Jump to content

Poco X3 Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eu ευρωπαϊκή έχεις οπότε για να μην περνάει η αναβάθμιση και να βγάζει σφάλμα ίσως είναι beta version.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει ακόμα η EU MIUI 14 (Android 13)... Αυτή που βρήκε ο φίλος είναι η Global (MI). Τελευταία EU είναι η 13.0.6.0 (android 12)e4bb35401d3847f9c387967645965d98.jpg

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

miui_VAYUEEAGlobal_V14.0.1.0.TJUEUXM_d2bc285a06_13.0.zip

Eu ήταν αλλιώς δεν θα του πρότεινα να την περάσει.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, chios said:

miui_VAYUEEAGlobal_V14.0.1.0.TJUEUXM_d2bc285a06_13.0.zip

Eu ήταν αλλιώς δεν θα του πρότεινα να την περάσει.

Μόλις την κατέβασα και πήγα να την περάσω, αλλά το τηλ την αγνοεί εντελώς.

Την επιλέγω και δεν κάνει τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να περάσω την eu 14 που δώσανε τα παιδιά παραπάνω και μου έβγαλε το παρακάτω μήνυμα 

Αδυναμία επαλήθευσης

Sorry flash to this stable version is not allowed 

iphone 1st gen - iphone 3gs - iphone 4 - iphone 4s

htc one x

letv x800 us

xiaomi mi 9t

Poco x3 pro

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα την ρομ που ποσταρε ο chios, εμένα την πέρασε δεν μπορώ να καταλάβω εσάς γιατί δεν πέρασε 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα την ρομ που ποσταρε ο chios, εμένα την πέρασε δεν μπορώ να καταλάβω εσάς γιατί δεν πέρασε 
Φίλε κάτι παίζει, μόλις τώρα δοκίμασα να την περάσω ξανά και την εγκατέστησε κανονικά, οπότε κάτι άλλαξε.

Ας δοκιμάσουν κι άλλοι να την περάσουν λοιπόν.

Ευχαριστώ πολύ chios! bf1d79aaebae09f84b33c92598822d1c.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, topmar said:

Φίλε κάτι παίζει, μόλις τώρα δοκίμασα να την περάσω ξανά και την εγκατέστησε κανονικά, οπότε κάτι άλλαξε.

Ας δοκιμάσουν κι άλλοι να την περάσουν λοιπόν.

Ευχαριστώ πολύ chios! bf1d79aaebae09f84b33c92598822d1c.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Για πες μας την διαδικασία, διότι σε εμένα δεν περνάει, και χωρίς κανένα μήνυμα για οτιδήποτε. Θέλει μήπως κάνα δικό της φάκελο να μπει;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, όταν την κατεβάσεις, βγάλτην από τον φάκελο "Download" και βάλτην εκτός φακέλων, χύμα στο γενικό φάκελο του συστήματος.

Από εκεί την βλέπει μόνο. Δοκίμασε το και πες μου.

Είναι η EU, έτσι ;01a9906cfd65049bdd9a4f167b038920.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, topmar said:

Καλημέρα, όταν την κατεβάσεις, βγάλτην από τον φάκελο "Download" και βάλτην εκτός φακέλων, χύμα στο γενικό φάκελο του συστήματος.

Από εκεί την βλέπει μόνο. Δοκίμασε το και πες μου.

Είναι η EU, έτσι ;01a9906cfd65049bdd9a4f167b038920.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Είναι αυτη:

Europe 14.0.1.0.TJUEUXM.

Μόλις πάω να την περάσω γραφεί για 2 δευτερόλεπτα ανάκτηση πληροφοριών και μετά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Μπορώ να περάσω το miui 14 σε μορφή zip στο κινητό χωρίς υπολογιστή? Και μετά να το βρει το κινητό στις ενημερώσεις, για να κάνω την ενημέρωση? Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mpomptefeli said:

Γεια σας. Μπορώ να περάσω το miui 14 σε μορφή zip στο κινητό χωρίς υπολογιστή? Και μετά να το βρει το κινητό στις ενημερώσεις, για να κάνω την ενημέρωση? Ευχαριστώ πολύ.

Ναι

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, topmar said:

Καλημέρα, όταν την κατεβάσεις, βγάλτην από τον φάκελο "Download" και βάλτην εκτός φακέλων, χύμα στο γενικό φάκελο του συστήματος.

Από εκεί την βλέπει μόνο. Δοκίμασε το και πες μου.

Είναι η EU, έτσι ;01a9906cfd65049bdd9a4f167b038920.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Προσπαθώ συνέχεια, αλλά μάταια. Γράφει ανάκτηση πληροφοριών για 2 δευτερόλεπτα, και μετά τίποτα.

