Jump to content

Xiaomi Mi Watch


petrangcc
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 λόγοι αγοράς

1,39" 326 ppi υψηλής ανάλυσης οθόνη

 

Υποστήριξη Always-On οθόνης

32 γραμμάρια, ελαφρύς σχεδιασμός

 

3 χρώματα λουράκια / 3 χρώματα case ρολογιού

Πάνω από 100 επιλεγμένες προσόψεις ρολογιού

 

Υποστηρίζει live και προσαρμοσμένες προσόψεις

Τσιπ GPS υψηλής ποιότητας 12nm

 

Εντοπισμός θέσης από 4 διαφορετικά συστήματα σε πραγματικό χρόνο (GPS/BAIDU/GLONASS/GALILEO)

Μέτρηση οξυγόνου στο αίμα

 

Κάντε μέτρηση και παρακολουθήστε την υγεία σας

Πολύ μεγάλη διάρκεια ζωής μπαταρίας 16 ημερών

 

Διάρκεια ζωής μπαταρίας 50 ωρών συνεχόμενης χρήσης σπορ και GPS

117 sports modes*

 

Αλγόριθμος Firstbeat

24-ωρη παρακολούθηση καρδιακού ρυθμού

 

Παρακολούθηση ύπνου / παρακολούθηση stress / ενέργεια σώματος

 

Διαθέσιμο πλέον επίσημα στην Ελλάδα με πλήρες ελληνικά σε μενού και εφαρμογη.

Edited by petrangcc
Link to comment
Share on other sites

Το έχω παραγγείλει κι εγώ το περιμένω πως και πως. Δώσε αν θέλεις καμία πληροφορια παραπάνω.
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω απλως ενθουσιασμενος μεγαλη φωτεινη οθονη συνδεεται τελεια μετο κινητο redmi 9pro ελαφρυ ομορφα watchface το μονο που περιμενω να βαλουν αποσταση καποια στιγμη στις μετρησεις.θα το ευχαριστηθεις
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχει GPS δε γίνεται να μην μέτρα απόσταση θεωρώ. Έκανες έναρξη με κάποια άσκηση? Πχ ανοιχτό τρέξιμο?
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει αποσταση στην οθονη δεν το χρησιμοποιω για ασκησεις εκει λογικα θα δειχνει.Τα αλλα smart που ειχα στην κυρια οθονη εδειχναν βηματα αποσταση θερμιδες παλμους αυτο δεν εχει
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Τελικά είστε ευχαριστημένοι μ αυτό το ρολοι; Κρίμα που δεν απαντάει σε κλήσεις. Δεν το καταλαβαίνει η εταιρία ότι είναι ένα μεγάλο πλην;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Καλησπέρα, επειδή έχω καταλήξει στο συγκεκριμένο ρολόι θα ήθελα να μάθω απο κατόχους αν φαίνεται υπερβολικά μεγάλο στο χέρι , ειδικά σε λεπτό καρπό.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Γεια σας,

Κερδισα τον Οκτωβρη 2022 το εν λογω ρολοι και το χρησιμοποιησα για 4-5 μερες και εκτοτε το ειχα αφησει σε ενα συρταρι.

Μετα απο κανα 4μηνο δηλαδη τωρα τον Μαρτη το θυμηθηκα για να το ξαναφορεσω. Αφου το φορτισα δουλευε κομπλε ωστοσο μου εβγαλε μυνημα για αναβαθμιση την οποια και εκανα μεσω του iPhone 13 Pro μου με το οποιο το εχω ζευγοποιημενο. Με το που τελειωσε η αναβαθμιση το ρολοι ειναι νεκρο. Η οθονη δεν ξανααναψε, χαθηκε η συνδεσιμοτητα με το τηλεφωνο και το μονο που αναβοσβηνει ειναι το πρασινο φωτακι απ την κατω πλευρα. Οτι κ αν πατησα, οτι κ αν εκανα δε δουλευει με τιποτα.

Εχει συμβει και σε καποιον αλλον?? παει το μυαλο καπου τι μπορει να συνεβη??

Εχω πλεον στα χερια μου το τιμολογιο αγορας απο το Πλαισιο για να δω τι θα κανω μηπως χρειαζεται να το παω στο σερβις αλλα και παλι ψαχνω να δω τι εχει συμβει..

 

Ευχαριστω οποιον απαντησει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 16/3/2023 at 6:06 ΜΜ, lesa19822 said:

Γεια σας,

Κερδισα τον Οκτωβρη 2022 το εν λογω ρολοι και το χρησιμοποιησα για 4-5 μερες και εκτοτε το ειχα αφησει σε ενα συρταρι.

Μετα απο κανα 4μηνο δηλαδη τωρα τον Μαρτη το θυμηθηκα για να το ξαναφορεσω. Αφου το φορτισα δουλευε κομπλε ωστοσο μου εβγαλε μυνημα για αναβαθμιση την οποια και εκανα μεσω του iPhone 13 Pro μου με το οποιο το εχω ζευγοποιημενο. Με το που τελειωσε η αναβαθμιση το ρολοι ειναι νεκρο. Η οθονη δεν ξανααναψε, χαθηκε η συνδεσιμοτητα με το τηλεφωνο και το μονο που αναβοσβηνει ειναι το πρασινο φωτακι απ την κατω πλευρα. Οτι κ αν πατησα, οτι κ αν εκανα δε δουλευει με τιποτα.

Εχει συμβει και σε καποιον αλλον?? παει το μυαλο καπου τι μπορει να συνεβη??

Εχω πλεον στα χερια μου το τιμολογιο αγορας απο το Πλαισιο για να δω τι θα κανω μηπως χρειαζεται να το παω στο σερβις αλλα και παλι ψαχνω να δω τι εχει συμβει..

 

Ευχαριστω οποιον απαντησει

Ολοκληρώθηκε κανονικά η ενημέρωση; Σε ποιά έκδοση έκανες ενημέρωση; Εμένα είναι στην 1.3.69 το ρολόι, και το Mi fitness (android) 3.14.0i . Στην τελευταία αναβάθμιση έχω την εντύπωση ότι αφαιρέθηκαν κάποια faces . Μήπως δεν έχει άλλο περασμένο μέσα το ρολόι και για αυτό δεν εμφανίζει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, AkisHD said:

Ολοκληρώθηκε κανονικά η ενημέρωση; Σε ποιά έκδοση έκανες ενημέρωση; Εμένα είναι στην 1.3.69 το ρολόι, και το Mi fitness (android) 3.14.0i . Στην τελευταία αναβάθμιση έχω την εντύπωση ότι αφαιρέθηκαν κάποια faces . Μήπως δεν έχει άλλο περασμένο μέσα το ρολόι και για αυτό δεν εμφανίζει κάτι;

Δε ξερω ουτε ποια ειχε ουτε ποια εκδοση ενημερωσε. Παντως το πηγα infoquest και σε 2 εργασιμες με ειδοποιησαν να παραλαβω κ με εκπληξη μου εδωσαν καινουργιο σφραγισμενο το οποιο κ εβαλα αγγελια προς πωληση σφραγισμενο! Αψογοι στην εξυπηρετηση τους!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...