Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, rebelos said:

νεος κατοχος απο την παρασκευη και εγω και μπορω να πω οτι ειμαι ενθουσιασμενος. 
την παρακατω θηκη την εχει κανεις ? εντυπωσεις ? Δεν θελω να γινει πολυ μεγαλυτερο το κινητο με καμια θηκη τερας.
20220117091352_nillkin_textured_hard_back_cover_plastiko_mayro_poco_f3.thumb.jpeg.fbbc01300b51942b90af0b0affb93602.jpeg

Την έχω εγώ, δεν είναι ογκώδης, το κινητό δεν γλιστράει, έχει υπερυψωμένο χείλος και προστατεύει την οθόνη. Την πήρα από εδώ πριν 5 μήνες https://phoneparts.gr/index.php?route=product/search&search=Poco+f3&description=true

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, toylhs9 said:

Την έχω εγώ, δεν είναι ογκώδης, το κινητό δεν γλιστράει, έχει υπερυψωμένο χείλος και προστατεύει την οθόνη. Την πήρα από εδώ πριν 5 μήνες https://phoneparts.gr/index.php?route=product/search&search=Poco+f3&description=true

 

δεν την εχει διαθεσιμη και εχει καλη τιμη σε σχεση με τα αλλα μαγαζια

--NickB
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, rebelos said:

δεν την εχει διαθεσιμη και εχει καλη τιμη σε σχεση με τα αλλα μαγαζια

Όταν την είχα πάρει εγώ, έλεγε διαθέσιμη κατόπιν παραγγελίας, την παρήγγειλα και σε 3-4 μέρες την είχανε. Κάνε τους αύριο ένα τηλέφωνο μήπως σε εξυπηρετήσουν.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, rebelos said:

επισης ακομα μια ερωτηση σχετικα με το NFC και τις πληρωμες αντι καρτας. Μεσω Εθνικης εχω συνδεσει την καρτα μου με ανεπαφη πληρωμη μεσω κινητου. Μετα πως το χρησιμοποιουμε σε ενα μηχανημα ? Απλα ενεργοποιουμε το NFC και περναμε το κινητο πανω απο το μηχανημα σαν να ηταν καρτα ?

Ανοιγεις την εφαρμογη τηε εθνικης πατας στην αρχικη οθονη ανεπαφες και το περνας απο το μηχανημα.thats all.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, papsr6 said:

Ανοιγεις την εφαρμογη τηε εθνικης πατας στην αρχικη οθονη ανεπαφες και το περνας απο το μηχανημα.thats all.

καλημερα. μου βγαζει δεν βρεθηκαν ενεργες καρτες οταν κανω το παραπανω και να παω στην διαχειριση καρτων να την ξαναπροσθεσω.

και οταν παω εντος της εφαρμογης στο Διαχειριση για να ξαναπροσθεσω την καρτα μου λεει κατι δεν πηγε καλα να ξαναπροσπαθησω. 

 

Edited by rebelos
--NickB
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, rebelos said:

καλημερα. μου βγαζει δεν βρεθηκαν ενεργες καρτες οταν κανω το παραπανω και να παω στην διαχειριση καρτων να την ξαναπροσθεσω.

και οταν παω εντος της εφαρμογης στο Διαχειριση για να ξαναπροσθεσω την καρτα μου λεει κατι δεν πηγε καλα να ξαναπροσπαθησω. 

 

Συχνά μου κάνει και εμένα αυτή τη μ@λ@κία η εφαρμογή... τελείως αναξιόπιστη!!! Σε λίγο αν προσπαθήσεις πάλι μπορεί να δουλεύει...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, rebelos said:

καλημερα. μου βγαζει δεν βρεθηκαν ενεργες καρτες οταν κανω το παραπανω και να παω στην διαχειριση καρτων να την ξαναπροσθεσω.

και οταν παω εντος της εφαρμογης στο Διαχειριση για να ξαναπροσθεσω την καρτα μου λεει κατι δεν πηγε καλα να ξαναπροσπαθησω. 

 

Μου το εκανε και εμενα αλλα πρεπει να επιλεξεις την εφαρμογη της εθνικης ως προεπιλογη.

κανε επαναφορα των ρυθμισεων NFC.μετα θα στο προχωρησει.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, papsr6 said:

Μου το εκανε και εμενα αλλα πρεπει να επιλεξεις την εφαρμογη της εθνικης ως προεπιλογη.

κανε επαναφορα των ρυθμισεων NFC.μετα θα στο προχωρησει.

