Jump to content

Poco X3 Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εμένα σταμάτησε.

Edited by anna2
Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Είναι λογικό μονταρισμένο έκδοση απλού παιχνιδιού (bitlife) ενώ παίζει άψογα στο παλιό τηλέφωνο, να μου κρασσαρει στο X3 pro? Πολύ περίεργο...

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει κανένας σας θέματα με αποσυνδέσεις από το WiFi; αν ναι ξέρετε τι φταίει; και πως διωρθωνετε; 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Ίσως φταίει το router σου.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας, πηρα και εγώ το τηλέφωνο αλλά έχω ένα πρόβλημα στα μηνύματα δε φαίνονται τα ονόματα των επαφών αλλά μόνο τα νούμερα έχετε καμμιά ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει; μετέφερα όλα τα αρχεία από άλλο xiaomi redmi note 5,κάθε βοήθεια δεκτή ,ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gnomonas said:

καλημέρα σας, πηρα και εγώ το τηλέφωνο αλλά έχω ένα πρόβλημα στα μηνύματα δε φαίνονται τα ονόματα των επαφών αλλά μόνο τα νούμερα έχετε καμμιά ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει; μετέφερα όλα τα αρχεία από άλλο xiaomi redmi note 5,κάθε βοήθεια δεκτή ,ευχαριστώ πολύ 

Καλημέρα. Έχουν πρόθεμα +30 τα νούμερα στις επαφές;

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Antretng said:

Καλημέρα. Έχουν πρόθεμα +30 τα νούμερα 

Πράγματι διορθώθηκε σε αρκετές που πέρασα το +30 οχι όμως σε όλες που παρόλο που πέρασα το πρόθεμα εξακολουθεί να μην βγάζει το όνομα στα μηνύματα, επίσης ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε στο παλιό μου και στις εφαρμογές viber,messenger,μηνύματα κλπ έβγαζε στη γωνία τον αριθμό των αδιάβαστων μηνυμάτων τώρα απλά έχει ένα κυκλακι χωρίς αριθμό υπάρχει ρύθμιση γι'αυτό; 

Edited by gnomonas
Link to comment
Share on other sites

Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα να μου προτείνει κάποιος, ένα ποιοτικό tempered glass, με τρύπα για την front camera αλλά να μην έχει μαύρο περίγραμμα το τζαμάκι. Δηλαδή κάτι κλασικό.

Any help;

 

Link to comment
Share on other sites

Ο ανιψιος της κοπελας μου εβαλε κωδικο μαιλ δεν τον θυμαται και εκανε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων , ζηταει το κωδικο μαιλ και δεν το θυμαται. Σε παρομοιο προβλημα παλαιοτερα σε ενα αλλο κινητο ξαναπερασα απο πανω την ρομ μεσω υπολογιστη και ολα οκ. Παιζει εδω κατι τετοιο? και αν ναι καποιο λινκ με οδηγιες?

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει αυτό, και να έβαζες την ρομ ξανά πάλι θα ζητούσε εμαιλ, πρέπει να θυμηθεί τι είχε βάλει, αλλιώς με αποδείξεις αγοράς το πας στην αντιπροσωπεία να το ξεκλειδώσει.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει επιλογή "Ξέχασα τον κωδικό μου"; Μπορεί να επαναφέρει τον κωδικό του Gmail και από υπολογιστή, χρησιμοποιώντας αυτήν την επιλογή. Αν μιλάμε για Mi Account εκεί είναι αλλιώς τα πράγματα.