Υπάρχει κάνας άλλος τρόπος ;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν έχει κατέβει σωστά το αρχείο, εγώ προτιμώ να το κατεβάζω στον υπολογιστή και μετά την περνάω στο κινητό, επίσης καλό είναι να γίνεται έλεγχος του MD5 αν συμφωνεί με το zip που κατέβασες, έχει προγραμματακι που ελέγχει το md5.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, chios said:

Μήπως δεν έχει κατέβει σωστά το αρχείο, εγώ προτιμώ να το κατεβάζω στον υπολογιστή και μετά την περνάω στο κινητό, επίσης καλό είναι να γίνεται έλεγχος του MD5 αν συμφωνεί με το zip που κατέβασες, έχει προγραμματακι που ελέγχει το md5.

Αυτο το αρχείο της ρομ (EU) που ανεβασατε εδώ κατέβασα και τίποτα...

Σε εμένα δεν βγάζει σφάλμα, απλά γραφεί απόκτηση στοιχειων 0% και μετά γράφει δεν υπάρχουν ενημερώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια επανεκκίνηση στο κινητό σου και δοκίμασε ξανά....

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Just now, topmar said:

Κάνε μια επανεκκίνηση στο κινητό σου και δοκίμασε ξανά....

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πολλές φορές το έκανα αλλά τα ίδια...

Διαβασα στο xda ότι  εαν η ρομ είναι stable beta μπορει μερικές φορές να μην την δέχεται το τηλ και απλά να περιμένεις το ota update.

32 minutes ago, chios said:

Μήπως δεν έχει κατέβει σωστά το αρχείο, εγώ προτιμώ να το κατεβάζω στον υπολογιστή και μετά την περνάω στο κινητό, επίσης καλό είναι να γίνεται έλεγχος του MD5 αν συμφωνεί με το zip που κατέβασες, έχει προγραμματακι που ελέγχει το md5.

Εβαλα μια εφαρμογή να ελέγξω το md5, και μου έβγαλε μήνυμα file hash not matched. Αυτό φταίει ;

Link to comment
Share on other sites

Αν σου γράφει ότι δεν ταιριάζει με το αρχικό που είναι εδώ https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/vayu/stable%20beta/V14.0.1.0.TJUEUXM/
Δεν έχει κατέβει σωστά η ρομ

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, chios said:

Αν σου γράφει ότι δεν ταιριάζει με το αρχικό που είναι εδώ https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/vayu/stable%20beta/V14.0.1.0.TJUEUXM/
Δεν έχει κατέβει σωστά η ρομ

Ελεγξα το md5  σε αυτήν εδώ και όλα οκ. Αλλά παω να την περάσω και τα ίδια...

Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ.

Link to comment
Share on other sites

Ελεγξα το md5  σε αυτήν εδώ και όλα οκ. Αλλά παω να την περάσω και τα ίδια...
Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ.
Έχεις αρκετό ελεύθερο αποθηκευτικό χώρο στη συσκευή;

Στάλθηκε από το 2107113SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, conan1 said:

Έχεις αρκετό ελεύθερο αποθηκευτικό χώρο στη συσκευή;

Στάλθηκε από το 2107113SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

80GB ελεύθερα.

Link to comment
Share on other sites

Λύστε μου μια απορία...
Στις πρόσφατες εφαρμογές μέχρι πρότινος έβγαζε μενού με εκκαθάριση, διαχείριση εφαρμογων κτλ...
Τώρα δε μου το βγάζει... Τι έκανα; έκλεισα κάτι; γιατί όσο κ αν έψαξα στα μενού δε βρήκα τίποτα... Screenshot_2023-03-01-13-25-31-383-edit_com.mi.android.globallauncher.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, fanisgauros said:

Λύστε μου μια απορία...
Στις πρόσφατες εφαρμογές μέχρι πρότινος έβγαζε μενού με εκκαθάριση, διαχείριση εφαρμογων κτλ...
Τώρα δε μου το βγάζει... Τι έκανα; έκλεισα κάτι; γιατί όσο κ αν έψαξα στα μενού δε βρήκα τίποτα... Screenshot_2023-03-01-13-25-31-383-edit_com.mi.android.globallauncher.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μόνο το κουμπί εκκαθάρισης εμφανίζεται. Οταν πατάς παρατεταμένα επάνω σε μια εφαρμογή, τότε βγάζει επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

Λύστε μου μια απορία...
Στις πρόσφατες εφαρμογές μέχρι πρότινος έβγαζε μενού με εκκαθάριση, διαχείριση εφαρμογων κτλ...
Τώρα δε μου το βγάζει... Τι έκανα; έκλεισα κάτι; γιατί όσο κ αν έψαξα στα μενού δε βρήκα τίποτα... Screenshot_2023-03-01-13-25-31-383-edit_com_mi.android.globallauncher.thumb.jpg.2f7743f222e9c7ef284bc7377718cdb2.jpg

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Settings->Home screen->Show suggestions πρέπει να είναι ενεργό968aabfd2d76d2d02f302bfe0a6d18c6.jpg

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...