Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 10/6/2022 at 2:16 ΜΜ, LELELO said:

Σημαντικές βελτιώσεις στις κάμερες των Samsung Galaxy S22 φέρνει το update Ιουνίου

https://techmaniacs.gr/simantikes-veltioseis-stis-kameres-ton-samsung-galaxy-s22-fernei-to-update-ioynioy/

Για να δούμε σε εμάς θα έρθει κάποια βελτίωση στην κάμερα;;

Πιστεύω η κάμερα έχει περιθώρια βελτίωσης. Ειδικά στην νυχτερινή λήψη. Όμως κρατάω μικρό καλάθι γιατί προωθούν το S22 ultra 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, gthebest said:

Πιστεύω η κάμερα έχει περιθώρια βελτίωσης. Ειδικά στην νυχτερινή λήψη. Όμως κρατάω μικρό καλάθι γιατί προωθούν το S22 ultra 

Δεν νομίζω να δώσουν κάτι καλύτερο από ότι έχει αυτή τη στιγμή το s21 Ultra γιατί όντως θα προωθήσουν το s22. Θα δώσουν κάποιες αναβαθμίσεις και σε μας την κάμερα αλλά θα είναι αμελητέες οι διαφορές ..

Link to comment
Share on other sites

Ευπρόσδεκτες όποιες βελτιώσεις γίνουν στην κάμερα, σίγουρα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης.
Με αφορμή το επερχόμενο update, χθές είχα την ευκαιρία να κάνω μια άμεση σύγκριση καμερών, μεταξύ S21 Ultra και S22 Ultra.
Εν κατακλείδι μικρές οι διαφορές στο μάτι, ίσως σε μεγάλη οθόνη να ήταν πιο έντονες, όμως αυτό που μου έκανε εντύπωση από την πρώτη φωτογραφία ήταν η σημαντικά μεγαλύτερη φωτεινότητα στις λήψεις με το S22 Ultra, πράγμα που βοηθούσε στην καλύτερη αποτύπωση των αντικειμένων αλλά και των προσώπων, ειδικά σε εσωτερικούς χώρους με τεχνητό φωτισμό.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Με το Google Drive κανένας θέμα; προσπαθώ να ανεβάσω κάποιες φωτογραφίες και videos και δεν ανεβαίνουν. Ίσως φταίει που έχω κάνα τεσσάρι Gmail και θέλω σε δευτερεύον Gmail να το ανεβάσω. Το έκανα εκκαθάριση αποκατάσταση Αλλά και πάλι συνεχίζει να μη μου κάνει Upload τα δεδομένα που θέλω. Έβαλα τέσσερις φωτογραφίες αντί να τις βάλω όλες μήπως και δεν μπορούσε να τη σηκώσει και ούτε τώρα τις ανεβάζει. Θέλω στην προσπάθειά μου να ανεβάσω μόνο μία την ανέβασε σχετικά άμεσα αλλά σε οποιαδήποτε άλλη ενέργεια δεν ανταποκρίνεται.

Κάποιος κάποια άποψη;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τελικά το πρόβλημα του κολλήματος σε UHD 60fps video δεν λυθηκε ούτε μετά το factory reset και πλέον σκέφτομαι σοβαρά αντικατάσταση του με κάποιο άλλο τηλέφωνο αν και βαριέμαι ειλικρινά να μπαίνω ξανά σε αυτή τη διαδικασία, νόμιζα οτι με το S21U είχα βρει συσκευή για 2-3ετία αλλά αποδεικνύεται τζίφος.

Συγκεκριμένα, ξεκινάει να γράφει κανονικά και μετά από λιγο διάστημα που μπορεί να είναι 30 δευτερόλεπτα ή και 3 λεπτά είναι να σαν να αρχίζει να επιβραδύνει ο χρόνος! φαινεται η κινηση δηλαδή να κάνει σπασίματα έντονα, τα δευτερόλεπτα κυλάνε όλο και πιο αργά, μετά από λίγο κόβεται και ο ήχος και τελικά σταματάει την εγγραφή τελείως χάνοντας κ όλο το βίντεο.  Τραγικά πράγματα για flagship 1200 ευρώ 1 έτους χωρίς καμία παρέμβαση (root κτλ.)

