Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μα ρωτήσω, έχει καταφέρει κανείς να δει 5g με την wind? μου κάνει εντύπωση όμως ότι στο search γισ δίκτυα δεν βγάζει 5g σε κάνε δίκτυο (ούτε cosmote ούτε Vodafone) σε τεστ που έκανα πλατεία σύνταγματος

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Σερρες που το δοκιμασα σε cosmote ομως σκοτωνε!!  download 780mbps.....rom 1,3 gb  την κατεβασε μεσα σε 50 δευτερολεπτα.

Μια βδομαδα που ημουν πανω "καρφωμενο" σε 5g το ευχαριστηθηκα χωρις αποσυνδεσεις θερμοκρασιες κ.τ.λ.

Δεν νιωθει  τιποτα το εργαλειο!!! Τον σενσορα να εφτιαχναν.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Μια ερώτηση ρε παιδιά.η εφαρμογή λήψεις μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι και τι κάνει; Και στην εφαρμογή miβίντεο έχει πάλι βελάκι προς τα κάτω που λέει λήψη. Μπορείς να κατεβάσεις μέσα από αυτήν την εφαρμογή κάτι; Και εάν ναι πως; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση μέχρι στιγμής όταν μιλάω στο τηλέφωνο δεν φαίνεται να ανοίγει η οθόνη, μακάρι να διορθώθηκε.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, petros2211 said:

Μετά την αναβάθμιση μέχρι στιγμής όταν μιλάω στο τηλέφωνο δεν φαίνεται να ανοίγει η οθόνη, μακάρι να διορθώθηκε.

Εμένα ανοίγει κανονικά. Ίσως είναι πιο σταθερή η απόκριση όταν το ξαπλώνω και το φέρνω κάθετα για να σβήσει. Αλλά το θέμα σε εμένα υπάρχει. Εντάξει ζω και με αυτό. Ως τώρα κουμπιά δεν έχουν πατηθει από λάθος, βέβαια παίζω με true phone dialer για εφαρμογή τηλεφώνου. Εσύ έχεις της google που είχε το κινητό ως μαμά;

Edited by Vangie
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα μαμά έχω, εμένα μου είχε βγάλει την ψυχή, πάταγε συνέχεια το αυτί μου κουμπιά, μέχρι που έκλεινα το τηλέφωνο με το power όταν μίλαγα και αυτό ξανά άνοιγε. Μακάρι να διορθώθηκε γιατί δεν το άντεχω άλλο.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, petros2211 said:

Ναι τα μαμά έχω, εμένα μου είχε βγάλει την ψυχή, πάταγε συνέχεια το αυτί μου κουμπιά, μέχρι που έκλεινα το τηλέφωνο με το power όταν μίλαγα και αυτό ξανά άνοιγε. Μακάρι να διορθώθηκε γιατί δεν το άντεχω άλλο.

Ναι αυτό που ξανά ανοίγει το έκανε και εμένα. Παρόλο δηλαδή που το κλειδώνεις επιμένει να ανοίγει. Φοβερή υλοποίηση. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Vangie said:

Ναι αυτό που ξανά ανοίγει το έκανε και εμένα. Παρόλο δηλαδή που το κλειδώνεις επιμένει να ανοίγει. Φοβερή υλοποίηση. 

Δεν είναι λύση αυτό που θα πω, αλλά δουλεύει: Θήκη-βιβλιαράκι και κλείνεις το καπάκι όταν μιλάς. Έτσι δε λερώνεται και η οθόνη (από το μάγουλο και το αυτί, αν το ακουμπάς).

Link to comment
Share on other sites

Just now, ParallelUniverse said:

Δεν είναι λύση αυτό που θα πω, αλλά δουλεύει: Θήκη-βιβλιαράκι και κλείνεις το καπάκι όταν μιλάς. Έτσι δε λερώνεται και η οθόνη (από το μάγουλο και το αυτί, αν το ακουμπάς).

Δεν έβαλα ποτέ και δε θα έβαζα στο μέλλον τέτοια θήκη. Μου φαίνεται ότι κάνει τη καθημερινή χρήση του κινητού εντελώς μη πρακτική. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, ParallelUniverse said:

Δεν είναι λύση αυτό που θα πω, αλλά δουλεύει: Θήκη-βιβλιαράκι και κλείνεις το καπάκι όταν μιλάς. Έτσι δε λερώνεται και η οθόνη (από το μάγουλο και το αυτί, αν το ακουμπάς).

Εγώ τέτοια θήκη έχω, αλλά το θέμα είναι ότι δεν το έχω συνηθίσει να το κάνω αυτό. Πάντως τώρα πριν λίγο που μίλαγα και δούλευα ταυτοχρόνως μία φορά μου άνοιξε, αυτό είναι κάτι θετικό.

Link to comment
Share on other sites

Καμμία διαφορά με την ενημέρωση.Δεν παλεύεται το πρόβλημα με τον proximity.Χρησιμοποιω Bluetooth και είναι μονίμως ξεκλειδωτο,με αποτέλεσμα να πατιεται ότι να ναι..

