Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στείλε WIFICALL στο 1333 και αν δε δουλέψει δες την έκδοση του firmware. Αν είναι RKHEUXM ή SKHEUXM είναι η σωστή. Με άλλες εκδόσεις δεν δουλεύει.

Poco X3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να έχει μείνει ακόμα σε S δύσκολο το βλέπω μάλλον σε R είναι

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Πάμε στοίχημα ότι φαίνομαι μικρότερος από σένα emoji6.png

sent from Poco F3 8/256

.....20f7750649db1be47881a5110d1141e8.jpg

sent from Poco F3 8/256
 

Ναι οκ που τον βρισκουμε πως τον βαζουμε?Γιατι δεν βγαινει στα update των εφαρμογων?Χειροκινητα πρεπει να τον βαλουμε?

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αναβάθμιση και εγώ στον poco launcher και ευχαριστώ πολύ. Δεν είχα ιδέα. Αλλά ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι. Λέτε ότι δεν μπορείτε να γυρίσετε πίσω στον παλιό και ότι είναι πολύ καλύτερος!!! Δεν διαφωνώ αλλά σας παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε τις διαφορές μεταξύ του παλιού με του καινούριου γιατί εγώ δεν μπορώ να καταλάβω που είναι η διαφορά....😂

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, pazu said:

Έκανα την αναβάθμιση και εγώ στον poco launcher και ευχαριστώ πολύ. Δεν είχα ιδέα. Αλλά ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι. Λέτε ότι δεν μπορείτε να γυρίσετε πίσω στον παλιό και ότι είναι πολύ καλύτερος!!! Δεν διαφωνώ αλλά σας παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε τις διαφορές μεταξύ του παλιού με του καινούριου γιατί εγώ δεν μπορώ να καταλάβω που είναι η διαφορά....😂

Εκανα κ εγω την βλακεια κ τον εβαλα κ εκει που εκανα δεξια την κεντρικη οθονη και εβλεπα ειδησεις τωρα δεν γινεται πια...

Edit Με ρεσταρτ συνηλθε ειναι πιο γρηγορο το κινητο καμια σχεση επρεπε να το ειχα κανει καιρο...

Αλλο κινητο ειλικρινα και στο σκρολ στα παντα πολυ πιο σμουθιιι...

https://xiaomiui.net/new-poco-launcher-update-version-4-0-brings-tons-of-features-23936/

Ρε τι σου κανει ενας λαντσερ!!!!

Στο τελεγραμ που σε παει το λινκ που παραθεσα εχει ολα τα απντατε για ολες τις εφαρμογες και εχει και αλλον λαντσερ αλλα δεν τον δοκιμασα....

Edited by stef31nos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Στο F2 Pro που προσπάθησα μου έβγαλε μήνυμα Conflicting service providers. Uninstall the current version of this app and install again. Καμιά ιδέα. Επίσης σαν rom φοράει την XTRV από την ελληνική κοινότητα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Στο F2 Pro που προσπάθησα μου έβγαλε μήνυμα Conflicting service providers. Uninstall the current version of this app and install again. Καμιά ιδέα. Επίσης σαν rom φοράει την XTRV από την ελληνική κοινότητα.
Το πιθανότερο επειδή φοράς custom ROM να σου βγάζει αυτό το σφάλμα., Καλύτερα στείλε μήνυμα στα παιδιά εκεί που φτιάχνουν την ρομ.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αναβάθμιση και εγώ στον poco launcher και ευχαριστώ πολύ. Δεν είχα ιδέα. Αλλά ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι. Λέτε ότι δεν μπορείτε να γυρίσετε πίσω στον παλιό και ότι είναι πολύ καλύτερος!!! Δεν διαφωνώ αλλά σας παρακαλώ μπορείτε να μου πείτε τις διαφορές μεταξύ του παλιού με του καινούριου γιατί εγώ δεν μπορώ να καταλάβω που είναι η διαφορά....
Έχει την επιλογή για αυξομείωση των εικονιδίων, απείρως καλύτερα transitions και εκπληκτικο smoothness. Αυτά για μένα είναι τα κυριότερα και τα δικά μου ζητούμενα.

