Jump to content

Redmi Note 10 / Pro


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 minutes ago, akilleas said:

Μου είπε ότι ενώ συνέδεε τα ακουστικά δεν έπαιζε μουσική.

Πάτησε μετά απεγκατάσταση και παραδόξως βγήκε. Και δεν υπάρχει και στο μενού "Απεγκατεστημένες εφαρμογές" που είδα ότι έχει.

Κανονικά ως εφαρμογή συστήματος δεν θα έπρεπε να βγαίνει, αλλά τα κατάφερε και δεν υπάρχει πουθενά μέσα στο κινητό.

Πολύ ενδιαφέρον αυτό!

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, akilleas said:

Μου είπε ότι ενώ συνέδεε τα ακουστικά δεν έπαιζε μουσική.

Πάτησε μετά απεγκατάσταση και παραδόξως βγήκε. Και δεν υπάρχει και στο μενού "Απεγκατεστημένες εφαρμογές" που είδα ότι έχει.

Κανονικά ως εφαρμογή συστήματος δεν θα έπρεπε να βγαίνει, αλλά τα κατάφερε και δεν υπάρχει πουθενά μέσα στο κινητό.

Μήπως την έχει κρύψει καταλάθος;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το γνωρίζω. Λέω να το αποφύγω όμως ή τουλάχιστον να μείνει ως τελευταία λύση 
https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-fm-radio/miui-fm-radio-9-7-0-2-release/
Πέρασε το από εδώ

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα, αλλά και στο poco μού επιτρέπει να κάνω απεγκατασταση το ραδιόφωνο. 

Με αφορμή το προηγούμενο ποστ του φίλου είπα να το ψάξω. 

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να περάσω αρχεία (σαν αντιγραφή επικόλληση) από το κινητό σε usb stick (type c φλασακι) και μου λέει ότι η μνήμη του κινητού είναι γεμάτη. Το ίδιο μου λέει και σε καρτα μνήμης που βάζω στην υποδοχή του κινητού. Έκανα restart στο κινητό και φορματ και το στικακι και την καρτα μνήμης αλλα τίποτα. Επίσης ούτε με το καλώδιο κατάφερα να περάσω αρχεία στον υπολογιστή μου. Έχει αντιμετωπίσει κάνεις κάτι τέτοιο; 

Θέλω το avatar μου πίσω...
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, chios said:

Αυτή την πέρασα χθες και δεν είναι εξαρχής τουλάχιστον απλό FM ραδιόφωνο. Τα βγάζει όλα στα κινέζικα και δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς είναι.

 

Σε λίγο που θα τον βρω ξανά από κοντά θα δοκιμάσω μια αλλη έκδοση που βρήκα στο Apkmirror και δεν έχει στο σήμα της κινέζικα γράμματα όπως επίσης έχει και διαφορετικό αριθμό version, που μοιάζει με αυτόν που έχει το δικό μου ραδιόφωνο...

 

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-fm-radio/miui-fm-radio-1-0-495-release/

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σας.... 

Θέλω να πάρω το redmi note 10 pro την έκδοση 6/128 για την κόρη μου. 

Πρέπει να προσέξω κάτι ?? Αυτά που γράφουν eu είναι εντάξει ??? 

Η αγορά θα γίνει από best price γύρω στα 210€

Ευχαριστώ προκαταβολικά !! 

Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2022 at 9:24 ΠΜ, polhs said:

Καλημέρα σας.... 

Θέλω να πάρω το redmi note 10 pro την έκδοση 6/128 για την κόρη μου. 

Πρέπει να προσέξω κάτι ?? Αυτά που γράφουν eu είναι εντάξει ??? 

Η αγορά θα γίνει από best price γύρω στα 210€

Ευχαριστώ προκαταβολικά !! 

Καλημέρα.παρτο άφοβα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

σε λίγες μέρες θα είμαι και εγώ κάτοχος ενός Redmi Note 10 (έχω το 7 και σε λίγες μέρες μου έρχεται το 10)

 

οπότε θα τα λέμε μάλλον εδώ 😀

καλώς σας βρήκα

 

Υ.Γ.: 1 πράγμα που σίγουρα θα μου κακοφανεί είναι ότι σε όλα πλέον μετά το 7 λόγο νομοθεσίας δεν έχουν την ηχογράφηση και την είχα συνηθίσει και με βόλευε πολύ 😒

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, freemind11 said:

καλησπέρα,

σε λίγες μέρες θα είμαι και εγώ κάτοχος ενός Redmi Note 10 (έχω το 7 και σε λίγες μέρες μου έρχεται το 10)

 

οπότε θα τα λέμε μάλλον εδώ 😀

καλώς σας βρήκα

 