Αρχικά νόμιζα ότι το κάνει όταν γράφω με χαμηλή μπαταρία πχ. 25% αλλά το εμφάνισε και με 50%. Μετά νόμιζα ότι φταίει το γεγονός ότι ήταν συνδεδεμένο με το αμάξι, αποσυνέδεσα και πάλι τα ίδια. Το έχει αντιμετωπίσει κανένας; Ειλικρινά θα το βάλω για πώληση άμεσα γιατί μου είναι απαραίτητο να γράφω στο αμάξι και δεν έχω διάθεση να αγοράζω gopro, η ποιότητα του σε 60fps UHD είναι πολύ καλή εξάλλου.

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mclisme said:

Καλημέρα. Τελικά το πρόβλημα του κολλήματος σε UHD 60fps video δεν λυθηκε ούτε μετά το factory reset και πλέον σκέφτομαι σοβαρά αντικατάσταση του με κάποιο άλλο τηλέφωνο αν και βαριέμαι ειλικρινά να μπαίνω ξανά σε αυτή τη διαδικασία, νόμιζα οτι με το S21U είχα βρει συσκευή για 2-3ετία αλλά αποδεικνύεται τζίφος.

Συγκεκριμένα, ξεκινάει να γράφει κανονικά και μετά από λιγο διάστημα που μπορεί να είναι 30 δευτερόλεπτα ή και 3 λεπτά είναι να σαν να αρχίζει να επιβραδύνει ο χρόνος! φαινεται η κινηση δηλαδή να κάνει σπασίματα έντονα, τα δευτερόλεπτα κυλάνε όλο και πιο αργά, μετά από λίγο κόβεται και ο ήχος και τελικά σταματάει την εγγραφή τελείως χάνοντας κ όλο το βίντεο.  Τραγικά πράγματα για flagship 1200 ευρώ 1 έτους χωρίς καμία παρέμβαση (root κτλ.)

Αρχικά νόμιζα ότι το κάνει όταν γράφω με χαμηλή μπαταρία πχ. 25% αλλά το εμφάνισε και με 50%. Μετά νόμιζα ότι φταίει το γεγονός ότι ήταν συνδεδεμένο με το αμάξι, αποσυνέδεσα και πάλι τα ίδια. Το έχει αντιμετωπίσει κανένας; Ειλικρινά θα το βάλω για πώληση άμεσα γιατί μου είναι απαραίτητο να γράφω στο αμάξι και δεν έχω διάθεση να αγοράζω gopro, η ποιότητα του σε 60fps UHD είναι πολύ καλή εξάλλου.

Τραβηξα τωρα ενα διλεπτο την τιβι βεβαια να παιζει δεν ειδα κατι ολα ηταν ομαλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τελικά το πρόβλημα του κολλήματος σε UHD 60fps video δεν λυθηκε ούτε μετά το factory reset και πλέον σκέφτομαι σοβαρά αντικατάσταση του με κάποιο άλλο τηλέφωνο αν και βαριέμαι ειλικρινά να μπαίνω ξανά σε αυτή τη διαδικασία, νόμιζα οτι με το S21U είχα βρει συσκευή για 2-3ετία αλλά αποδεικνύεται τζίφος.

Συγκεκριμένα, ξεκινάει να γράφει κανονικά και μετά από λιγο διάστημα που μπορεί να είναι 30 δευτερόλεπτα ή και 3 λεπτά είναι να σαν να αρχίζει να επιβραδύνει ο χρόνος! φαινεται η κινηση δηλαδή να κάνει σπασίματα έντονα, τα δευτερόλεπτα κυλάνε όλο και πιο αργά, μετά από λίγο κόβεται και ο ήχος και τελικά σταματάει την εγγραφή τελείως χάνοντας κ όλο το βίντεο.  Τραγικά πράγματα για flagship 1200 ευρώ 1 έτους χωρίς καμία παρέμβαση (root κτλ.)

