Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, mplamplakas said:

Να ρωτήσω και κάτι άλλο, μιας και είναι η πρώτη μου επαφή με 5g.

Όντως πολύ καλή εμπειρία, αλλά βλέπω ότι καταναλώνει τα data σαν νερό. Τα ίδια sites που επισκεφτόμουν, τα ίδια social media κλπ, τρώνε πολλά περισσότερα data (πολλά, όμως!) απ' ό,τι όταν το έκανα με 4g. Είναι λογικό να γίνεται αυτό;

Δεν καταναλώνει data γρηγορότερα. Απλά φορτώνει τα πάντα γρηγορότερα με αποτέλεσμα να κανεις πολυ περισσότερα αποτι θα έκανες με 4g

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, iliasbarekos said:

Καλησπερα στην παρεα.. Ειμαι κατοχος του poco f3 περιπου 7 μηνες (αγορασμενο απο banggood).

Υπερευχαριστημενος απο το κινητο και το θεωρω ισως το καλυτερο value for money κινητο της αγορας (με εξαιρεση το μονο μειον του τις καμερες αλλα και παλι κατι που δεν με απασχολεί ιδιαιτερα).

Μεχρι πριν 3 μερες ολα δουλευαν ρολοι και ξαφνικα βλεπω οτι δεν αναγνωριζεται η sim και δεν δουλευαν τα δεδομενα κτλ.

Θεωρησα οτι ειναι κατι απλο, εκανα επανεκκίνηση το τηλεφωνο εβγαλα-εβαλα την sim πειραξα καποιες ρυθμισεις κτλ αλλα τιποτα (να σημειωθει οτι η sim μου σε αλλη συσκευη δουλευε και αντιστοιχα αλλη sim δεν δουλευε σε αυτο το κινητο).

Πηγα σε εναν τεχνικο ο οποιος μου ειπε να αλλαξουμε καλωδιοταινια sim (αν το λεω σωστα) και κατα πασα πιθανοτητα θα λυθει. Την αλλαξαμε αλλα δυστυχως το προβλημα συνεχιζει. Το επομενο σταδιο ειναι να κανω back up και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων που εχει μικρι ποσοστο επιτυχιας και στην συνεχεια αν δεν φτιαξει απόστολη του τηλεφωνου σε επισημο service για ελεγχο και επισκευη πλακετας (αν και παλι δεν ειμαι σιγουρος αν τα λεω σωστα).

Το θεμα μου ειναι οτι η καλωδιοταινια και τα υπολοιπα που ανεφερα ανεβαζουν το κόστος γυρω στα 100 ευρω κάι επισης υπαρχει πιθανοτητα παλι να μην φτιαξει και να ειναι αχρηστο το τηλεφωνο.

Ξεχασα να αναφερω οτι το προβλημα δημιουργηθηκε επειδη φορτιζα το κινητο ολο το βραδυ (ναι σταυρωστε με) και καποια στιγμη ειχε διαφορα τασηςκαι καηκε το συγκεκριμενο σημειο του κινητου. 

Εχετε καποια αντιστοιχη εμπειρια σε αυτο η σε αλλο τηλεφωνο κι αν ναι τι μου προτεινετε να κανω;

Σας ευχαριστω και συγνωμη για το μακροσκελες μηνυμα. 

Πριν αλλάξεις καλωδιοταινία, δοκίμασες με άλλη SIM; H ίδια SIM σε άλλο τηλέφωνο δουλεύει;
Τι εννοείς διαφορά τάσης, και τι ακριβώς κάηκε; Πρόβλημα στην τάση της πρίζας δεν σημαίνει απαραίτητα πρόβλημα στην τάση που δίνει ο φορτιστής στο τηλέφωνο. Επίσης σε περίπτωση που ο φορτιστής δίνει λάθος τάση και δεν δουλέψει η προστασία του κυκλώματος φόρτισης, πιο πιθανό είναι να καεί το κύκλωμα φόρτισης του τηλεφώνου, παρά κάτι που έχει να κάνει με την SIM.

