Jump to content

Redmi Note 10 / Pro


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 ώρες πριν, monster1971 said:

Εγώ είμαι με. 12.5.7 και αντροιντ 11. Όλα πάνε μπάλα. Μου έχει έρθει 13 αλλά δεν μου την κατεβάζει μου φτάνει μέχρι το 80% και σταματάει και πάλι μου βγάζει ειδοποίηση ότι έχει έρθει. Αλλά με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα δεν την κατεβάζω καθόλου αν δεν διορθωθεί. Φαίνεται να είναι γεμάτο bugs από τη στιγμή που δεν κατεβαίνει καν

Κατσε εκει που εισαι...

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Αυτα διαβάζω και δεν θα την κάνω μέχρι να δούμε τι θα γινει.θα μείνω με 12.5.7https://gr.gizchina.com/2022/05/04/miui-13-provlimatiko-to-update-gia-6-xiaomi-syskeyes/

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, fotios81 said:

Ούτε πάλι φτιάξανε dark mode

Αυτή είναι απροβληματιστη;Γιατί με την 12.5.7 δεν παρατήρησα κάποιο θέμα και το σκίζω όλη μέρα και φοβάμαι να παω σε νεότερη...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, monster1971 said:

Αυτή είναι απροβληματιστη;Γιατί με την 12.5.7 δεν παρατήρησα κάποιο θέμα και το σκίζω όλη μέρα και φοβάμαι να παω σε νεότερη...

Δεν άλλαξε κάτι.ασφαλειας είναι.τα προβλήματα παραμένουν

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fotios81 said:

Δεν άλλαξε κάτι.ασφαλειας είναι.τα προβλήματα παραμένουν

Οκ.Ευχαριστω.Θα μείνω εδώ που είμαι και βλέπουμε.

 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με την 12.5.6 και μου λέει συνέχεια ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις. Γνωρίζει κάνεις τον λόγο;

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nobody4 said:

Είμαι με την 12.5.6 και μου λέει συνέχεια ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις. Γνωρίζει κάνεις τον λόγο;

Μείνε εκεί που είσαι φίλε ✌️😃

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά; Δοκιμάζεις την 13 και αν δεν σου αρέσει, πάς πίσω. Υπάρχει τρόπος. Αλλά πρέπει να σβήσουν όλα από τη συσκευή. 

Επειδή δουλεύω και το note 10 pro και το mi 11 lite 5G, δεν έχω κάποιο σοβαρό θέμα. Ολα δουλεύουν για τη χρήση που κάνω.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, conan1 said:

Γιατί ρε παιδιά; Δοκιμάζεις την 13 και αν δεν σου αρέσει, πάς πίσω. Υπάρχει τρόπος. Αλλά πρέπει να σβήσουν όλα από τη συσκευή. 

Επειδή δουλεύω και το note 10 pro και το mi 11 lite 5G, δεν έχω κάποιο σοβαρό θέμα. Ολα δουλεύουν για τη χρήση που κάνω.

Εμενα δε δουλεύει σωστά.και το χειρότερο είναι που σε ειδοποίηση ξεκλειδώνει μόνο του.μιλαμε για θεμα ασφαλείας.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δε δουλεύει σωστά.και το χειρότερο είναι που σε ειδοποίηση ξεκλειδώνει μόνο του.μιλαμε για θεμα ασφαλείας.
Πως ξεκλειδώνει με μια ειδοποίηση;
Την εμφανίζει και μετά σβήνει η οθόνη. Δεν ξεκλειδώνει. Μήπως έχεις nova launcher?
Τι άλλα θέματα έχεις;
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, conan1 said:

Πως ξεκλειδώνει με μια ειδοποίηση; emoji848.png
Την εμφανίζει και μετά σβήνει η οθόνη. Δεν ξεκλειδώνει. Μήπως έχεις nova launcher?
Τι άλλα θέματα έχεις;

Έρχεται ειδοποιηση πχ flashscore και αντι να ανοίξει οθόνη κλειδώματος ανοίγει κατευθείαν αρχική οθόνη.αυτο ειναι σοβαρό για μένα