Υ.Γ.: 1 πράγμα που σίγουρα θα μου κακοφανεί είναι ότι σε όλα πλέον μετά το 7 λόγο νομοθεσίας δεν έχουν την ηχογράφηση και την είχα συνηθίσει και με βόλευε πολύ 😒

Στο δικό μου note 10 pro παίζει άριστα και το cube acr και η ηχογράφηση στο true phone που έχω βάλει....οπότε δεν θα σου λήψεις... είχα και εγώ το note 7 και τώρα το έχει η γυναίκα μου.... κλάσεις ανώτερο το pro σε ολα

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, monster1971 said:

Στο δικό μου note 10 pro παίζει άριστα και το cube acr και η ηχογράφηση στο true phone που έχω βάλει....οπότε δεν θα σου λήψεις... είχα και εγώ το note 7 και τώρα το έχει η γυναίκα μου.... κλάσεις ανώτερο το pro σε ολα

Καλημέρα.... 

Έχω μπερδευτεί με το NFC ,  έχουν τελικά όλες οι εκδόσεις του 10 pro  η όχι ?? 

Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, polhs said:

Καλημέρα.... 

Έχω μπερδευτεί με το NFC ,  έχουν τελικά όλες οι εκδόσεις του 10 pro  η όχι ?? 

Ευχαριστώ 

Δεν ξέρω για εκδόσεις το δικό μου global έχει....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, έχω το xiaomi redmi note το 10 pro, χθες μου έβγαλε να κάνω απεγκατασταση την εφαρμογή θέματα επειδή είναι επιβλαβής για το κινητό, έψαξα στο κινητό την βρήκα αλλά δεν μπορω να την επαναφέρω πάλι, ξέρει κανείς τι μπορεί να κάνω; 

Link to comment
Share on other sites

On 14/8/2022 at 12:42 ΜΜ, Tomas92 said:

Καλημέρα σας, έχω το xiaomi redmi note το 10 pro, χθες μου έβγαλε να κάνω απεγκατασταση την εφαρμογή θέματα επειδή είναι επιβλαβής για το κινητό, έψαξα στο κινητό την βρήκα αλλά δεν μπορω να την επαναφέρω πάλι, ξέρει κανείς τι μπορεί να κάνω; 

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-theme-app/miui-theme-app-2-1-0-3-global-release/

Το εγκαθιστας σαν κανονικη εφαρμογη,ειναι απο τον επισημο ιστοτοπο της Xiaomi

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Για πιο 5g μιλάς;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά τελικά αξίζει να κανω την αναβάθμιση σε 13 η εχει πολλά προβλήματα?
Κάνε την.
Έχεις τίποτε περίεργες εφαρμογές ή απαιτήσεις που δεν δουλεύουν σε android 12?
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά το κινητό σε θέμα μπαταρίας (ξαναλέω το προσέχω με αργή φόρτιση κτλ) είναι κυριολεκτικά βράχος. Είμαι εκτός της πόλης μου, Θεσσαλονίκη αυτήν την περίοδο για διάφορους λόγους (είναι η πρώτη φορά που το κάνω γρήγορη φόρτιση by the way) και το κινητό ουσιαστικά κρατάει όλη μέρα με συνεχώς 4g internet (έχω απεριόριστο δεν έχω πρόσβαση σε WiFi) κλήσεις κτλ. Και όχι τίποτα άλλο το φορτίζεις για μισή ωρίτσα μόνο όταν πχ πέσει στο 70% και είσαι κομπλέ και πάλι. Απίστευτη συσκευή και στο θέμα αυτό. Έρχεται επιδότηση σε λίγο και δεν ξέρω με τι να το αλλάξω. Αλήθεια. Τρελό πακέτο που τα έχει ΟΛΑ. Για μένα ακόμη και η κάμερα με gcam είναι κομπλέ.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, conan1 said:

Κάνε την.
Έχεις τίποτε περίεργες εφαρμογές ή απαιτήσεις που δεν δουλεύουν σε android 12?

Δεν νομίζω αν και δεν γνωρίζω τι δεν δουλεύει στην 13 οπότε ..

Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2022 at 9:24 ΠΜ, polhs said:

Καλημέρα σας.... 

Θέλω να πάρω το redmi note 10 pro την έκδοση 6/128 για την κόρη μου. 

Πρέπει να προσέξω κάτι ?? Αυτά που γράφουν eu είναι εντάξει ??? 

Η αγορά θα γίνει από best price γύρω στα 210€

Ευχαριστώ προκαταβολικά !! 

Εχει δοσεις το best price;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, dragon11 said:

Εχει δοσεις το best price;

Ανάλογα το κατάστημα. Τα πιο πολλά όχι, ή αν υποστηρίζουν δόσεις, είναι εντοκες.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η τελευταία ενημέρωση λογισμικού, αλλά ήμουν στο νησί και δεν είχα wifi, οπότε και εξαφανίστηκε... 😂

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...