Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

15 minutes ago, Spirospe40 said:

Πρώτες εντυπώσεις, ποιο smooth και γενικά ακουει καλύτερα, ποιο γρήγορο.. 

κατι διαβαζα οτι εχει και μια μαγκια για optimized φορτιση μπαταριας

--NickB
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, rebelos said:

κατι διαβαζα οτι εχει και μια μαγκια για optimized φορτιση μπαταριας

Δεν εχω προλαβει ακομα να δω τα υπόλοιπα, θα γράψω αργότερα τι έχει αλλάξει, όμως με μια πρώτη εικόνα αυτό που έγραψα και ποιο πανω ακούει καλύτερα, smooth.... 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Ήρθε και κατεβαίνει emoji3590.png09f21c0a79f529bc7c37b92a1e17762a.jpg5cbd516ff77da38ff978957c52c74dc6.jpg

Sent from Poco F3 8/256
 

H beta η κανονικη;

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Ειναι pilot beta δηλαδή. Πρέπει να έχεις γράφει... Το optimized battery charging δεν υπάρχει αν και κατέβασα την τελευταία έκδοση Ασφάλεια, ίσως να έρθει στην τελική έκδοση.. Τα  νέα γραφικά με της εφαρμογες όπως ανοίγουν κλείνουν ωραία, smooth φοβερό, και ακόμα ποιο γρήγορο... Και το floating Windows καλό με την μπαρα αριστερά για όποιον το χρησιμοποιεί. Μπαταρία και τα υπόλοιπα που έχει η καινούργια έκδοση σε κάνα 2 ημερες να το δουλέψουμε λιγο να στρώσει και η καινούργια έκδοση... 

Edited by Spirospe40
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, tifozif1 said:

Όποιος την θέλει ας την κατεβάσει απο εδώ https://bigota.d.miui.com/V13.0.3.0.SKHEUXM/miui_ALIOTHEEAGlobal_V13.0.3.0.SKHEUXM_9a5f825866_12.0.zip

 

Αν την κατεβασει καποιος με μαμα κλειδωμενο μπορει να την περασει?

και αν την περασει θα παιρνει μετα updates?

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα ναι.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, georgeavl3 said:

Σε όλα ναι.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Την κατεβασα πηγα να την περαση με επιλογη αρχειου απο update app αλλα μου βγαζει αδθνατη η επαληθευση της ενημερωσης.

προφανως βλεπει οτι δεν ειμαι tester.

Link to comment
Share on other sites

Την κατεβασα πηγα να την περαση με επιλογη αρχειου απο update app αλλα μου βγαζει αδθνατη η επαληθευση της ενημερωσης.
προφανως βλεπει οτι δεν ειμαι tester.
Μέσω update που είναι η επιλογή?

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την κατεβασα πηγα να την περαση με επιλογη αρχειου απο update app αλλα μου βγαζει αδθνατη η επαληθευση της ενημερωσης.
προφανως βλεπει οτι δεν ειμαι tester.
Αυτό ακριβώς, είναι για tester γι'αυτό σου βγάζει σφάλμα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dskoumis said:

Μέσω update που είναι η επιλογή?

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στην εφαρμογη της αναβαθμισης τρεις τελειες πανω ρυθμισεις ενεργοπειεις εγκαιρη ενημερω.

πας πισω παλι στην συγκεξριμενη εφαρμογη πατας αν εχει καποιο update το κουμπι κατω δηλαδη και μετα ξανα τρεις τελειες πανω και θα εχει την επιλογη να επιλεξεις αρχειο.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 1 ημερα εμπειρίας με το android 12 με miui 13.. Θετικά πολυ smooth, γρήγορο, άνοιγμα κλείσιμο εφαρμογών ωραία χωρίς καθυστέρησεις τίποτα... Μπαταρία ίδιο μου φαίνεται, ανάλογα με την χρήση που κάνεις φυσικά αλλα δεν είδα να κρατάει περισσότερο είναι νωρίς ακομα θα δείξει. Αρνητικο μεχρι στιγμής ειδα στην αλλαγη εφαρμογών με full gesturee που τα σέρνεις οταν πας στην επόμενη εφαρμογή την δείχνει 2 φορες τρεμοντας... Πιστεύω με μελλοντικό update να φτιάξει.. 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, papsr6 said:

Στην εφαρμογη της αναβαθμισης τρεις τελειες πανω ρυθμισεις ενεργοπειεις εγκαιρη ενημερω.

πας πισω παλι στην συγκεξριμενη εφαρμογη πατας αν εχει καποιο update το κουμπι κατω δηλαδη και μετα ξανα τρεις τελειες πανω και θα εχει την επιλογη να επιλεξεις αρχειο.