Ο τεχνικός που ανέφερες άνοιξε το κινητό, άλλαξε μία καλωδιοταινία (ποια;) και δεν διέγνωσε τη βλάβη;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, mplamplakas said:

Να ρωτήσω και κάτι άλλο, μιας και είναι η πρώτη μου επαφή με 5g.

Όντως πολύ καλή εμπειρία, αλλά βλέπω ότι καταναλώνει τα data σαν νερό. Τα ίδια sites που επισκεφτόμουν, τα ίδια social media κλπ, τρώνε πολλά περισσότερα data (πολλά, όμως!) απ' ό,τι όταν το έκανα με 4g. Είναι λογικό να γίνεται αυτό;

Όχι. Οι σελίδες που επισκέπτεσαι, ας το πω απλά, έχουν έναν συγκεκριμένο όγκο δεδομένων που χρησιμοποιούν για να "φορτώσουν". Με το 5g τα κατεβάζεις γρηγορότερα απ ότι με το 4g. Καμία διαφορά δεν θα πρέπει να βλέπεις στον όγκο δεδομένων που καταναλώνεις. Ίσως επειδή σερφαρεις γρηγορότερα, να ανοίγεις περισσότερες σελίδες, απ ότι με το 4g στο ίδιο χρονικό διάστημα και να σου φαίνεται περισσοτερο. Κοίτα επίσης, από τις ρυθμίσεις ποιες εφαρμογές σου καταναλώνουν δεδομένα μήπως υπάρχει κάτι άλλο εκεί. 

Edited by Nnoutas
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, minast said:

Πριν αλλάξεις καλωδιοταινία, δοκίμασες με άλλη SIM; H ίδια SIM σε άλλο τηλέφωνο δουλεύει;
Τι εννοείς διαφορά τάσης, και τι ακριβώς κάηκε; Πρόβλημα στην τάση της πρίζας δεν σημαίνει απαραίτητα πρόβλημα στην τάση που δίνει ο φορτιστής στο τηλέφωνο. Επίσης σε περίπτωση που ο φορτιστής δίνει λάθος τάση και δεν δουλέψει η προστασία του κυκλώματος φόρτισης, πιο πιθανό είναι να καεί το κύκλωμα φόρτισης του τηλεφώνου, παρά κάτι που έχει να κάνει με την SIM.

Ο τεχνικός που ανέφερες άνοιξε το κινητό, άλλαξε μία καλωδιοταινία (ποια;) και δεν διέγνωσε τη βλάβη;

Το γραφω στο μήνυμα μου. Αλλη sim στο κινητο μου επισης δεν δουλευε και η δικη μου sim δουλευει κανονικα σε αλλη συσκευη.

Δεν ειμαι ηλεκτρονικος να ξερω αλλα οταν εχουμε διακοπη ρευματος η καποια στιγμη γινει μια αυξηση στην ταση που δινει η πριζα (μπορει να λεω και βλακειες δεν ειμαι ειδικος) δεν μπορει να γινει ζημια σε καποια συσκευη;;

Επισης οπως ανεφερα ο τεχνικος οταν του πηγα το κινητο ειπε οτι μαλλον φταιει η καλωδιοταινια της υποδοχης sim. Την αλλαξαμε (οντως ειχε καει γιατι την μετρησε με πολυμετρο και ενω εδινε 3,5 στην αρχη στο τελος εφτανε 0) και παλι δεν εφτιαξε το προβλημα... Οποτε τωρα 3 λυσεις υπάρχουν.

1. Επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων που δεν νομιζω να βοηθήσει σε κατι.

2. Το καλο σεναριο να ειναι οντως η πλακέτα και να το φτιαξουν στο service

3. Το κακο σεναριο ειναι οτι αν το service δεν μπορεσει να το φτιαξει το κινητο ειναι αχρηστο (η ανταλλαακτικα).

