Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Just now, LELELO said:

Καλημέρα. Γράφει να προσφέρει κάτι νέο? Όταν την περάσεις πες μας εντυπώσεις..

Εχθές ηρθε.. τα ιδια. δεν αλλαξε κατι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχω 2 οθόνες με τις εφαρμογές, μπορώ να έχω άλλο φόντο στη κάθε μία; Δεν το βρίσκω και είπα να ρωτήσω μήπως μου διαφεύγει κάπου. 

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδιά στην κατάσταση σύνδεση πως το ξανά κάνω ενεργώ όπως ήταν πριν. Τι έχω κάνει; 

Screenshot_20230203_190545_Messages.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στην κατάσταση σύνδεση πως το ξανά κάνω ενεργώ όπως ήταν πριν. Τι έχω κάνει; 
Screenshot_20230203_190545_Messages.thumb.jpg.ed57c40c3a86bf8debdba8bbd59f26d0.jpg
Που ειναι αυτό; στα μηνύματα;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι το rcs της Google είναι, έχει κάποιο θέμα σήμερα γενικά.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, marlborakis said:

Που ειναι αυτό; στα μηνύματα;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι αλλά μάλλον τελικά έχει κολλήσει σε όλους κ στης γυναίκας το ίδιο κάνει 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παρατήρησα πως ο Ρυθμός ανανέωσης μένει καρφωμένος στα 120hz και δεν πέφτει στα 60 αν η οθόνη μένει σταθερή.. ίσως με κάποια αναβάθμιση το χάλασαν.. εσας λειτουργεί σωστά;

Επίσης έχω ρυθμίσει όταν το wifi είναι 2 γραμμές και κάτω να ανοίγουν δεδομένα και 5g. Βλέπω όμως να κολλάει και να μη δίνει ίντερνετ.. σα να ανοίγουν τα δεδομένα αλλά να μη δίνει ίντερνετ.. τι προτείνετε σε αυτή την περίπτωση; Τι ρυθμίσεις έχετε;

Παλιά υπήρχε μια λειτουργία ενώ είναι ανοιχτό το wi fi να ανοίγεις τα δεδομένα και να έχεις περισσότερο ίντερνετ (ίντερνετ από wifi και δεδομένα). Μπορεί να κάνω και λάθος .

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς από τις "επιλογές προγραμματιστή" να επιλέξεις "πάντα ενεργά δεδομένα κινητής τηλεφωνίας".

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, seranata said:

Μπορείς από τις "επιλογές προγραμματιστή" να επιλέξεις "πάντα ενεργά δεδομένα κινητής τηλεφωνίας".

Θα ήθελα τα δεδομένα να ενεργοποιούνται όταν δεν έχω wifi ή το WiFi έχει κάτω από 2 γραμμές για να μη και φουλ μπαταρία έχοντας τα πάντα ανοιχτά..

Για αυτό το σκοπό έχω βάλει 2 ρουτίνες:

1. Όταν ξεσυνδεομαι από κάποια wifi να ανοίγουν τα δεδομένα

2. Όταν το wi fi είναι κάτω από 2 γραμμές να ανοίγουν τα δεδομένα..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όσοι έχετε Vodafone πάροχο το RCS message σας δουλεύει κανονικά; Όλο σε εξέλιξη μου το βγάζει κ έχω κάνει κάποιες διαδικασίες που έχω διαβάσει αλλά τίποτα. Κ εκκαθάριση έκανα την εφαρμογή κ το carrier services εκκαθάριση αλλά τίποτα. 

Link to comment
Share on other sites

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, seranata said:

Ευχαριστώ φίλε.αχ αυτή η Vodafone μας τα κάνει συνέχεια τσουρέκια. Αν δεν ήταν τόσο τσάμπα θα είχα πίεση στην εταιρεία μου να μου το ξανά αλλάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα ! Έχω δυο καινούριες , χωρίς να έχουν ανοιχτεί ποτέ , θήκες spigen για το s21 ultra το οποίο εχω πουλήσει (liquid air and liquid crystal )… αν κάποιος τις θέλει του τις δίνω χέρι χέρι… Ηράκλειο Μαρούσι νέα Ιωνία αττικής .. επικοινωνία με πμ αν μπορέσουν τα προγράμματα μας να το καταφέρουμε…

Συγγνώμη εκ των προτέρων για το ποστ μ αν παραβαίνει κάποιο κανονισμό αλλά δεν εμπεριέχει χρηματικό ποσό.

