Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλο το φόρουμ περιμένει εντυπώσεις.

Προσωπικά η απόδοση της φωτογραφικής με προβληματίζει και μόνο, σε όλα τα άλλα είναι σούπερ.

 

Ναι αλλα τα ζητάτε σε λάθος thread. Αν και έχω βγάλει αρκετά ωραίες φώτο με pocophone f1

 

https://500px.com/romanosnianios

 

Δεν έχω την ίδια ευκαιρια τώρα στο lockdown με το x3 Pro οπότε θα πάρει αρκετό χρόνο.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να το παραγγείλω από goboo και μου λέει ότι είναι πάντα λάθος ο ταχυδρομικός κώδικας. Είχατε εσείς τέτοιο θέμα?

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να το παραγγείλω από goboo και μου λέει ότι είναι πάντα λάθος ο ταχυδρομικός κώδικας. Είχατε εσείς τέτοιο θέμα?

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μαλλον το κανεις απο κινητο.

 

Δοκιμασε απο pc. Το ειχαν και αλλοι θέμα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα χθες το πρωι και εγω απο Goboo. Αντε να δουμε ακομα δεν εχει παρει νούμερο αποστολής.

Εγκατατήστε το dropbox με εξτρά 500mb δώρο!

https://db.tt/OCU7WIRo

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να το παραγγείλω από goboo και μου λέει ότι είναι πάντα λάθος ο ταχυδρομικός κώδικας. Είχατε εσείς τέτοιο θέμα?

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπισα και εγώ. Τελικά πήρε τον ΤΚ σε αυτή τη μορφή : ΧΧΧ ΧΧ

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πότε θα εμφανιστεί στα γνωστά κινεζοκαταστηματα;
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πότε θα εμφανιστεί στα γνωστά κινεζοκαταστηματα;

 

Κοιτα, το x3 pro που βγηκε δύο βδομάδες νωρίτερα, αρχισε να εμφανίζεται σε banggood αλλά εχει αποστολή προς το τέλος του μήνα. Δηλαδή μέχρι να φτάσει η παραγγελία στο χρήστη θα πάει τέλος Μαϊου.

 

Βάσει των παραπάνω μπορείς να υπολογίσεις τι ενδέχεται να παίξει για το f3.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα τα πάντα για το σφάλμα που έβγαζε για τον ταχυδρομικό κώδικα, η μόνη λύση είναι να αφήσεις ένα κενό ανάμεσα από το 3ο με 4ο ψηφίο πχ "546 29" και όχι "54629". Έγινε η παραγγελία στα 300€ περιμένω!

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι βλέπω ένα κατάστημα το έβαλε στο Skroutz, αλλά λέει παράδοση έως 30 μέρες:

https://www.skroutz.gr/s/28198217/Xiaomi-Poco-F3-128GB-Night-Black.html

Οποτε μάλλον δεν είναι από την ελληνική αντιπροσωπεία της Xiaomi στην Ελλάδα.

Θέλουμε κανα μήνα ακόμα για να έρθει επίσημα Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει σε αυτά τα λεφτά, στα 300 που το πήραν οι περισσότεροι είναι μια χαρά.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει σε αυτά τα λεφτά, στα 300 που το πήραν οι περισσότεροι είναι μια χαρά.

 

Σίγουρα το 400€ είναι πολλα είδικά για το 128αρι. Θα δούμε πόσο θα το φέρει επίσημα η Xiaomi εδω

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει σε αυτά τα λεφτά, στα 300 που το πήραν οι περισσότεροι είναι μια χαρά.

 

Για ελληνική αγορά νορμάλ μου φαίνεται. Θυμήσου ποσο ειχε το poco f2 pro. Δεν θα μπορούσε να ηταν φτηνότερο το νεότερο F3.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά καμιά θήκη βρήκατε?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά καμιά θήκη βρήκατε?

 

Καλημερα. Εγω εχω παραγγειλει απο αυτο το μαγαζι θηκες και τζαμακια. Ειναι ακριβως ιδιο με το Κ40 ταιριαζουν ακριβως.

https://www.tvc-mall.com/ProductList/List?keywords=XIAOMI%2520REDMI%2520K40&soutu=&file_soutu=

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εγω εχω παραγγειλει απο αυτο το μαγαζι θηκες και τζαμακια. Ειναι ακριβως ιδιο με το Κ40 ταιριαζουν ακριβως.

https://www.tvc-mall.com/ProductList/List?keywords=XIAOMI%2520REDMI%2520K40&soutu=&file_soutu=

Εγώ έχω παραγγείλει από ali αλλά εδώ βλεπω ότι έχει καλύτερες τιμές (πχ nillkin nature). Παράδοση θέλει κανα μήνα; έχει κανεις εικόνα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Coming soon λέει...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πάντως σύμφωνα με το 17track, αφού έκανε το γύρο της Ισπανίας πήγε στα γρήγορα μια βόλτα στην Ουγγαρία και σήμερα παραθεριζει στη Ρουμανία.

Δεν το πιάνει ούτε καραντίνα ούτε κωρονοϊός, ένα πράγμα.....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά παραγγειλα ringke fusion x από αμαζον Γερμανίας την είχα και σε poco f2 και μου άρεσε.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ξέρει κανείς αν το Poco F3 υποστηρίζει VOWIFI ( WIFI CALLING) ?
Υποστηρίζει κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πάντως σύμφωνα με το 17track, αφού έκανε το γύρο της Ισπανίας πήγε στα γρήγορα μια βόλτα στην Ουγγαρία και σήμερα παραθεριζει στη Ρουμανία.

Δεν το πιάνει ούτε καραντίνα ούτε κωρονοϊός, ένα πράγμα.....

 

Το παρέλαβες? Έφυγε από Ρουμανία?

Εγκατατήστε το dropbox με εξτρά 500mb δώρο!

https://db.tt/OCU7WIRo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...