Αρχικά νόμιζα ότι το κάνει όταν γράφω με χαμηλή μπαταρία πχ. 25% αλλά το εμφάνισε και με 50%. Μετά νόμιζα ότι φταίει το γεγονός ότι ήταν συνδεδεμένο με το αμάξι, αποσυνέδεσα και πάλι τα ίδια. Το έχει αντιμετωπίσει κανένας; Ειλικρινά θα το βάλω για πώληση άμεσα γιατί μου είναι απαραίτητο να γράφω στο αμάξι και δεν έχω διάθεση να αγοράζω gopro, η ποιότητα του σε 60fps UHD είναι πολύ καλή εξάλλου.
Μήπως έχει να κάνει με την αποθήκευση του αρχείου βίντεο στην συσκευή;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, vaggouras90 said:

Τραβηξα τωρα ενα διλεπτο την τιβι βεβαια να παιζει δεν ειδα κατι ολα ηταν ομαλα.

Δυστυχώς δεν είναι αντιπροσωπευτικό ένα τέτοιο τεστ. Κι εγώ μόλις σε νέα δοκιμή στο σπίτι γράφω ήδη 7 λεπτά χωρίς πρόβλημα. Όμως σήμερα, όπως και τις προηγούμενες μέρες, βίντεο εν κινήσει του αυτοκινήτου, σαν dash cam ας πούμε, κολλάει μετά από λίγο, και γίνεται συνεχώς και απανωτά.

Αναρωτιέμαι αν η σύνδεση με το αυτοκίνητο του δημιουργεί αυτό το αργό κρασάρισμα όταν είναι εκεί...

 

1 ώρα πριν, Stavros_P said:

Μήπως έχει να κάνει με την αποθήκευση του αρχείου βίντεο στην συσκευή;

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έτσι μοιάζει αλλά μιλάμε για εσωτερική μνήμη, με 150+ GB ελεύθερα, δεν φαντάζομαι που θα μπορούσε να δημιουργείται πρόβλημα.

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε φλασιά ότι εδώ και 2 εβδομάδες άλλαξα σε μια γαιδουροθήκη της caseology 2 κομματιών, με μαλακό εσωτερικό και σκληρό εξωτερικό η οποία φαίνεται αρκετά ποιοτική και να παρέχει φουλ προστασία, μήπως όμως ανεβάζει θερμοκρασία; σε συνδυασμό, λέω εγώ τώρα, με το ότι στη βάση του αυτοκινήτου το χτυπάει ο ήλιος και το κάνει ακόμα χειρότερο; 🙄

Χμμ, θέλει δοκιμή...

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε φλασιά ότι εδώ και 2 εβδομάδες άλλαξα σε μια γαιδουροθήκη της caseology 2 κομματιών, με μαλακό εσωτερικό και σκληρό εξωτερικό η οποία φαίνεται αρκετά ποιοτική και να παρέχει φουλ προστασία, μήπως όμως ανεβάζει θερμοκρασία; σε συνδυασμό, λέω εγώ τώρα, με το ότι στη βάση του αυτοκινήτου το χτυπάει ο ήλιος και το κάνει ακόμα χειρότερο;

Χμμ, θέλει δοκιμή...
Η αυξημένη θερμοκρασία είναι λόγος δυσλειτουργιών.
Κάνε την δοκιμή σου αύριο και μας λες.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το intelligent WiFi τι είναι και πώς ενεργοποιείται Αν και βλέπω ότι σε μένα είναι ενεργοποιημένο εκτός και κάνω λάθος

Screenshot_20220616-215302_Settings.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, mclisme said:

Καλημέρα. Τελικά το πρόβλημα του κολλήματος σε UHD 60fps video δεν λυθηκε ούτε μετά το factory reset και πλέον σκέφτομαι σοβαρά αντικατάσταση του με κάποιο άλλο τηλέφωνο αν και βαριέμαι ειλικρινά να μπαίνω ξανά σε αυτή τη διαδικασία, νόμιζα οτι με το S21U είχα βρει συσκευή για 2-3ετία αλλά αποδεικνύεται τζίφος.