Edited by BOST
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DjTony said:

Καλημέρα με one ui 5.1.33350c6c485c93ab077c3aae390dfdd8.jpg33c2f5855b9e297d797d2071c955a2da.jpgc5e877cbfe83f20578f66075401b2fcd.jpg

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

Καλησπέρα.. ευχαριστούμε για την ενημέρωση.. εγώ με ελληνικό δεν έχω ενημέρωση ακόμα.

Οταν τελειώσει και το δεις πες μας εντυπώσεις..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DjTony said:

Όλα καλά μέχρι στιγμής. Δεν είδα κάτι νέο.. Δεν το έψαξα κιόλας

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

Εσένα να φανταστώ δεν είναι ελληνικό σωστά;

Λένε στο τοπικ του s22ultra ότι διορθωσε την αυτόματη κεφαλοποίηση..

 

Link to comment
Share on other sites

Εσένα να φανταστώ δεν είναι ελληνικό σωστά;
Λένε στο τοπικ του s22ultra ότι διορθωσε την αυτόματη κεφαλοποίηση..
 
Γερμανικό

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, LELELO said:

Λένε στο τοπικ του s22ultra ότι διορθωσε την αυτόματη κεφαλοποίηση..

 

Ετσι ειναι τωρα εχει στην αρχη εγω εκανα καθαρη εγκατασταση επιλογη φωτεινης η σκουρας οθονης οσο για μπαταρια θα δουμε....

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, zorbas100 said:

Ετσι ειναι τωρα εχει στην αρχη εγω εκανα καθαρη εγκατασταση επιλογη φωτεινης η σκουρας οθονης οσο για μπαταρια θα δουμε....

Έκανες επαναφορά  εργοστασιακων ρυθμίσεων; και εγκατάσταση από την αρχή; είναι 1,4 gb βλέπω. 

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ήρθε ( αγγλικό). Το widget της μπαταρίας δεν λειτουργεί σωστά από ότι είδα. Εχω nova μάλλον γιαυτό δεν λειτουργεί. Την κεφαλαιοποίηση μάλλον την έφτιαξαν αλλά πλέον με το SwiftKey καλομαθα και δεν τον αλλάζω! Έχουν βάλει και ένα μενού και σαν διακόπτη προσαρμογή χρωμάτων. Αυτά με μια πρώτη ματιά. 

Edited by Arian13
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάπου τρόπος να προτείνουμε νέα πράγματα για επόμενη αναβάθμιση; Θα ήθελα να βάζανε την επιλογή για να βλέπω στην γραμμή ειδοποιήσεων την "ταχύτητα / κίνηση" των δεδομένων όπως είχα παλιά σε Huawei κινητό και πιθανόν υπάρχει και σε άλλα. 

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, challenge143 said:

Έκανες επαναφορά  εργοστασιακων ρυθμίσεων; και εγκατάσταση από την αρχή; είναι 1,4 gb βλέπω. 

Ναι...

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, _dimdim_ said:

Υπάρχει κάπου τρόπος να προτείνουμε νέα πράγματα για επόμενη αναβάθμιση; Θα ήθελα να βάζανε την επιλογή για να βλέπω στην γραμμή ειδοποιήσεων την "ταχύτητα / κίνηση" των δεδομένων όπως είχα παλιά σε Huawei κινητό και πιθανόν υπάρχει και σε άλλα. 

Λογικά αν θυμάμαι καλά αν μπεις στους προγραμματιστες τα έχει να τα ενεργοποιήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, challenge143 said:

Λογικά αν θυμάμαι καλά αν μπεις στους προγραμματιστες τα έχει να τα ενεργοποιήσεις. 

Δεν έχω ενεργοποιήσει το μενού προγραμματιστών. Μπορεί να το ελέγξει κάποιος που το έχει ενεργό μην το ενεργοποιήσω τζάμπα μιας και δεν το χρειάζομαι διαφορετικά. 

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...