Jump to content

Poco X3 Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γίνεται στα στατιστικά της μπαταρίας να μου δείχνει από όταν βγήκε από τον φορτιστή τους χρόνους και όχι το τελευταίο 24ωρο;
Αν πιάσεις τη γραμμή που σου δείχνει το διάγραμμα μπορείς να τη μετακινήσεις για να δεις πιο συγκεκριμένα.

Δεν είμαι σίγουρος βέβαια αν είναι αυτό που ψάχνεις 2df0cd5de95535928fa0ead9a6000fdf.jpg

 

Από poco f3 με Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Αν πιάσεις τη γραμμή που σου δείχνει το διάγραμμα μπορείς να τη μετακινήσεις για να δεις πιο συγκεκριμένα.

Δεν είμαι σίγουρος βέβαια αν είναι αυτό που ψάχνεις 2df0cd5de95535928fa0ead9a6000fdf.jpg

 

Από poco f3 με Tapatalk

 

Δεν γίνεται. Μέχρι ένα 24ωρο πριν μετακινείτε

Link to comment
Share on other sites

Αν πατήσεις πάνω αριστερά το ερωτηματικό δίπλα στη λέξη "ενεργό", θα δεις πως γράφει "χρόνος από την τελευταία φόρτιση".

Αυτό που βλέπεις, είναι το διάγραμμα από την τελευταία φόρτιση.

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

dceb1328124569e3e6a967011387ca5e.jpg

Edited by conan1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Συγγνώμη αν έχει ερωτηθεί ξανά (ρωτάω για φίλο που ενδιαφέρεται), και καθώς δε μπορώ να κάνω αναζήτηση στο thread για λέξεις με 3 χαρακτήρες, το X3 Pro βλέπω στο gsmarena πως έχει market dependent NFC εδώ Ελλάδα τι κυκλοφορεί? έχει ή δεν έχει? (ή εξαρτάται το μαγαζί..?)

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει ερωτηθεί ξανά (ρωτάω για φίλο που ενδιαφέρεται), και καθώς δε μπορώ να κάνω αναζήτηση στο thread για λέξεις με 3 χαρακτήρες, το X3 Pro βλέπω στο gsmarena πως έχει market dependent NFC εδώ Ελλάδα τι κυκλοφορεί? έχει ή δεν έχει? (ή εξαρτάται το μαγαζί..?)

 

Έχει nfc κανονικά...

Δεν το έχω χρησιμοποιήσει βέβαια αλλά έχει...

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Έχει nfc κανονικά...

Δεν το έχω χρησιμοποιήσει βέβαια αλλά έχει...

 

 

ευχαριστώ!

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχει ερωτηθεί ξανά (ρωτάω για φίλο που ενδιαφέρεται), και καθώς δε μπορώ να κάνω αναζήτηση στο thread για λέξεις με 3 χαρακτήρες, το X3 Pro βλέπω στο gsmarena πως έχει market dependent NFC εδώ Ελλάδα τι κυκλοφορεί? έχει ή δεν έχει? (ή εξαρτάται το μαγαζί..?)

 

Τα global version έχουν κανονικά NFC είτε το πάρεις Ελλάδα είτε Κίνα (από banggood πήρα το δικό μου και έχει κανονικά). Στην Ινδία αν δεν κάνω λάθος έχουν εκδόσεις x3 pro με NFC και χωρίς NFC.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα και καλως σας βρήκα στο θέμα.κατοχος της συσκευής 2 μέρες προερχόμενος από rdn7. Το κινητό σε σχέσηε το rdn7 απλά οργώνει....αλλά ρε παιδιά εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι το 7 έβγαζε καλύτερες φωτο? Έχω κάνει κάτι λάθος στην κάμερα? Στην εξάλειψη τρεμουλου έχετε 50 η 60hz? Νομίζω κάνει καλύτερη εστίαση το 7 και λιγότερο θόρυβο .κατά τα λοιπά 2μερες με το κινητό είναι τούμπανο(για τα λεφτά του...)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα και καλως σας βρήκα στο θέμα.κατοχος της συσκευής 2 μέρες προερχόμενος από rdn7. Το κινητό σε σχέσηε το rdn7 απλά οργώνει....αλλά ρε παιδιά εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι το 7 έβγαζε καλύτερες φωτο? Έχω κάνει κάτι λάθος στην κάμερα? Στην εξάλειψη τρεμουλου έχετε 50 η 60hz? Νομίζω κάνει καλύτερη εστίαση το 7 και λιγότερο θόρυβο .κατά τα λοιπά 2μερες με το κινητό είναι τούμπανο(για τα λεφτά του...)

