Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει στο αμαζον.

 

Το amazon.de λέει από 9 Απριλίου και το .fr από 11 Απριλίου. Και τα 2 στα 399.

Δε το βλέπω πουθενά στα 349 που λένε για pre-sale.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε το 6/128 που ψάχνω εγώ, το βρήκα στα 349 μόνο.

Το goboo το έχει μόνο, αλλά προτιμούσα αμαζον

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να ριξω και γω μια παραγγελια αυριο απο goboo.

Ειναι αξιοπιστο το site γιατι πρωτη φορα θα παραγγειλω απο αυτους.

Και η τιμη 300 ευρω ειναι τελικη?

Link to comment
Share on other sites

Αν δε κάνω λάθος είναι επίσημος πωλητής xiaomi. Ή κάτι τέτοιο.

Αλλά περίμενε να απαντήσει κάποιος που ξέρει σίγουρα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αποι την μια δεν υπαρχει κατι καλυτερο σε αυτη την τιμη.

Αλλα με προβληματιζει που δεν βρισκω πολλες κριτικες στο διαδικτυο για το καταστημα.

https://www.trustpilot.com/review/goboo.com?languages=all

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ από το Goboo σήμερα το Ποκο. Έχουν πάρει 2 φίλοι το Νοτε 10 pro και παρέλαβαν κανονικά χωρίς να υπάρξει πρόβλημα με το μαγαζί .

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ από το Goboo σήμερα το Ποκο. Έχουν πάρει 2 φίλοι το Νοτε 10 pro και παρέλαβαν κανονικά χωρίς να υπάρξει πρόβλημα με το μαγαζί .

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραιος θα το παρω και εγω οποτε σημερα!!!

Μετα απο ποσο καιρο παρελαβαν?

Με paypal κρατανε προμηθεια η βγαινει 300 ευρω τελικη?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έγινε η πληρωμή την επόμενη έγινε η αποστολή και μετά έκανε καμία 10 μέρες και παρέλαβαν με acs. Η τιμή είναι τελική δεν χρεώνουν κάτι παραπάνω

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα και εγώ το 6/128 από goboo, είναι μεταπωλητής της Poco για Ευρώπη από Ισπανία. Πιστεύω από εβδομάδα να ξεκινήσουν οι αποστολές. Η πολιτική του marketing που ακολουθούν φαίνεται να είναι διαφορετική για αυτό το μοντέλο και μάλλον θα αργήσει πολύ να πέσει η τιμή του.
Link to comment
Share on other sites

Μολις εριξα και εγω την παραγγελια απο goboo.com

Μου κρατησε 20 ευρω deposit και τα υπολοιπα 280 θα τα χρεωσει αυριο.

Ελπιζω να πανε ολα καλα γιατι δεν την παλευω για πολυ ακομα με το galaxy core prime

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ από το goboo, και εύχομαι να κρατήσει όπως και τα υπόλοιπα xiaomi που έχω μέχρι στιγμής.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το παρήγγειλα κι εγώ χθες από goboo 1 λεπτό πριν λήξει η προσφορά πληρώνοντας τα 20 ευρώ. Για τα 20 ευρώ μου ήρθε email αυτοματοποιημένο ότι πληρώθηκε και απομένουν 279 ευρώ και μηνυμα από το paypal.

Το επόμενο λεπτό μου άνοιξε την επιλογή να πληρώσω τα 279, τα πλήρωσα, μου ήρθε μνμ από το paypal ότι πληρώθηκαν τα 279 αλλά αυτοί ακόμα γράφουν στην παραγγελία μου: Remaning balance(awaiting payment): € 279

Τους έστειλα μετά από καμια ώρα message στο site δεν μου απάντησαν! Τους έστειλα το πρωι email τίποτα ακόμα!

