Jump to content

Poco X3 Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

17 minutes ago, Shamrockk said:

Καλησπέρα. Χρησιμοποιεί κανείς τη θήκη της mobilfox, να μας πει εντυπώσεις. Αξίζει; 

Και μόνο από την τιμή που πουλιέται (για εμένα) δεν αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση έχετε?  Κάποιος ανέβασε εικόνα με 13.0.5! Εγώ ακόμα με την 0.1 ειμαι!! 

Επισης η Όπερα μου κάνει θέματα, σε πολλά σαητ δε σκρολαρει προς τα κάτω, μόνο όπως ανοίξει, πρεπει να το κάνεις ντεσκτοπ για να κατέβεις κάτω... Μόνο εγώ έχω αυτό το πρόβλημα?  Πάω σιγά σιγά Brave που είναι νορμάλ. 

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την 13.0.3.0 και δεν βγάζει update κανένα.

Επίσης, ο Opera δουλεύει τέλεια στο δικό μου.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 4/10/2022 at 1:58 ΜΜ, minast said:

Δεν έχουν όλα τα ακουστικά και όλα τα τηλέφωνα την ίδια διάταξη στο βύσμα.
Δες πχ τα δύο τελευταία σε αυτή την εικόνα:
main-qimg-9e4cabefdad7aa45894ec8206949f6b1

Εάν το τηλέφωνο και τα ακουστικά έχουν διαφορετική διάταξη, ακούς αλλά δεν λειτουργεί το μικρόφωνο.

Γεια σας. Το ζήτημα αυτό με τα ακουστικά πως το λύνω? Πρέπει να αγοράσω αντάπτορα μετατροπέα ακουστικών, για να με ακούν οι άλλοι όταν μιλάω με τα ακουστικά? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ενημέρωση για το κινητό αυτό.ddee429d5e7019e03ad89506a6c2b9dd.jpg

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, georgeavl3 said:

Επιτέλους ενημέρωση για το κινητό αυτό.ddee429d5e7019e03ad89506a6c2b9dd.jpg

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

Εμένα έδειξε σήμερα το πρωί την ενημέρωση, και μετά εξαφανίστηκε...

Link to comment
Share on other sites

Είναι Stable Beta ακόμα. Εμένα δεν μου πέρασε το αρχικό πακέτο που είχε κατεβάσει με τα 454ΜΒ (πάτησα δηλαδή να γίνει η επανεκκίνηση και μου έβγαλε σφάλμα) και μετά αναγκαστικά μου κατέβασε ολόκληρη τη ROM (3.1GB) και μου την πέρασε. Από τον Ιούλιο είχαμε να δούμε ενημέρωση.

Poco X3 Pro via Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, georgeavl3 said:

Είναι Stable Beta ακόμα. Εμένα δεν μου πέρασε το αρχικό πακέτο που είχε κατεβάσει με τα 454ΜΒ (πάτησα δηλαδή να γίνει η επανεκκίνηση και μου έβγαλε σφάλμα) και μετά αναγκαστικά μου κατέβασε ολόκληρη τη ROM (3.1GB) και μου την πέρασε. Από τον Ιούλιο είχαμε να δούμε ενημέρωση.

Poco X3 Pro via Tapatalk


 

Δλδ να περιμένουμε ;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Λέτε με την ενημέρωση να λυθούν τα προβλήματα που έχει το τηλέφωνο μου? 1) Πρόβλημα με τον αισθητήρα εγγύτητας. 2) Δεν μπορώ να λάβω αρχεία από άλλο κινητό με το Bluetooth.3) Ότι ακουστικό και να βάλω δεν με ακούν οι άλλοι. Μουσική κανονικά με τα ακουστικά.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ να περιμένουμε ;;
Ναι δυστυχώς.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Καλημέρα. Λέτε με την ενημέρωση να λυθούν τα προβλήματα που έχει το τηλέφωνο μου? 1) Πρόβλημα με τον αισθητήρα εγγύτητας. 2) Δεν μπορώ να λάβω αρχεία από άλλο κινητό με το Bluetooth.3) Ότι ακουστικό και να βάλω δεν με ακούν οι άλλοι. Μουσική κανονικά με τα ακουστικά.
Ελπίζω ότι έχεις δοκιμάσει την πλήρη επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2022 at 12:59 ΠΜ, mpomptefeli said:

Γεια σας. Το ζήτημα αυτό με τα ακουστικά πως το λύνω? Πρέπει να αγοράσω αντάπτορα μετατροπέα ακουστικών, για να με ακούν οι άλλοι όταν μιλάω με τα ακουστικά? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Ανάλογα με το κόστος των ακουστικών που έχεις ήδη, ίσως είναι προτιμότερο να πάρεις ένα νέο σετ που είναι συμβατό με τη συσκευή σου. Επίσης τα ασύρματα δουλεύουν με όλες τις συσκευές 😉

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, minast said:

Ανάλογα με το κόστος των ακουστικών που έχεις ήδη, ίσως είναι προτιμότερο να πάρεις ένα νέο σετ που είναι συμβατό με τη συσκευή σου. Επίσης τα ασύρματα δουλεύουν με όλες τις συσκευές 😉

Πέρασα την ενημέρωση 454 mb. Μήπως θα μου έλθει καινούρια στα 3.1 gb? Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, άμα σου περάστηκε η ενημέρωση δεν θα έρθει άλλη. Εμένα μου έβγαλε σφάλμα, για αυτό μου ξανακατεβασε ολόκληρο το firmware.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, georgeavl3 said:

Όχι, άμα σου περάστηκε η ενημέρωση δεν θα έρθει άλλη. Εμένα μου έβγαλε σφάλμα, για αυτό μου ξανακατεβασε ολόκληρο το firmware.

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

Μήπως έχει επιπλέον χαρακτηριστικά η 3.1 gb από την 454mb? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μια αναβάθμιση είναι πάντα δεκτή γιατι θεωρητικά βελτιώνει κάτι. Αυτή, τί μας προσφέρει; Πέρα από security patch όπως πάντα!

Κάπου διάβασα ότι έρχεται και το miui 14 το οποίο θα λάβει η συσκευή μας..

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη, απολύτως τίποτα. Όσο για το MIUI 14, καλώς να έρθει. Έχω διαβάσει ότι το κινητό μας θα την λάβει σίγουρα μαζί με Android 13.

Poco X3 Pro via Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ενημέρωση για το κινητό αυτό.ddee429d5e7019e03ad89506a6c2b9dd.jpg

Poco X3 Pro via Tapatalk


Ήρθε και στο δικό μου αυτή η ενημέρωση σήμερα, έγινε κανονικά, καμία διαφορά εννοείται.

Poco X3 Pro 6/128

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έδειξε σήμερα το πρωί την ενημέρωση, και μετά εξαφανίστηκε...
Το ίδιο κ έμενα χθες...

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια απορια.εχω δυο καρτες sim.την μια για τηλεφωνα κ την αλλη για data.οταν παιρνω τηλ ομως τα δεδομενα κοβονται. Πως γινεται να μην κοβονται τα δεδομενα;

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, kos3 said:

Παιδια μια απορια.εχω δυο καρτες sim.την μια για τηλεφωνα κ την αλλη για data.οταν παιρνω τηλ ομως τα δεδομενα κοβονται. Πως γινεται να μην κοβονται τα δεδομενα;

Εαν έχεις ενεργό το volte δεν θα κόβονται τα δεδομένα!

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, memostrikas said:

Εαν έχεις ενεργό το volte δεν θα κόβονται τα δεδομένα!

Η πρωτη sim ειναι cosmote κ ειναι κ για κλησεις με ενεργοποιημένο το volte.η δευτερη ειναι Vodafone μονο data, στην δευτερη δε βγαζει volte .μολις καλω απο την 1η τα data απο την 2η κοβονται

Link to comment
Share on other sites

Όταν γίνεται κλήση από τη μια sim η άλλη αποσυνδέεται. Γνωστό αυτό. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, kos3 said:

Η πρωτη sim ειναι cosmote κ ειναι κ για κλησεις με ενεργοποιημένο το volte.η δευτερη ειναι Vodafone μονο data, στην δευτερη δε βγαζει volte .μολις καλω απο την 1η τα data απο την 2η κοβονται

Ισως επειδή εκείνη την στιγμή το κινητό βρίσκεται σε λειτουργία κλήσης, και μιας και η 2η sim δεν βγάζει volte, αυτόματα κόβει τα δεδομένα, και τα κρατάει στην 1η sim. 

Εαν διαλέξεις και την 2η sim για κλήσεις (και ας μην την χρησιμοποιείς, αλλά με ενεργό το volte) δεν θα κόβονται.

Εσύ την ώρα που μιλάς χρειάζεσαι data? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...