Συγκεκριμένα, ξεκινάει να γράφει κανονικά και μετά από λιγο διάστημα που μπορεί να είναι 30 δευτερόλεπτα ή και 3 λεπτά είναι να σαν να αρχίζει να επιβραδύνει ο χρόνος! φαινεται η κινηση δηλαδή να κάνει σπασίματα έντονα, τα δευτερόλεπτα κυλάνε όλο και πιο αργά, μετά από λίγο κόβεται και ο ήχος και τελικά σταματάει την εγγραφή τελείως χάνοντας κ όλο το βίντεο.  Τραγικά πράγματα για flagship 1200 ευρώ 1 έτους χωρίς καμία παρέμβαση (root κτλ.)

Αρχικά νόμιζα ότι το κάνει όταν γράφω με χαμηλή μπαταρία πχ. 25% αλλά το εμφάνισε και με 50%. Μετά νόμιζα ότι φταίει το γεγονός ότι ήταν συνδεδεμένο με το αμάξι, αποσυνέδεσα και πάλι τα ίδια. Το έχει αντιμετωπίσει κανένας; Ειλικρινά θα το βάλω για πώληση άμεσα γιατί μου είναι απαραίτητο να γράφω στο αμάξι και δεν έχω διάθεση να αγοράζω gopro, η ποιότητα του σε 60fps UHD είναι πολύ καλή εξάλλου.

Το έκανα δοκιμή κ εγώ  στις κούνιες με τον μικρό 8λεπτα κ 26 δευτερόλεπτα για να μου φύγει η περιέργεια μην τυχόν υπάρχει θέμα, όλα δουλεύουν άψογα κ δεν παρατήρησα τίποτα από αυτά που αναφέρεις για να στέλναμε μια αναφορά στην Samsung. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, challenge143 said:

Το έκανα δοκιμή κ εγώ  στις κούνιες με τον μικρό 8λεπτα κ 26 δευτερόλεπτα για να μου φύγει η περιέργεια μην τυχόν υπάρχει θέμα, όλα δουλεύουν άψογα κ δεν παρατήρησα τίποτα από αυτά που αναφέρεις για να στέλναμε μια αναφορά στην Samsung. 


Ευχαριστώ για την δοκιμή. Έκανα κι εγώ στο σπίτι μία 10λεπτη χωρίς πρόβλημα τώρα το απόγευμα χωρίς τη θήκη ενώ όλο το πρωί στο αμάξι κράσαρε...

Έχω ελπίδες ότι η θήκη δημιουργεί το πρόβλημα, αλλά αν είναι έτσι μιλάμε για τρομερή ευαισθησία, τουλάχιστον όμως η λύση θα είναι απλή.

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια δυστυχώς σήμερα και χωρίς τη θήκη πάνω... Ενώ όπως είπα χτες το βράδυ έγραψε 10 λεπτά στο σπίτι χωρίς πρόβλημα.

Κάτι συμβαίνει με το αυτοκίνητο λοιπόν:

1) Τρέχει η εφαρμογή AAIDrive που συνδέεται με το αμάξι κάθε φορά οπότε πρέπει να την μπλοκάρω κ να δοκιμάσω αν αυτή ευθύνεται για υπερφόρτωση της CPU.
2) Το κινητό είναι σε mount παρμπριζ ωστε να γράφει σαν dash cam και το βαράει ο ήλιος αλλά δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι σε 2 λεπτά έχει υπερθερμανθεί.

Το έχει δοκιμάσει κανείς να γράφει UHD60 στο παρμπρίζ για ώρα; Θυμάμαι ότι γενικά ανέβαζε θερμοκρασία από την αρχή σε video recording ψηλής ποιότητας. Απλά για να εξαλείψω τη μία από τις δύο υποψίες μου.