Εγω αυτο που ρωτησα ειναι αν το εχει παθει καποιος αλλος η αν εχει καμμια ιδεα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Nnoutas said:

Όχι. Οι σελίδες που επισκέπτεσαι, ας το πω απλά, έχουν έναν συγκεκριμένο όγκο δεδομένων που χρησιμοποιούν για να "φορτώσουν". Με το 5g τα κατεβάζεις γρηγορότερα απ ότι με το 4g. Καμία διαφορά δεν θα πρέπει να βλέπεις στον όγκο δεδομένων που καταναλώνεις. Ίσως επειδή σερφαρεις γρηγορότερα, να ανοίγεις περισσότερες σελίδες, απ ότι με το 4g στο ίδιο χρονικό διάστημα και να σου φαίνεται περισσοτερο. Κοίτα επίσης, από τις ρυθμίσεις ποιες εφαρμογές σου καταναλώνουν δεδομένα μήπως υπάρχει κάτι άλλο εκεί. 

Σωστά, αυτό είναι το πιο λογικό - άλλο η ταχύτητα, άλλο τι χρειάζεται μια σελίδα σε όγκο δεδομένων.

Δεν ξέρω, νομίζω πως τελικά εκεί που καταναλώθηκαν πολλά δεδομένα ήταν όταν έκανα απανωτά speed test κάποια στιγμή. Δεν ξέρω αν στέκει αυτό αλλά έτσι παρατήρησα.

Τώρα, γίνεται με κάποιο τρόπο να βλέπω πχ στο Status bar πόσα δεδομένα έχω καταναλώσει μες στη μέρα; Στο παλιό μου το κινητό υπήρχε αυτή η δυνατότητα, γι' αυτό ρωτάω.

Edit: Βλέπω ότι αν βάλω την παλιά μορφή στο Status bar υπάρχει by default, αλλά δεν το βρίσκω με την καινούργια.

 

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mplamplakas said:

Σωστά, αυτό είναι το πιο λογικό - άλλο η ταχύτητα, άλλο τι χρειάζεται μια σελίδα σε όγκο δεδομένων.

Δεν ξέρω, νομίζω πως τελικά εκεί που καταναλώθηκαν πολλά δεδομένα ήταν όταν έκανα απανωτά speed test κάποια στιγμή. Δεν ξέρω αν στέκει αυτό αλλά έτσι παρατήρησα.

Τώρα, γίνεται με κάποιο τρόπο να βλέπω πχ στο Status bar πόσα δεδομένα έχω καταναλώσει μες στη μέρα; Στο παλιό μου το κινητό υπήρχε αυτή η δυνατότητα, γι' αυτό ρωτάω.

Edit: Βλέπω ότι αν βάλω την παλιά μορφή στο Status bar υπάρχει by default, αλλά δεν το βρίσκω με την καινούργια.

 

Το speed test τρώει πολλά δεδομένα. Και εγώ το παλιό status bar χρησιμοποιώ. Δεν ξέρω πως το εμφανίζει στο καινούργιο. 

Link to comment
Share on other sites

Το γραφω στο μήνυμα μου. Αλλη sim στο κινητο μου επισης δεν δουλευε και η δικη μου sim δουλευει κανονικα σε αλλη συσκευη.
Δεν ειμαι ηλεκτρονικος να ξερω αλλα οταν εχουμε διακοπη ρευματος η καποια στιγμη γινει μια αυξηση στην ταση που δινει η πριζα (μπορει να λεω και βλακειες δεν ειμαι ειδικος) δεν μπορει να γινει ζημια σε καποια συσκευη;;
Επισης οπως ανεφερα ο τεχνικος οταν του πηγα το κινητο ειπε οτι μαλλον φταιει η καλωδιοταινια της υποδοχης sim. Την αλλαξαμε (οντως ειχε καει γιατι την μετρησε με πολυμετρο και ενω εδινε 3,5 στην αρχη στο τελος εφτανε 0) και παλι δεν εφτιαξε το προβλημα... Οποτε τωρα 3 λυσεις υπάρχουν.
1. Επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων που δεν νομιζω να βοηθήσει σε κατι.
2. Το καλο σεναριο να ειναι οντως η πλακέτα και να το φτιαξουν στο service
3. Το κακο σεναριο ειναι οτι αν το service δεν μπορεσει να το φτιαξει το κινητο ειναι αχρηστο (η ανταλλαακτικα).
Εγω αυτο που ρωτησα ειναι αν το εχει παθει καποιος αλλος η αν εχει καμμια ιδεα.
 
