Jump to content

Poco X3 Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, georgeavl3 said:

Οκ, παράξενο, αλλά αφού δούλεψε!

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

Δοκίμασε και εσύ μπας και.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω pixel experience ROM τωρα, δεν άντεξα

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, georgeavl3 said:

Εγώ έχω pixel experience ROM τωρα, δεν άντεξα emoji23.png

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

Καλη;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους,

Έχω τη ρύθμιση οθόνης στο 'αυτόματο' αλλά μου είναι σχεδόν αδύνατο να δω την οθόνη στον ήλιο ή στο φως (ακόμη και όταν πάω 'χειροκίνητα' στο φουλ. Μπορείτε σας παρακαλώ να μου προτείνετε ρυθμίσεις για να διορθώσω τα της φωτεινότητας;

Εάν μπορείτε επίσης να υποδείξετε κάποιο night/dark mode με τις ρυθμίσεις του για βραδινή λειτουργία.

Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη φταίει που δεν είναι AMOLED. Δυστυχώς.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι κάτοχοι παιδεύεστε σαν κι εμένα προσπαθώντας να διακρίνετε τα της οθόνης στον ήλιο; Δεν μπορούσα να το φανταστώ...

Λύσεις υπάρχουν τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο δικό μου δεν έχω τέτοιο πρόβλημα με την οθόνη, όταν έχει πολύ ήλιο, βγάζω την αυτόματη φωτεινότητα και είναι μια χαρά.

Έχω το default θέμα Poco Miui εννοείται.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι κάτοχοι παιδεύεστε σαν κι εμένα προσπαθώντας να διακρίνετε τα της οθόνης στον ήλιο; Δεν μπορούσα να το φανταστώ...
Λύσεις υπάρχουν τελικά;
Ναι μάλλον δεν κατάλαβα αυτό που είπες. Εγώ δεν παιδευομαι να δω την οθόνη κάτω από τον ήλιο, απλά είναι δύσκολο σχετικά.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, anadrasi said:

Δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι κάτοχοι παιδεύεστε σαν κι εμένα προσπαθώντας να διακρίνετε τα της οθόνης στον ήλιο; Δεν μπορούσα να το φανταστώ...

Λύσεις υπάρχουν τελικά;

Μήπως έχεις στις ρυθμίσεις στην προβολή εκεί που λέει περισσότερες επιλογές σκοτεινής λειτουργίας να είναι προσαρμοσμένη η ταπετσαρία στην σκοτεινή λειτουργία; Άν είναι τικαρισμένο αυτό και έχεις dark mode τότε σκουρένει και η ταπετσαρία..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ηρθε ενημέρωση 14.0.2.0 908 mb, με security patch Μαρτίου.

 

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ είμαι ακόμα με miui 13;

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Περάστε τις χειροκίνητα...!
 
Διαβάζω διάφορα θεματάκια σχετικά με αυτό οπότε προτιμώ να περιμένω απο το να μπλέξω. Γενικά όμως μιας και το ανέφερες ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση να μην έρθει το update. Διαφορετικά θα το ρισκάρω.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, cocous said:

Διαβάζω διάφορα θεματάκια σχετικά με αυτό οπότε προτιμώ να περιμένω απο το να μπλέξω. Γενικά όμως μιας και το ανέφερες ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει περίπτωση να μην έρθει το update. Διαφορετικά θα το ρισκάρω.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το αν  έρθει δεν έρθει δεν το γνωρίζω.

Αλλά κάνε τα updates χειροκίνητα και δεν θα υπάρξει κανένα θέμα! Και γω τα έκανα (με την σειρά) πανεύκολα και ησύχασα!

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Το αν  έρθει δεν έρθει δεν το γνωρίζω.
Αλλά κάνε τα updates χειροκίνητα και δεν θα υπάρξει κανένα θέμα! Και γω τα έκανα (με την σειρά) πανεύκολα και ησύχασα!
Υπάρχει πουθενά οδηγός για χειροκίνητη εγκατάσταση? Επίσης ποια ρομ πρέπει πχ να κατεβάσει κάποιος?

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δέν υπάρχει λόγος βιασύνης.. σε όλους θα έρθει


Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δέν υπάρχει λόγος βιασύνης.. σε όλους θα έρθει


Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, cocous said:

Υπάρχει πουθενά οδηγός για χειροκίνητη εγκατάσταση? Επίσης ποια ρομ πρέπει πχ να κατεβάσει κάποιος?

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Με ποία ρομ είσαι τώρα ;

4 ώρες πριν, Nikos_96 said:

Δέν υπάρχει λόγος βιασύνης.. σε όλους θα έρθει

Ελα όμως που δεν έρχεται. Και γιατί να περιμένει κάποιος τόσους μήνες, όταν η διαδικασία και η ρομ είναι official;

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Ελα όμως που δεν έρχεται. Και γιατί να περιμένει κάποιος τόσους μήνες, όταν η διαδικασία και η ρομ είναι official;
13.0.3936ba7dfe780fd41ca89ac4981794f74.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, cocous said:

13.0.3936ba7dfe780fd41ca89ac4981794f74.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Βάζεις με την σειρά την 13.0.4, μετά την 13.0.6, και μετά 14.0.1.0 

Μετά θα πάρει μόνο του την 14.0.2.0 την τελευταία.

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Από την αρχή που έχω πάρει το κινητό δεν αποθηκεύει σωστά τις πληροφορίες τοποθεσίας στις φωτογραφίες. Κάθε φωτογραφία που βγάζω μου τη δείχνει χιλιόμετρα μακριά από τη θέση που την έχω βγάλει. Έχω βάλει σωστά τις ρυθμίσεις πιστεύω (τις στέλνω). 

Στις ίδιες θέσεις, την ίδια ώρα, το παλιό μου κινητό (redmi 3s) αποθηκεύει σωστά τις πληροφορίες τοποθεσίας στις φωτογραφίες.

Υπάρχει κάποιος που έχει το ίδιο πρόβλημα ή τον έχει προβληματίσει αυτή η δυνατότητα;

 

 

Screenshot_2023-04-25-08-47-26-657_com.google.android.permissioncontroller.thumb.jpg.8a72111c02209c456946bc7f4bfb0ffa.jpgScreenshot_2023-04-25-08-46-29-479_com.android.camera.thumb.jpg.2159b3e4268f11bafb16f49e51596866.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...