Jump to content

Redmi Note 10 / Pro


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά άσχετο - σχετικό...
Στον dialer που έχει το κινητό μας , της google δηλαδή , δεν υπάρχει καμία δυνατότητα να δούμε το ιστορικό κλήσεων μιας επαφής;;;;
Εμφανίζει στα πρόσφατα την τελευταία κλήση μόνο...
Τι ωραία που ήταν τα προηγούμενα χρόνια ο dialer της miui και έβλεπες ιστορικό χρόνων πίσω στην ίδια συσκευή! Αφήστε για την δυνατότητα ηχογράφησης κλήσης που αν δεν κάνω λάθος μετά το Android 10 απαγορεύτηκε...
Δεν μπορώ να ξαναβρώ το mi8 που ήταν τηλεφωναρα!
Το ίδιο και το mi mix 3 ...
Επιασα τα 40 και κατάντησα boomer μου φαίνεται!

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πατάς πάνω στην επαφή και ανοίγουν τρεις επιλογές από κάτω. Η δεξιά λέει ιστορικό. Το πατάς και βλέπεις όλο το ιστορικό αυτής της επαφής.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το 10pro αγορασμενο από Γερμανό. Τελικά στο MIUI 13 θα πάμε ποτέ;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πατάς πάνω στην επαφή και ανοίγουν τρεις επιλογές από κάτω. Η δεξιά λέει ιστορικό. Το πατάς και βλέπεις όλο το ιστορικό αυτής της επαφής.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk


Που ακριβώς είναι αυτή η επιλογή γιατί και εγώ δεν μπορώ να τη βρω.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, freddaras said:

Που ακριβώς είναι αυτή η επιλογή γιατί και εγώ δεν μπορώ να τη βρω.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

κλήση τηλεφώνου, πρόσφατα,πατάς την επαφή που θες, βλέπεις το ιστορικό....

στο miui, στο 10 pro, κυκλοφορεί ήδη το 13.0.3 κ ήρθε σε μερικούς το 13.0.8

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς είναι αυτή η επιλογή γιατί και εγώ δεν μπορώ να τη βρω.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πατάς το εικονίδιο του τηλεφώνου., μετά κάτω που λέει πρόσφατα και μετά την επαφή που θέλεις. Εμφανίζει 3 επιλογές από κάτω. Δεξιά λέει "ιστορία"... Πατάς εκεί και σου εμφανίζει τις κλήσεις στη συγκεκριμένη επαφή. c972dd5556faf72badf9bbc7f9b26ce0.jpg48080e0752f42d51ff551f63516a9c83.jpg
Link to comment
Share on other sites

note10pro

τις τελευταιες δυο μερες εχει τα εξης σφαλματα: επανεκκινηση μόνο του, κολλαει σε παιχνιδια κ βιντεο στο tiktok, αποσυνδεεται απο telegram/viber

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, χρόνια πολλά ,Χριστός Ανέστη!

Όλοι έχουμε ψιλοπροβληματάκια με το 10pro και πιστεύω ότι αυτό οφείλεται στο απαράδεκτο λογισμικό της χιαομι.

Πιστεύω προσωπικά, ότι ποτέ δεν θα λυθούν τα οποιαδήποτε προβλήματα, όσες ενημερώσεις και αν βγούν....

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και Χρόνια Πολλά, 

το μοντέλο 5G (redmi note 10), αγορασμένο από Ελλάδα (κατάστημα Γερμανό), έχει NFC ?

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Thou_Bou said:

Γεια σας και Χρόνια Πολλά, 

το μοντέλο 5G (redmi note 10), αγορασμένο από Ελλάδα (κατάστημα Γερμανό), έχει NFC ?

Ναι.Εχει κανονικα

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, nikaki71 said:

Ναι.Εχει κανονικα

ευχαριστώ πολύ γ την άμεση απάντηση. χάθηκε να είχε και 2 σιμ με κάρτα μνήμης ταυτόχρονα...

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

με την 13.0.8 , έχει φάει το κινητό,3 κοληματα χοντρά.....κ ενώ ήμουν στο ίντερνετ απλώς..... την τελευταία φορά, πάγωσε η οθόνη για 10 λεπτά.... δέκα μήνες που το έχω, δεν είχε συμβεί ποτέ πριν αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Ήθελα να ρωτήσω ρε παιδιά τι γίνεται με την 13.0.8

Ήμουν έτοιμος να αγοράσω το κινητό αλλά διαβάζοντας σχόλια πολλοί λένε (όπως και ο φίλος από πάνω) ότι παγώνει το κινητό,στο ίντερνετ, σε κλήση...Το λογισμικό τους είναι......Θα διορθωθεί με νέα ενημέρωση? ξέρουμε τπτ?

