Jump to content

Poco X3 Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν κρίνω από το όνομα είναι γυναίκα και νομίζω είναι φυσιολογικό να το βλέπει θηρίο. Το ξέρω επειδή αγόρασα το ίδιο κινητό στην δική μου σύζυγο lol
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από το όνομα είναι γυναίκα και νομίζω είναι φυσιολογικό να το βλέπει θηρίο. Το ξέρω επειδή αγόρασα το ίδιο κινητό στην δική μου σύζυγο lol

 

Κοίτα την υπογραφή μου:p

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Ωχ γράψε λάθος, δεν κοίταξα καν το προφίλ σου. Από το tapatalk μπαίνω και δεν δείχνει υπογραφές. Εγώ πάντως πήρα το Redmi Note 10 pro και το Poco είναι μεγαλύτερο και πιο βαρύ. Σε επιδόσεις βέβαια του βαράει στο κεφάλι του Note οπότε ναι και πάλι δικαιολογώ το θηρίο που είπες ;-)

 

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

 

Είδα σήμερα αυτήν https://www.lagonika.gr/prosfores/poco-x3-pro-8gb-256gb-2/ προσφορά και αρχίζω και το σκέφτομαι.

NFC έχει η συγκεκριμένη συσκευή γιατί έχω μπερδευτεί ;

 

ευχαριστώ.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

 

Είδα σήμερα αυτήν https://www.lagonika.gr/prosfores/poco-x3-pro-8gb-256gb-2/ προσφορά και αρχίζω και το σκέφτομαι.

NFC έχει η συγκεκριμένη συσκευή γιατί έχω μπερδευτεί ;

 

ευχαριστώ.

Ναι, έχει NFC.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

 

 

 

Είδα σήμερα αυτήν https://www.lagonika.gr/prosfores/poco-x3-pro-8gb-256gb-2/ προσφορά και αρχίζω και το σκέφτομαι.

 

NFC έχει η συγκεκριμένη συσκευή γιατί έχω μπερδευτεί ;

 

 

 

ευχαριστώ.

Έχει ναι

 

Poco x3 pro μεTapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

έχει πάρει κανείς tempered full face από Ελλάδα και αν ναι από που ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε εικόνα για τι SOT μιλάμε τελικά;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις.

Δεν το έχω πάει στο μηδέν ακόμα αλλά πολογιζω 8+ ώρες στα 120hz, και ίσως να πιάνει 10ωρο στα 60hz.

 

 

Poco x3 pro μεTapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

εχοντας δει στο youtube δεκαδες βιντεο με review της καμερας και συγκριση με αλλα κινητα(επι τω πλειστων με redmi note 10 pro,f3,mi 11 lite) διαπιστωνω οτι το κινητο βγαζει μια χαρα φωτος,πολυ καλες θα τις χαρακτηριζα.δεν ξερω για ποιο λογο εχουν κανει τοσο ντορο καποιοι για 48mp κακες φωτος..Εδω και στο LG g3 που εχω με 12mp καμερα οι φωτος ειναι μια χαρα,βεβαια εχει και OIS,δεν ξερω αν αυτο κανει την διαφορα σε σχεση με το POCO που δεν εχει.το δικο μου το περιμενω να παραλαβω απο Bangood ωστε να διατυπωσω και εγω την δικη μου αποψη.
Link to comment
Share on other sites

Flex moment. POCO X3 Pro 8/256 - ArrowOS στα 90hz. 36 ώρες σύνολο, 24 ώρες standby, 12 ώρες SOT. Βάλτε AOSP να ηρεμήσετε.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Άσε ξενέρωσα

317 ώρες αναμονή για unlock

Σίγουρα θα το έχω δώσει !!!

