Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είμαι σίγουρος ότι θα εξαντλήσει όλο το Q1 που έδωσε η SE μέχρι να το δώσει σε κυκλοφορία!:mad:

 

Το θέλω τώρα!!!

 

Μα... γιατί το λες αυτο...

I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μα... γιατί το λες αυτο...

 

Το λεω γιατι οπως γνωριζεις φιλε, η se ΠΟΤΕ δεν αργει για κυκλοφορησει μια συσκευη,δεν ξερω τι εγινε τωρα!:lol::ninja::X

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εγω νομιζω οτι πεθανε πριν ακομα γεννηθει. Ο πολεμος το 2011 φενεται να ειναι αναμεσα στα δυπηρινα κ υπαρχουν πολλα. το design ειναι το τελευταιο που θα κοιταξει καποιος κ εμενα μου αρεσε στην αρχη, αλλα στην πορεια ειδα μεγαθηρια κ οσο πλησιαζουμε στην mwc τοσο περισσοτερα θα βλεπουμε κ θα ξεχναμε οτι υπηρχε κ το arc
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω νομιζω οτι πεθανε πριν ακομα γεννηθει. Ο πολεμος το 2011 φενεται να ειναι αναμεσα στα δυπηρινα κ υπαρχουν πολλα. το design ειναι το τελευταιο που θα κοιταξει καποιος κ εμενα μου αρεσε στην αρχη, αλλα στην πορεια ειδα μεγαθηρια κ οσο πλησιαζουμε στην mwc τοσο περισσοτερα θα βλεπουμε κ θα ξεχναμε οτι υπηρχε κ το arc

 

Δε νομιζω.Προσωπικα νομιζω χρειαζοταν και ενα android smartphone με design ανω του μετριου.Τα παντα βεβαια εξαρτωνται και απο την τιμη τους.Αν το δωσουν πανω απο 550 ,λογικα δε θα πουλησει λογω και του ανταγωνισμου

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην δώσω σχεδόν 700€... εδώ βγαίνουν διπύρηνα, 1080 video και κτλ....

 

Εγώ μάλλον προς Galaxy S2 το βλέπω.... όλα τα λεφτά....

 

:)

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Και η τιμη για προ-παραγγελια ειναι....http://www.expansys.com.gr/sony-ericsson-xperia-x12-arc-android-smartphone-eu-207943/

 

Eιναι πολλά τα λεφτά πιστεύω!!!:(

Link to comment
Share on other sites

Eιναι πολλά τα λεφτά πιστεύω!!!:(

 

Eίναι πολλά τα λεφτά αλλά και το expansys βαράει τις τιμές όσο δεν πάει σε προπαραγγελίες...

Link to comment
Share on other sites

Eιναι πολλά τα λεφτά πιστεύω!!!:(

Κοροιδα ψαχνουν ρε συ. ;)

Παντα ετσι κανουν στις προ-παραγγελιες για να τα τσιμπησουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρα περιμένουμε την επίσημη τιμή του στην Ελλάδα για να δούμε!!!

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!:)

Link to comment
Share on other sites

πως και πως περιμενω να δω την οθονη του,ελπιζω τα χρωματα να μην φαινονε ξεπλυμμενα σαν του x10.

σαν εμφανιση παντως σκιζει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. τωρα που η νοκια "παει" για τα wp7 :( το arc ειναι μαλλον η πρωτη μου επιλογη. ξερει κανεις ποτε περιπου θα μας ερθει? :)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. τωρα που η νοκια "παει" για τα wp7 :( το arc ειναι μαλλον η πρωτη μου επιλογη. ξερει κανεις ποτε περιπου θα μας ερθει? :)

 

Σε λογικη τιμη απο καλοκαιρακι και βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

Σε λογικη τιμη απο καλοκαιρακι και βλεπουμε

τελος μαρτιου αρχες απριλιου θα ειναι στα καταστηματα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.play.com/Mobiles/Mobile/-/1017/1262/-/18529446/Sony-Ericsson-Xperia-X12-Arc-Android-Sim-Free-Unlocked-Mobile-Phone/Product.html?searchtype=genre#

 

Σύμφωνα με το Play.com 1η Απριλίου θα είναι διαθέσιμο. Πάντως για τιμή το βλέπω στα 500 ευρώ, ύστερα από κανένα μήνα κυκλοφορίας, γιατί ως γνωστό τα κινητά έρχονται συνήθως υπερεκτιμημένα με την πρώτη κυκλοφορία τους... ;)

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι και το ποσο θα κανει τον απριλη.Αν εχει 700 ευρω που λεει και το expansys τι να το κανεις.
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι και το ποσο θα κανει τον απριλη.Αν εχει 700 ευρω που λεει και το expansys τι να το κανεις.

