Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο εμένα μου έριξε πολύ την απόδοση της μπαταρίας η τελευταία αναβάθμιση? Από εκεί που τελειωνα την μέρα με 40%μπαταρια, τωρα ίδια χρήση μετα την αναβάθμιση τελειώνει 

Σαν μου λείπει σχεδόν η μισή μπαταρία..... 

Υπάρχει τρόπος να πάω στη  προηγούμενη κατάσταση???? 

Screenshot_2022-03-12-01-11-38-699_com.android.settings.jpg

Edited by giokosta
Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα μου έριξε πολύ την απόδοση της μπαταρίας η τελευταία αναβάθμιση? Από εκεί που τελειωνα την μέρα με 40%μπαταρια, τωρα ίδια χρήση μετα την αναβάθμιση τελειώνει 

Σαν μου λείπει σχεδόν η μισή μπαταρία..... 

Υπάρχει τρόπος να πάω στη  προηγούμενη κατάσταση???? 

Screenshot_2022-03-12-01-11-38-699_com.android.settings.thumb.jpg.7191e4f5fe00ec8d6c378ae10e61e506.jpg
Το 40% με το 30% πως είναι η μισή μπαταρία;
Δεν σου έχει έρθει ακόμα η 13.... Αναμονή

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, karagalexk said:

Το 40% με το 30% πως είναι η μισή μπαταρία;
Δεν σου έχει έρθει ακόμα η 13.... Αναμονή

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 

Η αίσθηση είναι τέτοια 

Τεσπα

Έχεις δίκιο, αναμονή για 13....

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό ενός φίλου ,είναι στην έκδοση 12.5.8.0. και προσπαθεί να ανοίξει την κάμερα αλλα αυτή κλείνει άμεσος ...έχουμε κάνει επαναφορά ,επανεκκίνηση αλλά τίποτα ....δοκίμασα και με άδειες εφαρμογής πάλι τίποτα .....καμία ιδέα ;;

Στάλθηκε από το IN2020 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό ενός φίλου ,είναι στην έκδοση 12.5.8.0. και προσπαθεί να ανοίξει την κάμερα αλλα αυτή κλείνει άμεσος ...έχουμε κάνει επαναφορά ,επανεκκίνηση αλλά τίποτα ....δοκίμασα και με άδειες εφαρμογής πάλι τίποτα .....καμία ιδέα ;;

Στάλθηκε από το IN2020 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποια είναι η έκδοση της κάμερας;

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η έκδοση της κάμερας;

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Είναι στην έκδοση 4.3

Στάλθηκε από το IN2020 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι στην έκδοση 4.3

Στάλθηκε από το IN2020 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gcam δουλεύει;

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανα εργοστασιακή επαναφορά και δουλεύει τώρα ...θα δούμε πόσο θα πάει .

Στάλθηκε από το IN2020 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμενα στην 13 στις ρυθμίσεις,προβολη,  σκοτεινή λειτουργία, περισσότερες επιλογες σκοτεινής λειτουργίας δεν βγαζει πλέον τις εφαρμογές για να επιλεξεις αν θες να εμφανίζονται σε σκοτεινη λειτουργία η σε κανονική

Link to comment
Share on other sites

Εμενα στην 13 στις ρυθμίσεις,προβολη,  σκοτεινή λειτουργία, περισσότερες επιλογες σκοτεινής λειτουργίας δεν βγαζει πλέον τις εφαρμογές για να επιλεξεις αν θες να εμφανίζονται σε σκοτεινη λειτουργία η σε κανονική
Το φτιάχνουν από την αρχή. Έχει θέμα και είναι γνωστό

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Μόλις έκανα επαναφορά εργοστασιακών για νέο setup με την miui 13 αλλά δεν ξέρω τι έχει συμβεί και ενώ έχω ενεργοποιημένο το ξεκλείδωμα με το πρόσωπο, αρνείται να συνεργαστεί. Δεν έχω ιδέα τι φταίει. Κάποια άδεια ή κάτι; Καμία βοήθεια; 

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Angelos1983 said:

Παιδιά καλησπέρα. Μόλις έκανα επαναφορά εργοστασιακών για νέο setup με την miui 13 αλλά δεν ξέρω τι έχει συμβεί και ενώ έχω ενεργοποιημένο το ξεκλείδωμα με το πρόσωπο, αρνείται να συνεργαστεί. Δεν έχω ιδέα τι φταίει. Κάποια άδεια ή κάτι; Καμία βοήθεια; 

Βγάλε τη μάσκα 😋

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Angelos1983 said:

Παιδιά καλησπέρα. Μόλις έκανα επαναφορά εργοστασιακών για νέο setup με την miui 13 αλλά δεν ξέρω τι έχει συμβεί και ενώ έχω ενεργοποιημένο το ξεκλείδωμα με το πρόσωπο, αρνείται να συνεργαστεί. Δεν έχω ιδέα τι φταίει. Κάποια άδεια ή κάτι; Καμία βοήθεια; 

Έχεις nova launcher; Αν ναι πιθανό να τον έχεις κάνει διαχειριστή. Κατάργησε τον από διαχειριστή και ξαναδοκίμασε την αναγνώριση προσώπου, πιστεύω θα δουλεύει!!

Edited by geotzia
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω nova, με τον μαμά είμαι. Κάποια επιλογή είναι γιατί όταν είναι ανοιχτή η οθόνη και κλειδωμένη, δεν ανοίγει ούτε με δαχτυλικό αποτύπωμα, πρέπει να το σύρω προς τα επάνω. Καμιά ιδέα;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μετά την αναβάθμιση σε miui 13, όταν κάνω screenshot με τα τρία δάχτυλα, δεν αποθηκεύει την φωτο, απλά μου βγάζει στο στιγμιότυπο, που το βγάζει πάνω δεξιά, αποθήκευση η αποστολή που δεν δουλεύουν και τα δύο. Κάποια πρόταση? 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Bamiolos said:

Καλησπέρα. Μετά την αναβάθμιση σε miui 13, όταν κάνω screenshot με τα τρία δάχτυλα, δεν αποθηκεύει την φωτο, απλά μου βγάζει στο στιγμιότυπο, που το βγάζει πάνω δεξιά, αποθήκευση η αποστολή που δεν δουλεύουν και τα δύο. Κάποια πρόταση? 

Εμένα με miui 13 η αποστολή στο screen shot δουλεύει μια χαρά.. Και για αποθήκευση η να το κόψεις οπου θες πατα πανω όπως στο βγάζει δεξια και το διαμορφώνεις οπως θες.. Απλα εχω περάσει την τελευταία έκδοση screenshot και την συλλογή 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ,αν γνωρίζει κάποιος βοήθεια . Πήρα μια νέα συσκευή poco f3 ,προερχόμενος από redmi note 9 pro . 1) Δεν μπορώ να βρω από που μπορώ να βαλω πλάνο χρήσης δεδομένων και δεν μου εμφανίζει την χρήση δεδομένων όταν κατεβάσω την αρχική οθόνη ..... υπάρχει λύση ? Και 2) τα Χρωματα της αρχικής οθονης δεν με εντυπωσιάζουν τόσο (η οθόνη του redmi note 9 pro μου φενετε καλύτερη .....είναι δυνατόν κάνω κάτι λάθος στις ρυθμίσεις???? Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, smetcfu said:

Καλημέρα παιδιά ,αν γνωρίζει κάποιος βοήθεια . Πήρα μια νέα συσκευή poco f3 ,προερχόμενος από redmi note 9 pro . 1) Δεν μπορώ να βρω από που μπορώ να βαλω πλάνο χρήσης δεδομένων και δεν μου εμφανίζει την χρήση δεδομένων όταν κατεβάσω την αρχική οθόνη ..... υπάρχει λύση ? Και 2) τα Χρωματα της αρχικής οθονης δεν με εντυπωσιάζουν τόσο (η οθόνη του redmi note 9 pro μου φενετε καλύτερη .....είναι δυνατόν κάνω κάτι λάθος στις ρυθμίσεις???? Ευχαριστώ!

