Jump to content

Redmi Note 10 / Pro


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και πάλι δεν διορθώθηκε το aod.

 

Ναι το πρώτο που έτρεξα να δω.Απαραδεκτοι.επρεπε να είναι επιλογή μας.καντε αναφορές μπας κ ξυπνήσουν

Link to comment
Share on other sites

παιδια η συσκευη με διπλο ταμπ στην οθονη κλειδωνει ?

σορυ αν ειναι χαζη η ερωτηση αλλα δεν μπορω να το πετυχω με τιποτα

Link to comment
Share on other sites

παιδια η συσκευη με διπλο ταμπ στην οθονη κλειδωνει ?

σορυ αν ειναι χαζη η ερωτηση αλλα δεν μπορω να το πετυχω με τιποτα

 

Δεν κλειδώνει με διπλό.αλλα έχει widget για να κλειδώνει.βολευει

Link to comment
Share on other sites

παιδια η συσκευη με διπλο ταμπ στην οθονη κλειδωνει ?

σορυ αν ειναι χαζη η ερωτηση αλλα δεν μπορω να το πετυχω με τιποτα

 

Με διπλό ταπ ανοίγει. Για κλείσιμο πρέπει να ρυθμίσεις κάποια άλλη συντόμευση (πχ παρατεταμένο πάτημα πλήκτρου).

Link to comment
Share on other sites

Με διπλό ταπ ανοίγει. Για κλείσιμο πρέπει να ρυθμίσεις κάποια άλλη συντόμευση (πχ παρατεταμένο πάτημα πλήκτρου).

ναι αλλα αυτο με τα gestures δε γινεται νομιζω ....

ποοοοο αντε να λειτουργησει σωστα ο nova για μενα τιποτα σαν και αυτον :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εύκολος και ασφαλής τρόπος να περάσουμε στη συσκευή τα super wallpapers;

 

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για κλειδωμα εκανα τελικα την δουλεια μου με εφαρμογη απο το playstore :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένος και με την κάμερα βγάζει πάρα πολύ καλές φωτός. να ρωτήσω λίγο κάτι εδώ; την 108 megapixel κάμερα που την χρησιμοποιείται; είναι καλύτερη για λεπτομέρεια; για μακρινότερα τοπία; για πείτε μου λίγο εδώ

 

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To Redmi Note 10 pro δεν εχει OIS.

Εδώ ούτε EIS βλέπω να έχει. Αληθεύει;

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_10_pro-10662.php

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ούτε EIS βλέπω να έχει. Αληθεύει;

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_10_pro-10662.php

 

Δυστυχως,δεν εχει ουτε Electronic Image Stabization κατα την βιντεοσκοπηση,οπως εχει το Poco Χ3...

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Η διαφορά απο το Pro δεν καταλαβα ποια θα ειναι...Το 5G λογω dimensity?

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μα και η δικιά μου συσκευή που είναι πιο παλιά έχει EIS και να μην έχει το Note 10 pro! Κουφά πράγματα...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Για το 10pro :

Ούτε εμένα λειτουργούν οι χειρονομιες στον Nova prime.

Προσωπικά αν και δεν έχει σταθεροποιητή, νομίζω ότι η στοκ κάμερα είναι καλύτερη.

 

Ένα άλλο πρόβλημα που έχω, είναι ότι τον συνομιλητή μου τον ακούνε και οι άλλοι... Δεν ξέρω τι συμβαίνει με το ηχείο. Πρέπει να το χαμηλώσω πολύ , αλλά μετά δεν ακούω τίποτα.

Edited by diamantis_69
Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μικροφωνίζει το ηχείο σας; εμένα ότι λέει ο συνομιλητής μου τον ακούνε και οι άλλοι. Έχει πάρει δύο ενημερώσεις και δεν έχει λυθεί το πρόβλημα..
Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να διορθώνεται. Λογικά υπάρχει διαρροή ήχου από το πάνω στερεοφωνικό ηχείο.

 

Το ιδιο μου κανει κι εμενα στο Χ3!!

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μικροφωνίζει το ηχείο σας; εμένα ότι λέει ο συνομιλητής μου τον ακούνε και οι άλλοι. Έχει πάρει δύο ενημερώσεις και δεν έχει λυθεί το πρόβλημα..

 

Και το θέμα είναι αν το χαμηλώσεις τέρμα μετά δεν ακούς εσύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Προσπαθώ να συνδέσω την συσκευή με ένα ηχείο Bluetooth που έχω (Sony srs - xb10) και δεν το βλέπει καν (εννοείται ότι το ηχείο είναι ανοικτό). Στο Lumia 950 XL, συνδέεται κανονικά. Τι μπορεί να παίζει; (μην βαράτε, είμαι άσχετος με το Android)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Προσπαθώ να συνδέσω την συσκευή με ένα ηχείο Bluetooth που έχω (Sony srs - xb10) και δεν το βλέπει καν (εννοείται ότι το ηχείο είναι ανοικτό). Στο Lumia 950 XL, συνδέεται κανονικά. Τι μπορεί να παίζει; (μην βαράτε, είμαι άσχετος με το Android)

Το Bluetooth δεν ξέρω τι ρόλο μπορεί να παίζει με το λειτουργικό. Πάντως εγώ συνδέομαι άνετα με ηχείο Bluetooth της JBL με τη συσκευή μου.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η έκδοση του Bluetooth της συσκευής. Το έβαλες να είναι ορατό;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το Bluetooth δεν ξέρω τι ρόλο μπορεί να παίζει με το λειτουργικό. Πάντως εγώ συνδέομαι άνετα με ηχείο Bluetooth της JBL με τη συσκευή μου.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η έκδοση του Bluetooth της συσκευής. Το έβαλες να είναι ορατό;

Νομιζω πως είναι ορατό το τηλέφωνο την στιγμή που βλέπει το MI band και το Android TV box που έχω. Το να μην συνδέεται ένα κινητό με παλιό πρωτόκολλο bt με μια συσκευή με νεότερο, το καταλαβαίνω. Το αντίθετο όμως;

Link to comment
Share on other sites

Το Bluetooth δεν ξέρω τι ρόλο μπορεί να παίζει με το λειτουργικό. Πάντως εγώ συνδέομαι άνετα με ηχείο Bluetooth της JBL με τη συσκευή μου.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η έκδοση του Bluetooth της συσκευής. Το έβαλες να είναι ορατό;

Problem solved. Πάτησα παρατεταμένα το κουμπί για το bt του ηχείου και το βρήκε αμέσως. Θα τρελαθούμε τελείως, βρεεεε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 10 / Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...