Jump to content

Redmi Note 10 / Pro


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ δεν έχω σκοπό να δώσω άλλο χρόνο στο τηλέφωνο χάνοντας κλήσεις ειδοποιήσεις mail , με τόν proxy είχα μικρό θέμα και το πάλευα με τις ειδοποιήσεις όχι, πέρασα σε Α52S και όταν ξεπεράσει η εταιρεία τις παιδικές ασθένειες επιστρέφω

Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Το στόμιο θα βγάλω αν το πάρω. Να είστε καλά. Θα κοιτάξω για κάτι άλλο. Εγώ θέλω να δουλεύει απρόσκοπτα out of the box.  Να σκεφτείτε ότι έχω ένα παλιό Samsung J5 2017 και δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μαζί του από την ημέρα που το πήρα. Απλά δουλεύει. Ε . Κάτι τέτοιο θέλω να αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό με το proximity sensor έχει πολύ πλάκα (not). Τους πρώτους μήνες λειτουργούσε μια χαρά... Εδώ και δύο βδομάδες δεν θέλει να λειτουργήσει. Κάθε φορά που μιλάω στο τηλέφωνο, μετά ανακαλύπτω διάφορα που έχουν γίνει με το αυτί μου. Άλλες φορές μπαίνει σε διάφορα μενού εφαρμογών, άλλες παίρνει screenshot την κλήση... Μερικές φορές φυσικά βάζει την κλήση στο mute που είναι και το χειρότερο από όλα!

Το κινητό είναι ακόμα σε εγγύηση, αλλά έχω μπλέξει με πολύ κακό μαγαζί και δεν μπορώ να μείνω χωρίς κινητό κάνα δυο βδομάδες μέχρι να το φτιάξουν / αντικαταστήσουν από την info-quest... 

Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2022 at 12:54 ΠΜ, freddaras said:

Η μπαταρία στα 60Hz σου βγάζει δύο μέρες χαλαρά.. Είναι πολύ δυνατή γενικώς.. Οθόνη απίστευτη, κάμερα ειδικά την μέρα πολύ δυνατή, βραδινές και σελφι με gcam ανεβαίνουν level.. Το έχω μισό χρόνο περίπου και δεν έχω σκοπό να το αλλάξω. Παραμένει γρήγορο πάντα σύμφωνα με τις δικές μου ανάγκες και είναι ένα πακέτο που τα έχει κυριολεκτικά όλα όταν λέμε όλα εννοούμε όλα . Δυνατά stereo ηχεία ράδιο, υπέρυθρες, κάρτα μνήμης, ραδιόφωνο, Jack, usb on the go κτλ. Δεν ξέρω πραγματικά τι άλλο να ζητήσει κανείς.. Ίσως η τελευταία κυριολεκτικά συσκευή που μας τα δίνει όλα. Στα συν βάζουμε και την αναβάθμιση που θα έρθει σε λίγο καιρό..

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ποια Gcam χρησιμοποιείς;

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, harrisxan said:

Εμένα αυτό με το proximity sensor έχει πολύ πλάκα (not). Τους πρώτους μήνες λειτουργούσε μια χαρά... Εδώ και δύο βδομάδες δεν θέλει να λειτουργήσει. Κάθε φορά που μιλάω στο τηλέφωνο, μετά ανακαλύπτω διάφορα που έχουν γίνει με το αυτί μου. Άλλες φορές μπαίνει σε διάφορα μενού εφαρμογών, άλλες παίρνει screenshot την κλήση... Μερικές φορές φυσικά βάζει την κλήση στο mute που είναι και το χειρότερο από όλα!

Το κινητό είναι ακόμα σε εγγύηση, αλλά έχω μπλέξει με πολύ κακό μαγαζί και δεν μπορώ να μείνω χωρίς κινητό κάνα δυο βδομάδες μέχρι να το φτιάξουν / αντικαταστήσουν από την info-quest... 

Γι αυτο προσεχουμε παντα απο ποιο μαγαζι αγοραζουμε κινητο....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει αλλαγή στο τηλέφωνο για το θέμα με τον sensora από κανένα μαγαζί 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

στο μοντέλο 5G, έχει κάνει κάποιος επιτυχώς το κόλπο που κολλώντας το τσιπ της σιμ2 επάνω σε κάρτα μνημης, έχει ταυτόχρονα 2σιμ + κάρτα μνημης;

Αν κάποιος επέλεγε τώρα κάποια έκδοση του μοντέλου, καλύτερα κάποιο με οθόνη amoled ή όχι; επίσης, τα επόμενα 2-3 χρόνια, το 5g προβλέπεται ν επεκτείνεται και να είναι αξιοποιήσιμο εντός Ελλάδας?