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται ειδοποιηση πχ flashscore και αντι να ανοίξει οθόνη κλειδώματος ανοίγει κατευθείαν αρχική οθόνη.αυτο ειναι σοβαρό για μένα
Κάτι έχει γίνει στο δικό σου.
Εμένα έρχονται όλες οι ειδοποιήσεις αλλά δεν ξεκλειδώνει. Τις δείχνει στην οθόνη κλειδώματος.
Στο κάνει σε όλες τις ειδοποιήσεις;
Έχεις nova launcher?
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, conan1 said:

Κάτι έχει γίνει στο δικό σου.
Εμένα έρχονται όλες οι ειδοποιήσεις αλλά δεν ξεκλειδώνει. Τις δείχνει στην οθόνη κλειδώματος.
Στο κάνει σε όλες τις ειδοποιήσεις;
Έχεις nova launcher?

Launcher συστήματος έχω.σε οποια να είναι μπορεί να το ξεκλειδώσει.παντελως κουλό.

Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2022 at 12:22 ΠΜ, harrisxan said:

Να κάνω μια ερώτηση; Προχθές ανακάλυψα πως για κάποιον λόγο δεν γουστάρει να παίξει το hey google. Παλιά έπαιζε κανονικά στο κινητό... Έχω κάνει αναβάθμιση στην MIUI 13 εδώ και κάνα μήνα, και το ανακάλυψα προχθές... Τσέκαρα τις ρυθμίσεις, η υπηρεσία είναι ενεργή, έκανα ξανά train το Google στην φωνή μου, αλλά όσο και να του φωνάζω σαν χαζός HEY GOOGLE, δεν λογάει το μαμήδι!

Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;

Κάποιος; Κανείς δεν το έχει το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο κουλό που παρατήρησα, είναι ότι με καλούν φίλοι και ενώ τους είχα αποθηκευμένους, δεν μου βγάζει όνομα καλούντος. Και μετά κάθομαι και τους κάνω προσθήκη νέας επαφής..

Ορισμένες επαφές μου, έχουν διαγραφεί ως δια μαγείας. Μάλλον η επόμενη συσκευή μου, δεν θα είναι χιαομι...

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο κουλό που παρατήρησα, είναι ότι με καλούν φίλοι και ενώ τους είχα αποθηκευμένους, δεν μου βγάζει όνομα καλούντος. Και μετά κάθομαι και τους κάνω προσθήκη νέας επαφής..
Ορισμένες επαφές μου, έχουν διαγραφεί ως δια μαγείας. Μάλλον η επόμενη συσκευή μου, δεν θα είναι χιαομι...
Σε αυτό δε νομίζω να φταίει η συσκευή.
Τις επαφές τις έχεις συγχρονισμενες με τη Google?
Έχει αναφερθεί σε άλλο θέμα, σε άσχετη συσκευή το ίδιο. Κάτι τότε είχε γίνει με τη Google. Δεν το θυμάμαι που το είχα διαβάσει.
Πάντως αν έχεις τέτοια τρελά θέματα, η πέρνα τη rom ξανά από πάνω, η κάνε επαναφορά.
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, conan1 said:

Σε αυτό δε νομίζω να φταίει η συσκευή.
Τις επαφές τις έχεις συγχρονισμενες με τη Google?
Έχει αναφερθεί σε άλλο θέμα, σε άσχετη συσκευή το ίδιο. Κάτι τότε είχε γίνει με τη Google. Δεν το θυμάμαι που το είχα διαβάσει.
Πάντως αν έχεις τέτοια τρελά θέματα, η πέρνα τη rom ξανά από πάνω, η κάνε επαναφορά.

Με τον λογαριασμό μου Google τις συγχρονίζω.

Πριν λίγο ήρθε ενημέρωση 13.0.9  security patch Απριλίου είναι...

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, rigas8279 said:

Εάν δεν κάνουμε την αναβάθμιση σε 13 ,security patch παίρνουμε?

Όχι.οι 2 τελευταίες ήταν security

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...