Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

23 minutes ago, LELELO said:

Ισχύει το έχει έτσι από χθες και για μέρες έχει άλλου τύπου προσφορα με 24 ευρώ αλλά γράφει εξαντλημένο...

Ναι αλλά δεν μπορείς να την κάνεις παραγγελία ή μπορείς παρόλο που γράφει εξάντληση; 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

3 minutes ago, challenge143 said:

Ναι αλλά δεν μπορείς να την κάνεις παραγγελία ή μπορείς παρόλο που γράφει εξάντληση; 

Δεν σου δίνει τη δυνατότητα να την κάνεις δυστυχώς.. με προϊδέασέ ένας φίλος Πριν από δύο ημέρες και τσεκάρω συνεχώς το site για να δω αν θα ξαναβάλει προσφορά..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πάρτε όποια θήκη θέλετε αλλά για πενακι εγώ χρησιμοποιώ αυτό της Lamy (Al star black emr). Μπαίνει και στο τσεπάκι σαν στυλό, οπότε δεν χάνεται αλλά και ούτε μεγάλες στο χέρι θήκες 

Link to comment
Share on other sites

Κάνει ότι ακριβώς κάνει το πενάκι που έχει η Samsung; Γιατί το πενάκι της έχει πολλά πράγματα που μπορείς να δεις και στο YouTube κάνοντας το πολύ χρηστικό. Η δε θήκη που έχω εγώ δε δίνει καθόλου όγκο. Μια κανονική θήκη με την υποδοχή για την πένα στα αριστερά. Και χωρίς το αρνητικό της θήκης της Samsung που μαζεύει σκόνη εύκολα.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ποια θήκη έχεις φίλε μου;

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, costsa41 said:

Όλες που είναι σιλικόνης μαζεύουν σκόνη και ήταν ο λόγος που δεν πήρα της Samsung. Έχω τη spigen liquid air pen και είναι καταπληκτική. Και σαν υφή και μαζεμένη και προστατεύει και για σκόνη ούτε λόγος. Το πενάκι είναι προστατευμένο και διακριτικό στα αριστερά.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Κώστα αν πάρω αυτή την θήκη που έχεις το πενάκι  από το note 3  που είναι ποιο ψηλό σε πάχος θα κάνει; 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με ενδιαφέρει μια θήκη Samsung μαζί με το s-pen εάν ξαναβγεί σε προσφορά μου λέτε η εάν κάποιος μπορεί να μου πουλήσει...

Ευχαριστώ

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, 

Εχθές έκανα την αλλαγή από το note 10 plus, οι εντυπώσεις πολύ καλές.

Έβαλα τη κλασσική θήκη για αρχή spigen rugged armor, πολύ καλό κρατημα ,δίνει λίγο όγκο όμως (είχα συνηθίσει και το note που είναι πιο λεπτο) και λέω να τσιμπήσω την ringke onyx, είχα πολύ καλές εντυπώσεις από ringke την έχει κανένας να μου πει αν είναι σχετικά λεπτή ; 

Επίσης βλέπω ότι στον dialer και στις επαφές όταν σκρολλαρεις να πας προς τα κάτω για τα ονόματα δεν έχει την αλφαβητική σειρά δεξιά για να πας άμεσα σε κάποιο γράμμα αλλά έχει μόνο κουκίδες. Αλλάζει αυτό ή είναι νέο με το 12αρι ;

Υπάρχει νόημα να πάρω 45αρι φορτιστή , έχει κάποια διαφορά στο χρόνο φόρτισης με τον 25αρι;

Καλώς σας βρήκα αν και λίγο καθυστερημένα 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, adelijohn said:

Καλημέρα παιδιά, 

Εχθές έκανα την αλλαγή από το note 10 plus, οι εντυπώσεις πολύ καλές.

Έβαλα τη κλασσική θήκη για αρχή spigen rugged armor, πολύ καλό κρατημα ,δίνει λίγο όγκο όμως (είχα συνηθίσει και το note που είναι πιο λεπτο) και λέω να τσιμπήσω την ringke onyx, είχα πολύ καλές εντυπώσεις από ringke την έχει κανένας να μου πει αν είναι σχετικά λεπτή ; 

Επίσης βλέπω ότι στον dialer και στις επαφές όταν σκρολλαρεις να πας προς τα κάτω για τα ονόματα δεν έχει την αλφαβητική σειρά δεξιά για να πας άμεσα σε κάποιο γράμμα αλλά έχει μόνο κουκίδες. Αλλάζει αυτό ή είναι νέο με το 12αρι ;

Υπάρχει νόημα να πάρω 45αρι φορτιστή , έχει κάποια διαφορά στο χρόνο φόρτισης με τον 25αρι;

Καλώς σας βρήκα αν και λίγο καθυστερημένα 

Καλημέρα, 

Η onyx είναι αρκετά λεπτή θήκη. Σαν μετρό σύγκρισης φαντάσου ότι είναι ανάμεσα στην ultra hybrid και στην thin fit της spigen που επίσης έχω. Λόγω του υλικού κατασκευής της όμως είναι και η πιο γλυστερή. Στα συν της ότι διαθέτει υπερυψωμένες γωνίες στην πλάτη και δεν παίζει το τηλέφωνο όταν το ακουμπάς σε κάποιο γραφείο και το δουλεύεις σε αντίθεση με τις άλλες λόγω του εξογκώματος της κάμερας. 