sent from Poco F3 8/256

Εκανα κ εγω την βλακεια κ τον εβαλα κ εκει που εκανα δεξια την κεντρικη οθονη και εβλεπα ειδησεις τωρα δεν γινεται πια...
Edit Με ρεσταρτ συνηλθε ειναι πιο γρηγορο το κινητο καμια σχεση επρεπε να το ειχα κανει καιρο...
Αλλο κινητο ειλικρινα και στο σκρολ στα παντα πολυ πιο σμουθιιι...
https://xiaomiui.net/new-poco-launcher-update-version-4-0-brings-tons-of-features-23936/
Ρε τι σου κανει ενας λαντσερ!!!!
Στο τελεγραμ που σε παει το λινκ που παραθεσα εχει ολα τα απντατε για ολες τις εφαρμογες και εχει και αλλον λαντσερ αλλα δεν τον δοκιμασα....
Το ψάχνουμε λιγο ε?
Για τα υπόλοιπα τα εχω πει από την αρχή.... Δεν μπορώ να γυρίσω πίσω.... άλλη συσκευή a757da0658bc9a657721df536dc946ae.jpg

sent from Poco F3 8/256


Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Konstantine73 said:

Έχει την επιλογή για αυξομείωση των εικονιδίων

sent from Poco F3 8/256

 

Συνονόματε όταν λες για αυξομείωση των εικονιδίων, μιλάμε απλά για το μέγεθος των εικονιδίων ή ταυτόχρονα δίνει την δυνατότητα για αύξηση ή μείωση αντίστοιχα του αριθμού των εικονιδίων που χωράει η οθόνη;
Σε ρωτάω γιατί η έκδοση που υπάρχει στο F3 δίνει μόνο προκαθορισμένες ρυθμίσεις για τον αριθμό των εικονιδίων και ακόμα και η πιο μεγάλη ρύθμιση σε αριθμό εικονιδίων προσωπικά μου φαίνεται μικρή και με μεγάλα εικονίδια για εμένα... (Βλέπεις είμαι μικρούλης... 😋😂)

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Konstantine73 said:

Έχει την επιλογή για αυξομείωση των εικονιδίων, απείρως καλύτερα transitions και εκπληκτικο smoothness. Αυτά για μένα είναι τα κυριότερα και τα δικά μου ζητούμενα.

sent from Poco F3 8/256

Το ψάχνουμε λιγο ε?
Για τα υπόλοιπα τα εχω πει από την αρχή.... Δεν μπορώ να γυρίσω πίσω.... άλλη συσκευή a757da0658bc9a657721df536dc946ae.jpg

sent from Poco F3 8/256

 

Το ψαχνουμε και παραλληλα το δινουμε σε ολο τον κοσμο να το χαρει δεν το κραταμε για τον εαυτο μας....Ειναι οντως αλλη συσκευη αλλα υπαρχουν και ατομα εδω μεσα που δεν εχουν τοσο καλες γνωσεις καλο ειναι να τους βοηθαμε και αυτους...Οχι ενα ξερο κοιτα πιο πανω....

Ειναι πολυ βασικο και πρεπει να το γνωριζουν ολοι γιατι οντως κανει το τηλεφωνο η νυχτα με την μερα..