 

Σε καμμία περίπτωση δεν θα στοιχίζει τόσο. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελαίνεστε. Διάδοχος του x10 είναι δεν πρόκειται να πάει πάνω από τα 580€ που έκανε το x10i στις δόξες του (και τα οποία έσκασα ντούκου την 2η μέρα της κυκλοφορίας του :rolleyes: )
Device: XIAOMI Mi6 (Blue) | Android Version: 8.0 (Oreo)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελαίνεστε. Διάδοχος του x10 είναι δεν πρόκειται να πάει πάνω από τα 580€ που έκανε το x10i στις δόξες του (και τα οποία έσκασα ντούκου την 2η μέρα της κυκλοφορίας του :rolleyes: )

 

 

"Ο Διάδοχος του Χ10"

Καλά τώρα με τρέλανες με αυτό!!!:p:lol:

Όντως έτσι όπως τα λέει ο φίλος μας ο mr_element πρέπει να είναι.;)

Για να πω όμως την αλήθεια, εγώ πιστεύω ότι το πρώτο 2μηνο, 3μηνο μπορεί να αγγίξει και τα 599 (ή στρόγγυλα 600 :p).

Περιμένω πάντως πως και πως για να το δω στα καταστήματα live!:w00t:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελαίνεστε. Διάδοχος του x10 είναι δεν πρόκειται να πάει πάνω από τα 580€ που έκανε το x10i στις δόξες του (και τα οποία έσκασα ντούκου την 2η μέρα της κυκλοφορίας του :rolleyes: )

 

Σωστός. Το Expansys είναι πάντα πιο ακριβό από τις πραγματικές-προτεινόμενες τιμές λιανικής. Όσο για τα διπύρηνα, νομίζω ότι δεν είναι έτοιμες οι συνθήκες για την πλήρη αξιοποίησή τους.. εξάλλου και το Nexus S από ότι γνωρίζω δε θα είναι διπύρηνο, ενώ σύμφωνα με GSM Arena review, το LG 2x δε διαφοροποιείται και πολύ σε εμπειρία χρήσης από τα απλά 1GHz smartphones.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός. Το Expansys είναι πάντα πιο ακριβό από τις πραγματικές-προτεινόμενες τιμές λιανικής. Όσο για τα διπύρηνα, νομίζω ότι δεν είναι έτοιμες οι συνθήκες για την πλήρη αξιοποίησή τους.. εξάλλου και το Nexus S από ότι γνωρίζω δε θα είναι διπύρηνο, ενώ σύμφωνα με GSM Arena review, το LG 2x δε διαφοροποιείται και πολύ σε εμπειρία χρήσης από τα απλά 1GHz smartphones.

 

Αυτό συμβαίνει γιατί *δεν* υποστηρίζεται ακόμη ο δεύτερος πυρήνας και έτσι είναι απλά σαν μονοπυρηνο. Έχει αναφερθεί πολλές φορές και στο myphone... Σχετικά με τιμή πιστεύω πως θα ήταν λάθος να κυκλοφορεί πάνω από τα 550, θα δούμε....

 

Πρέπει να ξεπεραστεί και όλη αυτή η αρνητική στάση απέναντι στην se οπότε θα χρειαστεί πολύ δουλειά για να ξανακερδίσει τους καταναλωτές πάλι...

Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

Παίδες.... όσο και να μου αρέσει αυτό κινητό.... όταν θα βγει θα είναι αμέσως outdated καθώς η Samsung και η LG (και η HTC ίσως) βγάζουν κινητά ΠΟΛΥ ανώτερα...

 

Λες και η Sony Ericsson έχει μείνει πίσω μήνες.... βγάζει κινητό όταν οι αντίπαλοι της το ίδιο το έχουν βγάλει σχεδόν ένα χρόνο πριν...

Εδώ μιλάμε για dual core, 3D ... πράγματα που δεν τα έχει ακουμπήσει καν ακόμα η Sony Ericsson ... άσε που πουλά και ακριβά...

 

 

Κρίμα....

 

:(

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

το LG 2x δε διαφοροποιείται και πολύ σε εμπειρία χρήσης από τα απλά 1GHz smartphones.

 

οταν ομως γινει διαθεσιμη η 3.0 λογικα οσα εχουν δυπυρινο επεξεργαστη, θα παρουν την αναβαθμιση, οσα δεν εχουν, οπως το arc θα μεινουν οπως ειναι, τοτε θα φανει η διαφορα κ οπως λενε οι εταιριες ειναι τεραστια σε επιδοσεις κ αυτονομια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όταν θα κυκλοφορήσει η 3.0 τότε τίποτα δεν σου εξασφαλίζει ότι τα σημερινά κινητά θα μπορούν να την φορέσουν μιας και υπάρχει το ενεδεχόμενο να υπάρχει ασυμβατότητα hardware. ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...