Δεν ξεκινάμε καλά...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα στην φόρμα πληρωμής της ιστοσελίδας. Το ίδιο πρόβλημα έπαθα και εγώ και επικοινώνησα μαζί τους μέσω messenger, μου είπαν ότι έχει γίνει σε πάρα πολλούς αυτό το θέμα και θα το επιλύσουν εντός των επόμενων ωρών. Να επικοινωνήσεις μαζί τους και να τους το γνωστοποιήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και εγώ από τις 7 το πρωί έχω πληρώσει και στο μαγαζί δεν έχει φανεί ακόμα η πληρωμή.

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα στην φόρμα πληρωμής της ιστοσελίδας. Το ίδιο πρόβλημα έπαθα και εγώ και επικοινώνησα μαζί τους μέσω messenger, μου είπαν ότι έχει γίνει σε πάρα πολλούς αυτό το θέμα και θα το επιλύσουν εντός των επόμενων ωρών. Να επικοινωνήσεις μαζί τους και να τους το γνωστοποιήσεις.
Μόλις έλαβα ενημερωτικό email για το πρόβλημα ιδού η απάντηση:

 

Dear Customer,

 

Thank you for contacting us.

 

We'd appreciate your feedback.

Sorry for the inconvenience

Here we checked that the payment is pending by the Paypal due to the policy of risky control.

So the status shown :awaiting the payment.

After pass the verifaction,we could receive the money from you.

If fail to verify,the payment will back to your account.

Please be informed.

 

Have a nice day

Edited by tiger30
Link to comment
Share on other sites

Εντέλει άλλαξε το στάτους σε to be shipped πριν καμμιά ώρα, οπότε αναμένουμε..... Edited by tiger30
Link to comment
Share on other sites

Εντέλει άλλαξε το στάτους σε to be shipped πριν καμμιά ώρα, οπότε αναμένουμε.....

Τα ίδια και σε εμένα. Αφού μου στείλανε το ίδιο email με σένα πριν καμιά ώρα άλλαξε το status σε preorder is confirmed!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

To gsmarena εκανε review . πολύ υψηλή βαθμολογία για τηλέφωνο μεσαίας κατηγορίας , μείον οι κακές selfie και οι φωτο με χαμηλό φως . Δειχνει κινητάρα

https://www.gsmarena.com/poco_f3-review-2248.php

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή βαθμολογία και η μπαταρία του, ο 870 κάνει καλή δουλειά, τα μόνα αρνητικά που είναι και ο λόγος που δεν θα το κοιτούσα η έλλειψη sd , ακουστικών.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

To gsmarena εκανε review . πολύ υψηλή βαθμολογία για τηλέφωνο μεσαίας κατηγορίας , μείον οι κακές selfie και οι φωτο με χαμηλό φως . Δειχνει κινητάρα

 

https://www.gsmarena.com/poco_f3-review-2248.php

Οι κακές selfie μην σας απασχολούν. Με gcam απογειώνονται όλες οι selfie

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα κι εγώ από goboo και περιμένω.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω το έχουν παραγγείλει πολλά παιδιά:) Μήπως έχει πάρει κάνεις αριθμό αποστολής? Το έχουν στείλει σε κανέναν?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερά παιδιά.

 

Το παρήγγειλα και γω το κινητο. Να πω οτι ειχα παραγγειλει και το x3 pro πριν καμια βδομαδα από το ίδιο κατάστημα (goboo) αλλα έγινε shipped κάπου 4 ώρες μετά την πληρωμή. Οπότε συγκριτικά το f3 το έχουν καθυστερήσει. (περισσότερες απο 24 ώρες απο τη πληρωμή).

Link to comment
Share on other sites

Αναμένω και εγώ να βρεθεί το 8/256 σε μια λογική τιμή (349) να το πάρω, έλεγα για mi 11,αλλά μια χαρα μας κάνει και αυτό!

 

Και εγώ αυτό περιμένω.

Αν κάποιος μάθει για pre-sale ας ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...