Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά κανένα dns ξαφνικά δεν μου μπλοκάρει τις διαφημίσεις σε web browser, το αντιμέτωπιζει κανένας άλλος;? 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

18 minutes ago, kobe1326 said:

Παιδιά κανένα dns ξαφνικά δεν μου μπλοκάρει τις διαφημίσεις σε web browser, το αντιμέτωπιζει κανένας άλλος;? 

ρυθμισεις-συνδεσεις-περισσοτερες ρυθμισεις-προσωπικο dns και βαζεις dns.adguard.com η doh-de.blahdns.com

Edited by stelioz78

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω αυτό με αυτα ενεργοποίημενα συνεχίζει και μου βγάζει διαφημίσεις γι'αυτο απορώ. Μέχρι τώρα ήταν όλα οκ, τώρα ξαφνικά δεν τις κόβει ούτε το ένα ούτε το άλλο. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kobe1326 said:

Ναι το ξέρω αυτό με αυτα ενεργοποίημενα συνεχίζει και μου βγάζει διαφημίσεις γι'αυτο απορώ. Μέχρι τώρα ήταν όλα οκ, τώρα ξαφνικά δεν τις κόβει ούτε το ένα ούτε το άλλο. 

Για δοκίμασε .

dnsforge.de η

dot- ch.blahdns.com

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ περίεργος είμαι να δω τι έχει καινούργιο με 900mb

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, bardull said:

Και εγώ περίεργος είμαι να δω τι έχει καινούργιο με 900mb

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κυρίως για την κάμερα είναι το γράφει. 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες sos! εδώ και ώρα δεν λειτουργεί η προσαρμόσιμη φωτεινότητα.. αν την επιλέξω η μπάρα πάει καυτευθείαν στο κέντρο και αυτή τη στιγμή η φωτεινότητα στο χώρο που είμαι είναι πολύ χαμηλή..

καμία άποψη;;;

Edited by LELELO
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, LELELO said:

Παίδες sos! εδώ και ώρα δεν λειτουργεί η προσαρμόσιμη φωτεινότητα.. αν την επιλέξω η μπάρα πάει καυτευθείαν στο κέντρο και αυτή τη στιγμή η φωτεινότητα στο χώρο που είμαι είναι πολύ χαμηλή..

καμία άποψη;;;

Δοκίμασε να πας στις εφαρμογές,βρες device health services,αποθήκευση,κάνε ένα καθαρισμό catches...αν πάλι δεν..πάτα διαχ.αποθ. και κανε διαγραφη όλων των δεδομένων εκεί...λέει για την φωτεινότητα.. 

Ελπίζω να γίνει δουλειά.. 

Edited by Geodou91
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Geodou91 said:

Δοκίμασε να πας στις εφαρμογές,βρες device health services,αποθήκευση,κάνε ένα καθαρισμό catches...αν πάλι δεν..πάτα διαχ.αποθ. και κανε διαγραφη όλων των δεδομένων εκεί...λέει για την φωτεινότητα.. 

Ελπίζω να γίνει δουλειά.. 

Έκανα εκκαθάριση και ξαναεστησα τα Bixby routines(ει αν πάρει αναβάθμιση σήμερα)και επανήλθε.. δυστυχώς έκανα αυτό που μου πρότεινες μετά και χάλασε ξανά.. 

 

Το ξαναέφτιαξα.. 

Κάτι βλακεια κάνω.. 

Edited by LELELO
Link to comment
Share on other sites

Και μενα το εκανε πριν 2-3 μερες. 40%χτυπησε. Πληρη αδρανεια και clear cache εφαρμογης κ εστρωσε.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Samsung: Φέρνει τις δυνατότητες της κάμερας Galaxy S22 στα παλαιότερα S21, S20, Note20 και Z

https://techblog.gr/mobile/samsung-fernei-tis-dynatotites-tis-kameras-galaxy-s22-sta-palaiotera-s21-s20-note20-z/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λόγο ότι δεν με βολεύει το ωράριο για να πάω στην σμαρττεκ να βάλω μεμβράνη γιατί έχει κάμποσες αραχνιες, έχει δοκιμάσει κανείς σε κατάσταση κοτσωβολου που λένε με εγγύηση 1 έτους αν χαραχθει; αξίζει ή μονόδρομος smarteck

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2022 at 4:45 ΜΜ, challenge143 said:

Παιδιά λόγο ότι δεν με βολεύει το ωράριο για να πάω στην σμαρττεκ να βάλω μεμβράνη γιατί έχει κάμποσες αραχνιες, έχει δοκιμάσει κανείς σε κατάσταση κοτσωβολου που λένε με εγγύηση 1 έτους αν χαραχθει; αξίζει ή μονόδρομος smarteck

Καλημέρα, Εάν μιλάμε για 10 -15 € εγώ θα σου έλεγα να βάλεις το Κοτσώβολου για να ξεμπερδεύεις.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, pchrono said:

Καλημέρα, Εάν μιλάμε για 10 -15 € εγώ θα σου έλεγα να βάλεις το Κοτσώβολου για να ξεμπερδεύεις.

Το σκέφτομαι και εγώ αν κ εχθές που ρώτησα μου είπαν 19.90 κ βάζουν μόνο σε 2 κατάστημα Κορυδαλλός κ Πειραιά κ στο media mark 14.90  . Πραγματικά έχω μπερδευτεί γιατί δεν ξέρω ποιότηκα ποια είναι καλύτερη;  μήπως της μαμάς εταιρείας είναι καλύτερη κ να βρω χρόνο κάποια στιγμή το καλοκαίρι να πάω εκεί; 

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει δυνατότητα αλλαγής ζελατίνας και σε Samsung store στο εξωτερικό;

Sent from my SM-G998B using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Αυτές που αναφέρετε είναι καλύτερες από τη Spigen Neo Flex; Εγώ αυτή φοράω και μου φαίνεται πολύ αξιόλογη.

Καλές μεμβράνες πάντως βάζει και το irepair με ένα 10άρικο.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, jimteo said:

Αυτές που αναφέρετε είναι καλύτερες από τη Spigen Neo Flex; Εγώ αυτή φοράω και μου φαίνεται πολύ αξιόλογη.

Καλές μεμβράνες πάντως βάζει και το irepair με ένα 10άρικο.

Βλέπω ότι irepair έχει σε αρκετά μέρη.  Έχεις δοκιμάσει κ το λες; είναι σαν τής μαμάς samsung ζελατίνα; 

Link to comment
Share on other sites

Τη μαμά ζελατίνα δεν τη γνωρίζω.
Απλά ειχα βάλει κάνα δυο φορές στο pixel 6 και μου είχε φανεί πολύ καλή.
Την τοποθετουνε μάλιστα και πολύ σωστά.
Τουλάχιστον αυτός στη Νέα Σμύρνη που είχα πάει.
Απλά διευκρίνισε τους τι θήκη φοράς για να ξερει πως να στην κόψει.
Την πρώτη φορά εμένα μου την κλωτσούσε μια spigen που είχα.

Sent from my Samsung S21 Ultra

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...