Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έπρεπε να επιμείνεις να στην αλλάξουν. Εγώ όπως είχα γράψει ποιο πίσω πήγα στο irepair κ μου βαλαν  την μεμβράνη με νανοτεχνολογιας που απορροφάει στις μικρές γρατζουνιές κ επανέρχεται χωρίς με να φαίνεται.  Εχει τέλεια προσαρμογή. Κ εγώ ήταν να πάω smart teck απλά δεν βόλευε οι ώρες.  

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έπρεπε να επιμείνεις να στην αλλάξουν. Εγώ όπως είχα γράψει ποιο πίσω πήγα στο irepair κ μου βαλαν  την μεμβράνη με νανοτεχνολογιας που απορροφάει στις μικρές γρατζουνιές κ επανέρχεται χωρίς με να φαίνεται.  Εχει τέλεια προσαρμογή. Κ εγώ ήταν να πάω smart teck απλά δεν βόλευε οι ώρες.  
Θα ξαναπάω αναγκαστικά

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα κάνεις. Πιστεύω δεν θα φύγεις παραπονουμενος απλά ήταν μια άτυχη στιγμή. Πόσο το έχουν πάει τώρα 12 ευρώ;  

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα κάνεις. Πιστεύω δεν θα φύγεις παραπονουμενος απλά ήταν μια άτυχη στιγμή. Πόσο το έχουν πάει τώρα 12 ευρώ;  
Ναι δυστυχώς. 11.90 νομίζω. Μου το είπαν ότι αν δεν ισιώσει θα μου την αλλάξουν, απλά πίστευα να φτιάξει. Αντί να φτιάξει όμως χάλασε χειρότερα

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές δεν μου κάνει ενημέρωση στο Google play τις εφαρμογές: Galaxy Watch Plugin και Samsung Accessory Services. Μου βγάζει δεν είναι δυνατή η ενημέρωση. Υπάρχει κάποιος άλλος με το ίδιο πρόβλημα και να το έλυσε; Έκανα εκκαθάριση της cache μνήμης απλά έλεγα μήπως γλιτώσω την εκκαθάριση δεδομένων μήπως χρειαστεί πάλι στήσιμο το ρολόι μιας και είναι "συγγενική" εφαρμογή. 

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, _dimdim_ said:

Από εχθές δεν μου κάνει ενημέρωση στο Google play τις εφαρμογές: Galaxy Watch Plugin και Samsung Accessory Services. Μου βγάζει δεν είναι δυνατή η ενημέρωση. Υπάρχει κάποιος άλλος με το ίδιο πρόβλημα και να το έλυσε; Έκανα εκκαθάριση της cache μνήμης απλά έλεγα μήπως γλιτώσω την εκκαθάριση δεδομένων μήπως χρειαστεί πάλι στήσιμο το ρολόι μιας και είναι "συγγενική" εφαρμογή. 

Δοκίμασε από το Galaxy store να κάνεις ενημέρωση 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, baspats said:

Δοκίμασε από το Galaxy store να κάνεις ενημέρωση 

Δεν μου τις βγάζει για ενημέρωση όπως επίσης δεν τις βρίσκω με αναζήτηση. 

Update: Αν πατήσω να μπω στην κάθε εφαρμογή μέσα στο Google play μου γράφει με κόκκινα γράμματα "Αυτή η εφαρμογή δεν είναι πλέον συμβατή με την συσκευή σας. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τους προγραμματιστές." 

Βλέπω και άλλα σχόλια στο Google play να γράφουν ότι δε μπορούν να κάνουν ενημέρωση. Λογικά θα φτιάξει. 

Edited by _dimdim_

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Σέρνεται η ασύρματη φόρτιση μετα την τελευταία αναβάθμιση, το ειχα μια ωρα και πήρε 25% ακομα και η ενσύρματη μου φάνηκε και αυτή αργή

On 15/5/2022 at 9:35 ΜΜ, Epicouros said:

Καλησπέρα! Μετα την αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση εχω την εντύπωση οτι η ασύρματη φόρτιση εχει γινει πιο αργη. Εχει παρατηρηση και κάποιος άλλος κατι τέτοιο;;

Ναι!

Link to comment
Share on other sites

Για ασύρματη δεν έχω άποψη αλλά η ενσύρματη, το ίδιο γρήγορη μου φαίνεται εμένα.
Με έναν 20αρη Anker φόρτιζω πάντα και δεν έχω εντοπίσει κάποια διαφορά.

Sent from my Samsung S21 Ultra

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Για ασύρματη δεν έχω άποψη αλλά η ενσύρματη, το ίδιο γρήγορη μου φαίνεται εμένα.
Με έναν 20αρη Anker φόρτιζω πάντα και δεν έχω εντοπίσει κάποια διαφορά.

Sent from my Samsung S21 Ultra


Φίλε ψήνεσαι για ανταλλαγή με πιξελ 6 και διαφορά από μένα;Ψησου Τζιμοθοδωρη

Στάλθηκε από το Pixel 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για ασύρματη δεν έχω άποψη αλλά η ενσύρματη, το ίδιο γρήγορη μου φαίνεται εμένα.
Με έναν 20αρη Anker φόρτιζω πάντα και δεν έχω εντοπίσει κάποια διαφορά.