Αλλιώς αν πάλι δε λυθεί το θέμα στείλτε προσφορές inbox να φύγει 😐  Πραγματικά δεν έχω χρόνο να το ψάξω και χρειάζομαι να γράψω άμεσα. Στα υπόλοιπα δουλεύει κανονικά και εκνευρίζομαι γιατί είχα καταλήξει ότι είναι η τέλεια συσκευή...

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχω πάρει αναβάθμιση Ιουνίου, εσείς?όσοι την έχετε πάρει τι περιλαμβάνει?

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mclisme said:

Πάλι τα ίδια δυστυχώς σήμερα και χωρίς τη θήκη πάνω... Ενώ όπως είπα χτες το βράδυ έγραψε 10 λεπτά στο σπίτι χωρίς πρόβλημα.

Κάτι συμβαίνει με το αυτοκίνητο λοιπόν:

1) Τρέχει η εφαρμογή AAIDrive που συνδέεται με το αμάξι κάθε φορά οπότε πρέπει να την μπλοκάρω κ να δοκιμάσω αν αυτή ευθύνεται για υπερφόρτωση της CPU.
2) Το κινητό είναι σε mount παρμπριζ ωστε να γράφει σαν dash cam και το βαράει ο ήλιος αλλά δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι σε 2 λεπτά έχει υπερθερμανθεί.

Το έχει δοκιμάσει κανείς να γράφει UHD60 στο παρμπρίζ για ώρα; Θυμάμαι ότι γενικά ανέβαζε θερμοκρασία από την αρχή σε video recording ψηλής ποιότητας. Απλά για να εξαλείψω τη μία από τις δύο υποψίες μου.

Αλλιώς αν πάλι δε λυθεί το θέμα στείλτε προσφορές inbox να φύγει 😐  Πραγματικά δεν έχω χρόνο να το ψάξω και χρειάζομαι να γράψω άμεσα. Στα υπόλοιπα δουλεύει κανονικά και εκνευρίζομαι γιατί είχα καταλήξει ότι είναι η τέλεια συσκευή...

Θα σου πω την δικιά μου εμπειρία μπαμπριζ καλοκαιράκι Κ μόνο GPS ούτε καν εγγραφή. Κ με AC στο αμάξι.και μετά πρατεις όπως νομίζεις. HTC u12,  samsung a3 2017 ( βγήκαν άχρηστα με καμένη πλακέτα. ) xiaomi 11t της γυναίκας . Απλά δυσλητουργει Κ συγκεκριμένα όταν βρεθήκαμε Καλάβρυτα να τραβήξουμε ένα βιντεακι απλά έσβησε Κ άνοιξε πολύ αργότερα με τρομερά πρόβληματα. Εμπειρικά πιστεύω καμιά συσκευή με τόση κάψα καλοκαιριού δεν θα δουλέψει σωστά Κ είναι αμαρτία το κινητό να καψαλισει έτσι . Υπάρχουν καλές οικονομικές λύσεις γι αυτό που θες. Την άποψη μου είπα από την δικιά μου εμπειρία στο μπαμπριζ.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bardull said:

Ακόμα δεν έχω πάρει αναβάθμιση Ιουνίου, εσείς?όσοι την έχετε πάρει τι περιλαμβάνει?