Το anti-flicker πρέπει να το έχεις στα 50Hz, μια και αυτή είναι η συχνότητα του ρεύματός μας.

Για τις φωτογραφίες δεν έχω άποψη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα... Για τις φωτογραφιες και εγω δεν μπορω να πω πολλα πραγματα γτ δεν ασχολουμαι αλλα πολλοι σε φορουμ και youtube λενε για την google camera, οτι αν την εγκαταστησεις θα δεις διαφορα... Ριξε μια ματια στο youtube σε μια σελιδα του ΧΜΝΝ... ειναι ωραιος ο τυπος...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Αν δεν σε ενδιαφερουν , επεκταση μνημης , ραδιο, συνδεση ακουστικων με 3.5 jack αλλα με 5G και amoled οθονη συν τα 100+ ευρω διαφορα τοτε f3.. μεχρι στιγμης με το X3 pro καταευχαριστημενος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Αν δεν σε ενδιαφερουν , επεκταση μνημης , ραδιο, συνδεση ακουστικων με 3.5 jack αλλα με 5G και amoled οθονη συν τα 100+ ευρω διαφορα τοτε f3.. μεχρι στιγμης με το X3 pro καταευχαριστημενος

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου το x3 pro παιρνει 2 σιμ και καρτα μνημης?Η παιρνει 1 καρτα σιμ και μια καρτα μνημης?

Link to comment
Share on other sites

στα ξαφνικα επαψε να δουλευει το μικροφωνο (για την ακριβεια τα μικροφωνα,γιατι εχει 2).εχει κανεις αντιστοιχη εμπειρια?Απογοητευση..το lg g3 το κρατησα 6 χρονια και δεν εκανε κιχ...δεν ξαναπαιρνω κινεζικο...
Link to comment
Share on other sites

στα ξαφνικα επαψε να δουλευει το μικροφωνο (για την ακριβεια τα μικροφωνα,γιατι εχει 2).εχει κανεις αντιστοιχη εμπειρια?Απογοητευση..το lg g3 το κρατησα 6 χρονια και δεν εκανε κιχ...δεν ξαναπαιρνω κινεζικο...
Μέσα από τα διαγνωστικά της συσκευής, τι σου δείχνει; (καμία δεκαριά πατήματα στην έκδοση kernel). Αν δουλεύει από εκεί, τότε κάτι άλλο είναι. Αν δε δουλεύει ούτε εκεί.... dcdc0db0b024bb4fa92ba92344567cb9.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μέσα από τα διαγνωστικά της συσκευής, τι σου δείχνει; (καμία δεκαριά πατήματα στην έκδοση kernel). Αν δουλεύει από εκεί, τότε κάτι άλλο είναι. Αν δε δουλεύει ούτε εκεί.... dcdc0db0b024bb4fa92ba92344567cb9.jpg

 

Στάλθηκε από το M2007J20CG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δυστυχως δεν δουλευει ουτε εκει,ουτε σε safe mode που δοκιμασα,κανω δοκιμες με την ηχογραφηση και τιποτα...το μονο που απομενει ειναι να σταλει πισω στο Bangood...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σκεφτόμουν την αγορά του συγκεκριμένου κινητού, σε έκδοση 6/128, για να αντικατασταθεί το υπάρχον Mi9 Lite 6/128 (ψάχνω κάποιο Xiaomi έως 200€).

