rooted - Note 3 rooted - 1+5t
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λυπάμαι αλλά για τις δικές μου ανάγκες το τηλέφωνο δεν είναι λειτουργικό:

 

1) Έχει πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις των mail. Πρέπει να μπεις manual στο gmail για να κάνει refresh και "παραλαβή".

2) Έχει πρόβλημα με το συγχρονισμό γενικότερα και ειδικά του ημερολογίου. Είναι απαράδεκτο για συσκευή του 2021 (και ανεξάρτητα κόστους) να πρέπει να ανοίξεις το ημερολόγιο για να συγχρονίσει νέα ραντεβού κλπ.... Μιλάμε για κοινόχρηστα ημερολόγια που ρυθμίζονται συναντήσεις και ραντεβού από τρίτα πρόσωπα με πρόσβαση στα ημερολόγια, ή από προσκλήσεις τρίτων, και πρέπει να ανοίγεις το ημερολόγιο για να τα εμφανίσει (και να ειδοποιήσει εννοείται), με αποτέλεσμα να χάνονται notifications και φυσικά ραντεβού.

Δε λειτουργεί το αφού "δε ξυπνάει" το κινητό.

 

Προς το παρόν γυρνώ στο γερασμένο αλλά απόλυτα λειτουργικό 5t, με την ελπίδα, μελλοντικού update, αλλιώς κρίμα το hardware του 9pro.

Θέλω να πιστεύω ότι έχουν δει τα προβλήματα και τα δουλεύουν να τα λύσουν.

Έτσι όπως είναι πάντως, "pro" δεν το λες... Να πουλάς μούρη ότι "έχω 12gb ram και τον 888", καλό είναι. Μέχρι εκεί. Ότι είναι γρήγορο? ε, λογικό είναι. 12gb δεν έχουν τα περισσότερα pc... Και αυτό που καλοπροαίρετα λένε σε διάφορα forum τα παιδιά, ότι "δεν πρόλαβαν και δεν είναι όσο polished η rom όσο θα έπρεπε" το λες όταν κάποια εικονίδια δεν έχουν όμορφο σχήμα - χρώμα. Όχι όταν δεν παίρνει mail η συσκευή και συ την πουλάς 1000€.... (χαχαχαχαχα, απίστευτο μου φαίνεται να πρέπει να τρέξεις το gmail για να δεις αν σου έχει έρθει νέο).

Θάβω την oneplus? ΝΑΙ. Γιατί με έμαθε με το 3t την απόλυτη συσκευή, flagship killer.

Συνέχισε με το 5t που είπα, "οκ, λογικό είναι κορυφή, πρέπει να είναι ακριβό, δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τον ανταγωνισμό".

Αλλά εδώ στο 9pro είσαι και ακριβός και προβληματικός.

 

Αν κάνω κάτι λάθος και συμβαίνει μόνο στη δική μου συσκευή, παρακαλώ πείτε μου όποιος έχει το χρόνο και τη διάθεση για να προβώ σε ρυθμίσεις στη συσκευή, ή αλλιώς να ζητήσω αντικατάσταση.

Στην oneplus που έστειλα mail μου είπαν κάτι ρυθμίσεις στο google account, gmail, στα notifications, (συνοδευόμενες από clear cache και reboot). Για 1-2-3 μέρες "έπαιξε" το κινητό, αλλά γύρισε και πάλι σε μη λειτουργική κατάσταση.

Αυτή τη δουλειά θα κάνουμε?

Γεράσαμε πλέον, και ο καιρός που flasara κάθε βράδυ άλλη rom στο S3 και μέρα παρά μέρα άλλαζα bootloader πέρασε. :lol::lol::lol:

 

Βάλε. το Blue mail που γενικά είναι ανώτερη εφαρμογή από gmail.

Για calendar χρησιμοποιώ το digical.

Ακόμα και για ένα απλό widget καιρού την πίστη μου έχει βγάλει.

Όλα αυτά τα κάνουν για να βελτιώσουν μπαταρία που έτσι κι αλλιώς είναι απαράδεκτη, είχα χρόνια να θυμηθώ πως είναι να ξεμένεις στη μέση της μέρας, από εποχή samsung s9.

 

Όταν κάνεις χρήση business εκεί καταλαβαίνεις ότι η συσκευή είναι μέτρια και σε καμία περίπτωση δεν αξίζει το 1000+

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το μεγάλο ερώτημα είναι γιατί κάποιος να δώσει 1000€ για ένα κινητό που ξέρει ότι από τα πρώτα τέστ ότι η μπαταρία είναι για τα σκουπίδια, δεν φταίει η συσκευή οι λάθος επιλογές φταίνε.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Το μεγάλο ερώτημα είναι γιατί κάποιος να δώσει 1000€ για ένα κινητό που ξέρει ότι από τα πρώτα τέστ ότι η μπαταρία είναι για τα σκουπίδια, δεν φταίει η συσκευή οι λάθος επιλογές φταίνε.

 

Εγώ γνώριζα πάνω κάτω τι προσφέρει, επειδή ακουγόντουσαν γενικά καλά λόγια είπα να την δοκιμάσω μιας και την πατήσαμε με huawei.

Ύστερα από αυτό εύκολα πάω σε P50 pro και ας μην έχω google, περιμένω και τα pixel να δω πως θα Πάνε.

