Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχω ενεργοποιήσει το μενού προγραμματιστών. Μπορεί να το ελέγξει κάποιος που το έχει ενεργό μην το ενεργοποιήσω τζάμπα μιας και δεν το χρειάζομαι διαφορετικά. 
δεν υπάρχει τέτοια επιλογή στα σαμσουνγκ. μόνο με εξωτερική εφαρμογή. τουλάχιστον μέχρι τώρα.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

18 ώρες πριν, challenge143 said:

Έκανες επαναφορά  εργοστασιακων ρυθμίσεων; και εγκατάσταση από την αρχή; είναι 1,4 gb βλέπω. 

Κι επιτέλους έφτιαξε και το πληκτρολόγιο με το πρώτο κεφαλαίο γράμμα 👍😃

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, konakis said:

Κι επιτέλους έφτιαξε και το πληκτρολόγιο με το πρώτο κεφαλαίο γράμμα 👍😃

Άντε να έρθει και σε εμάς να γυρίσουμε στο πληκτρολόγιο το καλό..

Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη φωτεινότητα τρώει πολύ παραπάνω μπαταρία από το χειροκίνητο;

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, konakis said:

Κι επιτέλους έφτιαξε και το πληκτρολόγιο με το πρώτο κεφαλαίο γράμμα 👍😃

Η αλήθεια είναι ότι μου εχει έρθει κ εμένα απλά δεν την έχω εγκαταστήσει ακόμα γιατί σκέφτομαι αν την κάνω καθαρή η απευθείας . Το περίεργο είναι ότι βολεύτηκα με το SwiftKey κ πλέον δεν ξέρω αν γυρίσω στο άλλο 😉

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, challenge143 said:

Η αλήθεια είναι ότι μου εχει έρθει κ εμένα απλά δεν την έχω εγκαταστήσει ακόμα γιατί σκέφτομαι αν την κάνω καθαρή η απευθείας . Το περίεργο είναι ότι βολεύτηκα με το SwiftKey κ πλέον δεν ξέρω αν γυρίσω στο άλλο 😉

Για καθαρή εγκατάσταση συμφωνώ αλλα για πληκτρολογιο μολις το δοκιμασεις πιστευω οτι θα ξαναεπιστρεψεις η γνωμη μου ειναι οτι παμε καλυτερα απο τα προηγουμενα αν ειναι και η μπαταρια καλυτερη μενει να το δουμε..τοτε θα ειναι μια καλη αναβαθμιση.

Edited by zorbas100
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλη την παρέα. μόλις ήρθε και στα ελληνικά η αναβάθμιση. αργότερα μέσα στη μέρα θα την περάσω και βλέπουμε...Screenshot_20230216_073219_Software update.jpg

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και δεν ξέρω τι φτιάξανε ή τι χαλάσανε γενικά, αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι επιτέλους έφτιαξε η παπαρια με το κεφαλαίο γράμμα στο Samsung πληκτρολόγιο. Τα υπόλοιπα τα βλέπουμε στην πορεία.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Την εκανα ΑΛΛΑ καποιο θεμα στο να ανοιξω την οθονη εχω ,καμια φορα δεν ανοιγει ουτε με διπλο χτυπημα ουτε απο πλαγιο πληκτρο ! Θα το παρακολουθησω και θα ενημερωσω!

Δε μου εχει ξανατυχει κι εγινε αμεσως σχεδον την επομενη ωρα της αναβαθμισης...ισως φταιει κι ο NOVA LAUNCHER που εχω....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, LELELO said:

Κι εγώ την έκανα και γύρισα επιτέλους στο πληκτρολόγιο της Samsung 

Βλέπεις κάποιες διαφορές άλλες; 

Link to comment
Share on other sites

Καμία απολύτως.. 

Edit: Μόλις παρατήρησα ότι έφτιαξε ο ρυθμός ανανέωσης καθώς σε κάποια από τις τελευταίες αναβαθμίσεις είχε χαλάσει και έμενε καρφωμένος στα 120...

Edited by LELELO
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, LELELO said:

Καμία απολύτως.. 

Edit: Μόλις παρατήρησα ότι έφτιαξε ο ρυθμός ανανέωσης καθώς σε κάποια από τις τελευταίες αναβαθμίσεις είχε χαλάσει και έμενε καρφωμένος στα 120...

