Jump to content

Συσκευές Pixel - Ας μετρηθούμε!


spookype20
 Κοινοποίηση

Ποια/ες συσκευές Pixel έχετε στην κατοχή σας;  

28 members have voted

  1. 1. Ποια/ες συσκευές Pixel έχετε στην κατοχή σας;

    • Pixel
    • Pixel XL
      0
    • Pixel 2
    • Pixel 2 XL
    • Pixel 3
      0
    • Pixel 3 XL
    • Pixel 3a
    • Pixel 3a XL
      0
    • Pixel 4
    • Pixel 4 XL
    • Pixel 4a
    • Pixel 4a (5G)
    • Pixel 5


Recommended Posts

Ας δούμε πόσοι/ες είμαστε οι χρήστες με συσκευές Pixel και τι συσκευές έχουμε στην κατοχή μας.

Θεωρείστε ως απάντηση την/τις συσκευή/ές που έχετε τώρα στην κατοχή σας και όχι αυτές που είχατε παλιότερα.

Edited by spookype20

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Pixel 5 και Pixel 4ΧL για εμένα.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σύμφωνα με τη δημοσκόπηση έχω Pixel 4a και Pixel 5... :wacko: Φτου! Άλλο διάλεξα!

 

Αλλά τελικά έχω Pixel 4 XL και Pixel 5!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος εδώ και μερικές μέρες του Pixel 4a 5g. Το πήρα για την έξτρα κάμερα και όχι για το 5g, δεν με ενδιαφέρει τόσο πολύ αυτό. Επίσης επειδή τυγχάνω και να έχω σύνδρομο αιφνίδιας κώφωσης από το ένα αυτί, να δηλώσω ότι το ακούω περίφημα από το άλλο, κλήσεις και κουδούνισμα. Δεν ξέρω αν με επηρεάζει η έλλειψη volte κλπ κλπ. Για αυτά που το θέλω είμαι ευχαριστημένος!! Συγγνώμη για το μακροσκελές μνμ.
Link to comment
Share on other sites

Pixel 3 xl και νομιζω για αρκετο καιρο ακομα παροτι σκεφτηκα να παρω το 4αρι......ειμαι ικανοποιημενος.
Link to comment
Share on other sites

pixel 3a, δε το αλλάζω με τιποτα καθώς μισώ τα puncholes

 

Στάλθηκε από το Pixel 3a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Tech Junkie - not curable
Link to comment
Share on other sites

Pixel 4a από τέλη Οκτωβρίου, πολύ βολικό μέγεθος μπαταρία σε ικανοποιητικά πλαίσια, για μένα!!! Μετά το lg g8s (αφού το έχει η σύζυγος τώρα) δεν το μετάνιωσα καθόλου! Ούτε θήκη ούτε τζάμια , ανέκαθεν δεν βάζω protect χάνεται η πραγματική υφή.

 

Στάλθηκε από το Pixel 4a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pixel 3a και το επομενο παλι Pixel θα ειναι :cool:

 

-------------------------------------

 

pixel 3a, δε το αλλάζω με τιποτα καθώς μισώ τα puncholes

 

Ε πατα το και στην ψηφοφορια επανω να φαινομαστε ντε!

Edited by stxio

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Χαρη στον φιλο @rufous θα ερθω και εγω στην παρεα σας αξιζει να σημειωσω οτι ημουν χρηστης του Pixel 1 απο Αγγλια αγορασμενο το καλοκαιρι του 2017 και το Pixel 2 απο Ελλαδα αγορασμενο στα 530 ευρω τον Φεβουαριο του 2019.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...