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, hotcarver1 said:

Καμμία διαφορά με την ενημέρωση.Δεν παλεύεται το πρόβλημα με τον proximity.Χρησιμοποιω Bluetooth και είναι μονίμως ξεκλειδωτο,με αποτέλεσμα να πατιεται ότι να ναι..

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δοκίμασε true phone dialer. Έχω παρατηρήσει ότι αν σε καλούν, έχεις bluetooth και το κινητό στη τσέπη, τότε η οθόνη μένει κλειστή. Όπως θα έπρεπε να συμπεριφερεται δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Ένα bug αρκετά ενοχλητικό που παρατηρώ είναι η αλλαγή του ρυθμού ανανέωσης από 120 σε 60. Μου το κάνει 1 με 3 φορές στην ημέρα ως τώρα. 

Και δεν επανέρχεται από μόνο του. 

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε true phone dialer. Έχω παρατηρήσει ότι αν σε καλούν, έχεις bluetooth και το κινητό στη τσέπη, τότε η οθόνη μένει κλειστή. Όπως θα έπρεπε να συμπεριφερεται δηλαδή.
Τίποτα,καμμία διαφορά.Η οθόνη παραμένει ανοικτή ..

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, hotcarver1 said:

Τίποτα,καμμία διαφορά.Η οθόνη παραμένει ανοικτή ..

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε εμένα δεν μένει πάντως. Είναι και ο λόγος που έχω αυτη την εφαρμογή. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Vangie said:

Σε εμένα δεν μένει πάντως. Είναι και ο λόγος που έχω αυτη την εφαρμογή. 

Σημείωση, δουλεύει μόνο αν σε καλούν με τα όποια προβλήματα του αισθητήρα. 

Link to comment
Share on other sites

Σημείωση, δουλεύει μόνο αν σε καλούν με τα όποια προβλήματα του αισθητήρα. 
Σωστά,εγώ που κάλεσα ,έμεινε ανοικτή.
Επειδή το χρησιμοποιώ αποκλειστικά με Bluetooth είναι απελπισία..

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, hotcarver1 said:

Σωστά,εγώ που κάλεσα ,έμεινε ανοικτή.
Επειδή το χρησιμοποιώ αποκλειστικά με Bluetooth είναι απελπισία..

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ε όταν καλείς μπορείς να κλειδώσεις και να το βάλεις στη τσέπη. Τώρα αν καλείς και είναι ήδη στη τσέπη, εκεί δε ξέρω πως αλληλεπιδρά. Δηλαδή να καλέσεις με voice command. Δε το έχω δοκιμάσει. 

Link to comment
Share on other sites

On 13/10/2021 at 6:06 ΜΜ, ktlk said:

μα ρωτήσω, έχει καταφέρει κανείς να δει 5g με την wind? μου κάνει εντύπωση όμως ότι στο search γισ δίκτυα δεν βγάζει 5g σε κάνε δίκτυο (ούτε cosmote ούτε Vodafone) σε τεστ που έκανα πλατεία σύνταγματος

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 

Πλατεία Αριστοτέλους(100 μέτρα μακρια) Θεσσαλονίκη!

 

speedtest.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω δ τη παλευω αλλο μ τον αισθητηρα.Πολυ συντομα πωληση και επιστροφη σε samsung.

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Nickchris36 said:

Εγω δ τη παλευω αλλο μ τον αισθητηρα.Πολυ συντομα πωληση και επιστροφη σε samsung.

Η αλήθεια είναι ότι εκεί πλέον δεν θα έχεις προβλήματα και θα χαρείς κ το λογισμικό χωρίς bugs.  Γι αυτό ο κάθε ένας με τις εμπειρίες του μετά καταλήγει στην συσκευή που τον αντιπροσωπεύει. Ούτε κ εγώ πάντως θα την πάλευα. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Nickchris36 said:

Εγω δ τη παλευω αλλο μ τον αισθητηρα.Πολυ συντομα πωληση και επιστροφη σε samsung.

Εμένα δε μου έφτανε ο αισθητήρας, μου γυρνούσε και πολύ συχνά τα hz σε 60. Χτες έκανα ξανά εγκατάσταση τη τελευταία ενημέρωση μήπως και κάτι δεν έκατσε καλά στη 1η.

Παντως με την enhanced παρόλο που είχε θέματα ο αισθητήρας, ήταν μειωμένα σε σύγκριση με τη προηγούμενη. Σαν να έγινε πιο σταθερός. 

Link to comment
Share on other sites

μα τα 120 hz δεν είναι σταθερά αλλά προσαρμοζονται στην χρήση... τώρα αν θεωρείς ότι Samsung στα λεφτά του poco πιο αξιόπιστα και καλύτερε εμπειρία χρήσης πρέπει να είσαι ο μοναδικός.. εκτός αν μιλάμε για galaxy που εκεί η τιμή ξεφεύγει και συγκρίνεις ανόμοια οραγ

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...