Άρα αυτό συνεπάγεται κ με καλύτερη αυτονομία λογικά 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, challenge143 said:

Άρα αυτό συνεπάγεται κ με καλύτερη αυτονομία λογικά 

Θα δείξει τις επόμενες ημέρες. Θα το τσεκάρω και θα πω την άποψή μου αν και με τις τελευταίες αναβαθμίσεις η μπαταρία χειροτέρεψε λίγο αλλά okay..

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγγνώμη από τη διαχείριση για την κατάχρηση του thread, ανέβασα το εξής ποστ και στο αντίστοιχο του s22u. Θα ήθελα η συσκευή να πιάσει τόπο και να μείνει σε άνθρωπο από το φόρουμ.

"Παιδιά καλησπέρα. Στις καθυστερήσεις (και με κίνδυνο να με χωρίσει η γυναίκα) έκανα το απονενοημένο διάβημα και παρήγγειλα το s23u. Συγγνώμη για το offtopic, αλλά έχω ανεβάσει σχετική αγγελία για το s22u. Θα ήθελα όσο τίποτα να μείνει σε άτομο του φόρουμ. Η αγγελία έχει ανέβει μόνο στο myphone. Όσοι είστε εδώ από πέρσι, ξέρετε πόσο έχω προσέξει το κινητό και πόσο ικανοποιημένος είμαι μέχρι και σήμερα. Δυστυχώς, η πετριά στον εγκέφαλο όταν είναι geek, είναι ανίκητη όμως. Ευχαριστώ και πάλι."

Edited by Dark_Lord

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει το πρόβλημα με την αφύπνιση του κινητού με διπλό ταπ στην οθόνη και ανοίγει με πολλές προσπάθειες... Μπλοκάρει και το πλαϊνό πλήκτρο επίσης...

Αυτα αμέσως την αναβάθμιση σε ΟΝΕ UI 5.1! 

Έχει άλλος παρόμοια προβλήματα? 

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, kek said:

Συνεχίζει το πρόβλημα με την αφύπνιση του κινητού με διπλό ταπ στην οθόνη και ανοίγει με πολλές προσπάθειες... Μπλοκάρει και το πλαϊνό πλήκτρο επίσης...

Αυτα αμέσως την αναβάθμιση σε ΟΝΕ UI 5.1! 

Έχει άλλος παρόμοια προβλήματα? 

Μάλλον πας για επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μήπως κ δεν έκατσε κάτι καλά.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, kek said:

Συνεχίζει το πρόβλημα με την αφύπνιση του κινητού με διπλό ταπ στην οθόνη και ανοίγει με πολλές προσπάθειες... Μπλοκάρει και το πλαϊνό πλήκτρο επίσης...

Αυτα αμέσως την αναβάθμιση σε ΟΝΕ UI 5.1! 

Έχει άλλος παρόμοια προβλήματα? 

Την πέρασα κι εγώ πριν λίγο, double tap ακαριαίο εδώ...

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Κ εδώ κανένα θέμα με το double tap to wake. Επίσης παρατηρώ κ λίγο καλύτερη μπαταρία.. 

Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα με το double tap. Μέχρι τώρα όλα κομπλέ.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Ναι μάλλον στο παλληκάρι κάτι δεν έκατσε καλά ή έτυχε καμιά πτώση κ συνδιαστηκε με την αναβάθμιση. 

Link to comment
Share on other sites

Το διπλό ταπ και σε εμένα άψογο. Μου φαίνεται πιο smooth σίγουρα μετά την αναβάθμιση, μπαταρία δεν βλέπω καμία ιδιαίτερη διαφορά ακόμα, αλλά ούτως ή άλλως με την χρήση μου βγάζω άνετα την μέρα οπότε είμαι κομπλέ. Φορτίζω σχεδόν πάντα νύχτα  15 μέχρι 85 με αργή ασύρματη φόρτιση. Κάνει κάνα τρία μισάωρο αλλά είναι την ώρα που κοιμάμαι οπότε κλαιν. 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολους για το feedback.

Εξεταζω τη πιθανοτητα να ευθυνοταν μια παλιοτερη εφαρμογη του AOD NOTIFY που ισως δε δουλευε καλα με ΟΝΕ UI 5.1

...θα ενημερωσω.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...