2 βδομάδες είναι. Βάλε ειδοποίηση για εκείνη τη μέρα, βάλτο στο συρτάρι και παίξε με κάτι άλλο. Αυτό έκανα κι εγώ τη μια βδομάδα που περίμενα.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έχω το τηλέφωνο 6gb/128 μία εβδομάδα τώρα και μπορώ να πω ότι είναι κτήνος. Ειλικρινά τα είχα υποτίμησει πολύ τα Xiaomi σαν Samsungνακιας που ήμουν. Πλέον όμως βλέπω ότι δεν του λείπει τίποτα παρά μόνο μία Amoled οθόνη και πιο πολύ για εξωτερικούς χώρους.

Μια απορία έχω όμως. Τα παράθυρα ειδοποιήσεων του Facebook πως γίνεται να μην τα δείχνει κομμένα?

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά κτήνος δε το λες

 

Αλλά για τα χρήματα που ζητάει είναι άψογο

Μια χαρά κτήνος είναι. Σε απόδοση πετάει. Τώρα αν λες για μέτρια κάμερα 5g και Amoled πάω πάσο. Αν και η κάμερα ικανοποιητική είναι. Αλλά σε επιδόσεις εφαρμογές multitasking ταχύτητα είναι άψογο. Προσωπικά τα κινητά τα τεντώνω και το συγκεκριμένο δεν έχει μουλαρώσει πουθενά. Βέβαια κάποιες φορές το νοιώθω λιγάκι ζεστούτσικο αλλά οκ. Και στους κολλημένους με τα benchmark τα βγάζει εις πέρας. 580.000 Antutu πχ.

 

Edit: Τώρα που βλέπω οτι με καλύπτουν τα συγκεκριμένα κινητά διότι πραγματικά είμαι αρκετά απαιτητικός θα γλιτώσω αρκετά χρήματα. Τέλος τα χιλιαρικάκια για τις Galaxy συσκευές. Πολύ υπερτιμημένες.

Το πήρα δοκιμαστικά ώστε να δω λειτουργίες συνδεσιμότητα κτλ σύμφωνα με τα δικά μου κριτήρια και με έχει καλύψει σχεδόν παντού. Οπότε στην επόμενη συσκευή πάμε για ναυαρχίδα της εταιρείας χωρίς δεύτερη σκέψη και με μισή τιμή απο την προαναφερόμενη πιο πάνω που είχα αδυναμία.

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω καθόλου πολυ δυνατό το κινητό

Θεωρώ ότι έχει περιθώρια βελτίωσης όμως . Το βλέπω τώρα που πήγα το mi11 lite 5g. Tο οποίο έχει χειρότερο θεωρητικά επεξεργαστή αλλά τα πάει αισθητά πιο καλά . Έχει βέβαια 8 ραμ και όχι 6. Αλλά θεωρώ ότι είναι θέμα λογισμικού

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω καθόλου πολυ δυνατό το κινητό

 

Θεωρώ ότι έχει περιθώρια βελτίωσης όμως . Το βλέπω τώρα που πήγα το mi11 lite 5g. Tο οποίο έχει χειρότερο θεωρητικά επεξεργαστή αλλά τα πάει αισθητά πιο καλά . Έχει βέβαια 8 ραμ και όχι 6. Αλλά θεωρώ ότι είναι θέμα λογισμικού

Σίγουρα παίζει ρόλο πιο πολύ το optimization της κάθε Rom παρά η ποσότητα της Ram. Εννοείται σε σύγκριση 6gb με 8gb. Στα 4gb θα σου έλεγα μπορεί αλλά και πάλι το θεωρώ υπερβολή.Εδώ κάποιοι σε PC και δεν έχουν 8gb. Πόσο μάλλον σε ένα κινητό τηλέφωνο. Εννοείται όμως ότι στην αντοχή του χρόνου θα χρειαστεί, αλλά θα χάνει σε δύναμη αφού τα cpu gpu εξελίσσονται με τρελό ρυθμό. Και τώρα θα μπει και στο παιχνίδι η AMD όπως όλα δείχνουν με νέα gpu.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco X3 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...