Jump to content

Realme GT 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περίπου 350mb μικρή είναι σχετικά

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έψαχνα με VPN , το μεσημέρι. Τώρα έβγαλε παράθυρο, την κατέβασε μόνο του το κινητό, και εγώ έκανα απλά, την εγκατάσταση.

Screenshot_2022-08-03-17-34-38-53_9492aa3750dca76abb7c25b39a5f1e8e.jpg

Screenshot_2022-08-03-17-31-54-45_3822ac0e29cfec8970059bb21d01f05e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο δεν λαμβάνω πια ειδοποιήσεις για νέα mail από το Gmail. Δοκίμασα τα πάντα στις ειδοποιήσεις στις ρυθμίσεις του κινητού, αλλά δεν λύθηκε.

Καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, σήμερα παρατήρησα ότι δεν εμφανίζεται η εφαρμογή Google Drive στη διαχείριση εφαρμογών. Συμβαίνει σε όλους αυτό ή είναι κάποιο πρόβλημα; Την απεγκατέστησα μέσω play store και την ξαναεγκατέστησα αλλά πάλι τα ίδια. Μπορεί κάποιος να δει και να μου πει αν είναι κοινό θέμα; 

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα δουλεύει και φαίνεται κανονικά, όταν πάω Ρυθμίσεις - εφαρμογές- διαχείριση εφαρμογών δε φαίνεται, ενώ είναι κανονικά εγκατεστημένο και επίσης φαίνεται και στο play store ότι είναι εγκατεστημένο. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Nikolas7610 said:

Καλημέρα παιδιά, σήμερα παρατήρησα ότι δεν εμφανίζεται η εφαρμογή Google Drive στη διαχείριση εφαρμογών. Συμβαίνει σε όλους αυτό ή είναι κάποιο πρόβλημα; Την απεγκατέστησα μέσω play store και την ξαναεγκατέστησα αλλά πάλι τα ίδια. Μπορεί κάποιος να δει και να μου πει αν είναι κοινό θέμα; 

Σε Realme 7 & GT master edition δεν εμφανίζεται στη λίστα εφαρμογών. Κάποια λόξα της εταιρίας είναι μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, WPerty said:

Σε Realme 7 & GT master edition δεν εμφανίζεται στη λίστα εφαρμογών. Κάποια λόξα της εταιρίας είναι μάλλον.

Είναι,, μάλλον, πρόβλημα στο firmware.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, athanasios1112 said:

Κοίταξα και το. Gt master edition, μάλλον δουλεύει 

Η εφαρμογή δουλεύει κανονικά, απλά δεν εμφανίζεται στην διαχείριση εφαρμογών στις ρυθμίσεις. Αυτό εννοούσε ο Nikolas.

 

Screenshot_2022-08-19-03-47-57-40_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg

Edited by WPerty
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, WPerty said:

Η εφαρμογή δουλεύει κανονικά, απλά δεν εμφανίζεται στην διαχείριση εφαρμογών στις ρυθμίσεις. Αυτό εννοούσε ο Nikolas.

 

Screenshot_2022-08-19-03-47-57-40_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg

Ακριβώς!! Αυτό θα πει συνενοούμαστε με κλειστά μάτια 👍. Το φιλαράκι δεν το πιασε αλλά οι απαντήσεις του αρκούν 👏

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Ο αντιπρόεδρος της realme, Madhav Sheth στο πιο πρόσφατο επεισόδιο της σειράς του στο YouTube, "AskMadhav" επιβεβαίωσε ότι το realme GT 5G που κυκλοφόρησε πέρυσι με Android 11 με realme UI 2.0 θα λάβει την ίδια μεταχείριση όσον αφορά τις ενημερώσεις..."

Που σημαίνει 3 major updates/4 χρόνια security patches...

Δεν το λες κακό.

 

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες,το κινητό πριν κανα δύωρο παρέδωσε πνεύμα. Έσβησε και είμαι χωρίς κινητό και το χειρότερο δεν πρόλαβα το service (17:45 πήρα τηλέφωνο και μου είπανε από Δευτέρα). Αν είχε κάποιος παρόμοια εμπειρία ας βοηθήσει με τα διαδικαστικά. Πριν λίγο διαπίστωσα πως όταν καλώ τον εαυτό μου καλεί κανονικά αλλά το τηλεφωνο ειναι νεκρό. Το πιθανότερο η οθόνη να ειναι και παίζει να το είχα και στο αθόρυβο αλλιώς θα σιγουρευόμουνα αν κουδούνιζε τουλάχιστον.

 

Edited by Nikolas7610
Διόρθωση κειμενου
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2/9/2022 at 7:52 ΜΜ, Nikolas7610 said:

Μάγκες,το κινητό πριν κανα δύωρο παρέδωσε πνεύμα. Έσβησε και είμαι χωρίς κινητό και το χειρότερο δεν πρόλαβα το service (17:45 πήρα τηλέφωνο και μου είπανε από Δευτέρα). Αν είχε κάποιος παρόμοια εμπειρία ας βοηθήσει με τα διαδικαστικά. Πριν λίγο διαπίστωσα πως όταν καλώ τον εαυτό μου καλεί κανονικά αλλά το τηλεφωνο ειναι νεκρό. Το πιθανότερο η οθόνη να ειναι και παίζει να το είχα και στο αθόρυβο αλλιώς θα σιγουρευόμουνα αν κουδούνιζε τουλάχιστον.

 

ανοιξε τελικα ?

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, trepanation said:

image.thumb.png.be89a24fa800f669f831dc51318fa670.png

Λιγες εβδομαδες μετα το early access θα λαβουνε οι χρηστες την σταθερη.

 

να ξερεις οτι αυτες οι ημερομηνιες αφορουν ινδια και επισης σε gt2 που λεει σεπτεμβρη δεν εχει ερθει ακομα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Πέταξε ενημέρωση το κινητό, χωρίς VPN. Κάπου 400mb.

Το κινητό έχω την αίσθηση ότι τον τελευταίο καιρό δεν είναι όσο γρήγορο ήταν. Έχετε την ίδια εικόνα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , μου εβγαλε ενημέρωση 453μβ και εμένα 

Rmx2202_11_c.21

Χωρίς vpn , εγω ειχα ενα θεμα με τα push του gmail ,απο τον αυγουστο και εφτιαξε μονο του πριν απο 10 μερες ,μου ερχονται κανονικα τωρα.Πριν απο την αναβαθμιση ε ,αυτην τωρα την κανω οσο γραφω..

Οσο για την γρηγοραδα του δεν εχω αισθανθει κατι ιδιαιτερο ,αλλα δεν παιζω και παιχνιδια μονο εφαρμογες .

Το μονο που μου λειπει απο το κινητο ειναι μονο καλυτερες καμερες και μια ασυρματη φορτιση θα την ηθελα να σας πω την αληθεια...

Κατα τα αλλα ειμαι ευχαριστημενος !

 

Και μου την σπαει που κανει εναν περιεργο θορυβο οταν απο πισω κατεβαζει ληψεις η χp στο whatsup μου στελνουν ηχητικα και οταν παω να τα ακουσω ακουγεται ενας ηχος ντριν ντριν ντριν και δεν ακουω τπτ.

 

Ξερετε πως και εαν απενεργοποιειται;

Ευχαριστω 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...