Jump to content

Realme GT 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο ήχος κλήσης, μειώθηκε από μόνος του, χωρίς να πειράξω κάτι. Έχω τον true phone dialer.

Δεν ξέρω τι συμβαίνει, ακούγεται.. ξεψυχησμενα.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα τον στοκ dialer, δεν έφτιαξε. Και έβαλα έναν ήχο κλήσης, που έχει στο κινητό.

 

Δεν δουλεύει σε διαφορετικο ήχο κλήσης,, και πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό, στα δέκα χρόνια, που έχω android,, δεν ξέρω τι κόλλημα είναι!

Και στα ξαφνικά, μετά από κάποιες ενημερώσεις εφαρμογών,, . Κάτι κόλλησε!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, athanasios1112 said:

Έβαλα τον στοκ dialer, δεν έφτιαξε. Και έβαλα έναν ήχο κλήσης, που έχει στο κινητό.

 

Δεν δουλεύει σε διαφορετικο ήχο κλήσης,, και πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό, στα δέκα χρόνια, που έχω android,, δεν ξέρω τι κόλλημα είναι!

Και στα ξαφνικά, μετά από κάποιες ενημερώσεις εφαρμογών,, . Κάτι κόλλησε!!

ειναι το Α12

εχει γινει η συσκευη κολοχανειο 

εμενα σημερα χωρις λογο μαυριζε η οθονη καθε φορα που περναγα το δακτυλο μου πανω απο τον αισθητηρα

Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε πει.

Α12 UI 3.0 πραγματικά έκανε το κινητό προβληματικό.

Ήχοι κλήσης δε παίζουν σωστά, ώρες ώρες κολλάει ο stock dialer και δεν μπορείς να απαντήσεις σε κλήση, τα βίντεο στο yt γίνονται unpause από μόνα τους, το screen cast χάθηκε και και και και... 

Είτε θα λυθουν όλα με το επόμενο update είτε θα κάνω downgrade στην τελευταία έκδοση Α11 ui2.0 και θα μεινω με αυτή.

Edited by Nickornothing
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nickornothing said:

Τα έχουμε πει.

Α12 UI 3.0 πραγματικά έκανε το κινητό προβληματικό.

Ήχοι κλήσης δε παίζουν σωστά, ώρες ώρες κολλάει ο stock dialer και δεν μπορείς να απαντήσεις σε κλήση, τα βίντεο στο yt γίνονται unpause από μόνα τους, το screen cast χάθηκε και και και και... 

Είτε θα λυθουν όλα με το επόμενο update είτε θα κάνω downgrade στην τελευταία έκδοση Α11 ui2.0 και θα μεινω με αυτή.

το θεμα ειναι ποτε θα ερθει το επομενο update ?

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα τα καλύτερα για την Realme αλλά με αυτό το update στην ναυαρχίδα της με προσγείωσε.

Παιδιά μέχρι να βγάλει update, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με την gcam?

Ποια έκδοση έχετε;

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Nickornothing said:

Έλεγα τα καλύτερα για την Realme αλλά με αυτό το update στην ναυαρχίδα της με προσγείωσε.

Παιδιά μέχρι να βγάλει update, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με την gcam?

Ποια έκδοση έχετε;

8.1 αλλα που κολλαει η gcam με τον τελευταιο updare ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, athanasios1112 said:

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-realme-gt-2-pro

Το καινούργιο, ακριβό, παρά πολλά λεφτά!.

https://techblog.gr/mobile/realme-gt2-series-erchetai-mwc-stis-28-fevroyarioy/ 

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, greg2310 said:

Screenshot_2022-02-20-18-52-40-16.jpg

το βλεπω και μου φαινετε σαν ανεκδοτο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι κάνω λάθος άραγε στο setup του vpnbook και δεν ενεργοποιείται η αποθήκευση;

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



10527919dfd11bdf288f52908e2ff39e.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 16/2/2022 at 10:05 ΜΜ, Nickornothing said:

Τα έχουμε πει.

Α12 UI 3.0 πραγματικά έκανε το κινητό προβληματικό.

Ήχοι κλήσης δε παίζουν σωστά, ώρες ώρες κολλάει ο stock dialer και δεν μπορείς να απαντήσεις σε κλήση, τα βίντεο στο yt γίνονται unpause από μόνα τους, το screen cast χάθηκε και και και και... 

Είτε θα λυθουν όλα με το επόμενο update είτε θα κάνω downgrade στην τελευταία έκδοση Α11 ui2.0 και θα μεινω με αυτή.

Φαίνεται ότι με την τελευταία αναβάθμιση λύθηκαν όλα τα παραπάνω... Απίστευτο αλλά μοιάζει να το πέτυχαν. Το ερώτημα είναι γιατί δεν αφιέρωσαν 1 μήνα με την προηγούμενη έκδοση σε 10 ανθρώπους πριν την βγάλουν OTA. Απορώ.

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nickornothing said:

Φαίνεται ότι με την τελευταία αναβάθμιση λύθηκαν όλα τα παραπάνω... Απίστευτο αλλά μοιάζει να το πέτυχαν. Το ερώτημα είναι γιατί δεν αφιέρωσαν 1 μήνα με την προηγούμενη έκδοση σε 10 ανθρώπους πριν την βγάλουν OTA. Απορώ.

 

με την AOD ακομα το προβλημα παραμενει απο την Α17

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Tr3LaRaS said:

με την AOD ακομα το προβλημα παραμενει απο την Α17

Εγώ το μόνο θέμα που έχω ακόμα με την aod είναι ότι δεν ανάβει για πάνω από 5sec αν το κινητό κάνει screen timeout στην αδράνεια και δεν είμαι στην αρχική οθόνη. Αυτό το είχα από την αρχή και δεν ασχολούνται να το λύσουν. Άλλο θέμα με την aod δεν έχω και για να είμαι ειλικρινής θα το σκεφτώ πολύ για επόμενο update. Το κινητό είναι πάλι αστέρι . Σαν του είχαν ρίξει τελείως λάθος έκδοση λογισμικού ήταν πριν

1 hour ago, athanasios1112 said:

Σε μένα δεν δείχνει ενημέρωση, ακόμα και με VPN.

Εγώ Ιταλία έβαλα στο vpn master και μου την έβγαλε

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nickornothing said:

Εγώ το μόνο θέμα που έχω ακόμα με την aod είναι ότι δεν ανάβει για πάνω από 5sec αν το κινητό κάνει screen timeout στην αδράνεια και δεν είμαι στην αρχική οθόνη. Αυτό το είχα από την αρχή και δεν ασχολούνται να το λύσουν. Άλλο θέμα με την aod δεν έχω και για να είμαι ειλικρινής θα το σκεφτώ πολύ για επόμενο update. Το κινητό είναι πάλι αστέρι . Σαν του είχαν ρίξει τελείως λάθος έκδοση λογισμικού ήταν πριν

Εγώ Ιταλία έβαλα στο vpn master και μου την έβγαλε

εγω οταν το βαλω τυπικη αναλλυση οθονης και προγραμματισω την AOD να ανοιξει και αφησω να σβησει μονη της η οθονη η aod ανοιγει και μετα απο δευτερολεπτα κλεινει και γεια σας οταν το βαλεις αυτοματη αναλυση δουλευει καπως καλυτερα τωρα αυτο το ειχε και στην Α17 και στην C05 και στην C12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...