Edited by stef31nos
Link to comment
Share on other sites

Το ψαχνουμε και παραλληλα το δινουμε σε ολο τον κοσμο να το χαρει δεν το κραταμε για τον εαυτο μας....Ειναι οντως αλλη συσκευη αλλα υπαρχουν και ατομα εδω μεσα που δεν εχουν τοσο καλες γνωσεις καλο ειναι να τους βοηθαμε και αυτους...Οχι ενα ξερο κοιτα πιο πανω....
Ειναι πολυ βασικο και πρεπει να το γνωριζουν ολοι γιατι οντως κανει το τηλεφωνο η νυχτα με την μερα..
Διαβάζουμε όμως αδελφέ δεν περιμένουμε μασημένη τροφή...

sent from Poco F3 8/256



Συνονόματε όταν λες για αυξομείωση των εικονιδίων, μιλάμε απλά για το μέγεθος των εικονιδίων ή ταυτόχρονα δίνει την δυνατότητα για αύξηση ή μείωση αντίστοιχα του αριθμού των εικονιδίων που χωράει η οθόνη;
Σε ρωτάω γιατί η έκδοση που υπάρχει στο F3 δίνει μόνο προκαθορισμένες ρυθμίσεις για τον αριθμό των εικονιδίων και ακόμα και η πιο μεγάλη ρύθμιση σε αριθμό εικονιδίων προσωπικά μου φαίνεται μικρή και με μεγάλα εικονίδια για εμένα... (Βλέπεις είμαι μικρούλης... )


Μικρούλη...

Φάτσα φόρα στο δίνει...
fc733b5af1de947657735082c4141ccc.jpg4bad7f3e6cf679781eee623ca9c24b1b.jpg

sent from Poco F3 8/256

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Στο F2 Pro που προσπάθησα μου έβγαλε μήνυμα Conflicting service providers. Uninstall the current version of this app and install again. Καμιά ιδέα. Επίσης σαν rom φοράει την XTRV από την ελληνική κοινότητα.
Οι περισσότερες custom βασίζονται σε κινεζικές. Όπως και η ελληνική xtrv. Όλες οι κινεζικές έχουν το mi launcher. Δεν μπορείς να κάνεις εγκατάσταση το poco launcher σε συσκευή που έχει το mi launcher

Sent from my 21121210G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 19/5/2022 at 9:53 ΠΜ, fufutos said:

 

Θέλω να ρωτήσω ζεσταίνεται όταν παίζουμε παιχνίδια;

 

Edited by morcheeba
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, karagalexk said:

Οι περισσότερες custom βασίζονται σε κινεζικές. Όπως και η ελληνική xtrv. Όλες οι κινεζικές έχουν το mi launcher. Δεν μπορείς να κάνεις εγκατάσταση το poco launcher σε συσκευή που έχει το mi launcher

Sent from my 21121210G using Tapatalk
 

Οκ ευχαριστώ για την διευκρίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει τρόπος να έχουμε τις εφαρμογές μας σε φακέλους αντί σε κατηγορίες στο συρτάρι εφαρμογών; Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Στο συρτάρι όχι. Μόνο στην αρχική οθόνη (αν το λέω σωστά). Ούτε στον νέο Poco Launcher γίνεται.

Poco X3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι ο νέος μοιράζει πόνο... Εντελώς άλλη αίσθηση.

Να 'στε καλά παιδιά που τον δοκιμάσατε και μας ενημερώσατε!!

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, georgeavl3 said:

Στο συρτάρι όχι. Μόνο στην αρχική οθόνη (αν το λέω σωστά). Ούτε στον νέο Poco Launcher γίνεται.

Poco X3 Pro
 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

και εγω στον 2.22.1 ειμαι.

γιατι δεν αναβαθμιζεται μονο του?

τι κανω για να παρω τον καινουργιο λανσερ επισημως?

Link to comment
Share on other sites




τι κανω για να παρω τον καινουργιο λανσερ επισημως?


Ευχέλαιο.
Τον κατεβάζεις και τον περνάς από APK mirror.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dp8 said:

και εγω στον 2.22.1 ειμαι.

γιατι δεν αναβαθμιζεται μονο του?

τι κανω για να παρω τον καινουργιο λανσερ επισημως?

Εγώ θα του στείλω ένα bug report από το smartphone.
Θα περιμένω και μερικούς μήνες μήπως τον δώσουν μέσα από το System Updates.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...