 
αν ήταν από τάση ζθα την είχε ακούσει ο φορτιστής ή το κύκλωμα φόρτισης.. από εκεί και πέρα από την στιγμή που ανοίχτηκε εγγύηση την ξεχνάς και πλακέτα αν είναι τότε πας για άλλο δεν συμφέρει..

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

KTLK
Link to comment
Share on other sites

On 20/1/2022 at 6:13 ΜΜ, terkos2 said:

Αν πριν την απενεργοποίηση-ενεργοποίηση ή επανεκκίνηση του κινητού απενεργοποιήσεις την SIM της επιλογής σου ναι, γιατί όχι. Αν θες να την ενεργοποιήσεις μετά ξανά θα σου ζητήσει τότε το PIN αν φυσικά έχεις επιλέξει να το ζητά.

Αυτό λογικά πρέπει να ισχύει σε όλα τα δίκαρτα κινητά.

όντος το δοκίμασα και το POCO F3 συμπεριφέρθηκε ετσι όπως αναφέρθηκε παραπάνω.

το θεμητό είναι όπως γινόταν με το LG G4 όπου ασχέτως αν είχες προ απενεργοποιημένο ή όχι τη μία SIM.

στην LG G4 υπήρχε η δυνατότητα να ξεκινήσει η συσκευή με όποια SIM ήθελες χωρίς καμία προεργασία απλά με την επιλογή "παρέκαμψε" ξεκινούσε με τη μία χωρίς η άλλη να επιμένει για PIN αυτό είναι το λογικό.

lumia 950XL DUAL - LG G4 DUAL

jazzgroove.org

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είμαι κάτοχος του poco f1  και με την gcam η αλλαγή στις φωτογραφίες  ήταν τεράστια. Αγόρασε φίλος πρόσφατα το f3 και του πρότεινα να περάσει gcam. Αξίζει πρώτον η gcam στο συγκεκριμένο κινητό ή να συνεχίσει με την stock ? Και αν αξίζει έχετε κάποια να προτείνετε ?

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, samakos3 said:

Καλημέρα, είμαι κάτοχος του poco f1  και με την gcam η αλλαγή στις φωτογραφίες  ήταν τεράστια. Αγόρασε φίλος πρόσφατα το f3 και του πρότεινα να περάσει gcam. Αξίζει πρώτον η gcam στο συγκεκριμένο κινητό ή να συνεχίσει με την stock ? Και αν αξίζει έχετε κάποια να προτείνετε ?

Ευχαριστώ πολύ.

τι είναι το "gcam" και το "stock" ?

κι εγώ ευχαριστώ.

Edited by arel

lumia 950XL DUAL - LG G4 DUAL

jazzgroove.org

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, arel said:

τι είναι το "gcam" και το "stock" ?

κι εγώ ευχαριστώ.

Gcam είναι εφαρμογή κάμερας που χρησιμοποιεί η google στα κινητά της (pixel ) και με το stock εννοώ την προεγκατεστημένη εφαρμογή κάμερας του poco . 

Link to comment
Share on other sites

On 27/1/2022 at 6:10 ΜΜ, tifozif1 said:

Πέρασε κανείς την 13.0.3.0 ειτε από xiaomi.eu είτε XTRV? εντυπώσεις?