Αυτό γιατί πράγμα είναι; Για να παίρνουμε πιο γρήγορα τις ενημερώσεις; Βασικά το δοκίμασα αλλά δεν κατάλαβα που βλέπεις μετά το update. Λογικά στο λήψη τελευταίου πακέτου; Αλλά νομίζω μου κατεβάζει το μικρό τελευταίο ασφαλείας που είχε δώσει.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, pazu said:

Αυτό γιατί πράγμα είναι; Για να παίρνουμε πιο γρήγορα τις ενημερώσεις; Βασικά το δοκίμασα αλλά δεν κατάλαβα που βλέπεις μετά το update. Λογικά στο λήψη τελευταίου πακέτου; Αλλά νομίζω μου κατεβάζει το μικρό τελευταίο ασφαλείας που είχε δώσει.

Οταν απο τις ρυθμισεις στο προγραμμα αναβαθμισεων ενεργοποιησεις την επιλογη εγκαιρα ληψη ενημερωσεων ενεργοπειεις την επιλογη να μπορεις να κατεβασεις ενα αρχειο και να το περασεις.

αν λοιπον το ενργοποιησεις κανεις μια αναζητηση για ενημερωση ωστε να σου εμφανισει την επιλογη αυτη.

αμεσως μετα πας πανω στις τρεις τελειες πανω δεξια στην εφαρμογη και θα πρεπει να σου βγαζει μια επιλογη που θα λεει για επιλογη αρχειου.

αν δεν ενργοποιησεις την εγκαιρη ληψη ενημερωσεων δεν σου εμφανιζει την επιλογη αυτη πρα μονο την ληψη τελευταια ενημερωσης.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, papsr6 said:

Οταν απο τις ρυθμισεις στο προγραμμα αναβαθμισεων ενεργοποιησεις την επιλογη εγκαιρα ληψη ενημερωσεων ενεργοπειεις την επιλογη να μπορεις να κατεβασεις ενα αρχειο και να το περασεις.

αν λοιπον το ενργοποιησεις κανεις μια αναζητηση για ενημερωση ωστε να σου εμφανισει την επιλογη αυτη.

αμεσως μετα πας πανω στις τρεις τελειες πανω δεξια στην εφαρμογη και θα πρεπει να σου βγαζει μια επιλογη που θα λεει για επιλογη αρχειου.

αν δεν ενργοποιησεις την εγκαιρη ληψη ενημερωσεων δεν σου εμφανιζει την επιλογη αυτη πρα μονο την ληψη τελευταια ενημερωσης.

Το έχω ενεργοποιήσει την έγκαιρη λήψη ενημερώσεων. Κάνω την διαδικασία και μου εμφανίζει αυτό.Screenshot_2022-03-02-18-07-26-497_com.android.updater.thumb.jpg.84eb683df3b1ae2c03590baac7fcb3b2.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, pazu said:

Το έχω ενεργοποιήσει την έγκαιρη λήψη ενημερώσεων. Κάνω την διαδικασία και μου εμφανίζει αυτό.Screenshot_2022-03-02-18-07-26-497_com.android.updater.thumb.jpg.84eb683df3b1ae2c03590baac7fcb3b2.jpg

Κλεισε την εφαρμογη και ξανανοιξε την να σου εμφανισει την επιλογη.

εγω πατησα το κουμπι για ναζητηση ενημερωσης και μετα μου το εβγαλε.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Konstantine73 said:


Στα full screen gestures μας τα χάλασε, ελπίζω να φτιαχτεί σύντομα


Sent from my iPad Air 4Gen using Tapatalk

Ναι είναι σπαστικό αυτό που κάνει, είναι το μόνο αρνητικό που εχω δει μεχρι στιγμής 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Σήμερα βλέπω να έστρωσαν τα gestures...

Sent from Poco F3 8/256
 

Με poco launcher και full gestures το πρόβλημα συνεχίζεται σε εμενα.. Στην εναλλαγή εφαρμογων απο κατω με συρσιμο δεξιά αριστερά 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Konstantine73 said:

Σήμερα μου είναι Βούτυρο... Καλύτερα και από πριν το update

Sent from Poco F3 8/256
 

Την ίδια έκδοση εχω και εγω.. Και επανεκκίνηση τα πάντα εχω κανει... Θα δοκιμάσω με nova launcher να δω.. Η θα ξαναπεράσω το poco launcher παλι

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, katagias said:

Κάνατε κανένα hard reset μετά την εγκατάσταση της ενημέρωσης; 

Κανονικά θέλει Hard reset σωστά, οχι δεν εχω κανει ακομα.. Θα γίνει όμως... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...