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

On 13/1/2022 at 7:07 ΜΜ, sotosok said:

Εγώ δεν έχω σκοπό να δώσω άλλο χρόνο στο τηλέφωνο χάνοντας κλήσεις ειδοποιήσεις mail , με τόν proxy είχα μικρό θέμα και το πάλευα με τις ειδοποιήσεις όχι, πέρασα σε Α52S και όταν ξεπεράσει η εταιρεία τις παιδικές ασθένειες επιστρέφω

Σε μενα μια χαρα δουλευουν ολα..τι να πω

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, giorgos365 said:

Σε μενα μια χαρα δουλευουν ολα..τι να πω

 

Kι εμενα ολα καλα απο την αρχη.Κανενα προβλημα,ουτε με Proximity sensors,ουτε τιποτα....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, fotios81 said:

Και κλασικά ούτε λόγος για AOD

Και ουτε προκειται να το φτιαξουν ποτέ.....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, nikaki71 said:

Και ουτε προκειται να το φτιαξουν ποτέ.....

Δηλαδη τόσο δύσκολο είναι πια; Όλοι όσοι έχουν το κινητό είναι το μόνο που ζητάνε. Σε όλα τα άλλα είναι πλήρες. Η Xiaomi μας "γράφει" επιδεικτικά 😁

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nnoutas said:

Δηλαδη τόσο δύσκολο είναι πια; Όλοι όσοι έχουν το κινητό είναι το μόνο που ζητάνε. Σε όλα τα άλλα είναι πλήρες. Η Xiaomi μας "γράφει" επιδεικτικά 😁

είχα μια ελπίδα για τον λόγο ότι στο note 8t της γυναίκας μου της φτιάξανε με αναβάθμιση που πήρε από γκρι σε διάφανο πάνελ ειδοποιήσεων.που έλεγαν ότι επηρεάζει την απόδοση κλπ.και λέω θα άκουσαν την γκρίνια από αναφορές.ελπιζουμε μήπως ακούσουν και τις δικές μας γκρίνιες

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Nnoutas said:

Δηλαδη τόσο δύσκολο είναι πια; Όλοι όσοι έχουν το κινητό είναι το μόνο που ζητάνε. Σε όλα τα άλλα είναι πλήρες. Η Xiaomi μας "γράφει" επιδεικτικά 😁

Το κουλό ειναι οτι διαφοροι στο Youtube ,ανεβαζουν βιντeακια με φτιαγμενη την εν λογω ρυθμιση στο απεριοριστο!Ειναι βεβαια Ινδικά μοντέλα αλλά εμεις στο πηγαδι κ@τουρήσαμε με τα EU?

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikaki71 said:

Το κουλό ειναι οτι διαφοροι στο Youtube ,ανεβαζουν βιντeακια με φτιαγμενη την εν λογω ρυθμιση στο απεριοριστο!Ειναι βεβαια Ινδικά μοντέλα αλλά εμεις στο πηγαδι κ@τουρήσαμε με τα EU?

Πρέπει να έχουν custom rom

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είχε πρόβλημα που δεν μπορούσε να ορίσει ήχο κλήσης mp3 από τις ρυθμίσεις ήχων; Μάλλον το έφτιαξαν. Ήρθε ενημέρωση σε redmi note 10s 81dc25be017ee40ce3774f7c91899ae8.jpg

Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, conan1 said:

Ποιος είχε πρόβλημα που δεν μπορούσε να ορίσει ήχο κλήσης mp3 από τις ρυθμίσεις ήχων; Μάλλον το έφτιαξαν. Ήρθε ενημέρωση σε redmi note 10s 81dc25be017ee40ce3774f7c91899ae8.jpg

Στάλθηκε από το M2101K7BNY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και για το Xiaomi 11 Lite NE υπάρχει αναφορά για επίλυση του θέματος με αντίστοιχη ενημέρωση.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Bayern4 said:

Ήρθε σε κάποιον miui13/Android 12?

 

Είναι στα πρώτα το 10 pro αλλά άγνωστο πότε θα έρθει

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Bayern4 said:

Ήρθε σε κάποιον miui13/Android 12?

 

Aφου τωρα ηρθε η 12.5.7 υπολογιζε σε κανενα 2μηνο απο τωρα...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Βγήκαν  και μάλλον είναι pilot

Redmi Note 10 – Global Stable V13.0.3.0.SKGMIXM

Redmi Note 10 Pro – Global Stable V13.0.2.0.SKFMIXM

Edited by Bayern4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...