Jump to content

Realme GT 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, Tr3LaRaS said:

τσεκαρες με αυτα που εγραψα απο πανω ?

Δυστυχώς όχι ..δε πολύ χρησιμοποιώ ηχητικά στο messenger και δεν έτυχε να στείλω.σπασμενες εφαρμογές δε χρησιμοποιω

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εμφανίστηκε. Να κάνω ένα factory reset και πριν την περάσω και μετά, η μόνο μετά αρκεί;a344963f786fcf11428311023dcec092.jpg

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικος και με την Ευρωπαϊκή κιόλας 👍🏻. Κατέβασε την κάνε install, reboot, και μόλις επιστρέψεις (ελπίζω να έχεις κρατήσει backup ότι θέλεις) κάνε hard reset, reboot και ξεκινάς στήσιμο από την αρχή. 

Edited by nyor
~ Κατὰ τὸν δαίμονα ἐμαυτοῦ ~
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DrVasilis said:

Μόλις εμφανίστηκε. Να κάνω ένα factory reset και πριν την περάσω και μετά, η μόνο μετά αρκεί;a344963f786fcf11428311023dcec092.jpg

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Με   VPN ;

/ OTA;

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΑ μέσω vpnbook, χωρίς vpn δεν δοκίμασα καν :)

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DrVasilis said:

ΟΤΑ μέσω vpnbook, χωρίς vpn δεν δοκίμασα καν 🙂

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Επιτέλους, κάποιος που του δουλεύει το VPN που έδωσα!!  ✊🏻

Edited by nyor
~ Κατὰ τὸν δαίμονα ἐμαυτοῦ ~
Link to comment
Share on other sites

Απο αυτή την βδομάδα και έπειτα αναμένεται με ΟΤΑ. 15 μερες μετα το αρχικό release αρχιζει η full διαθεση του. Αφου ποτέ δεν σου λειτουργησε με proton 3 μερες τωρα ουτε με τους free VPN, τι παιδευεσαι τζαμπα. Αστο θα'ρθει.

~ Κατὰ τὸν δαίμονα ἐμαυτοῦ ~
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nyor said:

Απο αυτή την βδομάδα και έπειτα αναμένεται με ΟΤΑ. 15 μερες μετα το αρχικό release αρχιζει η full διαθεση του. Αφου ποτέ δεν σου λειτουργησε με proton 3 μερες τωρα ουτε με τους free VPN, τι παιδευεσαι τζαμπα. Αστο θα'ρθει.

εγω βλεπω οτι εχει πολλα bugs

ακομα και με το δακτυλικο μου κανει κολληματα και η aod πολλες φορες οταν σβησεις την οθονη δεν αναβει η aod 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tr3LaRaS said:

εγω βλεπω οτι εχει πολλα bugs

ακομα και με το δακτυλικο μου κανει κολληματα και η aod πολλες φορες οταν σβησεις την οθονη δεν αναβει η aod 

Σε παρακαλώ κάνε μια δοκιμή και γι'αυτό που περιγράφω με τον ήχο αν δεν σου είναι κόπος.

Custom ringtone, δυνατά το κουδουνισμα σιγαση στις γνωστοποιησεις.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το δακτυλικό μου φαίνεται πιο γρήγορο, αυτό που με ανησύχησε είναι ότι σε εισερχόμενη κλήση έσερναν επάνω αλλά δεν απαντούσε, ενώ στο τέλος μου έβγαλε μια ειδοποίηση ότι η εφαρμογή κλήσεων δεν είναι συμβατή με τη συσκευή μου και δεν είναι διαθέσιμες κάποιες λειτουργίες.

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DrVasilis said:

Εμένα το δακτυλικό μου φαίνεται πιο γρήγορο, αυτό που με ανησύχησε είναι ότι σε εισερχόμενη κλήση έσερναν επάνω αλλά δεν απαντούσε, ενώ στο τέλος μου έβγαλε μια ειδοποίηση ότι η εφαρμογή κλήσεων δεν είναι συμβατή με τη συσκευή μου και δεν είναι διαθέσιμες κάποιες λειτουργίες.

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

σκεφτομαι να κανω παλι factory reser

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκανα ήδη και τώρα ολοκληρώνω τις ρυθμίσεις, ξεκίνησα με 90% μπαταρία και έχω φτάσει στο 37%

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DrVasilis said:

Εγώ το έκανα ήδη και τώρα ολοκληρώνω τις ρυθμίσεις, ξεκίνησα με 90% μπαταρία και έχω φτάσει στο 37%

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

εγω λεω να το κανω και δευτερη φορα μπας και δλδ γιατι δε βλεπω προκοπη

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nickornothing said:

@Tr3LaRaSέχεις 1' να δοκιμάσεις αν σου παίζει σωστά το ringtone με σιγαση στις γνωστοποιησεις;

τι να κανω ακριβως ?