Καλησπέρα. Τέσσερις μέρες έχω εγκαταστήσει την xiaomi.eu v13.0.3.0, δεν έχει τρελές διαφορές από την v12 ακόμα, φαίνεται να είναι σταθερή αλλά κάνει κάτι περίεργα με τις εφαρμογές για παράδειγμα με το Viber μία μου δείχνει τις επαφές και μία όχι. Ο χρόνος θα δείξει και οι διορθώσεις που θα κάνουν ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, petros2211 said:

Καλησπέρα. Τέσσερις μέρες έχω εγκαταστήσει την xiaomi.eu v13.0.3.0, δεν έχει τρελές διαφορές από την v12 ακόμα, φαίνεται να είναι σταθερή αλλά κάνει κάτι περίεργα με τις εφαρμογές για παράδειγμα με το Viber μία μου δείχνει τις επαφές και μία όχι. Ο χρόνος θα δείξει και οι διορθώσεις που θα κάνουν ακόμα.

Και εγώ την έχω 2 μέρες τώρα. Πολύ ευχαριστημένος μέχρις ώρας. Τουλάχιστον ό,τι δουλεύω και χρειάζομαι δουλεύει τέλεια (εφαρμογές άθλησης, τράπεζες, πιστωτικές GooglePay, viber, cosmote apps , skype, netflix & media players, ειδοποιήσεις). Γρήγορη και ΠΟΛΥ καλή διαχείριση μπαταρίας. Καλύτερη από την stock (μαμά) 12.5.7.0 και την 12.5.18.0.

Με το viber δεν συνάντησα τέτοιο πρόβλημα.

Edited by tifozif1
typo
Link to comment
Share on other sites

On 28/1/2022 at 12:54 ΜΜ, Konstantine73 said:

Η διαφορά για μένα που δουλεύω και gcam είναι μόνο την νύχτα και λιγότερο την ημέρα

Sent from Poco F3 8/256
 

Σωστη η παρατηρηση σου το ιδιο εχω παρατηρησει και εγω...Δεν ξερω γιατι ειναι το μονο κινητο που δεν εχουν καταφερει τρομαχτικες αλλαγες στην gcam αν κ εχω βαλει πολλες....Τωρα ειμαι με B-S-G MGC_8.4.300_A10_V0c_MGC.apk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά.

Συνεχίζει να τραβάει ζόρια το κινητό ( ενώ του έχω κάνει επαναφορά ) όταν το φορτίζω. Μπορώ να κάνω κάτι άλλο; Ή επικοινωνώ με το μαγαζί που το αγόρασα για σέρβις;

Edited by neutral

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, neutral said:

Καλησπερα παιδιά.

Συνεχίζει να τραβάει ζόρια το κινητό ( ενώ του έχω κάνει επαναφορά ) όταν το φορτίζω. Μπορώ να κάνω κάτι άλλο; Ή επικοινωνώ με το μαγαζί που το αγόρασα για σέρβις;

Γιατί τι ακριβώς πρόβλημα έχεις?

Edited by petros2211
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, petros2211 said:

Γιατί τι ακριβώς πρόβλημα έχεις?

Σήμερα το βρήκα κλειστό ενώ το είχα βάλει να φορτίσει ανοιχτό.

Σε άλλες φορτίσεις ,μπορεί να το χρησιμοποιώ ταυτόχρονα και να μου κρασαρει η εφαρμογή που έχω ανοιχτή εκείνη την ώρα.

Κι άλλη μια φορά έκανε restart ενώ το φορτιζα χωρίς να το χρησιμοποιώ

( Όλα αυτά που περιγράφω τα κάνει μετά τη επαναφορά εργοστασιακών  και το φορτίζω πάντα με τον εργοστασιακό του )

Edited by neutral

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, neutral said:

Σήμερα το βρήκα κλειστό ενώ το είχα βάλει να φορτίσει ανοιχτό.

Σε άλλες φορτίσεις ,μπορεί να το χρησιμοποιώ ταυτόχρονα και να μου κρασαρει η εφαρμογή που έχω ανοιχτή εκείνη την ώρα.