Όταν κατεβαίνει η κουρτίνα (κάτω εικόνα) αν πατήσεις εκεί που λέει "Αυτό  το μήνα:16,52GB" σου εμφανίζονται οι ρυθμίσεις (πάνω εικόνα). Δεν ξέρω μήπως το θέμα που έχεις εμφανίζει διαφορετικές επιλογές.

 

Screenshot_2022-03-20-09-15-17-063_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2022-03-20-09-14-57-368_com.mi.android.globallauncher.jpg

Edited by toylhs9
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, toylhs9 said:

Όταν κατεβαίνει η κουρτίνα (κάτω εικόνα) αν πατήσεις εκεί που λέει "Αυτό  το μήνα:16,52GB" σου εμφανίζονται οι ρυθμίσεις (πάνω εικόνα). Δεν ξέρω μήπως το θέμα που έχεις εμφανίζει διαφορετικές επιλογές.

 

Screenshot_2022-03-20-09-15-17-063_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2022-03-20-09-14-57-368_com.mi.android.globallauncher.jpg

Ευχαριστώ το βρήκα ,απλά αυτό που δείχνεις και εσύ και που ήθελα είναι στην παλιά προβολή ..... 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. έχω προβληματιστεί αν αξίζει να βάλω την gcam στο Poco F3. Aν όντως αξίζει, μήπως μπορείτε να μου πει κάποιος ποιά έκδοση να βάλω της gcam, και τι  είναι το xml , αν χρειάζετε αυτό, και που μπορώ να τα βρώ και  τον τρόπο εγκατάστασης. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. έχω προβληματιστεί αν αξίζει να βάλω την gcam στο Poco F3. Aν όντως αξίζει, μήπως μπορείτε να μου πει κάποιος ποιά έκδοση να βάλω της gcam, και τι  είναι το xml , αν χρειάζετε αυτό, και που μπορώ να τα βρώ και  τον τρόπο εγκατάστασης. Ευχαριστώ
Τι ακριβώς σε προβληματίζει;; Το ότι θα απογειώσει τις φωτογραφίες και δε θα πιστεύεις αυτό που βλέπεις; Ψάξε στο telegram εκεί θα βρεις πολύ υλικό και τα σωστά xml για την συσκευή σου.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, chios said:
24 minutes ago, Bamiolos said:
Καλημέρα. έχω προβληματιστεί αν αξίζει να βάλω την gcam στο Poco F3. Aν όντως αξίζει, μήπως μπορείτε να μου πει κάποιος ποιά έκδοση να βάλω της gcam, και τι  είναι το xml , αν χρειάζετε αυτό, και που μπορώ να τα βρώ και  τον τρόπο εγκατάστασης. Ευχαριστώ

Τι ακριβώς σε προβληματίζει;; Το ότι θα απογειώσει τις φωτογραφίες και δε θα πιστεύεις αυτό που βλέπεις; Ψάξε στο telegram εκεί θα βρεις πολύ υλικό και τα σωστά xml για την συσκευή σου.

Σε ευχαριστώ! κάποιο link για απευθειας κατέβασμα υπάρχει? γιατί  δεν έχω telegram

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bamiolos said:

Σε ευχαριστώ! κάποιο link για απευθειας κατέβασμα υπάρχει? γιατί  δεν έχω telegram

Πέρα από link, θα βόλευε κάποιος που ξέρει να γράψει έναν οδηγό με το ποια ακριβώς έκδοση Gcam να βάλουμε στο Poco F3 αυτήν την περίοδο. Επίσης θα βόλευε οδηγός με τις καλύτερες δυνατές ρυθμίσεις ή/και πώς φορτώνουμε xml κλπ.

Θυμάμαι στο Poco F1, στο site της έκδοσης BSG της Gcam είχε αναλυτικές οδηγίες και σου εξηγούσε ποιες ρυθμίσεις να κάνεις ανάλογα με τα γούστα σου (πχ χρόνους διαφράγματος, πόσο saturation να έχει στο night mode κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, chios said:

Σε ευχαριστώ πολύ!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...