Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7 minutes ago, vaggouras90 said:

Ο "κοτσος" δεν δεν ξερω αν επιτρεπεται να πω αλλα θα καταλαβες το χε πριν λιγο διαθεσιμο αλλα εξαντληθηκε ισως ειχε λιγα κομματια και το τσιμπησα 24 με μεταφορικα 27.

Ωχ ρε φίλε και την είχα δει την προσφορά.. την έβαλε πάλι;;; κρίμα δεν την πρόλαβα... η τιμή τα σπάει..

Εύγε ωραία αγορά.. να το χαρείς..

Edited by LELELO
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όντως τώρα το είδα κ εγώ κ μου αρέσει που έχω γραφτεί να μου έρχονται email. Πιστεύω ότι έβαλε πολύ λίγα κομμάτια σαν κραχτη κ όποιος προλάβει πρόλαβε. 

Link to comment
Share on other sites

Σαν να μας καθυστέρησε λίγο την αναβάθμιση Ιανουαρίου για τα ελληνικά τηλέφωνα.. Όχι ότι θα αλλάξει κάτι Αν την κάνουμε πέντε μέρες αργότερα αλλά κουβέντα να γίνεται Μιας και μας καλόμαθε η Samsung..
Συμφωνώ...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Good news..

https://techmaniacs.gr/anavoli-gia-ton-exynos-2200-me-snapdragon-8-gen-1-ta-galaxy-s22-se-eyropi-ipa-kai-korea/

Αναβολή για τον Exynos 2200, με Snapdragon 8 Gen 1 τα Galaxy S22 σε Ευρώπη, ΗΠΑ, και Κορέα

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, vaggouras90 said:

Παντως ολες οι αλλες θηκες ηταν εξαντλημενες και ηθελα και την δερματινη κριμα!

Εγώ την τσίμπησα από Πλαίσιο σήμερα στα 15,90€. Αφού μέχρι να την δω πίστευα οτι θα είναι καμία ελαττωματική. Είχε ένα κομμάτι στη Δάφνη το οποίο πήρα και ένα στην Πάτρα. Το κακό είναι ότι δεν την στέλνουν, μόνο παραλαβή από το κατάστημα..

Link to comment
Share on other sites

Τι φάση με τις θήκες του κινητού μας; πως τις πουλάνε από 80 ή 50€ στα 24 και 15 αντίστοιχα;

Sent from my SM-G998B using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DjTony said:

Τι φάση με τις θήκες του κινητού μας; πως τις πουλάνε από 80 ή 50€ στα 24 και 15 αντίστοιχα;

Sent from my SM-G998B using Tapatalk


 

Ποιεεεςςς θήκες πήρατε? 

Link to comment
Share on other sites

Να υπήρχαν κιόλας καλά θα ήταν χάχα

Λίγα κομμάτια και φύγανε 

Αν έβρισκα το πενάκι φθηνά θα το έπαιρνα κι εγώ 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, challenge143 said:

Παιδιά τις παραλαβατες ή όχι ακόμα 

Εγώ την πήρα από το κατάστημα απ'ευθείας. Πλαίσιο Δάφνης.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την πήρα από το κατάστημα απ'ευθείας. Πλαίσιο Δάφνης.
Είσαι πολύ τυχερός φίλε μου. Να την χαρείς.. Εγώ ψάχνω να βρω μέσω γνωστών, άνθρωπο στην Πάτρα, να του στείλω τα λεφτά να την πάρει και να μου την στείλει Αθήνα... Ακόμα και έτσι τα μισά θα μου βγει από το να την πάρω από εδώ

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ψάχνοντας στο internet την θήκη την έχουν διαθέσιμη πάλι στα 24 ευρώ αλλά μπαίνω μέσα κ δεν μπορώ να την χτυπήσω.  

Screenshot_20220113-193010_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, challenge143 said:

Ρε παιδιά ψάχνοντας στο internet την θήκη την έχουν διαθέσιμη πάλι στα 24 ευρώ αλλά μπαίνω μέσα κ δεν μπορώ να την χτυπήσω.  

Screenshot_20220113-193010_Samsung Internet.jpg

Ισχύει το έχει έτσι από χθες και για μέρες έχει άλλου τύπου προσφορα με 24 ευρώ αλλά γράφει εξαντλημένο...

Edited by LELELO
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα γνωστό στην Πάτρα και πήγε και μου πήρε την leather back cover μαύρη, στα 15.90 και αύριο μου τη στέλνει Αθήνα!

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DjTony said:

Βρήκα γνωστό στην Πάτρα και πήγε και μου πήρε την leather back cover μαύρη, στα 15.90 και αύριο μου τη στέλνει Αθήνα!

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

Πλαίσιο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...