Για τις επαφές δυστυχώς αυτό είναι το νέο look. Τουλάχιστον άμα σκρολλαρεις πάνω στις κουκίδες εμφανίζονται τα γράμματα. 

Για τον φορτιστή δεν νομίζω ότι ο 45watt θα σου δώσει κάτι περισσότερο εκτός από τη δυνατότητα να τον χρησιμοποιησεις μελλοντικά σε τηλέφωνο με ταχύτερη φόρτιση. 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες την προστασία συσκευής την έχετε βάλει; χρειάζεται; αν ναι έχει επίπτωση στην ταχύτητα του κινητού;

Screenshot_20220115-121358_Device care.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες την προστασία συσκευής την έχετε βάλει; χρειάζεται; αν ναι έχει επίπτωση στην ταχύτητα του κινητού;
703049760_Screenshot_20220115-121358_Devicecare.thumb.jpg.7ce21dcb521b8e6101731fd91cf25d60.jpg
Προσωπικά όχι, δεν έχω αντιληφθεί βέβαια και πως δουλεύει ακριβώς, εικάζω πως περνάει διεργασίες και αρχεία από έναν τυπικό έλεγχο πριν την εκτέλεση τους άρα όλο και κάποια επίπτωση θα έχει κυρίως στη μπαταρία.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 14/1/2022 at 6:45 ΠΜ, costsa41 said:

Κάνει ότι ακριβώς κάνει το πενάκι που έχει η Samsung; Γιατί το πενάκι της έχει πολλά πράγματα που μπορείς να δεις και στο YouTube κάνοντας το πολύ χρηστικό. Η δε θήκη που έχω εγώ δε δίνει καθόλου όγκο. Μια κανονική θήκη με την υποδοχή για την πένα στα αριστερά. Και χωρίς το αρνητικό της θήκης της Samsung που μαζεύει σκόνη εύκολα.

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το δοκίμασα και ΠΡΑΓΜΑΤΙ η πένα της Lamy (emr) κάνει ότι ακριβώς κάνει και το πενάκι της samsung. Άρα έχω "μικρότερη" θήκη και το πενάκι στο τσεπάκι μου. Διαλέγουμε και αγοράζουμε λοιπόν 

Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, alex61 said:

Το δοκίμασα και ΠΡΑΓΜΑΤΙ η πένα της Lamy (emr) κάνει ότι ακριβώς κάνει και το πενάκι της samsung. Άρα έχω "μικρότερη" θήκη και το πενάκι στο τσεπάκι μου. Διαλέγουμε και περνουμε λοιπόν 

https://www.skroutz.gr/s/28313393/Lamy-AL-star-EMR-471-with-PC-EL-tip-Γραφίδα-Αφής-με-Palm-Rejection-σε-Μαύρο-χρώμα.html για αυτό μιλάς; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, challenge143 said:

Ναι γι' αυτό μιλάω 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε η ενημέρωση Ιανουαρίου σε Ελληνικό euro

Edited by SpeedRacer
Link to comment
Share on other sites

Την εχω 2-3 βδομαδες. Παρατηρηστε αν στα animations υπαρχουν σπασιματα. Εμενα, σε καποια φαση, κατεβασα το notification bar και κολλουσε σαν τρελο, μετα απο 2-3 δευτερολεπτα κατεβαινε. Σαν να δουλευει πχ ο επεξεργαστης 100%. 

Αλλες φορες αν κοβει το ματι σας (ειδικα σε dark mode) πχ σε scroll ή  στις ρυθμισεις, δεν ειναι τοσο smooth 

Ολα αυτα συνηθως τις βραδυνες ωρες και οχι παντα...

Περιμενω feedback 🙂

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, doganos said:

Την εχω 2-3 βδομαδες. Παρατηρηστε αν στα animations υπαρχουν σπασιματα. Εμενα, σε καποια φαση, κατεβασα το notification bar και κολλουσε σαν τρελο, μετα απο 2-3 δευτερολεπτα κατεβαινε. Σαν να δουλευει πχ ο επεξεργαστης 100%. 

Αλλες φορες αν κοβει το ματι σας (ειδικα σε dark mode) πχ σε scroll ή  στις ρυθμισεις, δεν ειναι τοσο smooth 

Ολα αυτα συνηθως τις βραδυνες ωρες και οχι παντα...

Περιμενω feedback 🙂

Όλα τρέχουν τέλεια μέχρι στιγμής όπως και η ανανέωση ρυθμού οθόνης άμεση. 

Edited by SpeedRacer
Link to comment
Share on other sites

Just now, vaggouras90 said:

Μια βραδυνή 50x...

IMG_20220118_212758_339.jpg

Οι φωτογραφίες φεγγαριού είναι από τις καλύτερες στο κινητό μας αλλά δυστυχώς δεν είναι αληθινές.. επεμβαίνει το λογισμικό..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...