Link to comment
Share on other sites

Με την aod έχει κανείς θέμα? Δεν παίζει σε εμένα καθόλου, τσέκαρα κι όλες τις ρυθμίσεις αλλά τπτ. 

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fantomXxXx said:

Με την aod έχει κανείς θέμα? Δεν παίζει σε εμένα καθόλου, τσέκαρα κι όλες τις ρυθμίσεις αλλά τπτ. 

εμενα παιζει τις ωρες που την εχω βαλει αλλα πολλες φορες οταν σβησεις την οθονη δεν αναβει μετα πρεπει να κανεις ταπ στην οθονη για να ανοιξει η aod

4 minutes ago, fantomXxXx said:

Με την aod έχει κανείς θέμα? Δεν παίζει σε εμένα καθόλου, τσέκαρα κι όλες τις ρυθμίσεις αλλά τπτ. 

εγω τωρα θα του κανω εργοστασιακες παλι απο το recovery

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, μετά την αναβάθμιση στην 3 και την επαναφορά σε εργοστασιακές το κινητό κατανάλωσε 1-2% μπαταρία κατά τη διάρκεια του βραδινού ύπνου. Σε σύγκριση με το 10% που έτρωγε μέχρι τώρα, το θεωρώ εξαιρετική εξέλιξη.

Στάλθηκε από το RMX2202 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2022 at 10:04 ΠΜ, nyor said:

Καλορίζικος και με την Ευρωπαϊκή κιόλας 👍🏻. Κατέβασε την κάνε install, reboot, και μόλις επιστρέψεις (ελπίζω να έχεις κρατήσει backup ότι θέλεις) κάνε hard reset, reboot και ξεκινάς στήσιμο από την αρχή. 

Αυτό πάλι δεν το καταλαβαίνω που συνεχίζεις και το αναφέρεις. Τι θα πει πήρες την ευρωπαϊκή, εγώ από China μέσω vpn πήρα ΑΚΡΙΒΩΣ την ίδια έκδοση και επαναλαμβάνω είναι η global. 

Screenshot_2022-01-11-14-41-08-67_9492aa3750dca76abb7c25b39a5f1e8e.jpg

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

@fantomXxXxΣε έθιξε κάνεις η μόνος σου θίχτηκες?  Κρατά τις telegram πηγές σου κρατάω τις δικές μου. Δεν σου επέβαλλε κάνεις τίποτα. Δικό σου κινητό, δική σου και η άποψη.

~ Κατὰ τὸν δαίμονα ἐμαυτοῦ ~
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nyor said:

@fantomXxXxΣε έθιξε κάνεις η μόνος σου θίχτηκες?  Κρατά τις telegram πηγές σου κρατάω τις δικές μου. Δεν σου επέβαλλε κάνεις τίποτα. Δικό σου κινητό, δική σου και η άποψη.

εμενα τι ειναι ?

και αν δεν ειναι ευρωπαικη εχεις διαφορα απο την ευρωπαικη ?

271608575_1499549107082617_4157580348657364917_n.jpg

γιατι πολλες φορες σβηνοντας την οθονη δεν αναβει ουτε η aod ενω την εχω βαλει να ανοιγει καονικα ?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Tr3LaRaS said:

εμενα τι ειναι ?

και αν δεν ειναι ευρωπαικη εχεις διαφορα απο την ευρωπαικη ?

271608575_1499549107082617_4157580348657364917_n.jpg

γιατι πολλες φορες σβηνοντας την οθονη δεν αναβει ουτε η aod ενω την εχω βαλει να ανοιγει καονικα ?

Το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ φίλε μου. Έχω διαβάσει αρκετές αναφορές στο συγκεκριμένο θέμα και μάλλον είναι bug. Αλλά από ότι έχω καταλάβει δεν συμβαίνει σε όλους. Ούτε με επαναφορά διορθώθηκε στην δική μου περίπτωση τουλάχιστον. @nyorΣ. Σ. δεν παίζω telegram, ούτε και θίχτηκα κάπου, απλά σε ρωτάω να μας δώσεις τα φώτα σου γιατί επαναλάμβανεις την ίδια πληροφορία χωρίς να την τεκμηριώνεις κάπως. 

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...