Κι άλλη μια φορά έκανε restart ενώ το φορτιζα χωρίς να το χρησιμοποιώ

( Όλα αυτά που περιγράφω τα κάνει μετά τη επαναφορά εργοστασιακών  και το φορτίζω πάντα με τον εργοστασιακό του )

Πόσο καιρό έχεις το τηλέφωνο και έχει ξεκινήσει τα προβλήματα? Πριν την επαναφορά δούλευε κανονικά δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, petros2211 said:

Πόσο καιρό έχεις το τηλέφωνο και έχει ξεκινήσει τα προβλήματα? Πριν την επαναφορά δούλευε κανονικά δηλαδή?

Επαναφορά του έκανα γιατί σε μια φόρτιση κόλλησε και δεν μπορούσα να το ανοίξω ούτε να το βάλω σε safe mode ,τίποτα.

Το αγόρασα τα περασμένα Χριστούγεννα , αυτά τα χαζοκολληματα τα άρχισε σχετικά γρήγορα. Και το καταλάβαινα γιατί το έβαζα να φορτίσει και μετά δεν ξεκλειδωνε με το δακτυλικό αλλά ήθελε pin

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, neutral said:

Επαναφορά του έκανα γιατί σε μια φόρτιση κόλλησε και δεν μπορούσα να το ανοίξω ούτε να το βάλω σε safe mode ,τίποτα.

Το αγόρασα τα περασμένα Χριστούγεννα , αυτά τα χαζοκολληματα τα άρχισε σχετικά γρήγορα. Και το καταλάβαινα γιατί το έβαζα να φορτίσει και μετά δεν ξεκλειδωνε με το δακτυλικό αλλά ήθελε pin

Να σε ρωτήσω άμα έχεις γνώσεις από υπολογιστή, κινητά και αλλαγές Rom?

Να σου πω μία διαδικασία να κάνεις, αυτή που θα κάνει και το service εάν θα το πήγαινες.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, petros2211 said:

Να σε ρωτήσω άμα έχεις γνώσεις από υπολογιστή, κινητά και αλλαγές Rom?

Να σου πω μία διαδικασία να κάνεις, αυτή που θα κάνει και το service εάν θα το πήγαινες.

Δυστυχώς δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με αλλαγή rom,είχα άλλα 3 xiaomi ως τώρα με όλα ήμουν ευχαριστημένη αυτό δυστυχώς με κρέμασε.. ευχαριστώ για τη βοήθεια σου όμως.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, neutral said:

Δυστυχώς δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με αλλαγή rom,είχα άλλα 3 xiaomi ως τώρα με όλα ήμουν ευχαριστημένη αυτό δυστυχώς με κρέμασε.. ευχαριστώ για τη βοήθεια σου όμως.

Η γνώμη μου είναι οτι μάλλον έχει κάποιο σφαγμένο αρχείο το λογισμικό του κινητού και δεν το αφήνει να λειτουργήσει σωστά, χρειάζεται πλήρες format και να ξανά περαστεί όλο το λογισμικό από την αρχή. Εγώ έχω το πρόγραμμα και το λογισμικό να σου δώσω να κάνεις τη δουλειά σου αλλά χρειάζεται κάποιος να έχει κάποιες γνώσεις για να το κάνει.

Έχω και το Poco f1 και έπαθε κάτι παρόμοιο και έτσι το έσωσα.

Edited by petros2211
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, petros2211 said:

Η γνώμη μου είναι οτι μάλλον έχει κάποιο σφαγμένο αρχείο το λογισμικό του κινητού και δεν το αφήνει να λειτουργήσει σωστά, χρειάζεται πλήρες format και να ξανά περαστεί όλο το λογισμικό από την αρχή. Εγώ έχω το πρόγραμμα και το λογισμικό να σου δώσω να κάνεις τη δουλειά σου αλλά χρειάζεται κάποιος να έχει κάποιες γνώσεις για να το κάνει.

Έχω και το Poco f1 και έπαθε κάτι παρόμοιο και έτσι το έσωσα.

υπάρχει κάποιος περιορισμός που να μην επιτρέπει την ανάρτηση του λογισμικού εδώ ;

lumia 950XL DUAL - LG G4 DUAL

jazzgroove.org

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...