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Πράγματι διορθώθηκε σε αρκετές που πέρασα το +30 οχι όμως σε όλες που παρόλο που πέρασα το πρόθεμα εξακολουθεί να μην βγάζει το όνομα στα μηνύματα, επίσης ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε στο παλιό μου και στις εφαρμογές viber,messenger,μηνύματα κλπ έβγαζε στη γωνία τον αριθμό των αδιάβαστων μηνυμάτων τώρα απλά έχει ένα κυκλακι χωρίς αριθμό υπάρχει ρύθμιση γι'αυτό; 
Settings->Home screen->Notification badges

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 24/11/2021 at 8:24 ΠΜ, lkint said:

Settings->Home screen->Notification badges

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 

ευχαριστώ πολύ διορθώθηκαν όλα το μόνο που έχει μείνει είναι ότι παρ'όλο που βάζω στις επαφές το πρόθεμα +30 σε κάποιες φαίνονται τα ονόματα στα μηνύματα και σε κάποιες όχι γιατί;υπάρχει καμμιά ιδέα γι'αυτό;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ διορθώθηκαν όλα το μόνο που έχει μείνει είναι ότι παρ'όλο που βάζω στις επαφές το πρόθεμα +30 σε κάποιες φαίνονται τα ονόματα στα μηνύματα και σε κάποιες όχι γιατί;υπάρχει καμμιά ιδέα γι'αυτό;
1. Κάνε clear cache στην εφαρμογή Messages.
2. Κάνε συγχρονισμό στις επαφές στο Google. Δες πρώτα μήπως έχεις την ίδια επαφή δύο φορές και κράτα μόνο μια

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το MIUI 12.5.x? γιατί κάποιοι λένε ότι παθαίνει hard brick χωρίς λόγο σε μερικές συσκευές  και χαλάει το motherboard.

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν 3 μήνες με το δικό μου, τρέχει ήδη την 12.5.3 και κανένα πρόβλημα....

POCO X3 Pro via Tapatalk



Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν έχω κάποιο πρόβλημα με την 12.5.3. Ίσα ίσα, σταμάτησε και το ghost touch.

Στάλθηκε από το poco x3 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άρα παιδιά τέλος τα άκυρα touch. ; το έχω βάλει στο μάτι για παν ενδεχόμενο γιατί στην οικογένεια όλο χαλάνε οι συσκευές...😀

Edited by challenge143
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα έχει κάποιος εγκαταστήσεις κάποιο καταγραφικό κλήσης που να λειτουργήσει το συγκεκριμένο κινητό, ευχαριστώ.

Edited by ntilam
Link to comment
Share on other sites

On 30/11/2021 at 5:04 ΜΜ, ntilam said:

Καλησπέρα στην ομάδα έχει κάποιος εγκαταστήσεις κάποιο καταγραφικό κλήσης που να λειτουργήσει το συγκεκριμένο κινητό, ευχαριστώ.

Έχω βάλει το Cube ACR και δουλεύει μια χαρά. 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, tonikar said:

Έχω βάλει το Cube ACR και δουλεύει μια χαρά. 

Ήμουν σίγουρος ότι είχα δοκιμάσει παλιότερα το cube acr και δεν δούλευε,αλλά λέω ας ξαναπροσπάθησω και τσουπ όλα μια χαρά.εισαι ωραίος.thanks.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,

 Κάτοχος του εν λόγω κινητού εδώ και λίγο καιρό...

 Εχω το εξής πρόβλημα...Μερικές φορές όταν με καλουν ενώ ακούγεται ο ήχος κλήσης δεν εμφανίζεται η επιλογή για να απαντήσω ή να απορρίψω την κλήση...Μπορεί να περάσει και μισό λεπτό για να εμφανιστεί η επιλογή απάντησης της κλήσης..

Εχει τύχει σε κάποιον άλλο αυτό ??

G_KOR
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εμφανίστηκε η 12.5.4.0 RJUEUXM σταθερή 
Καλημέρα, εμφανίστηκε πριν από 5' και στο δικό μου, αλλά μέχρι να πατήσω το update, εξαφανίστηκε!! Το πήραν πίσω;;

POCO X3 Pro via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, topmar said:

Καλημέρα, εμφανίστηκε πριν από 5' και στο δικό μου, αλλά μέχρι να πατήσω το update, εξαφανίστηκε!! Το πήραν πίσω;; emoji848.png

POCO X3 Pro via Tapatalk

Θα το ξαναπάρεις, υπομονή λίγες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...