Αν θέλω μπορώ να μην το ενημερώσω με την 13.0.8?

Τι προτείνεται να το αγοράσω?

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα δεν έχει παρουσιάσει κάποιο θέμα  σε εμένα. 

Βέβαια μετά την ενημέρωση σε android 12 είχα κάνει επαναφορά και στήσιμο από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους,

επειδη θελω να βαλω στο note 10 pro και 2η καρτα-επαγγελματικο αριθμο, υπαρχει η δυνανοτητα του αποκλεισμου της καρτας αυτης (χωρις να την αφαιρω) ωστε να μη δεχομαι μηνυματα και κλησεις στις μη εργασιμες ωρες; Χωρις φυσικα να επηρεαστει η βασικη 1η καρτα που ειναι προσωπικη.

Ευχαριστω.

Edited by silvertaur
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη! Η κόρη μου έχει το pro εδώ και 6 μήνες και δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα ούτε αυτό που λένε με τον αισθητήρα εγγύτητας. Πήρα και τη γυναίκα μου το ίδιο Όλα καλά μέχρι τώρα αυτό όμως που βλέπω είναι ότι ενώ μου έχει έρθει αναβάθμιση για την13άρα το κουφό που βλέπω είναι ότι ενώ φτάνει το download σου 90% μετά σταματάει και με ξαναγυρίζει από την αρχή.... Έχει τύχει σε κανέναν σας αυτό;

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, silvertaur said:

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους,

επειδη θελω να βαλω στο note 10 pro και 2η καρτα-επαγγελματικο αριθμο, υπαρχει η δυνανοτητα του αποκλεισμου της καρτας αυτης (χωρις να την αφαιρω) ωστε να μη δεχομαι μηνυματα και κλησεις στις μη εργασιμες ωρες; Χωρις φυσικα να επηρεαστει η βασικη 1η καρτα που ειναι προσωπικη.

Ευχαριστω.

διαλέγεις τη σιμ,την απενεργοποιεί άμεσα.....σε 5 δευτερόλεπτα....κ στις δύο κάρτες γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, bdros said:

διαλέγεις τη σιμ,την απενεργοποιεί άμεσα.....σε 5 δευτερόλεπτα....κ στις δύο κάρτες γίνεται.

Εγώ είμαι με. 12.5.7 και αντροιντ 11. Όλα πάνε μπάλα. Μου έχει έρθει 13 αλλά δεν μου την κατεβάζει μου φτάνει μέχρι το 80% και σταματάει και πάλι μου βγάζει ειδοποίηση ότι έχει έρθει. Αλλά με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα δεν την κατεβάζω καθόλου αν δεν διορθωθεί. Φαίνεται να είναι γεμάτο bugs από τη στιγμή που δεν κατεβαίνει καν

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση; Προχθές ανακάλυψα πως για κάποιον λόγο δεν γουστάρει να παίξει το hey google. Παλιά έπαιζε κανονικά στο κινητό... Έχω κάνει αναβάθμιση στην MIUI 13 εδώ και κάνα μήνα, και το ανακάλυψα προχθές... Τσέκαρα τις ρυθμίσεις, η υπηρεσία είναι ενεργή, έκανα ξανά train το Google στην φωνή μου, αλλά όσο και να του φωνάζω σαν χαζός HEY GOOGLE, δεν λογάει το μαμήδι!

Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

On 18/4/2022 at 10:22 ΜΜ, bdros said:

ήρθε αναβάθμιση, η 13.0.8

η μια χειροτερη απο την αλλη

On 19/4/2022 at 9:43 ΜΜ, VASKIR said:

Ρε παιδιά άσχετο - σχετικό...
Στον dialer που έχει το κινητό μας , της google δηλαδή , δεν υπάρχει καμία δυνατότητα να δούμε το ιστορικό κλήσεων μιας επαφής;;;;
Εμφανίζει στα πρόσφατα την τελευταία κλήση μόνο...
Τι ωραία που ήταν τα προηγούμενα χρόνια ο dialer της miui και έβλεπες ιστορικό χρόνων πίσω στην ίδια συσκευή! Αφήστε για την δυνατότητα ηχογράφησης κλήσης που αν δεν κάνω λάθος μετά το Android 10 απαγορεύτηκε...
Δεν μπορώ να ξαναβρώ το mi8 που ήταν τηλεφωναρα!
Το ίδιο και το mi mix 3 ...
Επιασα τα 40 και κατάντησα boomer μου φαίνεται!

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

εχει ιστορικο...πατα πανω στημ επαφη και θα το δεις...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...