Jump to content

Redmi Note 10 / Pro


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nαι,την διαβαζει κανονικά...

οκ,ευχαριστώ πολύ!!!

Πολλά bugs πάντως....πολλές εφαρμογές δυσλειτουργούν και με το smartwatch υπάρχει θέμα ειδοποιήσεων. Πρέπει να δώσουν ενημέρωση ουσιώδη του λογισμικού, μπας και λυθούν ορισμένα σφάλματα. Είδομεν...

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

οκ,ευχαριστώ πολύ!!!

Πολλά bugs πάντως....πολλές εφαρμογές δυσλειτουργούν και με το smartwatch υπάρχει θέμα ειδοποιήσεων. Πρέπει να δώσουν ενημέρωση ουσιώδη του λογισμικού, μπας και λυθούν ορισμένα σφάλματα. Είδομεν...

 

Ειδικά για τις ειδοποιήσεις στο smartwatch, επιβεβαίωσε ότι έχεις απενεργοποιήσει ρυθμίσεις χαμηλής κατανάλωσης και έχεις βάλει αυτόματη εκκίνηση για τις εφαρμογές που σε ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά για τις ειδοποιήσεις στο smartwatch, επιβεβαίωσε ότι έχεις απενεργοποιήσει ρυθμίσεις χαμηλής κατανάλωσης και έχεις βάλει αυτόματη εκκίνηση για τις εφαρμογές που σε ενδιαφέρει.

για πες μου πως τα κάνω; τα βήματα ρυθμίσεων εννοώ...ευχαριστω

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος γιατί μου ζητάει συνέχεια αποδοχές σε εφαρμογές που είδη τις έχω δώσει.ειναι γενικό θέμα του miu η έχει θέμα το κινητό μου
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με ειδοποιήσεις στο messenger; Περίπου μία βδομάδα το έχω και προσπαθώ μάταια να εμφανίσω την φυσαλίδα ειδοποίησης (συνεφακι) .
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!! Έχει κανένας θέμα με το power button όταν μπαίνει το τηλέφωνο σε deep sleep; Ενώ όλα λειτουργούν κανονικά, όταν αφήσεις το τηλέφωνο 5 λεπτά, χωρίς να το χρησιμοποιείς, δεν λειτουργεί το κουμπί για να ενεργοποιήσει το τηλέφωνο. Ένας φίλος το πήρε από Γερμανό και έχει απογοητευτεί.

 

Ευχαριστώ

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!! Έχει κανένας θέμα με το power button όταν μπαίνει το τηλέφωνο σε deep sleep; Ενώ όλα λειτουργούν κανονικά, όταν αφήσεις το τηλέφωνο 5 λεπτά, χωρίς να το χρησιμοποιείς, δεν λειτουργεί το κουμπί για να ενεργοποιήσει το τηλέφωνο. Ένας φίλος το πήρε από Γερμανό και έχει απογοητευτεί.

Ευχαριστώ

 

Σε Redmi Note 10 δεν έχω παρατηρήσει τέτοιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

 

Σ αυτό το review, στο 3ο λεπτό το αναφέρει

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με ειδοποιήσεις στο messenger; Περίπου μία βδομάδα το έχω και προσπαθώ μάταια να εμφανίσω την φυσαλίδα ειδοποίησης (συνεφακι) .

 

ρυθμίσεις -> (γράψε στην αναζήτηση ) ειδοποιήσεις -> ειδοποιήσεις εφαρμογών -> messenger κάνε τα όλα ενεργά και ειδικά στο "άλλες", ενεργοποίησε το "αναδυόμενες ειδοποιήσεις".

 

τελικά δεν πέτυχε, το δοκίμασα στο δικό μου αλλά δεν.

Edited by Thou_Bou

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!! Έχει κανένας θέμα με το power button όταν μπαίνει το τηλέφωνο σε deep sleep; Ενώ όλα λειτουργούν κανονικά, όταν αφήσεις το τηλέφωνο 5 λεπτά, χωρίς να το χρησιμοποιείς, δεν λειτουργεί το κουμπί για να ενεργοποιήσει το τηλέφωνο. Ένας φίλος το πήρε από Γερμανό και έχει απογοητευτεί.

 

Ευχαριστώ

νομιζω οτι ειναι θεμα διενεξης με το always on display.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα όλη μέρα μου έρχεται ειδοποίηση για ενημέρωση στην 120.15 και όταν πάω να την κάνω μου βγάζει πως δεν υπάρχει ενημέρωση!

Γιατί συμβαίνει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Εδω https://www.chinamobilemag.de/test/redmi-note-10.html ο γερμανος εχει κανει πολυ καλη δουλεια.Εχει σχεδον 200 φωτο απο το note 10.Εχει την ιδια σκηνη σε 12mp,16mp,zoom και ευρεια ληψη. Επισης εχει και ορισμενες σε μακρο και πορτραιτο.Εδω υπαρχουν σε πληρη αναλυση https://photos.google.com/share/AF1QipONSt8NwLm3aN4dUehYFckt87kcZ9M79aEaneOeZ9gDrk6uRMp1L11D3uaI2D2bBQ?key=TmJud1ZYZkRKYXhjc0hDZERvTmNPMW5XTUlhQTBR.

Εχω δυο αποριες.Τα 16mp τα παιρνει απο τη ληψη σε 48mp με καποιο προγραμμα επεξεργασιας;Το μεγεθος των ληψεων 12mp ειναι 4mb.Στο δικο μου το Α3 ειναι 7-8mb.Εχουν συμπιεστει η σ'αυτο το μεγεθος τις βγαζει το κινητο;Παντως στα 16mp οι φωτο δειχνιυν ποιο φυσικες.

Link to comment
Share on other sites

Μου εξαφανιστηκε η επιλογή για βελτιστοποίηση miu που είχα μέσα στις επιλογές για προγραμματιστές.εκανα επανεκκίνηση αλλά τιποτα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....Το πήρα στη γυναίκα μου, αλλά το πρόβλημα με την ένταση του ηχείου κατά τη συνομιλία είναι πολύ έντονο. Ακούω τον συνομιλητή από την άλλη άκρη του διαμερίσματος, ακόμα και αν χαμηλώσει την ένταση από το κουμπί. Έχει βρεθεί καμία λύση ή έχουν αναφέρει κάτι για επίλυση σε μελλοντική αναβάθμιση του λογισμικού;
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ειναι θεμα διενεξης με το always on display.

 

Αρα προτείνεις να αφαιρέσει το AOD;

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....Το πήρα στη γυναίκα μου, αλλά το πρόβλημα με την ένταση του ηχείου κατά τη συνομιλία είναι πολύ έντονο. Ακούω τον συνομιλητή από την άλλη άκρη του διαμερίσματος, ακόμα και αν χαμηλώσει την ένταση από το κουμπί. Έχει βρεθεί καμία λύση ή έχουν αναφέρει κάτι για επίλυση σε μελλοντική αναβάθμιση του λογισμικού;

Το είχα και εγώ το πρόβλημα αυτό, με την 12.0.13. Με την ενημέρωση σε 12.0.15.0, έφτιαξε. .

Edited by diamantis_69
Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και με κλειστό το AOD, βελτιώθηκε η κατάσταση, αλλά ακόμα, δεν λειτουργεί σωστά...
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 10 / Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...