Η γνώμη που θα σχηματίσει ο καθένας έχει να κάνει με το από ποια συσκευή έρχεται, για αυτό οι μισοί λένε είναι τούμπανο και οι μισοί λένε είναι κακό, μέτριο ....

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και το p50 Pro εγώ το βλέπω ένα midrange σε ακριβή τιμή άσε που με την μπαταρία που έβαλαν θα έχει αυτονομία για γέλια.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Για το 8pro έχετε άποψη, ή και αυτό έχει τα ίδια προβλήματα;

Μου αρέσει το ui της 1+...

Αλλιώς περιμένω τα pixel

Nokia 6110 - 6310 - HTC 9100 - HTC Desire - S3 rooted - Note 3 rooted - 1+5t
Link to comment
Share on other sites

Πάρτε Poco παιδιά.....

Τι να λεμε...

Χ3 pro

Θηρίο και μπαταρία με επαγγελματικη χρήση άνετα ημέρα 240€ το 256 GB...

 

F2 pro άνετα 1.5 μέρες μπαταρία χρήσης σκληρής

Και άριστη νυκτερινή φωτογραφία για 300€ που έχει το κινητο.και 5G +jack

 

 

Δεν κάνω πλάκα

Για αυτονομία αγοράζουμε upper midrange

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Για το 8pro έχετε άποψη, ή και αυτό έχει τα ίδια προβλήματα;

 

Μου αρέσει το ui της 1+...

 

Αλλιώς περιμένω τα pixel

Καλύτερο είναι, αλλά θα προτιμούσα pixel.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάρτε Poco παιδιά.....

Τι να λεμε...

Χ3 pro

Θηρίο και μπαταρία με επαγγελματικη χρήση άνετα ημέρα 240€ το 256 GB...

 

F2 pro άνετα 1.5 μέρες μπαταρία χρήσης σκληρής

Και άριστη νυκτερινή φωτογραφία για 300€ που έχει το κινητο.και 5G +jack

 

 

Δεν κάνω πλάκα

Για αυτονομία αγοράζουμε upper midrange

πόσο δίκιο έχεις, ο 860 σπέρνει, αυτό το miui μας τα χαλάει

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Και το p50 Pro εγώ το βλέπω ένα midrange σε ακριβή τιμή άσε που με την μπαταρία που έβαλαν θα έχει αυτονομία για γέλια.

Τα νούμερα της μπαταρίας δεν λένε σχεδόν τίποτα, από p20 pro και μετά όλη την pro σειρά κατάλαβα τι πάει να πει αυτονομία και σταθερότητα σε συσκευή, όλα τα μοντέλα έχουν πάει στην οικογένεια και ακόμα σπέρνουν, το θέμα είναι το harmony πόσο σωστά θα κάτσει.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι τον μεγαλύτερο ρόλο παίζει το λογισμικό, αλλά μια μικρή μπαταρία θα είναι πάντα μικρή, δε θα με χαλούσε καθόλου το p50 Pro να είχε τουλάχιστον 4500 μπαταρία, εγώ δίνω μεγάλη προτεραιότητα σε αυτόν τον τομέα θέλω 2 γεμάτες μέρες στο κινητό μου, ότι και να λέμε ο καθένας μας έχει άλλες ανάγκες, οπότε όλα σχετικά είναι.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι τον μεγαλύτερο ρόλο παίζει το λογισμικό, αλλά μια μικρή μπαταρία θα είναι πάντα μικρή, δε θα με χαλούσε καθόλου το p50 Pro να είχε τουλάχιστον 4500 μπαταρία, εγώ δίνω μεγάλη προτεραιότητα σε αυτόν τον τομέα θέλω 2 γεμάτες μέρες στο κινητό μου, ότι και να λέμε ο καθένας μας έχει άλλες ανάγκες, οπότε όλα σχετικά είναι.

 

Έχουν βγεί κάπου επίσημα χαρακτηριστικά;

Δύσκολο να είναι κάτω από 4500.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

https://m.gsmarena.com/honor_50_pro-10958.php

 

Εδώ κάπου τα μπέρδεψα και εννοούσα αυτό, εσύ αναφέρεσαι στο Huawei γράψε λάθος.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Βρε και γω ήξερα ότι η μπαταρία δεν είναι μιας εβδομάδας.... Αλλά δεν περίμενα ότι θα με παίρνουν τηλέφωνο από το γραφείο μου, να μου λένε "έχεις mail" ,"τσεκαρέ το" ή έχεις ραντεβού γατί "άργησες" εν έτη 2021... Χαχχαχα...
Nokia 6110 - 6310 - HTC 9100 - HTC Desire - S3 rooted - Note 3 rooted - 1+5t
Link to comment
Share on other sites

Δλδ επειδή δυσλειτουργει μια εφαρμογή, που αποδεδειγμένα δεν δουλεύει σωστά στις περισσότερες συσκευές, βγάλατε ότι το κινητό είναι μέτριο? Για το θέμα της μπαταρίας πραγματικά είχα κινητά με χειρότερη διαχείριση, με πρόσφατο παράδειγμα την προηγούμενη ναυαρχίδα της Samsung, το s20 ultra , που μου έβγαζε μια ώρα λιγότερη sot από το 9 pro. Το κινητό είναι πραγματικά σφαίρα, με την πιο εντυπωσιακή οθόνη που υπάρχει. Η κάμερα έχει βελτιωθεί εντυπωσιακά, και εννοείται ότι μπορεί κι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 9 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...