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μόλις ήρθε σε Ελληνικό...921,72mb

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα....δεν ξέρω τι αλλαξε

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 17/6/2022 at 1:15 ΜΜ, challenge143 said:

Θα σου πω την δικιά μου εμπειρία μπαμπριζ καλοκαιράκι Κ μόνο GPS ούτε καν εγγραφή. Κ με AC στο αμάξι.και μετά πρατεις όπως νομίζεις. HTC u12,  samsung a3 2017 ( βγήκαν άχρηστα με καμένη πλακέτα. ) xiaomi 11t της γυναίκας . Απλά δυσλητουργει Κ συγκεκριμένα όταν βρεθήκαμε Καλάβρυτα να τραβήξουμε ένα βιντεακι απλά έσβησε Κ άνοιξε πολύ αργότερα με τρομερά πρόβληματα. Εμπειρικά πιστεύω καμιά συσκευή με τόση κάψα καλοκαιριού δεν θα δουλέψει σωστά Κ είναι αμαρτία το κινητό να καψαλισει έτσι . Υπάρχουν καλές οικονομικές λύσεις γι αυτό που θες. Την άποψη μου είπα από την δικιά μου εμπειρία στο μπαμπριζ.


Μάλλον εκεί καταλήγω. Δοκίμασα να το βάλω να γράφει από άλλη θέση πιο πίσω να μην το χτυπάει ο ήλιος και φάνηκε να πηγαίνει κανονικά σε διάρκεια 7,5 λεπτών. Μακάρι να συνεχίσει έτσι γιατί πραγματικά δεν ήθελα να αλλάζω συσκευές πάλι.

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Παίδες προβλέπεται την τελευταία αναβάθμιση; εμένα κάτι που με διόρθωσε είναι όταν μετά από λήψη φωτογραφίας στην επεξεργασία δεν μου εμφάνιζε κατευθείαν το αποτέλεσμα και έπρεπε να κάνω zoom in zoom out για να αλλάξω φωτογραφία και να ξαναπάω. Τώρα με το που βγάζω φωτογραφία το κάνει Όπως πάντα δηλαδή επεξεργάζεται και σου βγάζει το αποτέλεσμα κατευθείαν.. Επίσης μετά τις 12 Δεν μου είχε σωστά τα Hertz Οπότε τα έχει φτιάξει και αυτά.. στην κάμερα θεωρώ ότι είναι ένα site πιο γρήγορο αλλά ίσως και να είναι η ιδέα μου

Link to comment
Share on other sites

Έκανα factory reset για να διορθώσω τα θέματα που είχα και έχω μία απορία 

Θυμάμαι στον Chrome που χρησιμοποιώ,  σε διάφορα βίντεο από από site που έχουν διαφημίσεις τις παρεκαπτε αλλά τώρα όχι

Έχει ad blocker που πρέπει ενεργοποιήσω? Παλιά δεν είχα θέμα και τώρα εχω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ψαχνω την συντόμευση του google weather που ειχα στην αρχικη και δεν υπαρχει πουθενα. Any help?

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όσοι γυρίσατε το csc σε γερμανικό στο Galaxy store σας εμφανίζει το samsung pay De το γερμανικό? Ενώ το είχα κ δούλευε κανονικά στην αμερικανική version μου έβγαλε στο store το update για το samsung wallet δυστυχώς το έκανα και το εμφανίζει στη γερμανική version όπου δυστυχώς δεν μπορείς να βάλεις κάρτα πάρα μόνο γερμανική που συνεργάζεται με το samsung pay. Όσες φορές και αν προσπάθησα να βάλω την αμερικανική version τώρα ζητάει υποχρεωτικά update και μόλις το κανω γυρνάει πάντα στη γερμανική version λόγω csc υποθέτω? Δλδ αν το samsung wallet μέσα στη χρονιά υποστηρίζει και Ελλάδα εμείς λόγω csc δεν θα μπορούμε να το περάσουμε? Πρέπει να αλλαχτεί πάλι το csc δλδ? Που η μόνη χρήση του τώρα είναι για τις ανεπιθύμητες κλήσεις. 

SmartSelect_20220622-222524_Samsung Pay.jpg

SmartSelect_20220622-222452_Galaxy Store.jpg

Edited by theopanatha
Βάζω εικονες
Link to comment
Share on other sites

Αν περάσω την αγγλική BTU θα έχω θέμα με της κλήσεις; Θα υπάρχει η προστασία από ανεπιθύμητες κλήσεις; Οποίος ξέρει παρακαλώ ας μου απαντήσει. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...