 

Αξίζει η αλλαγή παιδιά; Έχει θύρα Jack 3.5" για ακουστικά και ράδιο;

 

Ξέρω ότι δεν έχει Amoled οθόνη, θα μου φανεί πολύ χάλια σε σχέση με το Mi9 Lite σε αυτό το κομμάτι;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες.

 

Έχω το ΧΙΑΟΜΙ Poco x3 pro ως "επαγγελματικη συσκευη"(δεύτερη, όχι παιχνιδάκια, μόνο κλήσεις, φωτογραφία, βίντεο και messengers, WhatsApp κτλ)

 

Θεματακια:

 

1.Random reboots.

 

2. GCAM + XML??

 

Ευχαριστώ

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Reboots δεν έχω.

Για Gcam δεν γνωρίζω καθώς δεν ασχολούμαι.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Θελω να το παρω μεταχειρισμενο για την γυναικα μου. Το βρισκω 140€ σε αγγελια 3 μηνων με εγγυηση σε αριστη κατασταση. Θα την καλυψει πληρως; Κανονικη χρηση οχι επαγγελματικη (mail, viber, zoom, messenger, κλήσεις, ιντερνετ, φωτο). Πριν ειχε μεχρι τωρα το zte nubia m2. Τι λετε;
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το έχει η γυναίκα μου. ακόμα και για παιχνίδια κάνει. Ένα review στο gsmarena θα σε πείσει κιόλας πιστεύω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Θελω να το παρω μεταχειρισμενο για την γυναικα μου. Το βρισκω 140€ σε αγγελια 3 μηνων με εγγυηση σε αριστη κατασταση. Θα την καλυψει πληρως; Κανονικη χρηση οχι επαγγελματικη (mail, viber, zoom, messenger, κλήσεις, ιντερνετ, φωτο). Πριν ειχε μεχρι τωρα το zte nubia m2. Τι λετε;

 

To PRO 140€????

Πάρτο χθες

 

Το.απλο.εχει τοσο

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα προσοχή στα μεταχειρισμένα κινητά.Το poco x3 pro παίζει ακόμα σε προσφορές στα 170€ από Κίνα.Στο κάτω κάτω και Ελλάδα μπορείς να το βρεις σε αρκετά χαμηλή τιμή.Κατα την άποψη μου δεν αξίζει να αγοράσεις μεταχειρισμένο κινητό από τη στιγμή που η διαφορά στην τιμή με το καινούργιο είναι είναι της τάξης των 40-50€.
Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα προσοχή στα μεταχειρισμένα κινητά.Το poco x3 pro παίζει ακόμα σε προσφορές στα 170€ από Κίνα.Στο κάτω κάτω και Ελλάδα μπορείς να το βρεις σε αρκετά χαμηλή τιμή.Κατα την άποψη μου δεν αξίζει να αγοράσεις μεταχειρισμένο κινητό από τη στιγμή που η διαφορά στην τιμή με το καινούργιο είναι είναι της τάξης των 40-50€.

 

Πολυ σωστα.....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα προσοχή στα μεταχειρισμένα κινητά.Το poco x3 pro παίζει ακόμα σε προσφορές στα 170€ από Κίνα.Στο κάτω κάτω και Ελλάδα μπορείς να το βρεις σε αρκετά χαμηλή τιμή.Κατα την άποψη μου δεν αξίζει να αγοράσεις μεταχειρισμένο κινητό από τη στιγμή που η διαφορά στην τιμή με το καινούργιο είναι είναι της τάξης των 40-50€.

 

Από την άλλη, λίγο μεταχειρισμένο με εγγύηση Infoquest ίσως είναι προτιμότερο για κάποιους από καινούργιο με εγγύηση Κίνας, λόγω του αυξημένου χρόνου που απαιτείται σε περίπτωση προβλήματος.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco X3 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...