επαναφορα NFC εκανα. Προεπιλογη της εφαρμογης της εθνικης απο που κανω ?

--NickB
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, rebelos said:

επαναφορα NFC εκανα. Προεπιλογη της εφαρμογης της εθνικης απο που κανω ?

Κανε διαγραφη της εφαρμογης και των δεδομενων της και κανε την εγκατασταση απο την αρχη.δωσε ολες τις συγκαταθεσεις που θα σου ζητησει και μολις μπεις στην εφαρμογη πηγαινε να ρυθμισεις τις ειδοποιησεις.

μολις πας πισω στην αρχικη της εφαρμογης θα σου ζητησει να ενεργοποιησεις τις ανεπαφες .

το κανεις και οκ.

εγω αυτο εκανα και δουλευει κανονικα.

πριν ξαναπερασεις την εφαρμογη μετα την διαγραφη της κανε επαναφορα NFC και κανε μια επανεκινηση.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, papsr6 said:

Κανε διαγραφη της εφαρμογης και των δεδομενων της και κανε την εγκατασταση απο την αρχη.δωσε ολες τις συγκαταθεσεις που θα σου ζητησει και μολις μπεις στην εφαρμογη πηγαινε να ρυθμισεις τις ειδοποιησεις.

μολις πας πισω στην αρχικη της εφαρμογης θα σου ζητησει να ενεργοποιησεις τις ανεπαφες .

το κανεις και οκ.

εγω αυτο εκανα και δουλευει κανονικα.

πριν ξαναπερασεις την εφαρμογη μετα την διαγραφη της κανε επαναφορα NFC και κανε μια επανεκινηση.

ετοιμο και αυτο. Εισαι πρωτος. 

Αληθεια το always on display το εχετε ενεργοποιημενο ? εκτος απο μπαταρια δημιουργει καποιο θεμα στην οθονη ?

--NickB
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, rebelos said:

ετοιμο και αυτο. Εισαι πρωτος. 

Αληθεια το always on display το εχετε ενεργοποιημενο ? εκτος απο μπαταρια δημιουργει καποιο θεμα στην οθονη ?

Οχι δεν το δουλευω το APD.

Δεν ξερω να σου πω αν κανει κατι.

οσο για της προηγουμενες πληροφοριες δεν κανει τιποτα.

για αυτο ειναι τα φορουμ.

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, rebelos said:

ετοιμο και αυτο. Εισαι πρωτος. 

Αληθεια το always on display το εχετε ενεργοποιημενο ? εκτος απο μπαταρια δημιουργει καποιο θεμα στην οθονη ?

Όχι η οθόνη δεν παθαίνει τπτ αν έχεις το AOD ανοιχτό. Το έχω για να βλέπω ώρα/notifications χωρίς να το πιάνω καν στο χέρι μου και με έχει βολέψει. Τώρα για τη μπαταρία, δε νομίζω να τρώει τόσο πολύ μπαταρία. Βέβαια έχει να κάνει και το theme που επιλέγεις στην AOD όμως. Δεν χρησιμοποιώ αυτά με τα fractals και τις εικόνες.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα.

Έχει καποιος λινκ με δοκιμασμενη gcam μαζι με ρυθμισεις; Ειχα στο poco f1 gcam και ηταν η μερα με τη νυχτα.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Konstantine73 said:

Ήρθε και κατεβαίνει emoji3590.png09f21c0a79f529bc7c37b92a1e17762a.jpg5cbd516ff77da38ff978957c52c74dc6.jpg

Sent from Poco F3 8/256
 

καλημερα αναμενουμε εντυπωσεις !!!

--NickB
Link to comment
Share on other sites

Είναι pilot ή ξεκίνησε η διανομή της σε όλους;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angelos1983 said:

Είναι pilot ή ξεκίνησε η διανομή της σε όλους;

σε εμενα δεν εχει ερθει ακομα. Λογικα ερχεται σταδιακα. 

--NickB
Link to comment
Share on other sites


Που γράφει ότι είναι pilot…εμένα μου λέει global σταθερή


Sent from my iPad Air 4Gen using Tapatalk
Δεν αναγράφεται πουθενά. Οι πρώτοι που την παίρνουν είναι pilots.
Για αυτό δεν είμαι διαθέσιμη και σε όλους6b225e55def86ba49f7e43c19a645094.jpg

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites


OK εγώ είμαι δηλωμένος Τέστερ γι’ αυτό..


Sent from my iPad Air 4Gen using Tapatalk
Pilot πως γίνεσαι?

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...