Sent from my Samsung S21 Ultra


Φίλε ψήνεσαι για ανταλλαγή με πιξελ 6 και διαφορά από μένα;Ψησου Τζιμοθοδωρη

Στάλθηκε από το Pixel 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κ εγώ με ενσύρματη φόρτιση όλα κομπλέ δεν έχει αλλάξει τίποτα με τον γνήσιο φόρτιση της Samsung. 

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαίωση και από εμένα, ενσύρματη φόρτιση με γνήσιο samsung φορτιστή, κανονικά όπως πάντα

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, theopanatha said:

Και έτσι να έχουμε να λέμε wifi 6 με το καινούργιο router της cosmote. 

Screenshot_20220523-150020_One UI Home.jpg

Άλλαξες router? Ανεβασε φώτο για να δούμε το καινούργιο 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Τις τελευταίες μέρες δεν κάνει focus η κύρια κάμερα.

Ανοίγω κάμερα για φωτό και δεν εστιάζει. Είναι θολή η φωτό.
Αν παίξω λίγο με zoom φτιάχνει κάποιες φορές και κάποιες άλλες δεν φτιάχνει.

Έχει κάποιος εμπειρία με κάτι αντίστοιχο?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, theopanatha said:

Και έτσι να έχουμε να λέμε wifi 6 με το καινούργιο router της cosmote. 

Screenshot_20220523-150020_One UI Home.jpg

Έβαλα και εγώ οπτική ίνα 200αρα από νοβα-eon αλλά το Nokia modem που δίνουνε δεν πρέπει να έχει wifi6 γιατί δεν μου εμφανίζει κάτι καινούργιο 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Arian13 said:

Έβαλα και εγώ οπτική ίνα 200αρα από νοβα-eon αλλά το Nokia modem που δίνουνε δεν πρέπει να έχει wifi6 γιατί δεν μου εμφανίζει κάτι καινούργιο 

Nova είχα κ εγώ 100αρα και έπιανε 10 κ πολλά λέω το ρουτερ άθλιο.Αναγκαστηκα να συνδέσω ενα xiaomi router για να πιάνω στο σαλόνι γύρω στα 80.Με την cosmote έβαλα 50αρα για αρχή και πιάνει 50 ακριβώς. Και με το wifi6 πιάνει σήμα σε όλο το σπίτι το κινητό μου και με πάρα πολύ καλή ταχύτητα και μέσα στα δωμάτια. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, theopanatha said:

Nova είχα κ εγώ 100αρα και έπιανε 10 κ πολλά λέω το ρουτερ άθλιο.Αναγκαστηκα να συνδέσω ενα xiaomi router για να πιάνω στο σαλόνι γύρω στα 80.Με την cosmote έβαλα 50αρα για αρχή και πιάνει 50 ακριβώς. Και με το wifi6 πιάνει σήμα σε όλο το σπίτι το κινητό μου και με πάρα πολύ καλή ταχύτητα και μέσα στα δωμάτια. 

Ισχύει και εγώ με χιαομι ρουτερ ήμουν για τον ίδιο λόγο.  Τώρα πλέον με την οπτική δεν χρειάζεται κλειδώνει 200/20 απλά δεν θα είναι wifi 6 όπως το δικό σου . Πρόβλημα με την ταχύτητα και την εμβέλεια δεν είχα ποτέ είναι η αλήθεια 

Link to comment
Share on other sites

Ωχ μην μου λέτε τέτοια κ έχω 3 βδομάδες  με nova. Πρώτη  φορά πήγα vdsl σε 100αρα, ακόμα  δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα κ για την ακρίβεια πιάνω κ παραπάνω από το κανονικό 109mbps αλλά  έχω διαπιστώσει ότι δεν έχει μεγάλη  εμβέλεια κ ούτε εγώ βέβαια πιάνω  wifi 6

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, challenge143 said:

Ωχ μην μου λέτε τέτοια κ έχω 3 βδομάδες  με nova. Πρώτη  φορά πήγα vdsl σε 100αρα, ακόμα  δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα κ για την ακρίβεια πιάνω κ παραπάνω από το κανονικό 109mbps αλλά  έχω διαπιστώσει ότι δεν έχει μεγάλη  εμβέλεια κ ούτε εγώ βέβαια πιάνω  wifi 6

Με το δικό τους μόντεμ είχα το θέμα. Μόλις το κουμποσα στο ρουτερ της χιαομι όλα καλά. Πλέον με την οπτική λειτουργούν όλα όπως πρέπει και χωρίς την ανάγκη του ρουτερ 

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ξέρει ας μου εξηγήσει, έχω μια εικονική γαλλική προπληρωμένη κάρτα, έχει και φυσικές που δουλεύουν με το samsung pay πλήρως. Λοιπόν η εικονική κάρτα περαστηκε στο GW4 και δουλεύει κανονικά σε καταστήματα πληρώνω με το ρολόι με το samsung pay ενώ όταν πάω να την περάσω στο κινητό δεν την δέχεται γιατί?Η κάρτα είναι η PCS .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...