Jump to content

Poco X3 Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, σε ευχαριστώ για την πληροφορία, μια ερώτηση μόνο, αυτό το καλώδιο θα υποστηρίζει το turbo charging που δίνει ο φορτιστής; Ρωτώ γιατί δοκιμάσαμε με καλώδιο Samsung που σε συνδυασμό με τον δικό του φορτιστή δίνει «εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση» στην συσκευή Samsung, όμως ο συνδυασμός του συγκεκριμένου καλωδίου με τον φορτιστή Xiaomi δεν έδωσε turbo charging.

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stavros_P said:

Καλημέρα, σε ευχαριστώ για την πληροφορία, μια ερώτηση μόνο, αυτό το καλώδιο θα υποστηρίζει το turbo charging που δίνει ο φορτιστής; Ρωτώ γιατί δοκιμάσαμε με καλώδιο Samsung που σε συνδυασμό με τον δικό του φορτιστή δίνει «εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση» στην συσκευή Samsung, όμως ο συνδυασμός του συγκεκριμένου καλωδίου με τον φορτιστή Xiaomi δεν έδωσε turbo charging.

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα ψάξεις για καλώδιο που να γράφει πως είναι συμβατό με qualcomm quick charge 3.0.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,μου ήρθε η 12.5.5.0 αναβάθμιση. Security patch: Ιανουάριος 2022 , 119 mb
Τώρα κατεβάζω κ εγώ...

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα, την κατέβασα, εγκαταστάθηκε, όλα καλά

POCO X3 Pro via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά... Patch 1/1/2022...
Περιμένουμε το μεγάλο update...

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Θα ψάξεις για καλώδιο που να γράφει πως είναι συμβατό με qualcomm quick charge 3.0.
Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία,
Δυστυχώς όμως από κει που ψάχναμε για καλώδιο τροφοδοσίας, τώρα ψάχνουμε για νέο κινητό μιας και το Poco εκλάπη...

Στάλθηκε από το SM-F916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, lokar said:

Καλημέρα ,μου ήρθε η 12.5.5.0 αναβάθμιση. Security patch: Ιανουάριος 2022 , 119 mb

Εμένα δεν έχει εμφανίσει τίποτα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Απο την καμερα ειστε ικανοποιημενοι? Εγω ειδικα απο το βιντεο εχω τρομερα παραπονα! Αρκετες φορες που παω να τραβιξω βιντεο θολωνει σαν να χανει το φοκους! Δεν το κανει παντα, αλλα οταν το κανει χαλαει ολο το βιντεο!

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, TIM-RANGER said:

Απο την καμερα ειστε ικανοποιημενοι? Εγω ειδικα απο το βιντεο εχω τρομερα παραπονα! Αρκετες φορες που παω να τραβιξω βιντεο θολωνει σαν να χανει το φοκους! Δεν το κανει παντα, αλλα οταν το κανει χαλαει ολο το βιντεο!

Απλά Gcam και τέλος!

 

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Απλά Gcam και τέλος!
 
Όσοι αναφέρετε την Gcam, να λέτε κι ότι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΙΝΤΕΟ αλλά ΜΟΝΟ για φωτογραφίες.... Μην την πατήσετε σαν εμένα που έχασα σημαντική στιγμή που ΔΕΝ την τράβηξε το βίντεο με αυτήν!

POCO X3 Pro via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, topmar said:

Όσοι αναφέρετε την Gcam, να λέτε κι ότι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΙΝΤΕΟ αλλά ΜΟΝΟ για φωτογραφίες.... Μην την πατήσετε σαν εμένα που έχασα σημαντική στιγμή που ΔΕΝ την τράβηξε το βίντεο με αυτήν!

POCO X3 Pro via Tapatalk
 

Εμένα μια χαρά τραβάει βίντεο. Ποτέ δεν είχα θέμα.

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχασα σημαντική στιγμή όπως έγραψα, κι όταν το ανέφερα για την εφαρμογή αυτή της Gcam, μου είπαν ότι είναι για φωτογραφίες μόνο... Εκ των υστέρων δηλαδή, την πάτησα... Δεν ξέρω ποια έκδοση είχες εσύ... Εγώ αυτή που έβγαζε μόνο ως συμβατή... 

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Just now, topmar said:

Εγώ έχασα σημαντική στιγμή όπως έγραψα, κι όταν το ανέφερα για την εφαρμογή αυτή της Gcam, μου είπαν ότι είναι για φωτογραφίες μόνο... Εκ των υστέρων δηλαδή, την πάτησα... Δεν ξέρω ποια έκδοση είχες εσύ... Εγώ αυτή που έβγαζε μόνο ως συμβατή... 

Εψαξα, δοκίμασα, κατέληξα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ATITHASOS2 said:

ποια εκδοση gcam και xml χρησιμοποιεις?

Αυτήν MGC_8.1.101 και εκεί κατέβασα και το xml

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ATITHASOS2 said:

σε ποιο xml κατεληξες?christian?

NaturalVibesT2Alpha0.3.3.xml

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, memostrikas said:

NaturalVibesT2Alpha0.3.3.xml

ναι,αυτο εννοω,christian λεγεται ο δημιουργος του,τωρα ετοιμαζει νεο το οποιο απο δειγματα φωτογραφιων που ειδα φαινεται πολυ δυνατο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ATITHASOS2 said:

ναι,αυτο εννοω,christian λεγεται ο δημιουργος του,τωρα ετοιμαζει νεο το οποιο απο δειγματα φωτογραφιων που ειδα φαινεται πολυ δυνατο.

A δεν ξέρω πως λέγεται ο δημιουργός του! Απλά το δοκίμασα και όλα ok.

Και που το βρίσκουμε το καινούργιο;

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, memostrikas said:

A δεν ξέρω πως λέγεται ο δημιουργός του! Απλά το δοκίμασα και όλα ok.

Και που το βρίσκουμε το καινούργιο;

θα πρεπει να κατεβασεις την εφαρμογη telegram,εκει θα γραφτεις στο group poco x3 pro photography.εχει παρα πολλα xmls καθως και gcams και δειγματα φωτο

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ATITHASOS2 said:

θα πρεπει να κατεβασεις την εφαρμογη telegram,εκει θα γραφτεις στο group poco x3 pro photography.εχει παρα πολλα xmls καθως και gcams και δειγματα φωτο

Εγώ τα κατέβασα από εδώ:https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/configs-bsg-01/

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, memostrikas said:

ναι,οκ,σωστα εκανες.απλα στο telegram εχει πολυ μεγαλη ποικιλια.δοκιμασε το και θα με θυμηθεις...

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, ATITHASOS2 said:

ναι,οκ,σωστα εκανες.απλα στο telegram εχει πολυ μεγαλη ποικιλια.δοκιμασε το και θα με θυμηθεις...

Ευχαριστώ πολυ!

Να ρωτήσω γιατί εμένα δεν έχει έρθει ακόμα αναβάθμιση; Εχει κολλήσει στην 12.5.4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...